מחזור 18, לפני כריסמס: צ'לסי ממשיכה לדבר ברביעיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏16/12/04.

1. toon-UPON-tyne Member

אנשים חג המולד ומשחקי חג המולד הם בכלל שבוע הבא....
    או שלא הבנתי את הכוונה שלכם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/12/04
  2. ArsenalFan Member

הם באמת בשבוע הבא, ביום ראשון הבא כבר בוקסינג דיי.

בינתיים בירמינגהאם כובשת ארבעה שערים במשחק אחרי שכל העונה כבשה 14, 4:0 קליל על ווסט ברומיץ' האומללה. רובי סאבאג' בפנדל (4), קלינטון מוריסון (23) ואמיל הסקי (30) סגרו עניין בדרבי הקטן בחצי השעה הראשונה. דארן אנדרטון כבש בדקה ה-80 את הרביעי לבירמינגהאם.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40644000/Xxx/_40644023_heskey_morrison203x270.Xxx

הרכבים למשחקי אחה"צ הבולטים:

צ'לסי: צ'ך, פריירה, טרי, גאלאס, ברידג', למפארד, מקאללה, טיאגו, דאף, רובן, גודיונסן. ספסל: קודיצ'יני, ג'ונסון, פארקר, קז'מן, דרוגבה.
    נוריץ': גרין, צ'רלטון, דוהרטי, הלבג, פלמינג, מתיאס יונסון, סאפרי, בנטלי, האקרבי, סוונסון. ספסל: דארן וורד, דרורי, שאקל, מקוויי, מקנזי.

מידלסברו: שוורצר, מקמהון, רייזיחר, ריגוט, סאות'גייט, בואטנג, דאונינג, זנדן, הסלביינק, נמת', וידוקה. ספסל: נאש, קופר, דוריבה, ג'וב, ג'יימס מוריסון
    אסטון וילה: סורנסן, בארי, דלייני, מלברג, סמואל, סטיבן דייויס, דה לה קרוז, מק'אן, סולאנו, וויטינגהאם, אנחל. ספסל: פוסטמה, רידג'וול, ברסון, קרלטון קול, לוק מור

בלקבורן: פרידל, מתיאו, ניל, שורט, טוד, אמרטון, בארי פרגוסון, פליקטרופט, סטיבן ריד, בות'רויד, דיקוב. ספסל: אנקלמן, יוהנסון, פדרסן, גאלגר, סטד.
    אברטון: מרטין, היברט, פיסטונה, וויר, סטאבס, קייהיל, גראבסן, קארסלי, קילבאן, אוסמן, מרקוס בנט. ספסל: ריצ'רד רייט, ווטסון, יובו, דאנקן פרגוסון, מק'פאדן.

טל בן חיים בהרכב של בולטון נגד סיטי.

3. h2z Member

אני קצת טיפש לשאול, אבל איזה משחק משודר עכשיו (17:00 שעון ישראל) ב PPV?

4. KirkH Member

אחחח מוריניו, מוריניו.

אצלו אין אפס, שלח את קראבליו לקרקס של רונאלדו בשבוע שעבר - והחליט שזה שווה עוד שבוע של מנוחה, לא נתן לו אפילו מקום ב-16 שהתלבשו...

טוב לראות שמוריניו לא מתרגש, הנסיך האיסלנדי ממשיך להוות את חוד החנית. דידי יחכה על הספסל ויכנס כדי לסגור את המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. city Member

צ'לסי - נוריץ.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/04
  6. cityblues beter dead than red

ברמינגהאם מתעללת בברומיץ', 0-4 בסיום.
    בכלל-הראשונה שתבטיח את הירידה היא ווסט ברומיץ' שנועלת את הטבלה.
    כמו שהיא נראית קשה להאמין שהיא תחלץ משם.

7. ArsenalFan Member

אני לא מאמין שאתה באמת שמח על כך. צ'לסי יכולה לדרוס כל מה שזז עם שני חלוצים ולשחק כדורגל הרבה יותר מהנה, אבל מוריניו ממשיך לשחק עם חמישה קשרים ומתבסס המון במשחק ההתקפה שלו על אריאן רובן. נגד ניוקאסל זה היה מאוד בולט, במשך 60 דקות צ'לסי די שיעממה את עצמה וההגנה של ניוקאסל (זו שספגה הכי הרבה שערים בליגה עד לפני שעה...) לא התרגשה יותר מדי. אבל איך שעברו לשני חלוצים, ראינו מה צ'לסי שווה ואיך היא מסוגלת לקטול בלי בעיות.

כמובן שנגד נוריץ' גם עם חלוץ אחד צ'לסי צריכה לנצח בקלות, אבל אתה לא רוצה לראות את הקבוצה שלך דורסת כמו שהיא מסוגלת?

