מחזור 19 בלאומית: רמה"ש מחכה לאחווה עראבה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/1/10.

1. The best of The best Member

ראש העיר לא רוצה שנס ציונה תעלה ליגה אבל הוא מודע "לסיכונים" שבדבר במידה והקבוצה אכן תעפיל לליגת העל (דבר שיקרה בכל סיטואציה - ב3 השנים הקרובות) אחרי שיחה עם יו"ר הקבוצה ראש העיר הבין שחייבים לפעול כבר עכשיו ולא משנה מה יהיה מיקום הקבוצה כבר בעונתה הראשונה בלאומית...

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

סיום מחזור 19:

רמת השרון מפספסת הזדמנות לחזור לפסגה, מפשלת שוב הפעם זה הפסד 1-0 לאחווה עראבה המשתפרת. חיים סילבס כבש בפנדל בדקה ה-35 את השער היחיד במשחק, רותם שמול מהמארחים הורחק בדקה 55.
    בעקבות הניצחון, עראבה נדבקת שוב לחבורת הצמרת ורמה"ש הדרדרה למקום השלישי. השמחים ביותר על הניצחון הם החבורה הצפונית בקריית שמונה שזוכה לשבוע בראש הטבלה.

בת ים של דורון ממן מנצחת בצורה משכנעת את עירוני ראשון לציון. אשר רביד, תוצר מחלקת הנוער של הפועל תל אביב שלא זכה להרבה דקות משחק העונה, כבש את שערו הראשון העונה 20 דקות משריקת הפתיחה. אקקי מקצ'זדה העלה את מאזנו ל-9 שערים העונה עם צמד (23 פנדל, 67). עקיבא מגראשווילי מראשל"צ הורחק בדקה 64. בעקבות הניצחון עוברת מכבי בת ים את עירוני רמת השרון ומתמקמת במקום השני בטבלה. ראשל"צ נאחזת בקושי בתחתית, כרגע הם במרחק של 5 נקודות מהקו האדום.

הפועל כפ"ס ובני לוד נפרדו בתיקו 2 מרתק. אחמד מרעי, ששיחק בנוער של כפ"ס, כבש את השער הראשון (22). מבול של שערים במחצית השנייה - חמודי כיאל איזן (54), טל משעלי חזר להבקיע (61) ומורד אבו אנזה האורח חתם את תוצאת המשחק (69). הגאוגרי של בני לוד, גיורגי גבידוארי הורחק בדקה 50. כפ"ס פספסו הזדמנות להצמד לצמרת ואילו לוד משיגה נקודה חשובה שעדיין משאירה אותה מתחת לקו האדום.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/10
  3. Ariel Member

אני לא חושב שיש הבדל גדול בין הרצליה לבת ים או כפ"ס- נס ציונה. לא צריך להיסחף. זה לא שבחרו קבוצות ממקומות 10-12.

נקודה רעה מגיעה לערוץ הספורט על שלא נותן חשיפה לעוד קבוצות בליגה, ולא כי בחר משחק חלש.

מלבד זאת, צריך לבדוק למי יש זכות ראשונים לקביעת לוח המשחקים. אל תשכחו שגם לטוטו יש זכות לבחור משחקים שייכנסו לטופס הטוטו (והם יהיו חייבים להיערך ביום שבת) ועוד שלושה לטופס ה"ווינר" של יום שני.

4. הרצליה Member

מבחילות?אפשר לחשוב ששאר הקבוצות בליגה מציגות טוטאל פוטבול ראוי לשמו.
    שלא יתפרש לא נכון, אני לא חושב שראוי שמשדרים אותנו פעמיים רצוף אבל כדי שתרגעו קצת עם התיאורים האלה.
    עד יום שישי האחרון שבעה משחקים לא ניצחנו, שבעה משחקים הבקענו שער אחד והטבלה מראה כפר סבא 27,נס ציונה 27, הרצליה 27.
    אימפרית הכדורגל מנס ציונה כבשה העונה 20 שערים לעומת ה-19 של המבחילים מהרצליה שכזכור לא הבקיעו 7 משחקים מה שעדיין לא מונע מההפרש להיות שער אחד בלבד.

יש צורה להציג דברים, כדי שתפנימו את זה.

ושוב... מכבי הרצליה לא משחקת טוב העונה אבל כל הליגה לא, קבוצה מבחילה ומגעילה, אולי מכבי הרצליה באמת כזאת, אבל אם כן אז כל הליגה פה היא אותו דבר.

תרדו לקרקע.

5. איתי שכן-טוב Member

כפר סבא מסיימת בתיקו ביתי 2-2 מול בני לוד.

בכל שלושת המשחקים היום נשלף כרטיס אדום !

6. הפועל_כפר_סבא Member

חבר'ה אתם מכירים את זה שהמשתמש THE BEST OF THE BEST מתלונן אחרי שקורים דברים נוראיים לקבוצה שלו, נס ציונה??
    אז גם אני הייתי יכול למלא עכשיו 10 שורות על כמה התיקו לא מוצדק וכמה הכל הלך נגדנו הערב (הרכב חסר מאוד, החמצות ללא הכרה, בונקר מסריח של היריבה)
    אבל אין לי כח וחשק לעשות את זה אני פשוט גמור!!

7. איתי שכן-טוב Member

ככה זה בליגה הלאומית!! קבוצות החוץ באות להוציא תיקו!!