מחזור 18 בליגת העל - מכבי ת"א מביסה את ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏10/1/13.

1. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1426186-18.Xxx

טל ומטר. בן-חיים כבש צמד(השער השני גולאסו אמיתי), הפועל סוף-סוף חוררה את הרשת(כבר שישה משחקים לא כבשנו מעל שני שערים, מאז ה-4:1 על הפועל באר-שבע) ולפחות זמנית חזרנו למקום הראשון בטבלה בזכות התקפות מתפרצות קטלניות. היכולת עצמה? אוי-ואבוי.
    הפועל פשוט מוותרת מראש על הנעת כדור וזה בלתי-נסבל. אנחנו כבר אוטוטו במחזור ה-20 והכדורגל לא משתפר. לא הגיוני שקבוצה כמו סכנין תחזיק נגדינו כל-כך הרבה בכדור, אז מה אם זה משחק חוץ, ובמחצית הראשונה לאחר שער היתרון שדווקא הרדים אותנו - סכנין יצרה מצבי כיבוש לא רעים בכלל. מאמין שעם חזרתו של גורדנה המצב קצת יותר ישפר וממן(יופי של בישול) יוסט קצת יותר קדימה, אבל מול קבוצה אחרת זה לא היה כל-כך קל. אני גם חושב שההתקפות המתפרצות יכולות להיות הרבה יותר טובות ומסוכנות. בכל-מקרה כמעט בכל שבוע אפשר להתלונן אז נחכה עם הביקורת. יום שני בית"ר בבלומפילד, חייבים לנצח. יאללה הפועל!

רמי וויץ כבר התרברב('אמרתי לך עודד שאני צריך להתחיל לשלוח טפסים. הבטחתי לך 3:0 להפועל ת"א ושמכבי חיפה לא מנצחת היום), אבל האמת שלא היה לי ספק לגבי הניצחון של מכבי חיפה. היא בתקופה פנטסטית שהכל הולך לה ומצחיק שלמרות שעטר היה זה שבנה את חן עזרא - עם בנאדו הוא מציג כדורגל טוב יותר וכובש שערים. אבל זה די פשוט - כל הקבוצה השתפרה. גם חזרתו של עמאשה עושה טוב לחיפה שחזק במירוץ האליפות.

מברוק למכבי נתניה, 'בוז' לאשדוד(מה יהיה יוסי, כל שנה אותו סיפור)
    רמת-השרון מפתיעה, ועוד בני-יהודה דיברה לא מזמן(שבועיים) על צמרת.
    פנצ'ר מפתיע לק"ש בבית מול הפועל חיפה אבל ניזהר במחמאות לקלינגר.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-1 בסיום למכבי חיפה. ללא ספק שבדקה אחת נעשתה למעשה כל ההבדל. בצד אחד עכו יכלה להשוות, אבל צ'וצ'אליץ' בפעולה מצויינת מונע בעיות, בצד שני עזרא מסיים את המשחק עם שער שלישי של הירוקים.

ברגע שמנצחים 3-1 יש למאמן כל הסיבות להגיד שמה שהוא עשה היה מוצלח, אבל גם היום ניהול המשחק של בנאדו לא היה מבריק. מבחינתי פותחים מול רמת גן עם ידין במקום בוקולי ועידן ורד במקום אזולאי.

חוץ מזה שחר בבעיה רציני כי עמאשה נראה מתעורר. האם ההתקפה הנוכחית של מכבי חיפה מספיקה לקחת אליפות? האם במצב שקטן ברב המשחק לא מורגש וגולסה שמחטיא ברשלנות כדורים אנחנו לא צריכים עוד חלוץ שבמידת הצורך יעזור בכיבושים?

אני מרגיש שהכוס יכול להיות מאד מלא, אבל לא חסר הרבה היום ואותו כוס שוב היה מתרוקן...

3. Mellow29 Kopite

כן, הוא עשה עבודה טובה בגול השני אבל לא היה רחוק מלהיות אחראי לגול השני של עכו, כשנתקע למעלה במקום לעשות עקיפה או לפחות לחזור להגנה ברגע שהכדור עבר לעכו... באופן כללי הוא ממש סתום, אתלט די טוב ואולי זה מה שגורם לו להראות כמו מגן סביר? מזל שצ'וצ'אליץ' עשה שם תיקול גדול, גם כדור העומק של ידין מעולה.

ראיתי את המחצית השנייה, ובסה"כ קשה לי להעריך עד כמה בנאדו שונה מעטר או אלישע. בליגה שבה 90% מהקבוצות משחקות כדורגל בקצב של הליכה, קשה לדעת האם הקבוצה שלך מנצחת כי היא מאומנת טוב יותר או שסתם יש לה יותר מזל וכשרון. מצד שני, כשקטן יורד לתיקולים או כשגולסה מבקש את הכדור ולא מתחבא ממנו, אפשר לשים לב לשינויים.
    בכל אופן, הריצה הזו באמת די מרשימה ומגיעות על כך הרבה מחמאות לבנאדו. למרות שאני די סקפטי בנוגע לזכייה באליפות.

4. alexshw Member

התגברנו על שיפוט עוין, על 90 דקות של קטן ובונקר של היריבה.
    שאפו לשחקנים.

