מחזור 18 בפרמיירליג: קאמבק אלוהי של צ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏15/12/06.

1. George Best Member

"מסע התאוששות מדהים"
    די נו בחייך איסטלנדס.
    שום דבר חדש מליברפול.
    כן, מנצחים 3-0 בואלי, 0-4 בjjb ו0-4 את פולהאם באנפילד, אבל באמת, שום דבר חדש.
    כאשר ליברפול תשחק מול אחת הגדולות היא כרגיל תיראה רע מאוד, וזה לא שהיא לא הצליחה מול הקטנות, להפך, היא מנצחת תמיד משחקים כאלו על האפס.בריבוק, בגודיסון, בo.t באימרויות ובגשר זה כבר סיפור אחר, וליברפול נראית אנמית.מול צ'רלטון, וויגאן ופולהאם החלשות, ליברפול תמיד מתעלה.היא תמשיך לנצח במשחקים הקרובים, אין לי ספק בכלל, אבל כאשר יגיע משחק שהוא חצי מוקש - המשחק הכל כך צפוי שלה ישוב, והקולות נגד רפא יחזרו.ביג דיל, ניצחון בואלי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/06
  2. KirkH Member

שמישהו יעצור את אומפה לומפה!

שער חמישי בארבעה משחקים למרטינס כנראה בדרך לחידוש ההתאוששות של ניוקאסל.

3. city Member

לצ'רלטון אין סגל רע. אמדי פאייה הוא קשר פריימרשיפ לגיטימי, אמברוז פוטנציאל גדול, בחוד דארן בנט והאסלבנק (נכון שהם לא בשיאם, אבל עדיין מדובר על שני חלוצים טובים), ובהגנה בכלל יש את יאנג וטראורה, שאפשר להתווכח על היכולת שלהם, אבל הם בהחלט מסוגלים להשאיר קבוצה בליגה.
    הבעיה בצ'רלטון היא פשוט המומנטום השלילי בו הקבוצה נמצאת, הסגל הקצר, העובדה שאין שחקן שיקום מהספסל וישנה משחקים (כמו אדביור היום). שחקן או שניים בינואר, שיתנו קצת תחרות על ההרכב וירעננו את הקבוצה וצ'רלטון תצא מהמצב בו היא נמצאת. עובדה שקרבישלי הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה שנה אחרי שנה עם אותו סגל כמעט.

4. KirkH Member

אחחח, התגעגעתי למראה המגוחך של הטרנינג המסורתי של גאבור קיראלי... :aaarofl:

חבל שיש כל כך הרבה מקומות פנויים בוילה פארק. אני מניח שרובם שייכים לאוהדים האורחים שלא טרחו להגיע מבולטון.

5. קינג לדלי Member

אתה זוכר שהתחננתי שטוטנהאם יביאו אותו וכמה ילדים בלבלו את השכל שהוא מחמיצן ?
    הילד הזה מהיר,חד,ושווה כל פני מעשרת המיליונים ששילמו עליו.

6. city Member

פשוט לא יאומן איזה מאמן מגעיל האלרדייס הזה. מכניס את טל ומוציא אותו אחרי חצי שעה, פשוט מהלך שנועד כדי להשביז את השחקן. בולטון לא בפיגור, עידן טל לא היה גרוע, והחילוף לא שינה כמעט כלום מבחינה טקטית. לא ממש אכפת לי מעידן טל, גם לא מבולטון, אבל אפשר לצפות ממנג'ר לקצת יותר יחסי אנוש, קצת הבעת אמון בשחקן.

7. George Best Member

יש רק קבוצה אחת בליגה שמסוגלת לא לבעוט לשער כל המשחק, מנגד לעבור בנס שני מצבים של 100%, ולהוביל 0-1.פנדל מטופש של פטרוב, וספיד קשישא 0-1.
    בולטון = יעילות, פשוט מדהים.

8. נדב מיכאלי Member

אומנם אני שמח שליברפול מתחילה להתאושש אבל מבאס אותי שכל עונה הם פותחים בצורה נוראית,מאבדים כל סיכוי לאליפות ואז חוזרים לחיים.
    מעצבן מאד.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל, מה כל כך יעיל בבולטון?

צ'לסי זה יעילות. קבוצה שיכולה לצאת במשחק לשלוש מתפרצות, לעשות מהם שני שערים, לעמוד יפה ולהניע בקלות את הכדור ולנצח 0-2 בסוף. זאת יעילות.
    לעשות בונקר, להעיף כדורים ולהוריד אותם לטיל מרחוק או לנגיחה, זה לא יעילות. זה פחדנות מגעילה. בניגוד לצ'לסי, הם לא שומרים על המשחק שלהם, אלא פשוט הורסים את זה של היריבה.

10. KirkH Member

שטויות.

אפשר להגיד על עידן טל הרבה דברים (אם תשאל אותי, רובם לא יהיו חיוביים, אבל זה לא משנה) - להגיד שהוא משחק בתפקיד של גארדנר או שלא היה שינוי טקטי בחילוף הזה, זה לא רציני.

עידן טל נכנס כי סטאליוס נפצע. ועידן טל לא עשה את העבודה שבגללה הוא קיבל את הצ'אנס כי גם עם טל וילה שלטה בקלילות במרכז המגרש.

מה לעשות שלטל אין את המהירות או היכולת ההגנתית שיש לגארדנר? מה לעשות שלא היה אף שחקן אחר בקישור של הטרוטרס שאפשר היה להוציא על מנת להכניס את הג'מייקני??

אז הוציאו אותו אחרי שנכנס כמחליף. ביג דיל.
    את ה-25 דקות משחק שלו הוא קיבל. אם סטאליוס לא היה נפצע הוא לא היה רואה גם אותן.

11. Jose Mourinho Member

כן אני אמרתי את זה. גם באינטר היו לו משחקים בהם הוא כבש כמה שערים ברציפות, ואחרי זה חזר להיות מחמיצן. קודם שיוכיח שהוא יכול להבקיע בקביעות למשך עונה שלמה, ואז אני אוכל להגיד עליו שהוא שיפר את החלק שבגללו עכשיו הוא כבר לא באינטר, הסיומת מול השער.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאני אבין, אתה מעדיף אותו על ברבאטוב??

13. KirkH Member

למה מעדיף? מה רע בלצד פישנזון?

14. George Best Member

גיא, במשחק חוץ מול קבוצה חזקה, בקושי לסכן את השער, להגן נכון ולנצח ממצב אחד טוב(פנדל היום) - זו בהחלט יעילות.3 נקודות במגרש קשה ביכולת בינונית לחלוטין, אלרדייס - מר יעילות.

15. AW forever Member

קירקי, לא כל קבוצה זה צ'לסי שהמאמן והבוס הולכים ביחד לסופר והבוס אומר לו "תעמיס, תעמיס"