מחזור 19 בלאומית: רמה"ש מחכה לאחווה עראבה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/1/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

איתי המשחק שלנו מול נס ציונה הוא המעניין ביותר במחזור הבא, שם לא תבוא נגדנו קבוצת קונוסים כמוכם אלא קבוצה טובה ואיכותית אבל שוב ערוץ 5 העדיף נוחות על איכות..

2. איתי שכן-טוב Member

אני שם לב שאתה די אוהב לרדת על אשקלון... קצת נסחפת עם ה"קבוצת קונוסים". ולעניין עצמו.. המשחק שלכם במחזור הקרוב באמת הכי ראוי לשידור ואני לא מבין למה לא מקיימים אותו ביום שישי. וגם רמת השרון-עראבה הוא משחק פוטנציאלי לשידור.
    בכל מקרה.. אני חושב שזה לא קשור לנוחות. כ"כ קשה להם להגיע לנס ציונה? אם הם הגיעו לקרית שמונה, דוחא ואשקלון.. אז לנס ציונה בטוח לא תהייה להם בעיה.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הרצליה-בת ים נראית הבחירה הלגטימית. אני בטוח שקברינטי ערוץ הספורט לא ממש מרוצים מרכישת הזכויות לליגה הלאומית, גם לא מביא להם הרבה צופים (ובטח לא מה ששיפר את מכירות 5+ לייב), גם המשחקים על הנייר לא מעניינים וגם הם לא איכותיים.

בכל מקרה המחזור הזה סיפור דיי עצוב ..
    הרצליה-בת ים, כמו שאמרתי, נראה הכי הגיוני. אשקלון-ירושלים משחק בין שתי קבוצות אמצע מינוס טבלה, לעומת הרצליה ובת ים ששתייהן בצמרת. לדעתי היה אפשר לקחת בחשבון גם לשדר את מכבי ב"ש-עירוני רמה"ש, גם שתי קבוצות צמרת, קצת להחשף למכבי באר שבע לא יזיק לצופי ערוץ הספורט. חבל שדפקו את המשחק הזה בשבת ב7, אבל כנראה נוכל מיד עם סיום המשחק של הפועל לקפוץ לאחות הקטנה בוסרמיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ועוד דבר לגבי הרצליה-בת ים למרות שזה לא קשור למחזור הזה - סיכויים גדולים של 0-0 במשחק הזה, כמו שאני מכיר את שתי הקבוצות. מצד אחד הרצליה הטובה אבל חסרת מזל/יכולת/דיוק מול השער, מצד שני בת ים הבונקריסטית שכמעט בכל משחק מציגה בונקר ונגד הרצליה בחוץ לא נראה לי שיהיה אחרת. הבעיה שבת ים בדרך כלל מצליחה בבונקר ואילו הרצליה "כובשת" בשער עצמי מול הגנת קונוסים, אז מול הגנה מאומנת, על הנייר משחק של "גם אם הרצליה תתקוף עוד שנתיים היא לא תבקיע". נקווה שנתבדה..

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ולכן זה לא משחק ששווה שידור, סתרת את עצמך.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא סתרתי עצמי.

אני מבין את ההחלטה של ערוץ הספורט למה הם רצו לשדר (מבחינת מיקומים בטבלה, שמות הקבוצות, עניין סביבן - לא מבחינת איכות), אבל בהרגשתי אני אומר שיהיה משחק חלש.

6. הפועל_כפר_סבא Member

נווה מה קרה לך?? אם אתה מחבר את היכולת של כפ"ס+נס ציונה ומשווה אותה ליכולת של בת ים+הרצליה אז זה ברור שהיתרון הברור הוא אצל הראשונות, בת ים והרצליה הם קבוצות מבחילות שבניגוד אלינו משחקות גרוע גם בבית וגם בחוץ.

איתי אח שלי תאמין לי שאני מאוד אוהב את הקבוצה שלך אבל זה לא סוד שאתם משחקים חלש מאוד עם כל הכבוד לניצחון הנאה בברפלד.
    ואם אתה אומר פתאום שהמשחק שלנו הכי ראוי אז למה בהודעה הקודמת שלך העדפת שלושה משחקים אחרים??
    ובקשר לנוחות בנס ציונה, אם תראה ת'עמדת שידור שם אז תבין..

7. The best of The best Member

משחק חלש מאד היה אמש ב"גרין", מחצית ראשונה עם שליטה של נצרת עלית ומחצית שניה עם שליטה של נס ציונה שהחמיצה 3 מצבי כיבוש.
    בגדול במגרש כזה מול קבוצה ביתית מובהקת תיקו זה לא רע, בהתחשב בכף שקבדה ושרון ברנשטיין 2 מנועי הקישור לא שיחקו ויוסי אסייג חלוץ השפיץ גם כן נעדר מהמשחק אז תיקו זה משקף ואפילו טוב.
    הבעיה שלי היא עם הטבלה עצמה, הטבלה צפופה מאד מאד וכל יום מתחלף הסדר אני לא בנוי במחזור 27 להיות בסרט מלחמה של פלייאוף עליון שיוכרגע על חודשם של שערים בודדים.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx אבל באמת ליגה משוגעת.

