מחזור 18 בסרייה א' :: שוב היא כאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏5/1/16.

1. Roma מנהלים

http://sfile.f-static.com/image/users/112694/ftp/my_files/SerieA_ItalianLeague570x150.Xxx

אחרי הפגרה הליגה שוב חוזרת במחזור אמצע שבוע שמתחיל בשלישי עם הדרבי המשוגע של ג'נובה, ג'נואה נגד סמפדוריה, שתי הקבוצות של העיר בעונה מאכזבת והן לא ירצו להפסיד נקודות ובטח שלא בדרבי. דייגו פרוטי שמקושר לעבור לרומא עדיין מרצה עונש הרחקה וייעדר אצל המארחים.

יום רביעי ממשיך עם לא פחות מ-9 משחקים. מתחילים עם אודינזה שתארח את אטאלנטה במשחק המוקדם. אטאלנטה שאיבדה את מורלאס ורושמת כבר 2 הפסדים ברציפות ואיבוד גובה רוצה לחזור למסלול הניצחונות מול אודינזה הבינונית.

קייבו הסימפתית תארח רומא החבולה בבנטאגודי. רומא תצטרך להסתדר ללא פיאניץ', ניינגולאן, דז'קו, טוטי, קייטה ודה רוסי יצטרף לעבור מבחן כשירות לפני המשחק אז אם קייבו רוצה לנצח את רומא זאת ההזדמנות שלה. בשנה שעברה המשחק הסתיים בתיקו אפס.

יובנטוס תארח את ורונה למשחק שאמור להיות פשוט על הנייר, ורונה ממוקמת עמוק במקום האחרון ללא ניצחון העונה! מול יובה שברצף אדיר וסגרה פער משמעותי מהצמרת. בעשרת המפגשים האחרונים ורונה לא הצליחה לנצח את יובנטוס, הפסידה 7 פעמים ו-3 מפגשים הסתיימו בתיקו 2-2.

בצל השמועות על עזיבת הכוכב הגדול, פלייפה אנדרסון, ליונייטד תארח לאציו את קארפי למשחק שחוץ מ-3 נקודות של פיולי וחניכיו יחשב לכישלון אדיר. קארפי מצידה תנסה להשיג נקודות שלא יאפשרו לתחתית לברוח לה.

משחק מעניין יתרחש בג'וזפה מאצה שמילאן תארח את בולוניה המשתפרת של דונאדוני. קווין פרינס בואטנג חזר לקדנציה נוספת במלאנו שרוצים להיצמד לצמרת הגבוהה מהצד השני דונאדוני וחניכיו רוצים להמשיך במסע הבריחה שלהם מהתחתית.

פיורנטינה ההפתעה של העונה עד כה לטעמי רוצה להמשיך במסע המופלא תתארח את פלארמו המרוסקת ותקווה להשיג 3 נקודות חוץ יקרות.

ססואולו תארח בביתה את פרוזינונה מהתחתית. הירוקים לבנים אמורים לצלוח את המשחק הזה וכמו מילאן להיצמד לצמרת הגבוהה מהעבר השני פרוסינונה רוצה לנסות להדביק את ג'נואה ואולי לעלות מעל הקו האדום.

המוליכה אינטר תצא למשחק לא פשוט אצל אמפולי העיקשת. אמפולי המפתיעה רושמת כבר 4 ניצחונות ברציפות ותארח בביתה את אינטר המוליכה של מאנצ'יני למשחק מרתק. אם אמפולי תצליח להוציא נקודות מאינטר זה לא יפתיע אף אחד.

המשחק שיסגור את המחזור יתרחש בסאו פאולו שנאפולי הביתית תארח את טורינו של ונטורה לקרב מרתק. טורינו קבוצה חזקה שסבלה מפציעות רבות וחוסר מזל לא תשמש תפאורה לנאפולי המצוינת וצפוי לנו משחק מעניין.

