מחזור 18, לפני כריסמס: צ'לסי ממשיכה לדבר ברביעיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏16/12/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לאליפות. בקשר ליכולת, אין שום ויכוח מי הקבוצה הכי טובה בליגה ומי אמורה לקחת אליפות אם נשפוט רק בתחום של חוזק קבוצה ועומק. אבל כדורגל זה לא רק יכולת זה גם מנטליות, זה נסיון, זה מומנטום וזה הרבה הרבה פסיכולוגיה. שחקני צ'לסי לא רגילים להתמודד ברמות האלה עד השלבים האחרונים של העונה והשאלה היא האם מוריניו שהוא שועל בתחום הזה יצליח להפוך את שחקניו לכמוהו. כי עכשיו הכל ורוד והכל מצויין אבל לקראת סיום העונה לכו תדעו אם הצ'לסי יצליחו לשמור על אותו הביטחון, אותה רמת הדריכות ועל אותו הקצב. כי שמתקרבים לאליפות זה יהיה טבעי שהרגליים קצת ירעדו מה שלא יקרה לארסנל ולמנצ'סטר כי הם רגילים לדברים האלה.
    מוריניו עד כה מקבל 100, אם הוא יצליח למנוע נפילות מיותרות בהמשך ולא יתן לשחקנים להוריד את היד מהדופק אז הוא יקבל הרבה הרבה יותר מ-100.

2. Rudess Member

מילאן-יובה היה בהחלט שעמומון אופייני לליגה האיטלקית. כל קורא אובייקטיבי שלא ראה את המשחק ויקרא היום את הטור של אבי רצון, יחשוב כאילו היה משחק גדול, "ואפילו הייתה קורה של שבצ'נקו".... וואו אני ממש מתרגש, הייתה קורה והייתה בעיטה לשער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי המחזור, הנצחונות של היונייטד וצ'לסי והבורו, רק צריכים לדרבן את התותחנים שכל תוצאה אחרת חוץ מנצחון היום תהיה אכזבה ענקית. ארסנל חייב לשמור על פער של מס' נקודות קטן מצ'לסי עד לסיום מחזורי חג המולד, כי אם הפער יגדל לפער דו ספרתי, קשה לי להאמין שארסנל תצליח לסגור אותו.
    לשמחתי , גם השבוע יש לנו שידור ישיר בחינם של ארסנל (כן ירבו), ואסור לנו להמשיך לאבד נקודות מול קבוצות תחתית כמו בעבר: ווסט ברומיץ',סאות'המפטון,קריסטל פאלאס.

3. Reyes Member

איזה גול עצמי של ברמבל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מה קרה שיעקבי משדר ולא מלר?

4. KirkH Member

במקום בניטז הייתי עושה טרייד עם מכבי ת"א, אדו למרסיסייד תמורת לואיס גרסייה. איזה שחקן רע. כשצריך לבעוט הוא מוסר (עזבו את העובדה שזה מגיע לרגלי היריב), כשצריך למסור לבארוש הוא בועט משום מקום... ואם לשמסטה במקרה משעמם בפורום הספרדי (משום מה...) אז אין שום קשר לזה שהוא מהמדינה ההיא. אני באמת חושב שהוא שחקן גרוע. לא מבין איך פונגול יושב על הספסל.

בארוש במחצית טובה. אם רק היו מפרגנים לו קצת יותר אולי היה גם שלוש או ארבע לליברפול.

טיטוס בראמבל לנבחרת!!! סונס להוצא מהקשרו!!!

5. city Member

בתחלית העונה גרסיה היה מצוין. זה רק כושר גרוע זמני ואני בטוח שאם בניטז ימשיך להאמין בו הוא יחזור לכושר הטוב שלו מתחילת העונה.
    בראמבל פשוט בושה, אני לא מבין למה סונס ממשיך לפתוח איתו. יש לו בנוער בלמים הרבה יותר טובים כמו טילור לדוגמא.