מי שמקשה את החיים על מכבי חיפה היא מכבי חיפה עצמה. בקבוצה מתוקנת בוקולי וקטן לא צריכים להיות בכלל חלק מרוטציה. זה אומר שיש עוד מה לתקן ולא מעט.

חבל שלא חושבים על הבאת חלוץ נוסף. עמאשה נכנס לכושר נהדר, אבל כולם יודעים עד כמה מסוכן לסמוך רק עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/13
  5. oranfu Member

ההחמצה הגדולה בגול השני היתה של ורד ולא של גולסה..

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, אנחנו הולכים על חבל מאד דק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני חושב שמלו הביא נקודה שמאד קשה להתווכח איתה וזה בדיוק מה שאני רוצה לחזק. הליגה הזאת חלשה להחריד, גם שתי התל אביביות עדיין לא נראות כמו האלופות שבדרך. אני מפחד שבקבוצה יש עכשיו אווירה שאנחנו בקרוב נצמד לשתי התל אביביות. אחרי שמנצחים 3-1 את עכו זה בהחלט אופצייה, אבל בלי צוצאליץ' המשחק בקלות היה להגמר בשיוון...

כמו שאנחנו מכירים את שחר בשנים האחרונות הוא הולך להסתמך על עמאשה. החלוץ יהיה כנראה האיש שיעשה אותנו (אולי) אלופים או שנפרד במוקדם או במאוחר מהמרוץ. עם העובדה שקטן שיחק היום 90 דקות רק נוכל מהיום להתחיל להתפלל לסוף עונה מוצלחת...

נ.ב - oranfu, תודה על התיקון. ההחטאה היתה באמת נוראית.

7. oranfu Member

אני לא חושב שניקח אליפות. אני עדיין חושב שמרכז ההגנה כבד מדי (צ'וצ'אליץ' מצויין אבל קינן הוא נקודת תורפה מבחינתי) וחסר חלוץ.

8. alexshw Member

צריך תמיד להסתכל קדימה. יש לנו 10 משחקים של פליי אוף עליון. יש גם ביקורים אצל קבוצות תחתית, שכידוע המשחקים האלה נעשים יותר קשים ככל שהעונה מתקדמת.
    לפחות שיביאו בהשאלה את ארבייטמן. כרגע יש לנו חלוץ אחד מתפקד שמועד לפציעות וזה בניגוד מוחלט לתל אביביות.

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מישהו יכול להסביר לי את השטות שטל בן מתים לבש על הראש היום?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אלכס אם יכולתי להתקשר לשחר ולהגיד לו את אותם דברים אז יכול להיות שהיינו היום יותר בטוחים לגבי העתיד. שחר עקשן ואנחנו יודעים את זה, שום דבר לא יזיז אותו מדרכו. לטוב או לרע אני לא מצפה כרגע לחדשות גדולות. אנחנו נמצאים במרחק נגיעה מהצמרת הגבוהה דבר שלפני חודש וחצי היה חלום. לי יש הרגשה שהבוס לא הולך לחזק עכשיו את הקבוצה. עמאשה וקטן ייצטרכו לסחוב אותנו עד הקיץ.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1093005.Xxx

כפפות וסרט שמגן על ה'קור' בדוחא. כל כך מצחיק איך בארץ יש סוף סוף חורף והשחקנים מיד חושבים שמדובר בגל קור סיבירי :aaarofl:

12. תומס מולר Member

חחח עלק בוקולי בקבוצה מתוקנת לא היה ברוטציה :aaarofl:
    הוא השחקן הכי טוב בקבוצה מאז שבנאדו מונה למאמן
    בלעדיו אין לי ספק שלא היינו בצמרת
    הוא השחקן שמאזן את הקבוצה
    השחקן שהיה חסר בתקופה של עטר
    נשבע לך אלכס לפעמים אני חושב שאתה לא רואה משחקים של הקבוצה.

13. alexshw Member

בוקולי איבד הכל. הוא סתם רץ משחקן יריב לשחקן יריב עד שעושה פאול. פעם שנייה רצוף איך שהוא יוצא מכבי חיפה מתחילה לשחק.
    אם לא היו קוראים לו בוקולי, הוא כבר לא היה מוצא מקום בקבוצה בליגת העל.

14. תומס מולר Member

הקבוצה התחילה לשחק ברגע שהטברייני האדיש שאתה מחזיק ממנו שחקן יצא
    שבוע שעבר באשדוד בוקולי היה פנטסטי במחצית הראשונה
    הוא תמיד טוב עד שהוא מתעייף
    לא היה מוצא קבוצה בליגת העל? אתה לא אמיתי.

15. alexshw Member

חרטא ואחיזת עיניים, אם לא גנבת דעת גדולה. בתאכלס כמות הפעולות הטובות שהוא עושה בעמדה שלו ברוב המשחקים העונה היא מצחיקה יחסית לשחקן בקבוצה שרצה לאליפות.
    המועדון פשוט מתנהל בצורה מגוחכת עם רכש ולכן בוקולי עדיין פותח.

פעם שיחררנו את ז'אנו ועטר בגלל שהם כביכול היו מבוגרים מדי, כשהם היו ביכולת ובמצב פיזי 3 דרגות יותר טוב מבוקולי.