מחזור 18 בליגת העל: 0-1 למכבי על הפועל בדרבי התל-אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏13/1/17.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תגיד לי מה אתה מריח , אני רואה סוכן שמנסה לדחוף את השחקנים שלו וקבוצה שרואה בשחקנים האלה צורך עכשווי ועתידי, בין אם הם צודקים או לא , החלטה מקצועית של בכר.
    עדיין לא הבנתי מה אתה מריח ומה אתה רוצה לומר.

לגבי אוחנה, רשמתי כבר את דעתי, אלונה רצתה רווח מקצועי והכלכלי פחות עניין אותה. לא מעניין אותה להרוויח על אוחנה, היא רצתה שחקן כשרוני שיהיה אצלנו בטח כאשר אוטוטו ראדי והובאן כבר לא רלוונטיים.
    שוב, אלונה רצתה חיזוק מקצועי, רווח כלכלי לא עניין אותה בעסקה הזו.

בנוגע לסוארז נראה לי טבעי.. הבחור עזב עדיין ביכולת גבוהה, משוחרר מקבוצתו, הקבוצה מחפשת בלם שיחליף את ויטור שכנראה לא יחזור העונ, נראה לי מאוד הגיוני סך הכל.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

איפה הרווח המקצועי בלשחרר את לוסיו? מי כמוך יודע שחלוץ שמתחבר לקבוצה זה לא דבר של מה בכך, במכבי כבר 3 שנים נופלים עם זה. האם באמת שווה לשחרר אחד כזה כדי לפנות מקום לסוארס?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לך תתווכח עם בכר... הקבוצה רצה לאליפות, יש עוד 2 מסגרות העונה, יש רק 2 בלמים טבעיים- טאהה וצדק, הבלם הכי טוב פצוע, אתה אומר שזה מסריח שבכר רוצה להתחזק בבלם איכותי? מוזר.

צריך לוותר על זר, הכי הגיוני לוותר על לוסיו.

הכל מאוד מאוד הגיוני לי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

אני לא חושב שזה עניין מיוחד, העולם מתקדם למצב שסוכנים חזקים דואגים לכמה קבוצות וכמה שחקנים יחד, אז מתבצעים טריידים או משחקי כיסאות שכאלה.

לב״ש יש גם סקאוט שתפקידו להעריך את
    השחקנים האלה לפני שהם מגיעים ובינתיים זה עובד יופי, אז מגיע להם קצת קרדיט.

5. DRORIKO Member

לא חושב שעזריה עומד מאחורי העסקה הזאת. הוא כן עומד מאחורי ההבאה של לוסיו, שזה מעלה עוד שאלה, הרי בקיץ שלחת את עזריה להביא לך חלוץ כי היה צריך לחזק את מצבת החלוצים שלך, אז פתאום אתה לא צריך את החלוץ הזה? דווקא בימים שברדה לא נראה כמו כלום וכל מה שיש לך זה סהר? שלא לדבר על זה שבוזגלו עם רגל וחצי בחוץ כלומר עוד גולר אחד פחות. ניב זריהן צריך לציין הוא הרבה דברים,גולר הוא לא.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואי וואי כמה שיהיה לאשדוד קשה להישאר עם חוד של לוסיו ומנגה..

7. סמואל אטו Member

מה זה עומד מאחורי עסקה? הוא סקאוט הוא עוקב אחרי הליגה והשחקנים, וכשיש מועמד מגיש דו״ח מסודר.
    לא נראה לי שב״ש תביא שחקן עם הסקאוט שלה אומר שהעסקה לא שווה.

אני לא יודע מה המצב של ברדה או זריהן, אבל בכר איבד את הבלם הבכיר שלו ואין אף ישראלי שיכול להחליף אותו אז פנו לאופציה זרה. בשביל הזר הזה אתה צריך לפנות זר אחר. אני לא אומר שאני מצדיק את זה, אבל זה לא חסר היגיון או ״מסריח״.
    גם מכבי שיחררה את השוער שלה כמה ימים אחרי ההעפלה לצ׳מפיונס ליג כשהאופציה להביא שוער כמו ראיקוביץ׳ עלתה. קורים מקרים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה ממשיך להתעלם מהנתון העיקרי שזה לפנות מקום לזר. ברדה לא רלוונטי. גם גאדיר שהוא פחות טוב מלוסיו לטעמי.