8. ג'רמיין דפו Member

0-3 לטוטנהאם. שניים לדפו ואחד לשחקן מספר 1 על המגרש פרדי קנוטה. רובי קין סוף סוף על הספסל. מחצית,נסתפק בתיקו.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך נכון.
    13 פעמים!!! 13 פעמים ניוקאסל הוליכה העונה במשחק, אבל לא ניצחה אותו.
    מחר היא תוביל, אבל לא תנצח, זה כל כך ברור. האמת שלאחרונה נראה שיש לזה תבנית: במשחקים מול אברטון, פומפי וספורטינג ניוקאסל הוליכה משער מוקדם, ב10 דקות הראשונות של המשחק, וסיימה ב1-1. קשה לי לראות את ניוקאסל מבקיעה בשידור ישיר ולשמוח. במשחק מול ספורטינג פשוט ידעתי שלא ננצח, זה היה כל כך ברור, בגלל זה גם לא כל כך התלהבתי....

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שני משחקים כאלה של הפורטוגזים ואני עוד אתחיל להעריך אותם.

ענק ענק ענק. הבישול של טיאגו, התאקלים של פאולו. קבוצה ללא חולשות.
    עוד קצת מחץ בהתקפה, ומקללה שבועט, המשחק נגמר בהרבה הרבה יותר.

חרא שידור במחצית הראשונה, זלצר לא סתם ת'פה. מחצית שניה נשמע כאילו ברק
    שם לו סלוטייפ על השפתיים.

11. Robben Member

היה משחק טוב שלנו ללא צל של ספק. אבל לא צריך להסחף סה"כ שחקנו נגד נוריץ' - אחת הקבוצות החלשות בליגה. במשחק הזה גם 6-0 לא היה משקף את המשחק.
    כיף לי לראות את הקבוצה שלנו. פשוט הכל מתחבר. דמיאן דאף חוזר לעניינים בשבועות האחרונים ולדעתי אסור בתכלית האיסור לצרף לקבוצה את חואקין למרות שהוא שחקן מצויין, שיתוף הפעולה בין רובן לדאף הוא ממש מעולה, מהמובחרים שראיתי - איך שזה נראה כרגע יהיה קשה מאוד לכל הליגה להדביק את הפער מאיתנו כי ככל שעוברים הימים והשבועות הקבוצה שלנו נראית יותר ויותר טוב. השאלה מתי זה ייפסק....

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש קבוצה אחת שהיא פחות או יותר ברמה של צ'לסי, וזאת ארסנל.

אז מה? אז עכשיו גם אם ננצח את פומפיי 4-0 לא להיסחף? צ'לסי כבר כמה חודשים מציגה כדורגל
    כמעט מושלם. מותר להסחף. אתה לא רוצה להסחף? תעבור לאהוד את ליברפול.

13. eastlands Member

נגמר בריבוק 1-0 למתוקים ג'ואי ברטון המתוק מבית היוצר של האקדמיה התכולה, אני מקוה שהנהלת הסיטי ראתה היום את סם אלדייס והבינה טוב מאוד באיזה אפס מדובר , הקבוצה המגעילה שלו אפילו לא מנסה לפתח מהלך משחק , מקו האמצע רק כדורים ארוכים , אאוטים והגבהות , פשוט גועל נפש, אוקוצ'ה הוחלף ולא האמין שהוא יוצא ואני שחשבתי שסיוט האאוטים נגמר שכחתי את נולן וספיד , אני אומר לכם תפוס לי הצאור מאואטים , די די , קדימה פאלאס ומים חמים לצאור come on city

14. ArsenalFan Member

הייתי אומר שכמה שבועות צ'לסי מדברת ברביעיות, ולא כמה חודשים, אבל כמה ממהלכי הכדורגל היום היו פשוט מעולים, צ'לסי מסיימת את 2004 בענק עם יכולת נהדרת וגם את קטגוריית הכיבושים היא בדרך להוביל. ועדיין קיימת אצלי התחושה שצ'לסי מסוגלת להוציא מעצמה יותר אם מוריניו היה נותן לשחקנים שלו קצת יותר חופש לפעמים, נגד קבוצות חזקות מנוריץ' בכל אופן. צ'לסי פותחת פער של שש נקודות מהמקום השני, אחרי שאברטון מסיימת ב-0:0 מאכזב בבלקבורן. מי יעצור אותם...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בינתיים יונייטד מקבלת מתנה מהשופט בזכות נפילה תיאטרלית במיוחד של פלטשר, רק אלוהים יודע איך שופט יכול לתת על דבר כזה פנדל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx הצדק נעשה כשרוני בעט את הפנדל הכי חלש ושקוף שראיתי לאחרונה. עדיין 0-0, לא בזכות השופט...

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק הסיבה שאני שונא את בולטון, קבוצה שפשוט הסגנון שלה צורם לעין. מישהו זוכר את הניצחון שלהם על ניוקאסל עם השער המכוער של קווין דייויס לאחר טעות של גיבן מעוד חוץ ארוך? משחק קלאסי של הטרוטרס... שירדו כבר ליגה הזקנים האלה, וישאירו לארסנל את האנט ונולאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .