מחזור 18 בפרמיירליג: קאמבק אלוהי של צ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏15/12/06.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצד פישנזון יש לנו את קינו, שהוא בסך הכל הרבה יותר חלוץ מאובפמי שהוא בסך הכל אצן. ואגב, אם מרטינס היה בא זה במקום מידו, והיה עולה הרבה יותר.
    קירק, למה פישנזון?יש לו אחות כוסית?

אריאל, זאת לא יעילות. הם ירקו דם ובמשחק שאתה יורק דם אתה משקיע כמות מטורפת של אנרגיה. הדבר היעיל היחיד היה הבאת הנקודות, שהגיעה בסטייל בולטוני קלאסי. שיירדו כבר ליגה (או שפשוט אלרדייס יילך וישאיר להם לעשות מה שקרה לצ'רלטון אחרי שקרבישלי עזב).

2. KirkH Member

בסדר, אבל העסקים בשיפודייה לא רעים ויש כסף נזיל.

מן הסתם קינו לא הולך לשום מקום, אבל אם אני במקום סופראנו - הייתי בועט את דפו כשהיה לי את הצ'אנס הזה (בתקופה בה ארקאדי ג'וניור לא הצליח להחתים אפילו שחקני ליג 1...) - אני מעדיף שחקן עם סילון בתחת מאחד עם שתן בראש כמו דפו. בשורה התחתונה שנייהם לא בדיוק פינישרים אדירים.

פישנזון? סתם האמת.
    תנסה לדמיין את הפרצוף של ברבאטוב עם משקפיים. הדמיון קלוש, אבל קיים.

3. city Member

ספיד היה מגן שמאלי. טל באמצע. גארדנר נכנס, הפך להיות מגן שמאלי, וספיד עבר לאמצע. נכון שגארדנר יותר מהיר, וספיד יותר פיזי במרכז המגרש וכו' וכו', אבל בסופו של דבר החילוף לא היה דרסטי.
    אי אפשר להגיד מילה רעה על ניהול המשחק של אלרדייס עכשיו, אחרי שבולטון ניצחה, אבל זה בכל מקרה דבר שלא סימפטי לעשות, בטח לשחקן שלא מוצא מקום בהרכב כמו טל.

4. קינג לדלי Member

סוף סוף קיבלנו הסבר למה פישנזון.
    ניסיתי לדמיין אותו עם משקפיים וגם לא מסתדר לי.
    רד מזה קירק...

מצד שני דמיינתי את דפו עם משקפיים ויצא לי ספייק לי.
    לך על זה.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים את ג'רמיין דפו נמדי מג"ב וקיבלת אתיופי.

6. city Member

תגידו מה שתרצו על דפו, אבל שחקנים עם שליטה בכדור כמו שיש לו בזמן ריצה מהירה אין הרבה. הוא יכול לתת ספרינט, עם הכדור, ותוך כדי לשחרר בעיטה ישר לחיבורים, שזה הרבה יותר קשה מבעיטה ממצב נייח. הגול שלו מול צ'רלטון זו דוגמה לכזה מהלך. מבחינת מהירות עם הכדור הוא מזכיר לי את אואן של פעם (לפני הפציעות).

7. קינג לדלי Member

זה לא משהו שלא ידענו עליו.
    הבעיה שהוא לא עובד יותר מידי בשביל זה ואת זה יכולים לספר לך רק מי שרואה את כל המשחקים שלו בשלמותם. נראה שהוא משתפר,ואני מקווה שיום אחד הוא גם יוציא כדור רוחב ויבשל שער.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון-צ'לסי (ראשון, 15:45, גודיסון פארק):
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42333000/Xxx/_42333785_eve_che_0506.Xxx