יום שלישי:
    ג'נואה נגד סמפדוריה - 21:45 - סטאדיו לואיג'י פראריס. שידור ישיר ספורט 2

יום רביעי:
    אודינזה נגד אטאלנטה - 13:30 - סטאדיו פריולי. שידור ישיר בספורט 5
    קייבו נגד רומא - 16:00 - סטאדיו אנטוניו בנטאגודי. שידור ישיר בספורט 5+
    יובנטוס
    נגד ורונה - 16:00 - יובנטוס סטאדיום. שידור ישיר בספורט 2
    לאציו נגד קארפי - 16:00 - סטאדיו אולימפיקו ברומא.
    מילאן נגד בולוניה - 16:00 - סטאדיו ג'וזפה מאצה. שידור ישיר בספורט 2(משולב)
    פאלרמו נגד פיורנטינה - 16:00 - סטאדיו רנצו ברברה.
    ססאולו נגד פרוזינונה - 16:00 - סטאדיו מאפיי/צ'יטה דל טריקולורה. שידור ישיר בספורט 5+(משולב)
    אמפולי נגד אינטר - 19:00 - סטאדיו קרלו קסטלאני. שידור ישיר בספורט 2
    נאפולי נגד טורינו - 21:45 - סטאדיו סאן פאולו. שידור ישיר בספורט 5 לייב

הימור שלי, יש לי תחושה לא קטנה שלפחות 2 קבוצות צמרת יאבדו נקודות. משחקים לא פשוטים לרומא, אינטר ונאפולי.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכוי טוב שהקישור של רומא יורכב מחר מהצמד ואנקר-גיומבר.

3. Roma מנהלים

גיומבר לא אמור להיות בלם במקור? שימשיך לחמם את הספסל.

אני הייתי פותח עם ואנקר בתור קשר אחורי ופלורנצי ופאלקה בצדדים. בהגנה מייקון\טרוסידיס יחליפו את פלורנצי וההתקפה תורכב מג'רביניו, סאדיק וסלאח. במידה ודה רוסי כשיר המצב הרבה יותר טוב ואפשר להחזיר את פלורנצי להגנה או האופציה העדיפה עליי פאלקה לספסל.

האמת חשבתי שלפני הפציעות שזה 3 נקודות שחייבים לקחת אבל לאור הפציעות גם תיקו יתקבל בהבנה. בטח נגד קייבו החוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/16
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקטאניה בלם ומגן, בנבחרת קשר אחורי, אצלנו מגן\קשר באגף. רודי לא יתן לו לשחק במרכז ההגנה אבל בקישור זה או הוא או חוסה מאשין מהפרימברה.

זה יהיה חתיכת תקדים אם קבוצה כלשהיא בסריה א' תשחק עם קשר אמצע אחד בלבד. אין סיכוי שזה יקרה.

מקווה שדה רוסי יוכל לסחוב את זה. מקסימום שינוח בסופ"ש כשניינגולאן ופיאניץ' יחזרו.

5. Roma מנהלים

תקדים או לא, פאלקה ופלורנצי מאוד מושמעים ויוכלו לבצע את המשימות ההגנתיות הדרושות שכן אני חושב שזה עדיף מאשר גיומבר שהוא בפן ההגנתי יכול לתרום אבל לשחק איתו ועם ואנקר זה ללא ספק קישור הכי מוגבל שהורכב בליגה השנה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלקה ופלורנצי בכל מקרה ישחקו בצדדים (442) ויעזרו לשני הקשרים באמצע. מה שאתה מציע זה שבמקום 2 קשרים באמצע, יהיה שם שחקן אחד בלבד. זה משהו שרואים רק בפיפ"א ולא מתאים למשחק חוץ שידרוש הרבה לחימה על פוזשן.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה המשחק האהוב עלי באיטליה, בלי קשר למשחק עצמו. אחלה אצטדיון, אחלה אווירה, קצב טוב ואפילו כמה שחקנים שאני מכיר! :)

8. Enzo Maresca Member

לא סגור על זה לגמרי אבל יש מצב טוב שהגרסא הנוכחית של ג'נואה היא החלשה ביותר שיצא לי לראות אי פעם. הפאשלה של קפטן בורדיסו בגול של סוריאנו מייצגת בצורה מופתית את תחושת הבלבול שאני חש בכל פעם שאני רואה אותם העונה. לא מבין מה הולך שם.

