מחזור 18 בליגת העל: תיקו דרמטי בדרבי התל-אביבי; מכבי חיפה מנצחת בטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏11/1/19.

1. Ajax Amsterdam Member

יוספי היה בסדר גמור וצריך להמשיך כי כרגע רק לחימה קונה מקום בהרכב. קבהא היה בסדר גמור היום.
    שחקנים כמו אלו,ממן, וזריהנים אני לא מבין. ממן במיוחד עושה ג'וגינג במגרש. מקווה שטופאקו יעזור לנו לפי מה שהבנתי מאוהד חדרה ששחכתי את כינויו המדויק האופי שלו הוא טוב.

אני חושב גם שהגיע הזמן להתקדם הלאה,לא נעים להפרד מאוגו ואני אוהב אותו מאוד אבל הראש שלו לא כאן והוא חלש מאוד מאוד.

כדי להרכיב שושלת חדשה אנחנו צריכים להגיע לאותה חשיבה כמו אחרי הגמר המקולל בסמי עופר. נכון שאנחנו במקום אחר גם מזווית אחרת אבל מעכשיו ככה אלונה ואסי צריכים להתנהל. העונה הזאת ב2015 יכלה לרסק אותנו אבל המערכת יצאה מזה יפה מאוד עכשיו הגיע הזמן שיראו לנו שהם עדנם זוכרים כיצד לעשות את זה

2. Love Is Red Member

לדלל?
    איך לדלל בדיוק?
    לא בגלל עומק הסגל הקבוצה נכשלת.
    זה לא שאם חנן ממן חן עזרא וניב זריהן יעזבו יהיה פה טוב פתאום.
    דיי לדבר שטויות.
    הבעיה היא שהסגל לא מאוזן ובלי מנהיגים ובלי שחקני אגף טבעיים ואיכותיים.
    אשכרה חן עזרא וניב זריהן שחקני האגף היחידים בסגל שלנו מועמדים לעזוב.
    והקישור האמצעי שלנו זאת בדיחה עצובה.

3. Raulito Madridista

הצבע על החולצה של הפועל באר-שבע החוויר, זה מזמן לא אדום, ובלי מאור מליקסון בהרכב - אין שום זכר לאלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות. כרגע באר-שבע במקום השביעי - מחוץ לפלייאוף העליון וברור שזה ישתנה אבל המצב קטסטרופה, באר-שבע מצליחה להיראות איום ונורא גם בליגה איומה פה ב-2018/19, אפילו טרנר כבוי. בכר לא יכול לעלות בהרכב כזה במשחק כה חשוב, בטח לאור התוצאות האחרונות, אני לא מבין גם מדוע סבע לא שיחק. בשעה טובה ראינו שחקן צעיר בהרכב והאמת שהוא לא היה פחות טוב מחבריו למשל. האסלביינק למשל בהופעה רעה מאוד-מאוד. זה הגיע למצב ששחקני מכבי חיפה עם יותר שכל בפעולה האחרונה במשחק מאשר שחקני הפועל באר-שבע. אני תוהה גם מה יקרה עם בן-שהר בסיום השנה. בכר עם ציטוט השנה במסיבת העיתונאים - "עונת מבחן בקריירה שלי", אבל הוא נטול השפעה כרגע.
    מכבי חיפה קבוצה עם כיוון לפחות כרגע, השחקנים יודעים מה לעשות גם אם איכות הביצוע לעתים נמוכה. ההתקפה היפה במשחק הייתה בה המגן הימני הרים למגן השמאלי והכדור פגע בקורה. כמובן שכל מה שקורה השנה לא רלוונטי לדעתי לעונה הבאה בה הם יצטרכו להשתפר, ועדיין...

לגבי יתר המחזור, בקצרה: לדעתי שועה היה שווה לבני-יהודה כמה 1:0ים העונה, אבל בני-יהודה תהיה בפלייאוף העליון, וגם הפועל חיפה, עם 4:2 מרשים על מכבי פ"ת שממש לא תהיה שם, אבל אשכרה שישה גולים במשחק כזה. כמו שאני רואה את זה:
    פלייאוף עליון: מכבי, באר-שבע, בני-יהודה, מכבי חיפה, הפועל חיפה, ועוד אחת מבין חדרה\נתניה\בית"ר - אם האחרונה תסיים חזק כי בינתיים לא מספיק טובה.

4. קשר ימני Member

אין לך ברירה אלא לדלל.
    השחקנים בסגל הזה שעל הנייר איכותיים, פשוט לא קיימים.
    כשאני ראיתי את ממן עולה בהרכב היום הייתי רגוע, כשבן בסט נכנס כבר התחלתי לחגוג.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף קצת נחת מהקבוצה הזאת ! מהניצחונות האלה שבאים כשהכול הולך ונדבק. המון תחת,אבל העיקר 3 נק'.
    מקווה מאוד שהחברה במסגר לא יסתנוורו מהרצף של בלבול וימשיכו לחפש חיזוק. אנחנו עדיין ללא מגן שמאלי,וללא קשר יצרתי באמצע.

