מחזור 18, לפני כריסמס: צ'לסי ממשיכה לדבר ברביעיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏16/12/04.

1. KirkH Member

קצת קשה ללחוץ קבוצה שכל מה שהיא עושה עם הכדור ברגע שהוא מגיע עליה הוא להעיף אותו למעלה ולהתפלל שהרוח תיקח אותו לכיוון של ריקארדו פולר.

על מי הם בדיוק יכולים ללחוץ? זה לא שהקישור של הפומפות פקטור במשחק הזה...

2. city Member

אתה נראה לי אוהד ארסנל היחיד שמעדיף את ג'ילברטו על ויירה...
    משהו השתנה בארסנל מאז פתיחת העונה. נראה לי שההפסד למנצ'סטר אחרי 50 משחקים ללא הפסד שינה משהו בתפיסה של השחקנים, הם פחות מאמינים שהם בלתי מנוצחים, פחות לוחצים, פחות בטוחים בעצמם. עוד משהו שוונגר צריך לעבוד עליו.
    חכה שברקוביץ יכנס. אז תיהיה ההזדמנות של ארסנל להגביר את הלחץ ולנצח.

3. Rudess Member

קודם כל , בינתיים לפומפיי היו הזדמנויות יותר מסוכנות מארסנל, ודבר שני אני מדבר על ארסנל של התקופה האחרונה, הלחץ המפורסם בחצי של היריב פשוט לא קיים כמו פעם, ולכן לא רואים גם את המתפרצות הקטלניות של ארסנל.

4. Rudess Member

איזה גול של סול!!! :aaa7:

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

"One nil Arsenal"!!! :aaa021:

איזה כיף, אין לכם מושג איזה מבסוט אני. קבוצה גדולה נמדדת בדיוק בכאלה משחקים. כשכלום לא הולך, כשהיריבה נלחמת ונושכת את הרגליים במגרשה הביתי החם, כשנראה כאילו המשחק בדרך לתיקו 0-0 משמים, קבוצות גדולות מנצחות 1-0 בשיניים. ככה צ'לסי עשתה פעמים אינספור בתחילת העונה, וכך אנחנו עשינו היום, ואני גאה בשחקנים. הקבוצה של היום שיחקה בסגנון ג'ורג' גראהמי למדי, והאמת, זה נראה לא רע בכלל במבחן התוצאה. בכלל ככל שהזמן עובר אני חושב שכדי להגיע לגדולה אמיתית והישארות נצחית על-דפי ההיסטוריה ארסנל צריכה לאמץ חזרה חלק מהעקרונות האפורים של ימי גרהאם, ולשלב אותם בטכניקה האישית הגבוהה של שחקני ההתקפה, אבל זה כבר למקום אחר.

לא הגיע לנו היום נצחון. תיקו לכל היותר. פומפי נלחמו, התעקשו, רצו, החמיצו ממצבים קורצים, ובסוף שער ענק של סול קמבל (איש המשחק ללא קשר עם משחק הגנתי אדיר) באחת הפעולות המפתיעות של העונה עשה את ההבדל. ההתקפה נראיתה היום אנמית למדי: ואן-פרסי בכלל לא נראה בשטח, פירס הוא צל של עצמו באגף הימני, קלישי הוא בכלל לא פקטור בהתקפה, וויירה ופלאמיני היו עסוקים ברוב המשחק בקרבות במרכז המגרש עם השלישייה האמצעית של פומפי (בהם עם עמדו בגבורה) ולא יכלו לעזור להתקפה. זה למעשה השאיר אותנו עם תיירי הנרי אחד, וענק ככל שהוא, הוא גם לא יכול להציל את היום מול 4 ולפעמים 5 שחקני הגנה שסוגרים אותו.
    ההגנה לעומת זאת, שיחקה רוב המשחק מצוין, והונהגה ע"י סול שהיה נפלא וע"י אלמוניה, שנתן משחק ענק נוסף ומתחיל להתחבב עלי עד מאוד. היציאה שלו לרגלי יעקובו, שכמעט עלתה לו באובדן רגל (יעקובו הפרא אדם הזה), היתה סמלית לכל המשחק שלנו (טעות איומה ולא אופיינית של פאדי במהלך הזה, דרך אגב).
    דניס לא עשה יותר מדי לאחר שנכנס במקום ואן-פרסי, והכעיס אותי מאוד בתוספת הזמן עם הבעיטה המזלזלת לשער במקום לקרוע את הרשת, אבל כזה הוא דניס.

