מחזור 19 בליגת העל: תיקו מאופס בין אשדוד לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏29/12/11.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

תן לי כמה דקות אני משיג תמונה של היציע שלהם.

2. Lupos Member

חשבתי שכל צד זה באזור ה5500 או 6000? הפועל לא מילאו את הצד שלהם הם מילאו קצת יותר משני שליש.
    הגזמת עם ה400 למכבי אני יודע שאתה שונא אותם חחחח =) אבל לדעתי היה שם יותר מ1000

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הצד המזרחי מכיל 6002 כיסאות
    הצד הערבי מכיל 5488 כיסאות

הייתי על הדשא כל המשחק, אל תגיד לי מה היה מלא ומה לא
    הפועל פוצצו את היציע וחוץ מכמה כיסאות בצדדים קרוב לקירות לא היה מקום אחד ריק ( אבל אנשים גם עמדו על מדרגות ובמעברים אז זה מתקזז )

מכבי לא הביאו 1000 איש, קח בחשבון שיציע שלם במערבי זה תא כבוד.

4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בבקשה.

http://img32.imageshack.us/img32/1144/dsc01115pm.Xxx

האיכות לא טובה אז לא רואים טוב אבל גם איפה שזה נראה שיש גוש של אנשים יש המון כיסאות ריקים בינהם

קח בחשבון שיש גם יציע כבוד שם אז לא כולם אוהדי מכבי.

יש שם 500 אולייי 800 אם אני ממש לארג'
    והקטע של לשים את הדגל עם הסמל שלהם באמצע היציע בשביל למלא מקום זה ממש מפגר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/11
  5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

האמת שחשבתי הרבה מה לכתוב פה לסיכום המשחק אבל אז הפנו את תשומת ליבי לתגובה של אוהד מכבי פ"ת בפורום שלהם וזה מבחינתי הסיכום הכי טוב שיש.

לכל תהליך יש דרך ארוכה, מי שלא יודע לספוג ולהתחזק לא יידע אושר
    הורדתם אותנו ליגה, פירקתם אותנו ( כן אנחנו בפירוק אבל את הכוונה הבנתם )
    אבל אנחנו הולכים בדרך שלנו אל האושר, היא תהיה קשה וכואבת גם בהמשך
    אף אחד לא מסתנוור מניצחון אחד גדול ככה שהוא לא יהיה וכולנו יודעים שכנראה נרד ליגה אבל אנחנו יורדים בראש מורם
    יש לנו קבוצה של גברים, קבוצה שמורכבת משחקני בית צעירים ונחושים בשילוב עם ותיקים מנוסים וזרים סבירים ( 2 טובים 2 פחות )
    הקהל חוזר למגרשים, השליטה בעיר חוזרת למקומה הטבעי ( תזכירו לי כמה דרבים מכבי ניצחו ב3 שנים האחרונות? )
    אני רואה אנשים שכבר 10 שנים לא דרכו במגרש כדורגל ושפיתחו אדישות להפועל פ"ת ומה שקורה סביבה באים כבר שבוע שני ברציפות עם אש בעיינים וחיוך על הפנים.
    כדורגל גדול אנחנו לא רואים אבל מלחמה כן וזה מה שחשוב לי
    שאני רואה שחקן בית לא הכי מוכשר ולא "מציאה גדולה" שאף קבוצת ליגת העל לא תיקח נלחם 94 דקות רץ רץ רץ לא מוותר לשנייה ובסוף כובש שער מהסרטים ומנצח דרבי זאת הגאווה שלי.

הניתוח יהיה ארוך, אבל אני יכול להגיד בלב שלם
    אנחנו נשרוד.
    פ"ת של הפועל :aaa021:

6. ראיין אדלי Member

שתהיה לכולנו שנה טובה ומי ייתן ובשנים הבאות אנחנו לא ניראה בליגת העלק שלנו קבוצות עם 50 אוהדים ובלי מסורת
    רק אם היכולת הייתה נמדדת לפי הקהל, הייתה לנו ליגה ברמה אחרת...
    עד מתי רמת השרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. xavi6 Member

אנחנו נישאר בליגה כי מגיע לנו להישאר בליגה. מההתחלה ניסו להוריד אותנו בכוח, דפקו לנו משקולת של 900000000 ק"ג על הרגליים, והרבה בעיות בכיס. והנה, אנחנו עדיין כאן, עדיין נושמים ועדיין נאבקים.

זאת הקבוצה שלנו. אין מכבי בעיר, וכל הדיון על "כמה אוהדים היו למכבי" הוא פתאטי, במיוחד למי שהיה שם וראה. אין נוכחות של מכבי, היא לא קיימת, היא קיימת רק במקום אחד, וזה בבית משפחת לוזון. היו להם אולי 400 אוהדים בלחץ, כשחצי מהם משחקים בקבוצות הנוער\חברים של לוזון עצמו שקיבלו כרטיסים בחינם. אצלינו היה תור לקופות של מטורפים.