דרבי המיליונריות של אנגליה יתקיים בצהרי יום ראשון. אברטון, שנמצאת בחודשים האחרונים בהחלקה מתמדת במורד הטבלה אחרי פתיחת עונה נהדרת, תנסה לעצור מחר את ההדרדרות שלה ובמקביל גם לתקוע מקל בגלגלי הקטר הדוהר בצמרת של צ'לסי. הטופי בויז, שבפתיחת העונה היו בשלישיית הצמרת, נמצאים כעת במקום ה-10, ועם 2 נצחונות בלבד מ-9 המשחקים האחרונים בכל המסגרות חניכיו של מויס זקוקים להרמת מוראל בדמות הופעה טובה מול האלופה בשנתיים האחרונות. קל זה לא יהיה עבורם. הסגל הקצר גם ככה של דייויד מויס יצטרך להתמודד עם חסרונם של הפצועים מיקל ארטטה, גארי נייסמית', טים קייהיל, טוני היברט ואלסנדרו פיסטונה. פיל נוויל, לעומת זאת, חזר להתאמן השבוע ועשוי לפתוח ולנסות לעזור לקבוצת נעוריו מנצ'סטר יונייטד במירוץ אל הכתר.טים האוורד, שיעמוד בין הקורות של הטופיז, עדיין שייך למנצ'סטר יונייטד, מה שכמובן יגביר את המוטיבציה שלו לבלום את דרוגבה, שבצ'נקו וחבריהם. ליאון אוסמן המחונן גם כן חזר מפציעה ועשוי להשתלב במהלך המשחק, כשבחוד מויס אמור להוריד לספסל את ג'יימס ביטי, שנמצא בפורמה רעה למדי, ולתת קרדיט לבן ארצו ג'יימס מק'פאדן.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/44/howard_tim_efc_profile_2006.Xxx
    טים האוורד ינסה לשמור מחר על האינטרסים שלו ושל בעליו מאולד טראפורד מול דרוגבה ושבה

צ'לסי רואה כי העונה הקרב על האליפות יהיה קצת יותר מאתגר מבשנים עברו, ובשבוע האחרון היא קיבלה תזכורת על עוצמת היריבות בליגה האנגלית. אולם בסופו של דבר הכחולים של מוריניו הצליחו לכבוש שערים מאוחרים גם מול ארסנל וגם מול ניוקאסל, שערים חשובים מאין כמוהם שגם שמרו על המאזן המדהים של כיבוש שער בכל משחק בו הם מתגאים עד כה. גם בגודיסון פארק, כפי שאריין רובן אמר השבוע בראיון, הם אמורים לקבל מלחמה שערה מאברטון ולהזיע בשביל 3 הנק'. המפגש המקביל בין השתיים בעונה שעברה הסתיים ב1-1, איבוד הנקודות הראשון של צ'לסי באותה עונה, כשפרנק למפארד כובש עבורם את שער השויון. למפארד ג'וניור אמור לפתוח מחר בהרכב, כרגיל, ולערוך את ההופעה ה-200 שלו בהרכבם של הכחולים. אם הוא ימצא את הרשת גם מחר הוא גם יהפוך לקשר הכי פורה בתולדות המועדון. נכון לעכשיו הוא ודניס וייז עומדים שווה בשווה בראש טבלת מלך שערי הקשרים של המועדון עם 76 כיבושים כ"א.
    ריקרדו קרבאליו וקרלו קודיצ'יני פצועים ונמצאים בספק רב למשחק, כשאם הם ייעדרו חליד בולרוז והילאריו אמורים לתפוס את מקומם בהרכב. דידייה דרוגבה, לעומתם, התגבר על פציעה שהוא סוחב בירך האחורית וימשיך להוביל מחר את החוד היקר בתבל.
    http://news.bbc.co.uk/media/images/40988000/Xxx/_40988721_lampard300.Xxx
    פרנק למפארד ממשיך לשבור שיאים

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42333000/Xxx/_42333801_mnc_tott_0506.Xxx

תאריך: 17.12.2006
    שעה: 17:00
    אצטדיון: סיטי אוף מנצ'סטר סטאדיום, מנצ'סטר
    שופט: רוב סטיילס

