מחזור 19 בליגת העל: באר-שבע מועדת, מכבי מנצחת. הפער - 6 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏20/1/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא בסך הכל עושה מה שהיה טוב בו גם לפני שהגיע למכבי - לוחץ טוב (החזיק לחיפה את משחק הלחץ בזמנו) ונייד בעיקר, הטכניקה תמיד הייתה קיימת.
    האחיין שלי כבר עם חולצה שלו, אגב. גאה בו על הבחירה.

אני מאוד אופטימי בנוגע לקישור שלנו. הציוות שלו עם סקאריונה (עוד אחד שלוחץ ונע על המגרש ללא הפסקה) מצוין, ואם לשפוט את מרסלו לפי התיאורים והסרטונים, נראה שהוא יוכל להוות שדרוג לאלברמן שקצת לא עומד בקצב לפעמים.
    וזה לא שלפני כן חומר השחקנים בקישור לא היה טוב, כן?

2. DRORIKO Member

כל עוד לאחיין שלך אין חולצה של בניון אז אני מאשר :)

3. Butragueño מנהלים

@orimor2212

כל מה שאתה אומר על השיפוט הוא נכון. נתן למשחק לזרום והיה בסדר גמור. אבל לא מעולה. שיפוט מעולה לא שורק לפנדל הזה. ראיתי את הסרטון שהעלת, אבל עדין, בכל כך הרבה זוויות אחרות רואים שמוגרבי לא נוגע בגולסה בכלל בחלק הגוף התחתון. לגבי הושטת היד, הוא הושיט, אבל גם שם לא רואים שהוא נוגע בו. האדום היה במקום.

שבוע הבא אתם מקבלים את הקבוצה עם המומנטום הכי רע בליגה, כמו שאמרתי בעמודים הקודמים. שתי הקצוות בסקאלת המומנטומים. אחת כל כך בטוחה בעצמה, השניה כל כך מפוחדת מהצל של עצמה. שמירה אישית על ורמוט ואנחנו אפילו את החצי לא נעבור.

4. amn Member

אני לא חושב שאנחנו במומנטום הטוב בליגה, אבל דברים נראים טוב יותר.
    כדי שהפלייאוף יהיה באמת רלוונטי אסור לנו לאבד נקודות בערך עד סיום הסיבוב, ויש לוח משחקים קשה.

כולל המשחק נגדכם, שבו ללא ספק דמארי יכבוש את הראשון שלו.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

מכבי חיפה נמצאת במצב בו מועדון אמור להמצא בתחילת אוגוסט.
    במכבי חיפה לא שמעו על המונח עיתוי ובנייה. הגחמות של שחר מדליקות שריפות ואז רוב העונה עוסקים בכיבוי שלהן וחוזר חלילה.

אני בהחלט מייחל גם העונה שנסיים בפליי אוף תחתון. צריך להיענש כלכלית על התנהלות כזו.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני ממש לא חושב שאנחנו במומנטום הכי טוב בליגה, אנחנו לא בזון כמו שמתארים.
    אתמול היינו אדירים חצי שעה, טובים 20 דקות, סבירים עוד 30 וב-10 האחרונות פשוט לא טובים. המחצית השנייה כמכלול הייתה רעה.
    גם בדרבי לא היינו טובים.

הביטחון והיכולת משתפרים, אבל אנחנו עדיין לא קבוצה יציבה וקטלנית. אולי בשבוע הבא משהו יתפרץ, כי המפגש הזה תמיד מוציא משהו מיוחד, אבל זה מוקש רציני.