עוד גול הפעם של בארוש.

6. KirkH Member

גרסייה לא היה טוב גם בתחילת העונה. הוא היה מפוזר ועשה שטויות ברוב המשחקים. רק שבאות תקופה הוא דווקא כן הצליח למצוא את הרשת. אני מעדיף חלוץ שלא יעשה כלום כל המשחק מחלוץ שיאבד 10 כדורים...

אגב, לא ברור לי למה השער של ניוקאסל הוא חוקי. הנבדל של קלייברט אומנם פאסיבי ברגע המסירה ללי בוייר, אבל במסירה של בוייר לקלייברט ההולנדי בנבדל ברור...

7. John Barnes Member

ניצחנו, ובצדק.

ניוקאסל נראית כמו הצל של עצמה, קבוצה חלשה מאוד. אני במקום אוהדי ניוקאסל- מתבייש בשחקנים, טיפת מלחמה הם לא הראו. ההגנה- אפשר לקרוא לדבר הזה בניוקאסל הגנה?!. חוץ מגיבן שעוד איכשהו מציל את המצב, השאר חלשים סונס חייב להביא חיזוק בהגנה.

לגבינו

שיחקנו לא רע בכלל, אבל קיואל עדיין מדאיג אותי. זה פשוט לא זה, אמרו שהוא פצוע, אז שינוח!. חוץ מהבישול כלום לא ראינו ממנו היום. חייבים עוד חלוץ ליד בארוש (מצויין היום, פשוט מצויין!), הרבה כדורים טיילו ברחבת ניוקאסל ללא מענה וצריך רגל מסיימת. אני אוהב את מלור, הוא עוד יהיה יתפתח. אבל ביינתים שישב על הספסל.

8. Gooner Member

קצת תהפוכות היום בהרכב של ארסנל.
    מבחינת השוער וההגנה הכל כרגיל (אלמוניה פותח..)
    קישור:ויירה ופלמיני באמצע,פירס בימין וקלישי בשמאל
    בחוד הנרי ו-ואן פרסי.
    ספסל-ססק,ברגי,סנדרוס הויט ולמון.

איפה רייס?!בטח מקבל מנוחה לקראת משחקי הבוקסינג דיי,קלישי במשחקים האחרונים היה די אפקטיבי בצד שמאל,והמהירות שלו תמיד עזרה לו להתגבר על המגנים.

9. Barcik Member

אני חושב שהתפקוד כחלוץ עושה ללואיס גרסיה עוול. בעונה שעברה, הוא היה קיצוני מצויין בברצלונה - חלוץ צד של ממש. הוא מתקשה להסתדר עם הגנה לוחצת על בשטח מצומצם - הוא שחקן שמעדיף לעשות תנועה אלכסונית לכיוון מרכז הרחבה. אני זוכר הרבה מאוד מסירות של רונאלדיניו שמצאו את לואיס גרסיה מגיע מקו הרוחב ובורח מאחורי ההגנה כדי לצאת לבדו מול השוער (ומיותר לציין, להחמיץ. הסיומת שלו נוראית). הוא צריך לצאת יותר מאוחר ולבוא עם הפנים לשער.

10. KirkH Member

עדיין, גם היום וגם בעוד כמה וכמה משחקים, גרסייה מקבל תפקידים באגף ימין. אם זה במערך של שני חלוצים כמו היום וגם אם זה במערך של 4-5-1 .

קריאת המשחק שלו נוראית, כשיש לידו שחקן פנוי שמתחנן למסירה הוא מנסה אחד על אחד עם סוסי אגף אנגלים, כהוא לבד לגמרי פתאום הוא נזכר שתמיד מפרגנים למי שמוסר אז הוא מנסה כדורים חסרי סיכוי לשחקנים שנשמרים היטב במרכז הרחבה.