מנצ'סטר סיטי שעדיין לא הפסידה העונה בבית מארחת את טוטנהאם שעדיין לא ניצחה בחוץ, ומקווה לנצח בבית שיקפיץ אותה למקום ה-11.
    סיטי גם תקווה להקפיץ את המוראל השפוף אחרי ההפסד 3-1 בדרבי בשבוע שעבר, דווקא מול טוטנהאם אותה לא הצליחה לנצח מאז ה-3-4 הבלתי נשכח בגביע האנגלי לפני שלוש עונות, וניצחון הליגה האחרון שלה על התרנגולים היה לפני 4 שנים.
    תוסיפו לכך השעיות של בן תאצ'ר (שיוחלף על ידי סטיבן ג'ורדן) וברנרדו קוראדי, פציעות של טרבור סינקלייר, סון ג'יהאי ואולי אף את מיקה ריצ'ארדס, ניקי וויבר וקלאודיו ריינה בספק, ותקבלו כאב ראש גדול של סטיוארט פירס.
    התרנגולים כאמור עדיין לא ניצחו העונה בחוץ, ולצד מאזן בית מצויין הם סובלים ממאזן חוץ נוראי, ויקוו לעשות זאת דווקא מול קבוצה שעושה חיל בביתה. טוטנהאם הוגרלה השבוע במסגרת גביע אופ"א למפגש קשה מול פיינורד רוטרדאם, אך בזמן שגביע אופ"א נכנס לפגרה קצרה, התרנגולים יכולים לחזור להתמקד בליגה, ואולי בכך סוף סוף להביא שלוש נקודות מאצטדיון שאינו ווייט הארט ליין.
    טוטנהאם מגיעה ללא דידייה זוקורה המושעה, וללא טימו טאיניו, רובי קין וג'רמיין ג'ינאס הפצועים.
    בעונה שעברה ניצחו התרנגולים 2-0 במשחק בסיטי אוף מנצ'סטר סטאדיום.

http://aboutknowsley.typepad.com/photos/uncategorized/joey_barton_footballer.Xxx
    ג'ואי בארטון מחכה מחר לספרס.

10. KirkH Member

קודו בחוץ בודאות, מוריניו אמר שהוא לא מוכן עדיין... מכה לא קטנה לטעמי, בטח ובטח לקראת משחק חוץ מול קבוצה שאוהבת לשחק בסיגנון אולד סקול ולהרים לא מעט כדורים לרחבה. נקווה שהילאריו יגיע מפוקס.

מצד שני, הגאון דווקא היה אופטימי בקשר להחלמה של ריקי בדרך להרכב (לא רואה אותו מחכה על הספסל, אם הוא כשיר הוא ישחק, אם הוא זקוק למנוחה הקצב ההולנדי גם ככה מת לשחק היות וג'רמי השתלט לו על הדקות).

אני מאוד מקווה שמוריניו ימשיך להריץ את שבה בחוד ולא על חשבון רובן.
    זה גם משחק נהדר להוריד את באלאק לספסל ולפתוח את המשחק לכיוון האגפים, מקה נח בשבוע שעבר ואני לא רואה את למפארד או אסיין מפנים מקום, ככה שהגרמני יהיה זה שיחכה לצ'אנס שלו ליד מוריניו.

נכנסים לאחת התקופות היותר מכריעות של העונה וחייבים להתחיל ולהראות לליגה !!!That We Mean Business

WE'LL KEEP THE FLAG :aaa021:

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? מה רע ברביעייה של מקללה-למפארד-אסיין-באלאק? הלוואי וז'וזה ימשיך לתת להם את הקרדיט ולתקוע אותם אחד ברגליים של השני, ככה יהיה יותר קל לטופי בויז להתגונן... לעומת זאת אם רובן הסילון פותח אז הלך על ההגנה הכבדה שלהם.

12. raanana4ever Member

אני לא מבין למה השנאה שלכם לבולטון. אלרדייס ראוי להערצה.
    קבוצה מאורגנת עם סגל לא נוצץ שעומדת טקטית נפלא ועונה אחרי עונה מביאה תוצאות.
    העונה בזכות אנלקה בין היתר הם מצליחים להרשים במשחקי בית.
    מי שאומר שהם משחקים בעט ורוץ לא יודע על מה הוא מדבר.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי זה אנטי כדורגל. זה לא יפה. מה יש לאהוב בזה?

14. Claret&Blue Member

אלרדייס הקנה לשחקנים שלו שיטה מסוימת בהיעדר משאבים ויכולת אישית. רצה הגורל וזה הצליח, בולטון הפכה מכונה משומנת, לא סימפטית לעין וללב, אבל הנקודות נאספות לאט לאט.
    מי שטוען שזה כדורגל יפה בטוח צוחק, אבל אין מה לשנוא את אלרדייס בגלל השיטה הזו(יש סיבת אחרות).

15. KirkH Member

כצפוי, קרליטו טבס לא חיכה יותר מדי זמן וכבר בעיתונים של הבוקר הוא התחיל ללכלך על פארדיו.

יש כבר שמועות לגבי ההרכב של הפטישים היום? יהיה מעניין לראות איך המנג'ר החדש מתייחס לצמד הארגנטינאים שלו...