מחזור 18 ליגת העל: מ.חיפה מביסה, בית"ר מפסידה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/1/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה זקוקה לאיבוד נקודות של חיפה...למרות שמכבי ת"א היא לא פקטור במאבק האליפות במיוחד כשפער הנקודות הוא כזה...אני מקווה שהפועל תנצח או תוציא תיקו כדי שהסיפור לא יסגר סופית ביום שני ויהיה מתח לפחות בין שתיהן בנוגע למצב בליגה...בשביל שתהיה לאיזושהי קבוצה סיכוי לקחת אליפות היא צריכה להגיע לקיזוז במינוס של 12 נקודות גג, הפועל על סף המינימום.

2. alexshw Member

תיקו ישחק לטובת מכבי חיפה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו לא משחק לטובת אף קבוצה...חיפה לא מגדילה את הפער והפועל לא מצמקת...להגיד שזה משחק לטובת חיפה זה שטות כי מחלקים את הנקודות בחצי וה-10 הופך ל-5...ובוא נצא מנקודת הנחה שחיפה צריכה לשחק נגד מכבי ת"א ובית"ר, אחת מהן בבית או בחוץ ונגד הפועל בבית? אם היא לא מנצחת אחת מהן המשחק שלה מול הפועל הופך להיות למשחק האליפות ומי שמנצחת עולה למקום ראשון כך שתיקו לא משרת אף אחד...

4. alexshw Member

בהפועל ת"א בונים קודם כל על משחק כזה, כשהם מנסים לחשוב איך לצמצם את הפער.
    תיקו משרת את מכבי חיפה, אבל ברור שלא כדאי לשחק על תיקו.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל במקרה כזה הפועל צריכה לנצח את כל המשחקים שלה עד לפלייאוף ובעצם לרדוף אחרי מכבי חיפה ולחכות שהירוקים יאבדו נקודות.
    בכל אופן הפסד של מכבי חיפה במשחק העונה יכול בהחלט להשפיע כי לאחר מכן יש לה את מכבי פ"ת (ח) הפועל ב"ש (ב) בית"ר (ח) נתניה (ח) ולך תדע איך היא תעלה למשחקים האלו אחרי הפסד במשחק כל-כך חשוב ואיבוד נקודות נוסף יכול ליצור כדור שלג אבל הכל שווה לתחת אם היא תנצח את הפועל ת"א ויש סיכוי גדול שזה יקרה בהתייחס לעובדה שהפועל מחרבנת במכנסיים כל פעם שהיא רואה ירוק.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו הפסד, קשה לי לרארות את חיפה מפסידה להפועל בבית גם אם אניימה יעמוד בשער של הפועל (ואני לא מאמין שהוא יעמוד) גם אם היא תשמוט שתי נקודות (אוי אוי אוי מה יהיה?) אז אני יכול להבטיח לכם שאיבוד נקודות נוסף יכול להיות רק נגד בית"ר בחוץ...ב"ש בבית היא לא תפשל כי ב"ש נראית כמו סמרטוט ריצפה...נתניה בחוץ, אני לא מאמין שהיא תתקשה, גם שנה שעברה היא ניצחה שם עם הרכב פחות טוב כשנתניה היתה קבוצה יותר טובה ואני לא רואה את נתניה עושה משהו. מכבי פ"ת חוץ? שוב אני עוד לא רואה בדיוק את מכבי פ"ת נותנת לה פייט ולוקחת נקודה, הלווי שזה יקרה אבלך מה אני יגיד לכם זה לא נראה לי ריאלי...גם חיפה תאבד נקודות נגד בית"ר ונגד הפועל ת"א, 2 תיקוים, ותנצח את השער זה כבר יהיה יותר טוב ממה שיש עכשיו ועכדיין מכבי חיפה תנצח את מכבי פ"ת ב"ש ונתניה כך שזה לא כזה נורא בהתחשב בעובדה שהיא ניצחה 17 מ-18!!!!!!

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פ"ת אנטי כדורגל, גועל נפש גדול ומכבי חיפה תפגוש אותה בעוד גועל נפש ענקי - האורווה.
    שהיריבה עולה עם 9 שחקני הגנה + 2 חלוצים מהירים באיצטדיון שמוציא את החשק לחיים אז אני רואה את הירקת מתקשה ואולי גם מאבדת נקודות, תרשום עומר.
    ב"ש ונתניה יהיו קלות יותר לפיצוח אבל עדיין יש סיכוי להפתעה במיוחד אחרי רצף הניצחונות הגדול יש ירידת מתח והיא יכולה לבוא בכל רגע.
    בטדי מכבי חיפה תמיד מתקשה, גם שהיא מנצחת זה בא אחרי משחק קשה מבחינתה ולמרות שבית"ר נראית כמו צואה לפעמים העונה אני מאמין שאפשר לנצח בטדי עם דחיפה של הקהל.

8. alexshw Member

כל היופי בכדורגל שזה לא מדע מדויק. בדרך כלל כל חישובי הנקודות לא ממש שווים הרבה.
    ככה שהכי חשוב להתרכז במשחק הקרוב.