מחזור 19 בלאומית: 1-1 בין באר שבע להפועל חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏6/2/09.

1. הפועל_23 Member

סרטון המשחק בין הפועל רמת גן לאחי נצרת
    מסכת ההחמצות המדהימה של ר"ג וההתקפה הבודדת של אחי נצרת במשחק.

http://www.youtube.com/watch?v=a5V46YCJndU

2. Ariel Member

בהחלט נרשמו החמצות מזעזעות שהולידו תיקו שכולו ניצחון עבור שאר צמרת הלאומית.
    תופעה אחרת שהייתי רוצה להתייחס אלייה זו הנטייה של שחקני הספסל מר"ג להסתבך פעם אחר פעם עם הקהל האורח. זה קרה נגד הפועל פ"ת בעונה החולפת, פעמיים נגד ב"ש העונה, וגם עכשיו נגד נצרת.
    אין לי מושג למה זה מגיע למצב שרק בהפועל ר"ג העניין הזה קורה, אולי מדובר בחומר האנושי של השחקנים או בפריקת תסכולים לכיוון הלא נכון. מה שבטוח, יום אחד זה לא ייגמר טוב. ראיתי בתמונות שאם לא הסדרנים הקהל של אחי נצרת היה יורד למגרש לסגור עם שוקי את הסיפור.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי כץ הוא גאון כללי. עזוב אותך משיח או חמור, גאון כלכלי.
    כץ קנה את הפועל חיפה בגרושים מהמפרק, ולא מוציא בשבילה אפילו אגורה מהכיס.
    יש 10 מיליון ש"ח סך הכל שמתקבלים מהטוטו, הטלויזיה, הקהל והישגי הקבוצה, זה יהיה תקציב הקבוצה. סנדויצ'ים, הסעות לאוהדים, מים חמים במקלחות, אם זה חורג מהתקציב, לא יהיה.
    ומה הגאונות כאן? שכאשר ימכרו משטחי האימונים השיכיים להפועל חיפה כפרויקט נדל"ן בעשרות ואפילו מאות מיליוני שקלים, כץ יקח הכל לכיסו. רק לרגע הזה כץ מחכה. בינתיים? בלי הוצאות מיותרות, מחכה למכירת הנדלן (הקרוב מתמיד לפי מה שהבנתי) ולרווח העתידי.

בקשר לקהל של הפועל חיפה. גם אני זוכר את 10 אלף האוהדים שבאו לקריית אליעזר בעונת האליפות. אבל קשה להגדיר את הקהל של הפועל חיפה לפי עונת אליפות. קהל נמדד ברגעים הקשים, קהל נמדד לאורך זמן. וכאן לצערי הפועל חיפה נופלת וממתגת את עצמה כקבוצה עם כמות קהל לא מספיקה.

בקשר להפועל רמת גן. גם כשאנחנו היינו מאחורי השער שחקני הפועל רמת גן בעטו בכוונה לעבר האוהדים את הכדורים, בגלל הגדר הנמוכה.
    לדעתי, המשטרה לא הייתה צריכה בכלל לאשר את המגרש. מגרש ללא ברז לשתיית מים, כמו במכתש, צריך להיסגר לאלתר.

4. הפועל_23 Member

זה מגיע כי אין גדר או רשת, וכי וזה היציע הכי קרוב בארץ למגרש, והשחקנים והאוהדים ממש אחד מול השני בלי שום דבר חוצץ.
    מאוד קל להגיע לעימותים כשהקהל מקלל שם והפיוזים של השחקנים מתחממים.
    (אם אתה חושב ששחקנים יריבים לא מתגרים בקהל של ר"ג אז אתה טועה, גם שחקנים שלכם התגרו , ואתמול חודידה התגרה,ונגד פ"ת עומרי קנדה, ונגד הכח עידן ויצמן, פשוט אנחנו לא עושים בלאגן מזה, קצת מקללים וזהו,לא משהו שמצריך משטרה).

במקרים של נצרת וב"ש פשוט בזמן החימום שהמחליפים בעטו לשער עפו כדורים ליציע, אצל ב"ש זה פגע במישהו ולכן הכל התחמם, אצל אחי נצרת סתם האוהדים שלהם היו באטרף עוד חצי שעה לפני המשחק וקיללו את כל העולם מהרגע שנכנסו, ובמחצית ברגע שכדור אחד פגע ביציע כולם התחרפנו שם וירדו למטה.
    וכמובן שאני לא מצדיק את התגובה המפגרת של השחקן הטיפש שאני בכלל חושב שניגש לאוהדי נצרת בשביל להתנצל והם התחילו לירוק עליו ואז הוא החזיר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/09
  5. קטלוני Member

גם בזמנים הקשים לפני ארבע שנים היה די הרבה קהל,עכשיו רובו רדום.

