מחזור 19 בליגת העל: באר-שבע מועדת, מכבי מנצחת. הפער - 6 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏20/1/17.

1. yedidel Member

אז בסופו של דבר עם כל הרעש וההתלהבות כרגע יש לנו פחות נקודות מעונה שעברה.
    הכל היה פתוח ונשאר פתוח

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארבעה שחקנים צירף עד כה יובל נעים בינואר, זה לא מונע ממנו לדרוש עוד 4-5 שחקנים כי אם לא הוא יירד ליגה...לזה קוראים בריחה מאחריות.
    איפה המנהיגות שלך והכבוד שלך לשחקנים? אמנם באמת יש לו שוער עיוור, אסופה של שחקנים בינוניים והשחקן הכי טוב שלו הוא רודי חדד שעדיין קשה לומר אם הוא שחקן פעיל או שחקן עבר אבל מי בנה את הסגל הזה? התחושה היא שגם אם נעים יאמן את באר-שבע או מכבי ת"א הוא ידרוש חיזוק כדי לא לרדת ליגה. זה דפוס ההתנהגות של האיש. כמו שאוחנה אמר עכשיו הוא צריך להתעסק במה שיש ולהפסיק להתבכיין אחרי כל משחק.

באר-שבע הכי טובים בליגה בפער אבל כנראה הגיעו לשיאם מוקדם מדי ובליגה כ"כ חלשה ועלובה כמו שיש השנה אפשר להבין למה הם הורידו הילוך עוד בדצמבר. הם היריבים הכי גדולים של עצמם, אם הם יעלו עד סיום העונה עם מוטיבציה ורצון לנצח הם יזכו באליפות בקלות.

3. סיונרה Member

הוא שולט בנראטיב, זה הא"ב של להיות מאמן בליגת העל. אם הוא יספר שהסגל שלו מספיק טוב אז זה כנראה אומר שאם הוא לא מצליח זה באשמתו. כישלון זה רק אם אנשים אחרים חושבים שנכשלת.

amn, Nigel de Jong, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ראיתי תקצירים וחייב לשתף מחשבה שעברה לי בראש.
    ארגון אוהדי הפועל באר שבע - אתם אחלה, חביבים ממש גם אם מציקים לי קצת לפעמים, באמת. אבל כשאין רעיון לתפאורה אל תנסו. מה זה ההזייה הזו מהיום? בזבוז של כסף.

5. zivmay Member

פ"ת על סמים או משהו?
    אחד המשחקים הטובים שראיתי בליגה הישראלית.

בכל מקרה, טהא לעומת ויוטור הוא אסון, עוד גול שרשום על שמו, יהינ לנו קשה מאוד בלעדיו, טהא לא מסוגל לעמוד בקצב הזה.
    לא אהבתי את ה10 דקות האחרונות שלנו, איבדנו את הראש, אנחנו אמורים לשלוט בדקות האחרונות, אסור לשחקנים לזרוק זין בהגנה בסוף המשחק. סה"כ הכניסה של אוחנה נתנה לנו את השליטה (לא מובן למה לא פתח), כתשנו אותם עם כמה הזדמנויות טובות עד שכבשנו, וחבל מאוד שלא שמרנו על הקצב.

*איך פסר לא קיבל צהוב שני?
    * דוס סנטוס שולח את היד, כנראה הוא צפה בויאריאל-בארסה.

6. DRORIKO Member

ידוע, עוד בגביע הטוטו הוא התבכיין שזאת קבוצה גמורה ושהוא "אפילו לא מכיר את השחקנים שמשחקים". אחרי ההפסד לבית"ר לפני שבועיים הוא התבכיין שהוא "אובד עצות" ושהוא לא רואה אותם נשארים בליגה. לא יודע אם זה כדי לתרץ ירידה אפשרית או כדי להכניס את השחקנים שלו למוד של סרט מלחמה. כנראה שניהם ביחד.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

