מחזור 19 בליגת העל: בית?ר גוברת על הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏17/1/13.

1. alexshw Member

כמה שהאיצטדיון הלאומי שנוא עלינו, דווקא במקרה הזה הוא אמור להטיב עם הקבוצה שלנו, בגלל גודלו וריבוי שטחים פתוחים שעזרא ועמאשה אמורים לנצל.
    מצד שני, זה ממש לא משחק בשביל בוקולי, שיחזיק לבד את האמצע. גם על מגרש קטן יותר הוא לא מסוגל, בטח ובטח בר"ג.
    עטא חייב לפתוח.

2. Telkiyski Member

להפועל תל אביב ומכבי חיפה יש הזדמנות להיצמד
    לפחות אחת מהן תבעט בדלי

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תודה לך מכבי שהכנסת בהפועל אטרף, באמת תודה.

4. Ice Cream חסה

אוסקר יצא גבר.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כרגיל, כלום ושום דבר, אבל מצב נייח - גול, והרבה מזל. מזל שזה הגיע מול קבוצת צמרת. מול קבוצות התחתית זה יכול להספיק.

מילה טובה לבויאן מרקוביץ' שכעס מאוד על השחקנים שלא הלכו להודות לשער 5 בסיום המשחק, מילה רעה לקאמלס שהשאירו את התופים בבית.

משחק מטורף בעכו, ניצחון סופר מפתיע של הפםועל חיפה (שזה חרא לנו לקראת השבוע הכפול נגדם - כי הפער מהקו האדום עדיין 6 נקודות), הפסד למכבי תל אביב - איזה מחזור!

6. Ice Cream חסה

:aa1: סביטי ליפנייה נחשב הרבה שנים עוד מהעונות שלו בהכח רמת גן לבלם ליגה טוב ויציב בכל הקבוצות שהוא עבר (הפועל חיפה ורמה"ש, בלי ששמנו לב זו עונה תשיעית שלו), אבל גיל 33 עושה את שלו והשנה יש לו יותר מדי שגיאות והוא מזיק לא מעט להגנה של רמה"ש יותר מאשר תורם.

:aa1: דרגאן צ'ראן, שחקן שתחילת השנה לא הבנתי מה בנין לוקח איתו לנתניה (אם להוציא בחשבון ענייני סוכנים) וגם התחיל אותה פצוע, הופך לאט לאט לשחקן יעיל שנותן מספרים מהקישור, עם שער, סחיטת פנדל ובישול היום. אז קודם כל אני מודה שטעיתי בתחילת העונה ומסתבר שמדובר בשחקן עם ניצוצות, ודבר שני הוא מזכיר לי מהבחינה הזו את שלו מנשה שהוא דוגמה קלאסית לקשר בינוני-פלוס שנותן מספרים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, רק לפני שבוע מכבי חיפה קיבלה שופט לא פחות עיוור מתבריזי היום. במחצית הראשונה פסלו לנו שער חוקי והגיע לנו גם פנדל. לשמחתי הצליחה הקבוצה שלנו לבטל את הטעויות של השופט. האורחת באשדוד קיבלה הזדמנויות והחטיאה. זו לא הבעיה של תבריזי והקוון האפסים. מכבי ת"א הגיעה למשחק הזה בכושר (11 שערים בשני המשחקים האחרונים) ואף אחד ציפתה לתוצאה טובה בשביל אשדוד. בסה"כ אשדוד גם החמיצה מספר הזדמנויות קורצות כך שבסופו של דבר מכבי ת"א חפרה את הבור הזה בעצמה. זה שהקוון עוואר או אולי בסתר אוהד הפועל ת"א עושה את המשחק היום לקצת יותר פיקנטי.

אני מעלה את הקטע האחרון כי בהולנד הצליחו אוהדי פיינורד לעשות מהומה קטנה כשפרסמו שאחד הקוונים במשחק מחר מול אייאקס עובד בחברת הביטוח שהיא הספונסורית הראשית של אייאקס...הדבר גרם לבלאגן כי האוהדים רצו שהקוון לא יעמוד מחר על הקווים (והוא כן יעמוד). אולי הקוון היום באשדוד תמיד היה אוהד הפועל ת"א... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אני מבין אותך נכון אתה רק מחזק את מה שטענתי.

מכבי קבוצה לא טובה במשחקי חוץ. אי אפשר להסתיר את זה. 4 הפסדים ב 10 משחקים.
    זה מתחילת העונה וכך זה גם ממשיך.
    עכשיו כולם עושים מההפסד הזה רעש, במחזור הבא מכבי מארחת את הפועל עכו, מה שסביר להניח שוב ייגמר בין 4-6 לטובת מכבי, ושוב יגידו שהקבוצה הצהובה מפרקת ודורסנית.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט מחזק שי. בטח במצב שהקבוצה היותר טובה נדפקת עדיף שלא להתחיל על טעויות שיפוט. מכבי ת"א היתה צריכה גם עם הקוון העוואר הזה לנצח. את ההזדמנויות לניצחון היא קיבלה, אבל אשדוד בהחלט גם צריכה לקבל הרבה קרדיט. היא לא רק ניצחה בגלל הקוון אלא גם בגלל שפשוט שיחקה כדורגל.