6. Ringo Member

ספר לי על הזמנים הקשים שלכם בבקשה.

7. הרצליה Member

כמה שהמצב שלנו עגום, היום קרב תחתית על 6 נקודות נגד בני לוד עדיין ללא אלן מסודי שסוחב את האדום מההצגה של כבדה כבר משחק שני.

הרכב משוער:איתמר ניצן,ג'וש קנט,רגב וולק,עוז יפרח,שוקי נגר,אסף קריספיס,אסי משיח,שי ביטון,אושרי אלפסי,אלי ביטון,ויקטור קאר.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצליה מתפרקת בבית...4:0 לבני לוד אחרי 60 דקות והם עוד החטיאו פנדל.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

טרם נכנסתי לתוצאות לייב באתרי האינטרנט השונים לבדוק את המבקיעים לזכות לוד,
    נתקע לי בראש השם - אחמד סבע, החלוץ המצוין שלהם, משום מה אני מבין שהוא לא כבש אף שער, מעניין.

עצוב איך שהרצליה מתפרקת לה ככה, זה אולי המשחק הכי חשוב שלה העונה, בהתאם לנסיבות ולמצב שהיא נקלעה אליו.

נ.ב. קוהבינה אגודה שיחק בקבוצה בליגת העל? השם מוכר לי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/2/09
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחק בקרית שמונה...לא יודע למה הוא לא קיבל צ'אנסים עוד טעות של קרית שמונה ללא ספק.

11. Ariel Member

סבע סגור ל-4 עונות הבאות במכבי נתניה. מדובר בשחקן התקפה מבריק ומהיר בעל יכולת דיוק מופלאה בבעיטה לשער, בנוסף ניחן בראיית משחק משובחת בעזרתה הוא מבשל לא מעט לחבריו.
    בכל מקרה, הערב הוא לא נכלל בסגל מפאת פציעה קלה שלא תמנע ממנו לשוב הרכבהקבוצה לקראת משחק הגביע ביום שישי נגד הפועל פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/09
  12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אה אוקיי, תודה על המידע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הסתיים המשחק באצטדיון לויטה בין הפועל כפר סבא להפועל רעננה, דרבי השרון אם תרצו.
    1:1 בסיום, שרון גורמזנו העלה את רעננה ל1:0 בדקה 36, כפר סבא לא נכנעה ולאחר 5 דקות, בדקה 41, גיא דיין הישווה לזכות המקומיים.

13. הרצליה Member

באמת שאני לא יודע אם לצחוק או לבכות.
    שהייתי במגרש צחקתי, שאני מסתכל על הטבלה בא לי לבכות.

4-0! 4-0! במשחק הכי חשוב שלנו העונה.

צריך לבנות פה הכל מאפס, שיימן חייב ללכת ויפה שעה אחת קודם, רמי לוי יכול לחזור ולמכור סופגניות ב-40 אגורות, חבורת ליצנים.

איתמר ניצן שקיבל בשבוע שעבר מחמאות מכל כיוון אפשרי קיבל היום גול שאסור לקבל בגן ילדים כדור חופשי מ-30 מטר שהוא תופס בתוך השער, הוא חיפר על זה שהוא עצר פנדל דקה אחר כך אבל מכבי הרצליה נראתה היום כמו בדיחה מהלכת.

צריך לקחת את מי שקיבל את ההחלטה להחזיר לכאן את אושרי אלפסי ולחתוך אותו לחתיכות, איך השחקן הכי גרוע שהיה פה בשנה שעברה חוזר לקבוצה ועוד עולה שבוע אחרי שבוע בהרכב.

איך דני אלברט בן ה-50 עדיין משחק 90 דקות?

אין על זה תשובה, מכבי הרצליה של עונת 09\08 היא הקבוצה החלשה ביותר שאני ראיתי בכל שנותי כאוהד הקבוצה, 15 שנה!.

ביזיון שיבנו פה הכל מאפס.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת שיימן הביתה? אז מי יביא כסף? הרצליה בכלל תתפרק. הרצליה זה לא קבוצה שעשירים יבואו ויקפצו עליה ויקנו אותה, הרי (סלח לי) יש לה אולי 1,500 אוהדים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/09
  15. הרצליה Member

שתתפרק!
    זה עדיף על איך שהיא נראית כיום.

כן,שיימן הביתה,הביתה הביתה הביתה.