נעשה פה וויתור על הזר השישי, שמכל הבחינות היה זר שישי.

גם אם לא היה את עניין הזר, נעשתה פה החלטה להשאיל שחקן לחצי עונה כדי להביא פרוספקט שהצוות המקצעי חושב שייצא ממנו משהו, לוסיו חוזר בקיץ וזריהן שחקן שלנו לאלתר.

אני מבין אם יש אנשים שיחליטו שהעסקה מקצועית לא מוסיפה לנו, אבל משהו "מסריח.." עדיין לא הצלחת להסביר איך הגעת למסריח.

9. hbs7 Member

דרור, לוסיו אחלה של שחקן אבל רחוק ממה שאתה עושה ממנו.
    חלוץ טוב אבל לא סקורר. לפי הדיווחים גם היום הוא החמיץ שני מצבים של גול.

בכר כנראה מאמין בברדה וגאדיר שיהיו גיבוי לשהר, ומוכן להתפשר שם קצת כדי להבטיח שלוש בלמים ברמה גבוהה שזה מאסט.

10. DRORIKO Member

ראיקוביץ' זה סיפור אחר. קודם כל ראיקוביץ' נקנה כפרוספקט לעשות עליו הרבה כסף,מה שקצת קשה להגיד על זריהן. דבר שני גם מקצועית זאת התבררה כהחלטה נכונה, כי בזמן שראיקוביץ' הוא השוער הכי טוב בליגה חואן פאבלו כבר הספיק לפרוש ממשחק

11. yakov_y YNWA

5 בלמים בהרכב, כגלמאכר ועביד מגנים, קינן שוב בהרכב (הביזיון הכי גדול לדעתי), חבשי קשר אחורי ורקבואיציה באגף.
    רועי קהת שוב פעם מקבל את חולצת ההרכב ויישחק בעמדה שלו, אם אני ישמע עוד פעם שהוא לא משחק בעמדה שלו אני ישתגע.
    חבל שבחיפה לא משחקים עם 3 בלמים, יכול לעבוד מצוין.

12. DRORIKO Member

אז יודעים מה אני חוזר בי מ"המסריח", גם בזה שהטלתי בהתחלה דופי בבכר בהודעה הראשונה, אתם יודעים כמה אני אוהב אותו. עדיין לא מת על העסקה הזאת.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין בעיה.. לחשוב שבאר שבע עשתה פה עסקה רעה מקצועית זה דבר אחד, לגיטימי. יש פה עניין להביא את סוארז, שעל זה כרגע עובדים ולפי מה שהבנתי זה די סגור. לא היה מנוס מלשחרר את לוסיו העונה . (אגב, זה מעלה שאלה מי הזר שישוחרר בקיץ, כי סוארז אמור לחתום לשנה וחצי, שם כנראה הסיכויים הולכים לכיוון הובאן)

14. סמואל אטו Member

אני מניח זריהן גם נרכש כפרוספקט( בן כמה הוא? 21?). אני לא מכיר אותו מספיק טוב, אתה חושב שאתה מכיר מספיק כדי להגיד שזו עסקה רעה?

15. DRORIKO Member

תראה אני לא מדבר עכשיו בתור סקאוט כי אני לא, בדיוק כמוכם גם אני ניזון מכמה משחקים של אשדוד+תקצירים. לא נפלתי ממנו. שחקן מאד מוכשר אבל קבלת החלטות של ילד ומחמיצן כרוני. אם בכר יפתח אותו לשחקן על אני אוריד את הראש ואשתוק כמו דג, נכון להיום הוא שחקן בינוני.

oFiRzZz ו-EO11 אוהבים את זה.