מחזור 18 ליגת העל: מ.חיפה מביסה, בית"ר מפסידה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/1/10.

1. Igi Member

אני מסכים איתכם, פשוט נורא חבל לי שהוא אף פעם לא הצליח לממש את הפוטנציאל הזה ולקחת איתו צעד אחד קדימה.

הנה ארבייטמן עם ה-5 וה-15 שלו העונה ועם השער הזה כבר עקף את מלכי השערים של העונה שעברה.

2. alexshw Member

כמעט 3 שנים שלא הבקענו 5 או יותר בליגה במשחק אחד.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר סיפור אחר, עם זה אני לגמרי מסכים איתך. אולי עניין של מנטליות, אבל לך תדע מה יקרה בעוד שבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ארבייטמן נראה כאילו הוא התבגר וגם כשהוא עולה כמחליף הוא מספק את הסחורה. לאלישע לוי יש שני חלוצים שנמצאים בכושר מצויין וכשהשיטה עובדת עדיף לשים אחד מהחבר'ה על הספסל. לך תדעו אולי הרווחנו עכשיו גם את רפאלוב במשחקים יותר גדולים...

עדיין לא עניתם לי על השאלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Igi Member

פעם שעברה שדיברו על שיאים של חיפה, הפסדנו את הנק' הראשונות שלנו העונה... אבל אם כבר הזכרתם שיאים, מברוק לדבידוביץ' על השיא האישי של שמירה על שער נקי.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד למכבי חיפה על המשחק והתוצאה, אבל זה יותר הפועל רמת גן מאשר מכבי חיפה עם כל הכבוד. מכבי חיפה נותנת עונה מעולה, אבל היא חייבת להגיד תודה ל-80% מהיריבות שנראות כמו שהן נראות ובעצם נותנות לה לשייט לה להנאתה בקלילות. אבל ככה לוקחים אליפות. פשוט בדיחה איך שהפועל רמת גן נראתה, גם בית"ר היתה מסיימת פה עם 3 לפחות...

המשחק הזה ממחיש עוד יותר את העובדה הבאה: ליגה של 16 קבוצות = אבדון לכדורגל הישראלי, בטח ובטח כשתקציב קבוצה הוא 10 מיליון שקל ולא כפול

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/10
  6. שגיא Guest

שמח שהצלחנו לנצח ולנצח בגדול. יותר מזה חשוב שהגרוזיני ממשיך לשמור על יכולת טובה, רפאלוב נראה טוב מאוד וגם ארבייטמן חוזר לכבוש.

יניב קטן יכל להרשות לעצמו להיות סביר מינוס היום. אני תמיד שמח שרפאלוב כובש. אני עדיין מלא אמונה בשחקן הזה והנה הוא בתקופה טובה שהוא משחק עם הרבה יותר בטחון וזה גם מתבטא בסטטיסטיקה. דבלשווילי אמנם ספג הרבה פעמים ביקורת על היותו אנוכי אבל היום הוא נתן כבר את הבישול השישי שלו העונה. לחלוץ (שגם כובש הרבה) זה בהחלט נתון חיובי מאוד. הוא גם זכה לכבוש שני שערים הודות למיקום טוב. ואני רוצה להתעכב על השער הראשון של הגרוזיני, מסיללה מוכיח שכשהוא רוצה, אי אפשר לעצור אותו. הפריצה שלו מחצי המגרש הייתה אדירה תוך שהוא גובר על שני שחקנים ומסיים בבישול תשיעי שלו העונה.

נחזור להרחקה שהייתה היום. צר לי שמאיר לוי החליט בפזיזות להוציא אדום למשומר. בגלל חילופי הדברים שהיו חמש דקות לפני האירוע הזה, מאיר לוי כנראה פחד שהמשחק בורח לו ושהוא לא משתלט עליו, אז הוא החליט למהר עם אדום לא מוצדק למשומר שהיה יכול בשקט לקבל צהוב, וגם זה אולי היה יותר מידי.

חוץ מזה, אין הרבה תלונות. עוד משחק, עוד ניצחון ועוד שער נקי לפני המפגש מול הפועל תל אביב.

7. wings Member

אויאויאויאויאויאוי ליגה לאומית...

משומר שחקן חשוב. הוא מגן טוב מאוד ויש לו את המהירות להסתדר עם שחקנים מהירים כמו שכטר וורמוט באגף. עותמאן יותר איטי ואני מקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר. אבל הכי חשוב זה גולסה.