פ"ת של הפועל, כי גם הרוב וגם התוצאה קובעת. וזה לא מהיום, זה מתמיד. פ"ת של הפועל. וגם אם נרד, אנחנו נחזור.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

טוב בואו נשים סוף לויכוח
    לפי משקיף ההתאחדות ומונה ספירת הקהל

ביציע המזרחי נכנסו 5904 אוהדים
    ביציע המערבי ( אוהדי מכבי + תא כבוד + מוזמנים + חדרי vip ) נכנסו 1028 אנשים
    רק המוזמנים לבד זה 200 ומשהו איש אז זה אומר משהו על הכמות שמכבי פ"ת הביאו.

9. Don Joan Roman Member

התוצאות היום בגדול היה לרעתנו אבל שמחתי מאוד לשמוע שהפועל פתח תקווה ניצחה את מכבי לוזון בדרבי מ2 סיבות עיקריות.
    1. תמיד טוב שקבוצה עם קהל גדול ומסורת גדולה ונשמה גדולה מנצחת, זה מראה שבכדורגל של היום, המודרני עאלק שבו מה שקובע זה מי משלמת לך יותר יש גם מקום לסיפורים קצת אחרים שאת הכסף מחליפה תשוקה ואמונה.
    2. הצטרפה עוד קבוצה אחת למעגל המאבק כנגד הירידה וכמה טוב שזו דווקא מכבי פ"ת שמבחינתי מסמלת הרבה ממה שרע בכדורגל של היום.

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/1.Xxxהפועל חיפה - בית"ר ירושליםhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

ראשון, 20:00, איצטדיון 'קריית אליעזר' בחיפה

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/1.Xxx
    הפועל חיפה מגיעה למשחק כאשר היא ממוקמת מתחת לקו האדום, במקום ה-15 ובמאזנה ישנן 14 נק'. באמצע השבוע נוצחו האדומים ע"י בני יהודה 1:0, מה שיצר רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון (מאז הניצחון בדרבי על מכבי חיפה). התחתית צפופה ממילא, ובמועדון רוצים לרשום ניצחון על חשבון בית"ר ירושלים שייתן לקבוצה דחיפה משמעותית לכיוון היציאה מאיזור הסכנה.
    המאמן טל בנין יחסר את דיאן קלהאר ואת ולדימיר גלושצ'ביץ' הפצועים. מי שעשוי להחליף את קלהאר הוא אושרי רואש, שסובל מקרע בשריר ולא שיחק במשחקים האחרונים, ואם בנין יחליט לא לסכנו מי שיקבל את הקרדיט הוא ליאור ז'אן שנדחק לקצה הסגל. גל אראל, יוסי דורה ורן אבוקרט יפתחו בקישור. חנן ממן לא יפתח ואת מקומו בקישור ימלא סטפן דנקוביץ'. הבשורה מבחינת אוהדי הקבוצה היא חזרתו להרכב של ערן לוי. לוי ישחק בחוד לצידו של יובל אבידור. מיכאל זנדברג לא בסגל למשחק הקרוב ועתידו לקראת ינואר לא ברור.

http://msc.wcdn.co.il/w/w-248/1153051-41.Xxx
    חוזר להרכב הפותח, ערן לוי

הרכב משוער: דרשלר קאלה, עאהד עזאם, גולן חרמון, אושרי רואש (ליאור ז'אן), אייל טרטצקי, יוסי דורה, רן אבוקרט, גל אראל, סטפן דנקוביץ', ערן לוי, יובל אבידור.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/2.Xxx
    בית"ר ירושלים מגיעה למשחק כשהיא ממקומת במקום ה-13 בליגה, עם 17 נק'. הקבוצה של יובל נעים סיימה באמצע השבוע בתיקו 1-1 עם הפועל ת"א, בזכות שער של לירון דיאמנט. אך הקבוצה לא ניצחה כבר במשך 7 משחקים, כאשר הניצחון האחרון היה אי שם במחזור ה-11 על מכבי ת"א משערו האחרון (בינתיים) של עמית בן שושן. במפגש הקודם בין הקבוצות העונה, בית"ר ניצחה 1:0. אמנם בקבוצה שוררת אופטימיות זהירה לאור היכולת המשתפרת של הקבוצה בשני המשחקים האחרונים מול עכו והפועל ת"א, אך הפסד היום יסבך את הצהובים קשות במאבקי התחתית.
    שי חדד צפוי לשחק כמגן ימני במקום אלי דסה, שלמעשה סיים את העונה. אבי ריקן תורגל בקישור ויפתח בהרכב במרכז המגרש או כמגן שמאלי. ברק משה צפוי להמשיך ולקבל קרדיט. קובי מויאל, דן אייבנדר ואבירם ברוכיאן יפתחו בקישור ובחוד נראה שיובל נעים ימשיך לתת לעדן נחמני את חולצת ההרכב כשעמית בן שושן יפתח כרגיל.

http://mscwne.wcdn.co.il/w/w-248/1169778-41.Xxx
    בפעם האחרונה שהוא כבש בית"ר רשמה את הניצחון האחרון, עמית בן שושן