וולקאם מגבו

8. DRORIKO Member

אני רואה עכשיו את התקציר של רעננה-הפועל חיפה. חבל לי על סילבס, רעננה לא רק שלא היתה צריכה להפסיד,היא היתה שווה ניצחון. פשוט מטח של השרונים על השער של חיפה שבגלל חוסר דיוק והצגה של פלטהאוזן הסתיים בלא כלום. לא יודע אם אשר אלון רוצה או לא רוצה לפטר את סילבס, אבל גם אם הוא רוצה הוא לא צריך לעשות את זה אחרי משחק כזה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר שהכי חסר לכם זה חלוץ 9,לקראטת סוף המשחק השחקנים פשוט העיפו את הכדורים קדימה לבן שהר,רואים שזה לא עובד.
    נכון שיש סגל עמוס בחלוצים,אבל כולם חלוצים משלימים,לא חלוצי מטרה.

אין ספק שהכניסה של בוזגלו הביאה את השינוי,כבש את הראשון ועם קצת יותר ריכוז היה מסיים עם צמד שניסה לתת צ'יפ מעל עמוס. שחקן של מספרים וזהמוכח כל פעם כשהוא על המגרש. לדעתי בכר יכול לוותר ברוב המשחקים בליגה על קשר נוסף במרכז המגרש ולהעביר לאמצע את מליקסון/אוחנה.
    מקווה שהפציעה שלו לא רצינית,שהוא ירד זה היה נראה לא טוב בגלל.

10. Telkiyski Member

באר שבע הגיעה לשיא מוקדם מדי וזו כנראה לא סתם קלישאה.
    את ה10 הפרש בתום הסיבוב הראשון הייתי מדמה ליתרון 2-0 בדקה 20.
    יתרון משמעותי וגדול אבל בשלב מאוד מוקדם.
    עדיין תיקו נגד מכבי פ"ת זה לא סוף העולם וזה משהו לגיטימי בסך הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/17
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. yedidel Member

זה מצטבר, ומדובר ב2 נצחונות ב6 משחקים האחרונים שזה כבר משמעותי.
    ששני משחקים הבאים זה ק"ש בלי שיר צדק ומכבי ת"א, זה זמן לבכר למצוא פתרונות להחזיר את הרכבת למסלול

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל אני שמח מאוד שהגענו לשיא מוקדם, זה היה חשוב מאוד עבור עונה אירופאית בלתי נשכחת שאני מוכן לספוג גם עבור מקום 2 במידה ו.........

אנחנו כרגע בירידה אבל לא נמשיך ככה 5 חודשים רצוף, העלייה תצטרך להגיע, יכול להיות שזה יהיה אוטוטו, יכול להיות שזה יהיה מאוחר מדי ואנחנו ומכבי תל אביב כבר נהיה כתף אל כתף, אין ספק שהכל פתוח, היתרון עוד יצטמצם ואוליי ייעלם לגמרי, אין לי ספק בזה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היו תפאורות ששאלתי את עצמי מה ולמה..?

אבל אתמול? תפאורה אדירה, "הכה במטרה".. לא יודע למה קשה לקשר את זה לכדורגל... תפאורה גדולה, ועוד במשחק חוץ, ענקיים.

Nave, gilad16, rivaldo ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אפשר לקשר, וזה באמת מרשים שזה בחוץ, אבל... זו תפאורה פשוט דבילית. מילא לא הייתם כובשים כמה משחקים או משהו.

אני גם תוהה תמיד אם ממש ממחזרים ציוד באדיקות, אם כל אחד שנכנס לאצטדיון תורם תמיד, אם חסכו מאות אלפי שקלים בווסרמיל או שמצאו מצבור נפט סודי בבית של איש הגדר שלכם, הנשמה בפרסית.
    יש ארגונים במזרח אירופה עם פחות תפאורות. משוגע לגמרי.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל משחק, בית וחוץ, עומדים אנשים מהארגון, ליד כל שער כניסה, עם קופות, ופשוט שואלים/מבקשים/חופרים לאחד אחד שנכנס, ואנשים שמים מטבעות כמעט קבוע.

Nave ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.