לעניין אחר בנוגע למשחק שיש השבוע מול כפר סבא.
    אם כאן בפורום עשיתם סיפור מעניין השידור חכו שתשמעו מה נס ציונה עשו... ההנהלה של הקבוצה רותחת על ההתאחדות ועל ערוץ הספורט והיום נעשו שיחות בנושא מה שגרם למיני משבר עם ההתאחדות אחרי שהיו"ר של נס ציונה התחיל להאשים שמשדרים רק את מי שנוח ומי שיש אינטרס לשדר אותו מה שבאמת נכון כי עושים כאן איפה ואיפה איך יכול להיות שלא שידרו את נס ציונה העונה פעם אחת אפילו ?
    כל הקבוצות ב8 9 הראשונה שודרו שלא לדבר על המתקן המשובח שיש כאן האווירה הקבוצה ושאר הדברים נגד בת ים לא שידרו אותנו נגד קרית שמונה לא שידרו אותנו והשיא השבוע משחק אש עם 2 קבוצות מצויינות עם קרב על מקום בצמרת הגבוהה ומשדרים לי את הרצליה המשעממים האלה - שערוריה.
    את אשקלון שידרו העונה כאילו הם מנצסטר יונייטד כשבפועל הם קבוצת תחתית לכל דבר ועניין כל העונה ואיך יכול להיות שאותנו פעם אחת אפילו לא שידרו?
    הכל אינטרסים אפילו בטלויזיה זה מדינת חלם שום דבר לא נעשה בצורה הגיונית וחבל, המשחק עם כפר סבא יהיה משחק נהדר.

8. The best of The best Member

בכלל בת ים הרצליה משחק על הנייר משעמם אין מה להשוות אותו בכלל למשחק של כפר סבר נס ציונה זה באמת מקומם אותי אני יודע שאריאל שיימן התקשר לנס ציונה אחרי זה וביקש שלא יעשו בלאגן בנושא...בכלל בדיחה.
    בכל אופן הבנתי שהובטח לנס ציונה שבמשחק בית הבא שלהם , הם ישודרו...
    אני בטוח שיהיה אטרקטיבי לשדר אותנו מול הקונוסים ממרמודרעק'.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מצטער לא ראיתי שיש כפ"ס-ציונה .. אתם צודקים חברים, בהחלט עדיף על הרצליה-בת ים..

10. הפועל_כפר_סבא Member

אם היית מואיל בטוב ליבך לקרוא את ההודעות שלי אז לא היה קורה אי ההבנה..

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    טעות טועים טעינו מה זאת התגובה המיותרת הזאת /:

12. איתי שכן-טוב Member

להפועל כפר סבא - לא העדפתי את שלושת המשחקים שציינתי! פשוט ראיתי ששלושתם משוחקים ביום שישי, והשידור הוא בימי שישי!! ולכן בחרתי את הרצליה-בת-ים שהוא הכי נתקרב לנורמלי.
    המשחק שלכם מול נס ציונה הכי ראוי לשידור אבל הוא ביום שני!

ראיתי את העמדת שידור בנס ציונה.. ההיתי במגרש הזה הרבה יותר מפעם אחת. אני לא יודע אם זה באמת הדבר היחיד שמונע מהשידור להגיע לשם.. אבל אם כן אז זה גועל נפש!

13. הפועל_כפר_סבא Member

נווה מצטער אח שלי אבל תסכים איתי שזה די מרגיז כשאתה מזכיר באשכול אחד יותר מפעם עובדה מסוימת ומשתמש מסוים לא שם לב לזה ומלבלבל את כולם, נכון?

איתי איזה מצחיק אותה! אם הם באמת היו רוצים לשדר אותנו אז היו קובעים את המשחק מלכתחילה ליום שישי, זה לא שההתאחדות בוחרת שלושה משחקים ביום שישי ומתוכם ערוץ 5 בוחר מה לשדר, ממש לא. ערוץ 5 בוחר ת'שידור ואז נקבעים יתר שיבוצי המחזור..

14. The best of The best Member

פעם ראשונה שאני מסכים...
    זה שערוריה שמשדרים את הרצליה.
    הריי ידוע שנס ציונה לא פראיירים וזה משחק צמרת טיפוסי על מיקום שיהיה ממש פתוח...
    בהרבה מגרשים "מקימים" עמדת שידור ונס ציונה לא שונה, ייתר על כן (שוב) המשחק הזה הכי ראוי לשידור.
    מעבר לכך השבוע נמסר לי שראש העיר החליט כל בניית 2500 מושבים חדשים, משמע... יציע חדש למקרה שהקבוצה תעלה ליגה, ראש העיר החליט לתת תרופה "למכה" במידה והקבוצה תעלה ליגה...

15. הפועל_כפר_סבא Member

איזה כיף לכם שיש לכם ראש עיר שרוצה בטובת הקבוצה ומשפץ את האצטדיון..
    אנחנו כבר יותר מ-20 שנה תקועים בדיוק עם אותו מגרש ואותה כמות מושבים, (למרות ש'לויטה' עדיין נחשב לאצטדיון ברמה גבוהה יחסית עם תנאים מאוד נוחים).