מחזור 19 בליגת העל: בית"ר מוחצת את חיפה 3-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏2/2/07.

1. מיכל3 Member

כמו שאמרתי בעבר, אליפות אוהדי חיפה כבר לא רוצים, או יותר נכון כבר לא מאמינים שאפשר לחלום עליה. אבל דבר מינימלי אנחנו דורשים מהשחקנים-תלחמו. שיחזירו את הכבוד שלהם לאחר שאבדו אותו שבוע שעבר לאחר ההשפלה מול הרצליה ואיך שהם ביזו את עצמם, את המועדון ואת האוהדים. פחות משלוש נקודות לא יתקבלו במשחק הזה, זו הדרך היחידה לגמול למועדון ולאוהדים לאחר מה שהיה שבוע שעבר. למרות שגם במידה וננצח מחר ושבוע אחרי זה נפסיד (זאת חיפה של העונה-אי יציברות מחפירה), מבחינתי הנצחון הזה שווה לתחת. (סליחה על הבוטות).
    לגבי ההרכב, אני סומכת על חרזי שיחליף את קינן בעמדת הבלם. הדאגה היחידה שלי היא אלמדון שמרבה לספוג במשחקים ששיחק עד כה והבטחון שלו בקרשים כרגע. נותר לי לקוות שההגנה תחפה עליו והגיע הזמן שקולאוטי יתעורר משנת החורף שלו ויגמול גם לאוהדים לאחר כל הציפיות שיש ממנו.

2. Gustavo Boccoli Member

מחצית ראשונה בבלומפילד נגמרה, 1-0 נתניה משער של טגה אחרי בישול יפה של אוקוצ'ה.
    נתניה ממש שולטת במשחק, לפחות מהדקה שאני ראיתי. היא לוחצת יפה מאוד את בני יהודה, והשחקנים האיטיים שלה מתקשים להסתדר עם זה ומאבדים הרבה כדורים שהופכים להתפקות מתפרצות שנתניה לא ממש מנצלים. אוקוצ'ה היה חייב לכבוש כשהיה ממש לבד מול אניימה אחרי שהרימו כדור לרחבה והגנת בני יהודה חשבה שיש שם נבדל ולא רצו אליו, אבל אוקוצ'ה בעט יפה מעל אניימה שרק הסתכל על הכדור אבל הוא פגע במשקוף.
    בסה''כ מחצית עם כדורגל טוב ולא סגור מדי, נתניה שולטת במשחק והיא יכולה להיות מרוצה אבל לדעת שיכלה לתת עוד כמה שערים במחצית הראשונה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק של נתניה אבל מהתגובות כנראה שנתניה צריכה להיות מאוכזבת בגלל החמצות.
    נתניה בהחלט צריכה לתפוס את הראש, אומנם לא קרה כלום ונתניה לא הפסידה אבל המומנטום היה צריך להימשך נגד קבוצה כמו בני יהודה, ניצחון היה מטיס את נתניה למעלה וחבל מבחינתה על התיקו...
    מבחינת בני יהודה זו תוצאה טובה, תוצאה שמרחיקה עוד קצת מהכח ר"ג והעיקר מבחינתם לא להפסיד.

אם אני אוהד נתניה אני ממשיך לחייך, למרות התיקו, יש רוח חדשה בקבוצה, הצמרת עדיין כאן ובשבוע הבא יש הזדמנות גדולה לעשות עוד צעד גדול הלאה עם משחק בית נגד הפועל ת"א.

4. ReL Member

נתניה שיחקה מצויין אבל השופט הכריע את המשחק . וקסברגר ממשיך לשפוט למרות שכל אוהד בארץ יודע ששופט הוא לא . פנדל שלא היה ולא נברא וגם אי אפשר להגיד שהוא טעה לא בכוונה , זה פשוט מצב שאי אפשר לחשוב אפילו על פנדל . אם לא הפנדל נתניה היום הייתה מנצחת נקודה.

אני ממש לא מאוכזב ומרוצה נורא מהקבוצה ומהרמה שלה , אנחנו נראים פשוט נפלא .

ועוד דבר , קצת לפני המחצית הראשונה אוהדי בני יהודה קיללו את יאמר ביציע הכבוד שהביא שורת נכבדים מגרמניה , וקראו לו נאצי לכן הוא עזב את יציע הכבוד וישב ביציע שלנו , פשוט בושה ולא להאמין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/2/07
  5. איתיוש Member

מכבי פ"ת עולה ל0:1 בדקה ה7, משער של מוחמד דיאלו. כנראה שהוא באמת שחקן טוב, כי אף פעם לא קל למצוא את הרשת של אשדוד.

6. איתיוש Member

אשדוד מוצאת את השיוויון, בדקה ה16 מרגלי שי הולצמן. מכבי ת"א עולה ליתרון בדקה ה74, כשג'ובאני רוסו ניצל טעות של מרשל אודה, וכבש.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבר כאן זה לא לייב סקור.
    לא לעדכן תוצאות לכולנו יש וואן באינטרנט או ספורט 5.

תודה.

8. איתיוש Member

אוקיי, מצטער.

9. Sarek Member

אף פעם לא קל למצוא את הרשת של אשדוד?! לאשדוד יש הגנה גרועה ביותר. מדובר בקבוצה מצויינת בכל פרמטר אחר, אבל ההגנה שלה סופגת על ימין ועל שמאל.

10. איתיוש Member

אשדוד ספגה הרבה שערים העונה, אבל אתה לא יכול להגיד שזה קל להכניע את סמי אג'יי.

11. Igi Member

עם כל הכבוד לאדג'יי.. אם כבשו להם הרבה שערים העונה, איך יכול להיות שזה לא קל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

בכל מקרה, מחזור משחקים די מיותר יש היום. התיקו בנתניה היה כ"כ צפוי.. גם אצל התל-אביביות הניצחונות די צפויים לדעתי, ובסוף היום המיותר הזה, הבמה האמיתית תתפנה למשחק הענק מחר, שאם תשאלו אותי.. גם שם התוצאה די צפויה.

12. Dimitar Berbatov Member

סמיאג'י אחראי על לפחות 5 שערים שהיו באשמתו.
    אבל עדיין כל הכבוד לדיאלו, זה לא קל להבקיע בבכורה וזה לא שהוא חלוץ שמקבל 6 הזדמנויות ומכניס מתוכם אחת...

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו.. ניצחנו 1-0 את הכח. רוסו עם השער היחיד במשחק, והרצף ממשיך.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אם לא כשחקן, נמני פשוט חייב להיות כמה שיותר קרוב לקווים בשנה הבאה. הקבוצה הזאת לא תחתוך את חבל הטבור הזה בזמן הקרוב.

שמעתי שאיליץ' היה טוב, מישהו ראה?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה יכול להגיד שקשה...?

יש עובדות, והעובדות הן שאשדוד ספגה 26 שערים, הכי הרבה למעט בני יהודה, מכבי הרצליה והפועל פ"ת. אז מה זה אומר? שההגנה כולל השוער, לא בעיה להכניע אותם.

מכבי ת"א עם עוד ניצחון צולע 1-0, אבל ניצחון... 3 נקודות נוספות שמקריבות את מכבי 3 נקודות בית"ר. לפי השידור רדיו נימני נכנס ובהשראתו הובקע השער אחרי מספר שניות... אותו תסריט שחוזר על עצמו, אנחנו מדברים אם נימני צריך לפרוש או לא אבל לוני צריך להיות מודאג איך מכבי לא תתפורר לא נימני. אם נימני לא בקבוצה העונה מכבי מתמודדת על הירידה.