מבחינתי מכבי ת"א עדיין הקבוצה הטובה בליגה, אבל היא לבטח עדיין לא 'קבוצה אלופה'. הפועל ת"א גם מתקשה ולדעתי אם מכבי חיפה מנצחת מחר אפשר גם עליה לדבר על מועמדת לאליפות. הליגה עוד ארוכה וברור שבפלייאוף מחכים לכל הצמרת המון אפשרויות בשביל לעשות משהו מדהים. עד אז אני כבר מרוצה שמכבי חיפה הצליחה לטפס למקום השלישי, אבל שלא תחשוב שאני היום לא חושב שאנחנו לא יכולים לזכות באליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. שער 7 Member

להפועל מצפים משחקים רצחניים בחודש הקרוב (בית"ר בבית, חיפה בחוץ, נתניה בבית וכמובן הדרבי), כך שגם אם מכבי תמשיך לאבד נקודות, הפועל תאבד יותר. למכבי יש עד הדרבי משחקים די נוחים (עכו בבית והפועל רמת גן בחוץ). הפועל צריכה גם לפזול למטה לעבר חיפה, בית"ר וקריית שמונה. הפסד של הפועל ביום שני יכניס גם את בית"ר לתמונה (אמנם לא לאליפות כמובן אבל לתמונת המאבק על המקום באירופה) וגם מכבי חיפה צפוייה לעשות את העבודה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהתבלבלת. מי שמועסק כשכיר במועדון זה השחקנים, מי שמקבל שכר על המשחקים זה השחקנים, מי שהכדורגל זה המקצוע שלו אלא השחקנים. וברגע שאותם שכירים לא מספקים את הסחורה, בטח אחרי הביזיון ביום שני, זכותו של הקהל, זה שהיה לפניהם וזה שיהיה אחריהם, זה ששילם ממיטב כספו על כרטיס או מנוי, להעביר עליהם ביקורת.

מילא היינו רואים מראות כמו שראינו במקומות אחרים אחרי תבוסות, מראות קיצונים מצד הקהל, אז הייתי מבין את הביקורת, אבל מה כבר ראינו היום? אוהדים שמחליטים לא לעודד? קצת שריקות בוז? קריאות "תחזירו תכבוד" או "תשחקו כבר בשביל הסמל ותראו לי מלחמה"? מה כבר היה?

אני לא עודדתי היום כי אני חושב שקהל כדורגל צריך לפעמים גם להפעיל את הראש, קהל כדורגל צריך גם להציב קו אדום ולהגיד לשחקנים סטופ, כאן עובר הגבול, ואתם עוברים אותו ברגע שאתם לוקחים את הקהל ואת המועדון כמובן מאליו. וברגע שאתם עוברים את אותו קו, אתם גם תראו את הצד השני של הקהל. ועובדה שהיום, לראשונה מאז המשחק ברמת השרון בתחילת דצמבר, השחקנים נתנו את הכל במגרש. לא, לא היה היום כדורגל מצידנו, אבל אנחנו רצינו את זה יותר ולכן ניצחנו.

נ.ב
    זה שעודד גביש, שמתחילת השנה מציג יכולת של שחקן בליגה נמוכה, חושב שהוא עדין במכבי הרצליה ושהוא לא ראוי לביקורת על היכולת שלו מתחילת השנה זאת הבעיה שלו. זה בעצם כל ההבדל בין גביש למרקוביץ למשל. לא סתם אמרתי בתחילת השנה שמרקוביץ זה גביש עם שכל, לא רק על המגרש, אלא גם מחוצה לו. מרקוביץ' גם בבלומפילד וגם היום ניגש לקהל בסוף המשחק כי הוא יודע שכמו שיש רגעים שהביקורת תהיה חיובת יהיו גם רעים שהביקורת תהיה שלילית, ככה זה בכדורגל.
    גביש? שחקן שקיבל כאן אהבה לאורך כל הדרך גם כשהיה חלש, גם כשהקבוצה נאבקה למטה, גם כשהוא נכנס למאבק עם גיא לוי, עדין זכה לתמיכה וגיבוי מהאוהדים, וברגע הראשון שהוא מקבל ביקורת הוא מתנהג בצורה כזאת? מאכזב, פשוט שחקן כפוי טובה...

12. ייא Member

5 המש הקרובים שלנו יקבעו סופית שאנחנו לא צלע במרוץ האליפות.
    אני רוכש כעת 10/15 אך לדעתי זה יהיה גג 5-6, חיפה תמשיך להיצמד, מכבי תחזור לדרוס שבוע הבא ובמרץ יהיה דו קרב בין הנזלת לצהבת...
    כולי תקווה שבנאדו יקח תאליפות, רק לא ההם

13. תומס מולר Member

בנאדו לא יקח שום אליפות
    קבוצה בשביל אליפות צריכה שיהיו לה מינימום 3 סקוררים
    למכבי חיפה יש 2 שחקנים(עמאשה ועזרא) שיודעים להשים כדור ברשת, ושניהם שחקנים שמרבים להיפצע
    בלי חיזוק לחוד(שאני בטוח שלא יגיע) אין למכבי חיפה סיכוי לאליפות
    המאבק יהיה בין מכבי להפועל ת''א

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/13
  14. Love Is Red Member

אם הפועל תל אביב מאבדת נקודות במשחק הקרוב וחיפה מנצחת מכבי חיפה לדעתי יכולה לזכות באליפות.

אגב מכבי תל אביב בחוץ היא קבוצה גרועה ביותר, מאזן דיי עלוב לקבוצה שרוצה לזכות באליפות, והנה תראו במשחק החוץ שלה מול באר שבע הם הפסידו, במשחק חוץ מול אשדוד הפסד.
    ממש תחרות איזו קבוצה יותר גרועה בחוץ באר שבע או מכבי תל אביב...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/13
  15. שער 7 Member

גם הפועל רגילה לאבד נקודות במשחקי החוץ, כך שזה מתקזז.
    מבחינת מומנטום הפועל באה נחותה לעומת בית"ר, חיפה ומכבי, אבל אני אסמוך על באדיר שידע לתת מוטיבציה.