הרכב משוער: אריאל הרוש, שי חדד, אנדריי פיליאבסקי, מתן בראשי, ברק משה, קובי מויאל, אבי ריקן, דן איינבינדר, אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן, עדן נחמני.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/12
  11. LIVERPOOL87 Member

עד לפני שבועיים שלושה היורדות היו הפועל פתח תקווה,ראשון ואחת מהשלוש- הפועל חיפה,בית"ר ובאר שבע.
    פתח תקווה ממש לא משחקת כמו יורדת ליגה, כדאי לשלושת הקבוצות שהזכרתי להתחיל לשחק, יש מצב ששלושתן לא יישארו בליגה אם ימשיכו להגיד שיהיה בסדר כל שבוע.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חפרנו לעצמנו בור רציני, בשבועיים הקרובים אנחנו מוציאים 0 נקודות וקרוב לוודאי נהיה מתחת לקו האדום, לא רואה את עצמנו מוציאים משהו נגד התל אביביות, אין לנו את זה, נגד הפועל חיפה בבית זה המשחק הבא שצריכים לנצח.
    שרמוטות.

13. yedidel Member

עזוב, אם היה 1-1 שהם מובילים ואנחנו משווים אז זאת היתה תוצאה סבירה.
    זה שיצאנו פראיירים זה נכון, אבל בסופו של דבר זה אותה נקודה.

היית חותם בעיניים עצומות על 13 מ-18 בתחילת החודש.

הדבר שהרבה יותר יקבע זה מצבו של סוארס. בלעדיו מה שהלך אתמול במרכז המגרש זה רק ההתחלה

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר להתנתק מהסיטואציה ולא משנה כמה היינו קונים תיקו לפני המשחק. שאתה בתחתית כל כך צמודה ומאבד 2 נקודות שהיו כבר בצומת להבים, אתה מכה על חטא, וזה עוד יתנקם בנו. במקום לצפות במשחק היום בין הפועל חיפה לבית"ר ירושלים בכיף, לדעת שלא משנה מה קורה שם זה טוב לנו... אנחנו מאבדים ניצחון, ואין חשק להמשיך הלאה כרגע, בטח שלא להתעניין ביריבות.

כמו שאמרתי, חיסרון של סוארז זו מכה, בלעדיו אין לנו סיכוי.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור שהבטיח הרבה ועוד לפני שישוחקו שני המשחקים הנותרים, שהם מבטיחים מאוד בפני עצמם, אפשר להגיד שהמחזור קיים ובענק. מה לא היה לנו במחזור הזה?

מכבי נתניה לא סופגת שער משחק שני ברציפות. מי היה מאמין? חזון אחרית הימים. היה לנו מזל גדול נגד בני יהודה, אבל זה לא שהיינו רעים ולא הגיע לנו לנצח. הלוואי ותהיה לכך המשכיות גם בשבוע הבא.

שמחתי מאוד לשמוע שהפועל ניצחה בדרבי של פתח תקווה. אם בעונה שעברה רוב אוהדי הכדורגל בארץ רצו בכשלונה של הקבוצה, בעיקר בגלל הנהלת החלם שעמדה בראש הקבוצה, אז העונה היחס כלפי הקבוצה השתנה לגמרי. הפועל פתח תקווה היא אחד הסיפורים היפים שיש העונה בליגת העל ופרט לאוהדי הקבוצות שנאבקות בתחתית, הרוב המוחלט מתעניין בה ורוצה בהצלחתה. אני מקווה מאוד שהקבוצה תצליח ברמה המקצועית ותישאר בליגה, אבל גם אם זה לא יקרה, כמה טוב לראות שאחד המועדונים המפוארים בהסטוריה של הכדורגל הישראלי הצליח לשפר את עצמו מבחינה תדמיתית.

הפועל באר שבע יכולה וצריכה להרגיש פראיירית. אני יודע מה זה להוביל 3-0 (ועוד בשלב מתקדם יותר במשחק) ולא לצאת עם טעמו המתוק של הנצחון. מכבי נתניה של אותה עונה הייתה סתם קבוצת מרכז טבלה, אבל הפועל באר שבע של השנה היא קבוצת תחתית, שצריכה להבין שהיא לא יכולה לסבול מכזו ירידת מתח באמצע משחק. מסוג המקרים שלא משנה מה יקרה בעונה הזו, בכל פעם שהאוהדים יסתכלו בטבלה, הראש אוטומטית יעשה חישוב של 2+ ויחשוב מה היה קורה אם וכאשר.

מי שחושב שהבעיה במכבי חיפה היא המאמן, משקר רק לעצמו (או לחלופין, מכין את עצמו מצפונית לסילוקו של אלישע לוי והמלכתו של ראובן עטר). זה נראה כאילו השחקנים עלו למשחק בתחושה של 'אם נצליח, אחלה. אם ילך קשה, חבל להתאמץ. גם ככה העונה הצלחת כבר לא תגיע לכרמל'. לאלישע לוי האחריות המקצועית בלבד, אבל זה לא שמכבי חיפה נראית כפי שהיא נראית רק מסיבות מקצועיות. שחקנים פשוט לא מתאמצים ורק מחכים לשמוע שהמאמן הולך הביתה.