מחזור 18, לפני כריסמס: צ'לסי ממשיכה לדבר ברביעיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏16/12/04.

1. ArsenalFan Member

טוב שאני יודע מתי לפתוח את הפה, 1:0 של סקולס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נולאן והאנט?!?! מה אנחנו, ספרס?!?!

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לבורו שרומסת גם את וילה החדשה... 3-0 לחניכיו של מק'לארן ללא תנאים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

תגידו איך שיחק היום טל בן-חיים מול הסיטיזנס?

וכן, נולאן והאנט בהחלט יהיו שחקני רוטציה לגיטימיים בחלק האחורי הלא מזהיר שלנו, שחקני נשמה אמיתיים שאני מאוד מעריך. אבל למה לעסוק בכל מיני ספקולציות טפשיות עכשיו, דברו איתי על יעקובו!

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

(עוד) משחק מעולה, עוד רביעייה.
    כרגע הכל נראה טוב מאוד, אבל יש מבחן קשה מאוד בשבוע הבא - אסטון וילה בחוץ, עוד אחד מהמקומות שנפלנו בהם לפני שנה.

4. Robben Member

להזכירך ידידי, המשחק נגד אסטון וילה יערך בסטמפורד ברידג' ולא בוילה פארק.
    המשחק שנערך השנה באסטון וילה הסתיים ב-0:0 ובטעות שופט גורלית שמנעה פנדל ברור שנעשה בדקה ה-80 על דידיה דרוגבה.

5. city Member

איך שוילה נראת בזמן האחרון לא נראה לי שתתקשו שם יותר מדי. ביחוד בכושר הנוכחי של דאף ורובן.

6. ArsenalFan Member

נניח נולאן שהוא שחקן קצת יותר מגוון, למרות שגם הוא לא ברמה לקבוצת צמרת, אבל האנט...? לא מבין אותך, מצטער.

צ'לסי נגד אסטון וילה בסטמפורד ברידג' בשבוע הבא, בוילה פארק כבר היה בין הקבוצות משחק העונה (הסתיים ב-0:0. אני קוגלגר אם זו התוצאה בבוקסינג דיי).

יונייטד ב-4:2 קליל על קריסטל פאלאס, האם זה נכון שמדובר ברביעייה הראשונה השנה של מנצ'סטר יונייטד בליגה, או שאני טועה? (היו כבר רביעיה ושישייה במשחקי בית בצ'מפיונס ליג, אבל לא בליגה).

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודקים, המשחק אכן בברידג'.
    אם כך כל תוצאה פחות מניצחון מוחץ תהיה אכזבה, במיוחד לאור התוצאה של הוילאנס היום.

8. eastlands Member

נגמר 5-2 לרעים , דאווי בנה קבוצה נחמדה בחלק ההתקפי ,, אבל שכח שצריך גם הגנה ולכן לא פלא שהם בתחתית , כל הגולים בתוך רחבת ה-5 ואפילו תוך כדי דריבלים ומסירות ב-5 ממש הגנה של ליגה שניה , קבוצה אחרת היתה מענישה את ההגנה הבינונית של הי,,,ד ,שלמזלם בפעמיים שפאלאס הישוו הם עלו ליתרון בחזרה תוך דקה , גיגס היה מעולה נגד הדחלילים ופלאטשר הוכיח לי היום שהוא השחקן אולי הכי גרוע ששיחק בי,,,,ד , נראה כאילו חבריו מתעלמים ממנו לחלוטין , נוריץ' פאלאס וסאותהמפטון ספגו תבוסות - מסקנה למרות חלק התקפי סביר ההגנות שלהם כבר מוכנות למאבקי הליגה השניה בקרו אלכס ,
    לגבי טל בן חיים - במחצית ה1 הוא היה טוב מאוד ,אבל בשניה נחלש בגול אנלקה השאיר לו עשן והוא איבד את הביטחון , או שאולי נכנע למעמסה של הליגה

9. THE STRETFORD END Member

האמת אני לא מבין איך כבשנו רק 5,משחק מצויין בחלק ההתקפי,קין,סקולס,סמית ומעל כולם גיגס המשיכו את הכושר הטוב שלהם בחודש וחצי האחרונים,דווקא ההגנה שלנו שהיתה החלק היותר חזק לא היתה במיטבה היום אבל ככה אני רוצה לראות את יונייטד,התקפה,התקפה,התקפה.....

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד רביעיהה, ניצחון קליל על נוריץ' ורק שימשך ככה.

למפארד גורם לי בכל שער שלו רק לאהוב אותו יותר יותר... הסיכוי שהוא יבקיע כאשר הוא בועט חופשי מחוץ ל-16 הוא יותר גבוה מאשר הסיכוי שהפנדליסט הכי טוב יבקיע פנדל... זה מדהים.
    מחצית ראשונה מצויינת, שוטפת, השער השלישי היה מהלך יוצא מן הכלל, סיום חד וחזק של רובן, אין מילים.

בהצלחה מחר לפומפיס...

11. THE STRETFORD END Member

0-0 במשחק העונה באיטליה,רק 5 בעיטות למסגרת מצד שתי הקבוצות בכל המשחק,כל-כך צפוי,כל-כך משעמם!
    איזה הבדל לעומת צ'לסי-ארסנל מלפני שבוע.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן.... מצא את ההבדלים. רק מלהסתכל על הסטטיסטיקה אפשר להבין.

שלא נדבר על הקצב.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסיתי, ניסיתי לראות את משחק העונה באיטליה ופשוט לא הצלחתי. תוך פחות מחצי דקה כבר מצאתי את עצמי מעביר ערוצים בשלט... כזה משעמם!! אין כמו הפריימרילג שלנו, פשוט אין.

14. BOSS Member

נו ברור... האיטלקים אוהבים בונקר וקצב איטי... בפרמייר ליג הקצב מסחרר ונופלים הרבה שערים.
    אתם חושבים שבגלל שמכל הליגות באירופה, רק בפרמייר ליג אין פגרה משפיע על הכושר והעייפות של השחקנים לעומת שחקנים בליגות אחרות?

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/04
  15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור של תבוסות. אני פשוט מחכך ידיים מהניצחון של הספרס, ומנסה להבין מי - ואיך - יכולים לעצור את המכונה הכחולה.