הוא מאוד זריז והטכניקה שלו סבירה, אבל הוא ממש לא עושה עם זה שום דבר רציני נכון לעכשיו. לדעתי, פונגול הרבה יותר יעיל ממנו. גם כי הוא מסוגל לעשות תנועה למרכז וגם כי הוא הרבה יותר מדוייק ליד השער.

11. Barcik Member

לא יצא לי לראות יותר מדי משחקים של ליברפול, אבל אני יכול רק לאמר שבבארסה, הוא לא היה כך - הוא היה קיצוני נבון מאוד וקבוצתי, טוב בהרבה מקוורסמה האפס (א-לה-רונאלדו האפס). אם מצבו בליברפול אכן כפי שציינת, אז זה לא השחקן שאני זוכר לטובה.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

או לה לה איזה משחק יפה שליברפול נתנו היום... התפקוד הביזארי של הארי קיואל היה בעיני הקלף המנצח של בניטז היום, האוסטרלי משל ביד רמה במרכז המגרש יחד עם צ'אבי אלונסו (מצוין, קברניט במרכז המגרש) וסטיבן ג'רארד ( משחק טוב בסטנדרטים נורמליים, משחק בינוני בסטנדרט ג'רארד), הקנה לליברפול שליטה מוחלטת בקצב המגרש, ומעל לכל הביא בישול פשוט נהדר לבארוש (איש המשחק) בגול השלישי. אפילו ניל מלור, שנראה כמו גנן במקרה הטוב ולא כמו כדורגלן, נתן משחק טוב למדי עם שער לא קל. לשאלתך בוריס, לואיס גרסיה היה נוראי, מילא שלא הלכו לא פעולות פשוטות, אבל האגואיסטיות שלו עלתה על העצבים. סינמה להרכב!
    ניוקאסל מנגד היו פשוט חושך, ומעל לכל בלט חוסר היצירתיות המזעזע שלהם (נו מה חדש?) והאגרסיביות הדוחה של שחקניהם, ובעיקר לי בוייר שהורחק בצדק. שיגידו תודה שזה נגמר רק ב3-1 ואדום אחד, ושיתחילו כבר להתכונן לעונה הבאה, כי אין להם מה למכור העונה, פשוט אין.

מסכן טל בן-חיים מה עשה לו אנלקה בגול... גול כמעט באשמתו הבלעדית, בכל זאת לא שכח מה לימד אותו קלינגר.

וההרכב של ארסנל - לאן נעלמו רייס ופרדי? קלישי הוא התשובה באגף שמאל? הוא מגן שמאלי סולידי לא יותר, מה עשה ממנו ונגר קשר אני לא יודע. גם ההעדפה של פלאמיני על פני ססק לא משמחת אותי במיוחד, אבל פאדי באמצע ככה שזה צפוי להיות פחות משמעותי. נו העיקר שננצח, יאללה ואן-פרסי! :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/12/04
  13. city Member

דווקא די חכם מצד ונגר לשים את קלישי בשמאל כדי לעזור ולסגור את לואה לואה, אולי השחקן המסוכן ביותר בפורטסמות, ולאפשר לאשלי קול לעלות להתקפה.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד שעד כה המהלך הזה לא בדיוק מוכיח את עצמו... 30 דקות של משחק וארסנל יוזמת נונ-סטופ אך בכל זאת לא מצליחה ליצור מצבים משמעותיים מול הבונקר של פומפי.

15. Rudess Member

אני לא יודע אם זה רק אני, אבל אני מתגעגע לתחילת העונה של ארסנל כשג'ילברטו ופבריגאס שיחקו ביחד בקישור, וויירה לא היה רלוונטי. ארסנל שיחקה את הלחץ הידוע שלה וכתוצאה מכך הגיעה להזדמנויות רבות ושערים רבים. כיום ארסנל נראית עייפה, לא לוחצת וכתוצאה מכך היא לא מסכנת את השער כמו פעם.