8. הפועל_23 Member

הפועל רמת גן הקבוצה הכי מגעילה בארץ
    עם המאמן הכי מגעיל בארץ שאין לו מושג בכדורגל והוא אפילו לא בכיוון
    עם השוער הכי גרוע בארץ
    עם אלי לוי חבר של המאמן שהיה גרוע בליגה ארצית ופתאום משחק 90 דקות נגד מכבי חיפה והפועל ת"א, ובזמן הזה קובי חסן משוחרר מהקבוצה.
    עם מאמן כושר שכל השחקנים כבר הספיקו להיפצע השנה.

הקבוצה הזאת צריכה לעבור חריש עמוק.
    יובל נעים הביתה.

9. alexshw Member

לא ניחשת את התוצאה היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עומר, זה לא שהפועל ת"א משחקת מול יריבות אחרות.
    מקום 3 ומטה, יש לא מעט תוצאות לא "טריוויאליות".
    מתעלמים מהעובדה שמכבי חיפה השתדרגה העונה.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה נראית יופי והיא מוכנה לשבוע הבא. משומר ייעדר, אבל קבוצה אלופה צריכה למעשה גם מחליפים טובים. עניין ההרחקה תמוהה, אבל הנה גם אנחנו נדפקנו פעם ע"י השופטים...עכשיו נראה אם הפועל ת"א עומדת בלחץ או שהיא שוב תאבד נק' מול קבוצה שהיא צריכה לנצח בבית. לגבי המפגש בשבוע הבא אני עוד אדבר בהמשך השבוע, מכבי חיפה עשתה את המוטל עליה, הראתה שההפסד נגד רעננה באה בגלל העדר מתח אמיתי והפועל ת"א עוד צריכה לשחק מול באר שבע.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? עלי עותמן מהיר יותר מאייל משומר (גם בלי המהירות הוא עולה עליו כמגן) ואני מוכן לשים כסף שהוא גם השחקן המהיר במכבי חיפה. אני מצטרף למי שכתב כאן שזה דווקא יכול לעבוד לטובתה של מכבי חיפה.

12. Igi Member

אפשר לספור את היתרונות של משומר על כף יד אחת, אבל את העובדה שהוא שחקן הגנה מצויין יהיה די עוול לקחת ממנו. אני חושב שמבחינה הגנתית הוא יחסר לנו בשבוע הבא, אבל זו ללא ספק תהיה הזדמנות נהדרת לראות את עותמן בתפקיד הזה מול יריבה ראויה.

13. alexshw Member

מה הקטע בשביל מגן להיות טוב בהגנה, אם אתה הורס אחר כך בהקתפה, ובאירופה זה גם גורם לברוך הגנה?
    למשומר אין יסודות, יש לו לחימה גדולה מאוד. לכן הוא בהרכב.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קשור?
    אני יכול להבטיח לך שאם יש לי חלוץ אחד טוב בקבוצה, אני מעל הפועל בטבלה ואני גג הכי הרבה בפער של 8 ממכבי חיפה...אבל מה לעשות שבקיץ לא היה ברור מי בכלל יהיה בקבוצה והבעלים שלי לא יחזק את הקבוצה גם עכשיו?

מכבי חיפה אולי מבחינת יכולת יותר טובה, אבל זה לא כי היא השתדרגה באיזשהו שחקן, עם כל הכבוד השלד הזה רץ כבר כמה שנהים ומשתפר, ועדיין לראות את הקבוצות בארץ שעלו ליגה ואיך שהן נראות, זה עצוב, כי אני יכול להבטיח לך לדוגמא שמ.ס. אשדוד לא היתה נראית ככה נגד חיפה לא באשדוד ולא בקרית אליעזר...אם אתה בוחר להתעלם מהעובדה הזאת שהלאומיות נראות כמו שהן נראות אז אני מצטער להגיד לך, אתה חי באיזושהי בועה שחיפה היא סוג של בארסה. מה לעשות שמתוך 30 משחקים 20 מהם בערך הם מול קבוצות לאומית? ועדיין כל הכבוד למכבי חיפה אבל להגיד שחיפה היא זו שכל כך גדולה ולא לאות את האמת שזה לא שחיפה ענקית אלא הקבוצות השניות בדיחה זה אווילות.

15. alexshw Member

עומר אז אתה כבר מתחיל להמציא תירוצים. מה זה בעיה של מכבי חיפה שלהפועל אין חלוץ?
    מכבי חיפה השתדרגה בבלם מצוין ובחלוץ סקורר.
    טישיירה הרבה יותר טוב מקרופניק. לדו הרבה יותר טוב מהאסרטונאוט הזה מדרום אפריקה.

השדרוג ביכולת שעברו מסיללה ושלומי, זה כמו עוד 2 שחקני רכש.