בקיצור, 1-0 קטן גדול שאולי עוד יעשה את ההבדל בסוף העונה. למרות המרחק מצ'לסי שנראה בלתי-ניתן לגישור, המשחק של היום מותיר הרבה מקום לאופטימיות בעיני. איזה כיף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Rudess Member

לפי המשחקים האחרונים בליגה האנגלית, ארסנל נראית כרגע כמו צ'לסי של פתיחת העונה מבחינת היכולת הלא משכנעת, וצ'לסי נראית כרגע כמו ארסנל של פתיחת העונה עם יכולת מאד משכנעת.

כמו שרשמתי באשכול אחר פה, ואן פרסי היה היום מאד מסורבל והוא צריך ללמוד לשחרר את הכדור הרבה יותר מהר, כי פה זה הליגה האנגלית ולא ההולנדית.

אם קמפבל ואלמוניה בלטו היום ,זה אומר הרבה על העובדה שהקישור לא תפקד ממש, במיוחד העובדה שלטיירי הנרי לא היה עם מי לשחק למעלה, פרט לפירס שדי השתדל. אני מאד מאוכזב בינתיים מפלאמיני, יכול להיות שהוא היה טוב להרכב של מארסיי, אבל כנראה לא טוב לארסנל, בינתיים הוא עושם רושם של "ג'יל גרימנדי" חדש מודל 2004.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומשהו קטן, קירק, זוכר את זה?
    אם 6 שערים ב5 משחקים, כולל צמד במחזור האחרון ( היה יכול להיות גם שלושער לולא ההתערבות של בויס שמנע מסקולס לכבוש כשכבש שער עצמי), זה 60 % מהיכולת של סקולס, מפחיד לחשוב מהי לדעתך היכולת של סקולס ב100%.
    סקולס בחודש וחצי האחרון חזר לכושר נפלא, לא טוב, לא מצוין, נפלא.
    הוא המנוע של היוניטד, ושום גול פוקסיונרי בדקה ה90 בפולהאם לא יוריד מהאיכות שהוא מציג.
    אמרתי לך שתשים לב ליכולת שלו במשחק מול הפאלאס, שוב אני פונה אלייך, שים לב בשנית, הפעם מול בולטון.
    מדובר ( ביחד עם ג'אררד ולאמפרד) על הקשר האנגלי בכושר הטוב ביותר באנגליה כרגע.

8. KirkH Member

אם שמת לב לכושר של סקולס והוא נראה לך דומה במשהו למה שהג'ינג'י עשה בעונת הדאבל - אתה עיוור, סליחה על הבוטות, אבל זה המצב.

סקולס של עונת הדאבל היה נוגע בכדור לפחות פעם בהתקפה ולא פעם במחצית. אני לא אמרתי שסקולס לא בכושר טוב, אמרתי ואני עדיין חושב ככה - ג'רארד בתקופה טובה יותר.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקולס, כמו גיגס וקין, מזדקן, כראוי לקישור שהקבוצה שלו מחזיקה בסטוק כבר כעשור (סקולס נכנס להרכב ב-96/97, קין וגיגס לפניו). אמרתי את זה כבר יותר מדי פעמים משה, יונייטד צריכה לרענן את הקישור שלה, פרגי ניסה ונכשל עם קלברסון ודג'מבה 2x. למה לא מוכרים אותם כבר ועוברים הלאה?

10. מאיר ברד Member

לא מבין מה הקשר בין הגיל ליכולת הנוכחית של סקולס?
    מה זה משנה אם הוא בן 20 או אם הוא בן 30 כשהוא בכושר כמו היום?
    סקולס היום לא נופל מג'אררד, ובחודש האחרון אף עולה עליו.

וגיא, אתה באמת חושב שמישהו ישלם על קלברסון או דג'מבה דג'מבה כמה שהיוניטד שילמה עליהם?
    זכורים לי בקיץ הצעות של 5 מיליון פאונד על שניהם, זה המקסימום שהיוניטד תקבל.
    פרגוסון מנסה, ובצדק מבחינתו, לתת להם עוד צאנסים(כמו עם פורלאן) כדי שמחירם יהיה גבוהה יותר.

אגב, לאוהדי יוניטד בפורום, לא מתבשלת עיסקה מסוימת שקשורה ליוניטד בינואר?

11. cityblues beter dead than red

האמת שראיתי את הנולד ולא צפיתי במשחק.
    בסביבות הדקה ה-85 העברתי למשחק-כמה צדקתי 0-0 עלוב.
    ועוד בפורום אני שומע שהמשחק בנוסף לכל היה משעמם.
    אין כמו הליגה האנגלית.