מחזור 19 בליגת העל: תיקו בין עירוני ק"ש להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏21/1/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר רק מראה עד כמה לוזון הפך את הליגה הזו לבדיחה! אני עוד מוכן לקבל פלייאוף, אבל בלי קיזוז היינו פשוט לפני שנה אלופים. אני אומר שוב, בסה"כ היום זה לא עניין של חיים ומוות להפסיד, ראו למשל את מכבי ת"א שלמעשה רק 3 נק' מאחורינו! אחרי כל הבלאגן בקרית חיים ההפרש רק ניצחון אחד בלבד!@!?

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה היה כישלון ידוע מראש, שלא יודע איך עבר בפעם הראשונה וגם לא יודע למה עבר בפעם השנייה בעיקר אחרי כל הבלאגן (החיובי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) שזה עשה, אבל אני דיי בטוח שבעונה הבאה זה יתבטל ומעניין אם יהיה רק 30 מחזורים או שגם ללא הקיזוז יעשו את הפלייאוף.

3. שלו Guest

לדעתי זה יהיה לפי הפרש השערים, כי טכנית זה לא אפשרי שמכבי חיפה תיהיה מעל הפועל ת"א בטבלה כשבאמתחתה אותו מס' נקודות כמו שלה עם הפרש שערים פחות טוב מזה של התל-אביבים.
    --------
    ובאשר למשחק הערב: חלוקת נקודות צודקת. להפועל ת"א לא הגיע לנצח, ק"ש הייתה די שקולה אליה ואפילו הגיע לה כל שלושת הנקודות במידה מסוימת. שמעון אבוחצירא היה די טוב יחסית להופעת בכורה, אדריאן רוצ'ט אמנם לא היה מדוייק בתחילת המשחק אבל אין ספק שמדבר בכישרון, בכלל, ק"ש קבוצה מצויינת ונמרצת והיא מצדיקה את המיקום שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/11
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איפה עומר שכבר חודש וחצי אומר שזהו מכבי יכולה ללכת כבר לים?

5. Muurad Member

אני רק מקווה שאחרי שהקיזוז המגוחך הזה יסתיים, ישאירו את הפלייאוף... מוסיף הרבה עניין לליגה וצריכים לאמץ את זה בליגות אחרות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/11
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של משחק הציגה עירוני קריית שמונה. אני מודה שלא חשבתי שהם יצליחו לשמור על עצמם בצמרת לאורך זמן, בטח לאחר שנודע שויאם עמשה ואלרואי כהן יעדרו לתקופות ארוכות, אבל הם פשוט משחקים אותה. רן בן שמעון מצליח כל הזמן לשלוף שפן אחר מהכובע. אלמלא הטעות של סלח חסרמה, הם היו יכולים לנצח את המשחק.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם ככה לא ראיתי כבר זמן מה את עומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    ברור שאין מה ללכת לים עם הקיזוז למרות שאני עדיין מרגיש שהפועל ת"א המועמדת הכי טובה לזכייה נוספת בתואר. מכבי חיפה שוב במקום הראשון, אבל משום מה אנחנו, המחנה הירוק, לא ממש בטוחים בעצמנו.
    בשבוע הבא נראה אם נוכל לעשות משהו בטדי.

8. alexshw Member

אופטימי, הרבה בגלל ההגנה של בית"ר ומאזן החוץ שלנו.

9. JackSparrow Member

עזוב אותו נו, אחרי כל משחק הוא אמר שאם מכבי לא מנצחים אפשר ללכת לים, עזוב נו... שום משחק לא קובע את העתיד לבוא (אפלו לא הדרבי הקרוב) בעיקר לא כשיש קיזוז.

הדרבי הקרוב אכן חשוב, אך ממש לא יגיד מה יהיה מצבנו בעתיד בטבלה ואם ניקח אליפות. מה שגם הדרבי בפליאוף כפליים חשוב.

10. riquelme1 Member

סיפור האליפות לא סגור ולא נעליים, הפועל לא פיבורטיית, והסיכוים בין חיפה, ושתי התל אביביות הם זהיים.

הפועל בלי דאגלאס דה-סילבה, בלי שכטר, בבעייה חמורה ביותר, אולי זה לא נראה בתוצאות, אבל זה בסוף הפועל תשלם על זה, שלא הגיע מחליף לדגלאס וצריך קשר אמצע בדחיפות.

11. JackSparrow Member

זהבי משחק כקשר אמצע לא? הוא מצויין, למה הם צריכים להחליף אותו? מה שהם באמת צריכים זה בלם חדש, ובדחיפות.

12. riquelme1 Member

כבודו של זהבי במקומו מונח, הוא נופח הרבה מעבר למה שהוא בתקופה האחרונה, עם השער הבאמת נדיר נגד ליון והשער נגד בנפיקה וכו', הוא שחקן נהדר אבל הוא לא ביברס נאתכו, למשל.

הפועל זקוקה לקשר אמצע, אבל כמו שאמרת בלם זה העמדה הכי דחופה כרגע.

13. Fanatic Member

עמי, לא חושב שאתה יכול לבוא בטענות לקשר שיש לו 8 בישולים ו7 שערים. וזה רק בסוף ינואר. מאזן מדהים לקשר.
    אולי כרגע הוא בתקופה פחות טובה, אבל הוא עוד יחזור לעצמו. מה גם שתמיד טוב שיש על מי לסמוך במאני טיים.

הפועל צריכים בדחיפות בלם ברמה גבוהה וחלוץ, כי ויקטור מרעי כרגע לא מספיק טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/11
  14. Don Joan Roman Member

ככה זה כשמתרגלים ליותר מדיי טוב, אבל תכף טביב יעזוב וזהבי יקבל הצעה מאירופה והוא ישאל "איפה זהבי" וזה נכון לגביי כל אחד, צריך להעריך את מה שיש וזהבי בינתיים נותן עונה מעולה.