Sir Alex Ferguson ו-amn אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

כל הכבוד למכבי על 100% הצלחה והתוצאה משקרת, מי שלא ראה את המשחק יחשוב שסכנין הייתה פקטור ועוד לא הייתה רחוקה מתיקו, הרי 2:1 זה ניצחון דחוק. ברור שמכבי הייתה טובה יותר ותחת ג'ורדי עולים ההרכבים הנכונים והשחקנים משקיעים. אבל עדיין, אנשים יצאו מפרופורציות. מכבי תקפה, החמיצה, אני אהבתי את המהלך המהיר של יצחקי שהעביר מימין לשמאל ובעט בסיבוב החוצה - מהלך שפעם היה מאוד מאפיין אותו ובשנים האחרונות בקושי זה קורה. אבל זה לא היה קונצרט וזה אפילו לא המשחק הכי טוב של מכבי העונה. כמו שכתבתי, סקאריונה חזר רעב והוא מסוגל לכבוש שערים, עד עכשיו הוא די מפוספס. לגבי גולסה יכול להיות שאני אישית טעיתי. בניון עדיין נראה לי חיזוק פופוליסטי. היה מעניין לראות את קרויף על הקווים במשחק מוחות נגד באר-שבע למשל.

- בני-יהודה בשעה טובה משיגה ניצחון ראשון תחת הצוות החדש שלה. מישהו הופתע כשדולי מנגה נגח החוצה שם? לא נוראי כמו הדרבי אבל כן מצב קל.
    - בית"ר נהנתה יפה מאוד מצמד השחקנים החדשים שהעמיקו את הסגל שלה. הכדורגל שלה עדיין רע מאוד ומראה עד כמה הליגה חלשה.

8. Butragueño מנהלים

ב"ש כבר 3 שבועות לא מציגה את היכולה המטורפת שלה, בית"ר ירושלים, קרית שמונה וסכנין אחרי כל ניצחון מפסידות פעמיים.
    אולי הגזמתי בכך שאתה במומנטום הכי טוב בליגה. הקבוצה שכרגע במומנטום הכי טוב זו כנראה מכבי פ"ת. אבל אתם שניים לה.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בסיבוב הראשון ניצחנו - ובצורה מרשימה הרבה יותר - את הפועל, רעננה וסכנין. אז לב"ש יהיה קצת קשה יותר, לא יותר. נו, זה גם משהו.

10. yedidel Member

קש בשבת עם אוחיון וטאהא במרכז ההגנה זה פוטנציאל חזק לאיבוד נקודות, ואחרי זה אתם מארחים. הכל פתוח לגמרי.
    מזכיר לי אגב את אותה סיטואציה בסיבוב הקודם שהובלתם בשלב מסוים ב6 נקודות עד המפגש בינינו שזה התהפך

11. Drama2 הסמל מעל הכל

ברגע שג'ורדי יביא מאמן, הסיכוי להתחרות על האליפות (שגם ככה היה קלוש), ישאף לאפס.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

השבועות האחרונים הם בסה"כ... אפקט החלפת המאמן, נקרא לזה. זה היה חייב להתייצב מתישהו, הרי מכבי טובה מדי בשביל לא לחבר מדי פעם כמה ניצחונות בליגה העלובה הזו, אבל לא מספיק טובה כדי לרוץ עם ב"ש לאורך עונה שלמה. וחבל, כי ב"ש לא טובה כמו שהיה נדמה לפרקים מסוימים במהלך העונה.

Raulito אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה מי המאמן.
    אם מישהו כמו סוזה נוחת כאן הם לא מסוגלים להתחרות על האליפות (לא שזה יקרה, סוזה הוא אולי המאמן הכי איכותי שהיה כאן ומדובר היה בשיחוק אדיר, ועדין, המצב של מכבי לא כזה רע והסגל לא כזה רע, השאלה כמובן איזה מאמן יגיע)?

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מסתכל על הדיון הזה ואומר שרק חסר שאוהדי מכבי יתחילו לצעוק עמה יעמיק במשחקים...מה נסגר איתכם?

כל עוד ויטור לא כשיר ב"ש זו לא אותה ב"ש.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהיינו טובים יותר בעונות קודמות אני הכרזתי - ממש כאן - על אליפויות כשכולם עוד דיברו על פער 5 פה, פער 6 שם. העונה, מה לעשות, אנחנו לא טובים מספיק.

Drama2 אוהב/ת את זה.