בצד השני ודי כצפוי, סאמפ סוף סוף נראית כמו קבוצה מאומנת. השחקנים מתחילים להבין את מונטלה ולהציג, לפחות לפרקים, את הכדורגל שהוא אוהב. לא משחק גדול ועדיין 2-0 קל מדי בהתחשב בעובדה שמדובר בדרבי ולמרות החולשה של היריבה. אפילו קסאנו נראה כמו כמעט מקצוען!

9. תומר1989 Member

קסאנו זקן ושמן ואיטי אבל טאץ' ונגיעות קסם כמו שלו ששיכים לדור הבאג'ו דל פיירו והטוטי של הקאלצ'ו איטיליאנו

SerieA ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  10. Roma מנהלים

איזה יופי של גול שסוגר את המשחק הזה. יופי של פריצה של רג'יני על הקו וקסאנו מוכיח שלמד משהו מהגדול מכולם עם מסירת אומן וסוריאנו מעלה עוד קצת את המחיר שלו בדרך למילאנו(?).

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סגרתם את המשחק קצת מוקדם מדי :) לפני המשחק העדפתי שסאמפ' ינצחו, אבל הכמעט קאמבק והטירוף של הדקות האחרונות העביר אותי לצד של ג'נואה, שער שלהם יכל להפוך את המשחק הזה לאגדה. בשקט יכול להיגמר פה עם עוד 2-3 שערים.

אני יודע שאני מסתכסך עם חצי פורום פה, אבל קאסאנו :sm_icon_king:

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה יופי של משחק. האווירה כרגיל אלוהית, אבל הפעם בניגוד לבדרך כלל גם היה עניין של המגרש ולא מלחמת חפירות. יש שמעוות שקבוצות אנגליות כבר מציעות סכומים של 22 מיליון על גביאדיני ומתעניינות בפאלוסקי. בקצב הזה, ג'נואה לא רחוקה מהיום שבו תבוא מישהי ותציע לה סכום של 20+ מיליון על פאבולטי. יופי של עבודה מצידו ואני חושב שנתקלתי בסטט' שאומרת שיחס השערים פר דקות שלו הוא מהטובים בליגה.

קסאנו שחקן אלוהי ומי שמתכחש לזה הוא חתיכת יצור.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה יופי של משחק. האווירה כרגיל אלוהית, אבל הפעם בניגוד לבדרך כלל גם היה עניין של המגרש ולא מלחמת חפירות. יש שמעוות שקבוצות אנגליות כבר מציעות סכומים של 22 מיליון על גביאדיני ומתעניינות בפאלוסקי. בקצב הזה, ג'נואה לא רחוקה מהיום שבו תבוא מישהי ותציע לה סכום של 20+ מיליון על פאבולטי. יופי של עבודה מצידו ואני חושב שנתקלתי בסטט' שאומרת שיחס השערים פר דקות שלו הוא מהטובים בליגה.

קסאנו שחקן אלוהי ומי שמתכחש לזה הוא חתיכת יצור.

14. תומר1989 Member

זה שלקסאנו יש ברגליים כישרון אלוהי אנחנו יודעים כבר 15 שנה. זה שהוא דפוק בראש אנחנו גם יודעים.

אם הברגים היו במקום הקריירה שלו הייתה מגיעה לגבהים אחרים

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה טוב שהיא חזרה!

Udinese: Karnezis; Piris, Danilo, Felipe; Widmer, Badu, Lodi, B.Fernandes, Edenilson; Perica, Thereau

Atalanta: Sportiello; Conti, Toloi, Cherubin, Dramé; Grassi, De Roon, Cigarini; D'Alessandro, Denis, Gomez