מוריד את הכבוע בפני מרקו,האמת שלא האמנתי, שאפו!!

Maccabi Diamond ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

בקיץ ב״ש לפני הכל צריכה להביא 2 בלמים זרים. טהאא ואל-חמיד זה בלמים של קבוצת תחתית, אגב אין קשר לזריקת זין, גם בנבחרת טהאא לא נראה כמו כלום. שיר צדק כבר מזמן הצל של עצמו, אגב עוד מלפני פרשת התוספים(הציניקנים יגידו שזה התחיל באונס הטראומתי שעבר מצ׳ירו אימובילה) גם חלוץ זר לא יזיק, הבעיה שקשה להביא אחד איכותי, בטח אם ב״ש לא תעשה אירופה.

7. עידן444 Member

כשרואים את ניצול המצבים של ב״ש מבינים שהבעיה היא לחץ ולא חוסר רצון.
    אם דיא סבע עומד בעונה הזו 3-4 פעמים במצבים של פנדל ואפילו לא בועט למסגרת... מה יש לומר? הרי זה לא עניין של יכולת או רצון. והוא עוד נחשב לשחקן הכי קר רוח מול השער שיש לב״ש.

וזה גם כל משחק בפוטנציאל התפוצצות...
    אני מאוד לא רגוע לקראת יום שלישי. למרות שתאורטית עדיף את ב״ש במצב כזה ולא בתנופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה יצרה הרבה מצבים, אבל לא הייתה חדה בכלל מול השער. לא אוהב את המשחקים האלה שהקבוצה כביכול בשליטה, אבל לא מצליחה לתרגם את זה לתוצאה גדולה, כי אלה משחקים שבהם הנקודות יכולות בקלות לחמוק.

מכבי חיפה עם חתיכת הצהרת כוונות בכל מה שנוגע למקום השני. לפי הכיוון שהעסק הולך בשבועות האחרונים, היריבה שלה על הסגנות תהיה לא אחרת מהיריבה העירונית.

9. Raulito Madridista

פוטנציאל התפוצצות קיים אבל רק בטרנר ואם יש גול מהיר. באר-שבע גם כקבוצה וגם בגלל היחידים - איבדה את החוסן המנטאלי וההגנה תמיד עושה שטויות למרות המהירות שלא חסרה שם. המצב של דיא סבע היה השני בלבד שבאר-שבע יצרה. זה מחסור באיכות. ואגב אני מודד שחקן כאיכותי או לא גם לפי האופי כמובן.

כל אוהדי חיפה שרוצים עוד חיזוק - לא עדיף להימנע מהשוק הבינוני של ינואר ולהמתין לשחקנים טובים בקיץ? שהצעירים ישחקו בינתיים. באר-שבע פייבוריטית עדיין למקום השני ובלי קשר חיזוק אולי יעזור לחיפה אבל לטווח הרחוק/מחשבות לבנות קבוצה שתיאבק על אליפות - זה עודף מיותר לסגל. אלא אם כן הכוונה היא להשאיל את ממן למשל. אני נגד שחקן זר שיגיע כרגע וזקוק לזמן התאקלמות.

10. yedidel Member

זה נראה שאנחנו מצליחים לדחוס את ה7 שנים רעות של חיפה לעונה אחת.
    מקווה שזה אומר שייגמר גם תוך עונה אחת

11. gilbsh27 Member

אני לא רואה כל כך הרבה נקודות דימיון בין 2 הקבוצות. סגל שחקנים טוב שלא משיג את התוצאות המצופות? אוקיי נניח, למרות שבאף עונה ב-8 השנים הללו הסגל של מכבי לא היה אחד החזקים בליגה. טענות לחוסר השקעה מכוונה של חלק מהשחקנים במכוון כלפי המאמן? אצלנו זה לא היה, כמובן שאצל רוני לוי עם בניון ועטר היו התנגשויות, אבל זה לא דומה.
    בקיצור, אם עדיין לא הפסדתם להפועל עכו פעמיים בעונה אחת, לא הגעתם למצב שלנו. אולי עוד תגיעו.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  12. yedidel Member

להביא את חן עזרא

קשר ימני ו-gilbsh27 אוהבים את זה.
  13. קשר שמאלי Member

לא נתפס שבאר שבע עם 25 נקודות מ-54 אפשריות

14. yedidel Member

לא נתפס שלא בטוח שכבר ראינו את הכי גרוע של העונה הזאת...

15. קשר שמאלי Member

לא מאמין. לדעתי אתם תסיימו במקום השני