מחזור 18 ליגת העל: מ.חיפה מביסה, בית"ר מפסידה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/1/10.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האדום על משומר מובן שהוא לא מוצדק ולכן גם אין טעם לדון בכך שוב, אך אני כבר קרוב לשלושה חודשים טוען מבקש ודורש שעותמאן יהיה המגן הימני שלנו במקום חסר השכל משומר. אם לשחק מחצית שלמה בעשרה שחקנים מול רמת גת יהיה מה שיגרום לשינוי המיוחל הזה אז ניחא. לגבי קטן, ברצינות שצריך כבר בדקה ה 60-65 להוציא אותו, גם כדי לתת לו מנוחה ובעיקר כדי שלא יקבל כרטיס צהוב שני. אם התוצאה של ההרחקה הראשונה לטובתנו לשבוע הבא, הרחקה של קטן תהיה ההיפך המוחלט.
    מילה טובה מגיעה גם לדוידוביץ- הצלה ענקית מהנגיחה של אחד משחקני הכוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/1/10
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע נראה שהמשחק בגביע הטוטו היתה פשוט תקרית. הקבוצה רצה בצורה מצויינת והנה אלישע שוב הבין שארבייטמן גם יכול לפתוח על הספסל. הגאורגי כמו הישראלי מרגישים מצויין בשיטה של אלישע לוי וכשהם משחקים ביחד העגלה פשוט לא זזה.

הפועל רמת גן פשוט בכמה דרגות מתחת לאלופה ולכן זה מתבטא ע"י אלימות. לצערי שחקני מכבי חיפה צריכים להתרגל לזה ולא לאבד עשתונות. עדיף פשוט להשקיט אותם בעוד איזה שער. משומר הוא אחד השחקנים הפחות טובים בקבוצה לכן חסרונו בשבוע הבא יהיה פחות חשוב, אבל אני מקווה שאלישע מדבר עכשיו על האדום הזה בחדר ההלבשה. מאיר לוי איבד עשתונות, אבל משומר לא היה צריך להגיע למצב של קרבה עם השחקן של רמת גן. כמה דקות לפני זה ראינו אותו דבר ולכן מאיר לוי עשה את מה שעשה.

מחצית השנייה עכשיו לפרוטוקול בלבד ואני בדיעה שאפשר אולי להוציא שחקן אחד או שניים כדי לתת לבחור מנוחה. לא נראה לי שרמת גן חוזרת להשוות את המשחק.

3. alexshw Member

הפוטנציאל היחיד שיש לשחקני ר"ג זה במשחקי ברידג'. תראה מי משחק שם.
    שחקנים שכבר שיחקו כשהתחלתי לעקוב אחרי כדורגל לפני 15-16 שנים.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כנראה שאתה צודק, אך אני עדיין בטוח ומאמין שמהסגל הזה אפשר וצריך היה להפיק יותר, נראה כאילו אייל לחמן מאמן אותם, איזה משחק ברוטאלי ומכוער.

5. מקסים לנגו Member

קבלו רעיון (בציניות) לחוק חדש עבור אבי לוזון: כל פעם שקבוצת כדורגל עולה ליתרון של 3 שערים עד השריקה למחצית, יש לקצץ את התוצאה בחצי!
    יתרון של 3-0 יהפוך ל2-0
    יתרון של 4-1 יהפוך ל2-1
    יתרון של 5-2 יהפוך ל3-1

לפחות אז יהיה עניין קטן במשחקים של הפועל רמת גן, סליחה, מכבי חיפה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. מיכל3 Member

כל העבירותוהאדומים עצרו את המומנטום לכמה דקות עד שבא השלישי של שווילי. צמד רביעי של הגיאורגי כבר העונה והשלישי ברציפות, כן ירבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Igi Member

והנה ה-4, רפאלוב פורח, חבל שזה תמיד בא בגארבג' טיים...

8. alexshw Member

מישהו צריך להגיד לרפי כהן שהגיע זמן לפרוש. הוא כבר מבזה את עצמו.

יופי, קטן יוצא. הוא עם צהוב ובכלל כמה שיותר מנוחה עכשיו לקטן, יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/10
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? הוא הבקיע היום את השער הראשון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    רפי כהן נראה כמו שוער שכבר מזמן היה צריך לפרוש, וואו, פעם הוא עמד בהצלחה בשער של הירוקים. הזמנים האלה נראים עכשיו רחוקים מתמיד.

טוב שקטן יצא, אלישע לוי עשה בחכמה.

10. winger379 Member

בתחילת המשחק השדר אמר שבשבועיים האחרונים דקל קינן לקח את רפאלוב להתאמן איתו בנוסף לאימוני הקבוצה, בינתיים רפלאוב עם משחק שלישי ברציפות בו הוא כובש.

לא ברור לי למה יובל נעים פותח עם רפי כהן החלש שלפחות שני שערים של מכבי חיפה באשמתו ולא עם איתי ארקין שהראה יכולת טובה במשחקים שהוא שיחק בהם.

11. alexshw Member

אני דווקא זוכר שוער די בינוני, לא סתם ניר למעשה הדיח אותו מהקבוצה.
    בשנים שלו בנבחרת, כל השוערים המובילים בליגה היו מחו"ל.

12. Igi Member

אם נאמר את האמת, המשחקים האלה עצמם הם די גארבג' טיים... ובדרך כלל רפאלוב מצטיין רק בסוג המשחקים הזה.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Igi - גם שחקנים שמתעלים רק במשחקים מהסוג הזה הם חשובים. כמו שמשה אוחיון כבר אמר כאן מתישהו, לא כולם חייבים להיות שחקני הרכב. מה רע שיש שחקן כמו ליאור רפאלוב, שאולי לא מספיק טוב כרגע מכדי להיות שחקן הרכב במכבי חיפה, אבל אפשר להשתמש בו במשחקים שהמאמן פוחד מנפילת מתח?

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגי, אנחנו כן צריכים לעבור את המשחקים האלה בשלום ועדיף עם 3 נק' כך שלא אכפת לי שרפאלוב כובש יותר במשחקים כמו של היום מאשר נגד הקבוצות הגדולות. 90 אחוז מהליגה משוחק נגד קבוצות כאלו לכן התרומה של רפאלוב חיובי.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מה השיא של רצף משחקים ללא שער חובה?

5-0, ארבייטמן.