מחזור 19 בלאומית: 1-1 בין באר שבע להפועל חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏6/2/09.

1. *הפועל-רעננה* Member

אני לא אגיב בהרחבה על דרבי השרון, עקב התסכול הרב בתבוסה של בית"ר היום.

רעננה שיחקו לא טוב, כפר סבא חילצה נקודה מטעות נוראית של שאול סמדג'ה שבעיטה חלשה, הוא לא הצליח לקלוט את הכדור והכדור התגלגל פנימה.
    השיפוט היום היה מאוד חד צדדי לטובת כפר סבא, כאשר הגיעו חבורת שיפוט נשי (שופטת, שתי קווניות ושופטת רביעית).
    זו היתה פשוט שערורייה מה שהלך במשחק, כל אחת אמרה משהו אחר בנוגע להוצאת חוץ, קרנות והחלטות נוספות.
    השופטת הראשית היתה פשוט ביזיון וחייבים לטפל בנושא הזה.
    אין לי שום דבר נגד שיפוט נשי, להיפך... אבל מה שהלך היום היה פשוט מתחת לכל ביקורת כאשר קצת לחץ מהקהל משפיע על החלטות השיפוט שלה.
    ביזיון!!!
    אחרי ההרחקה של שרון גורמזנו, זה היה ממש 10 שחקנים שלנו מול 15 שחקנים של כפר סבא (11+4 שופטות...)
    אני לא אומר דברים נוראיים כאלה בדרך כלל אחרי משחקים, כי אני יודע שטעויות קורות וזה יכול לקרות, אבל קשה להבין מה שהלך היום במגרש - בדיחה! בדיחה עצובה...

2. קטלוני Member

ומה אתה תעשה?את מי תעודד?

מניסיון שלי,יבוא איזה משקיע מארצות-הברית שמחפש קבוצה שהוא לא יהיה חייב להשקיע בה,ינהל אותה בצורה ביזיונית אמנם,אבל היא לא תתפרק.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי לכם כבר, איחוד זה הפיתרון.
    אגב, עוז יפרח שיחק היום? איך הוא היה?

נ.ב
    מי אמר ליגה לאומית?
    גם בליגת העל קשה למצוא קהלים כמו של הפועל באר שבע:
    http://www.youtube.com/watch?v=qiLZGQ-YSNE

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/2/09
  4. הרצליה Member

איחוד זה לא הפתרון בשבילי כי אני לא ירגיש מזוהה עם שום מועדון מעוות שיוקם מתוצאה כזו.

עוז יפרח לא שיחק, ברק לביא ורגב וולק שיחקו והיום גרועים כהרגלם.

משהו יודע כמה המענק על העפלה לגמר גביע הטוטו? כי יכול להיות שמבחינת שיימן העונה הזו היא הצלחה, הרי כמעט ולקחנו את התואר החשוב ביותר העונה.