מחזור 19 בליגת העל: תיקו 0 בין מ.חיפה להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/1/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך אתם(אוהדי מכבי) סובלים את ישראלביץ', זה היצור המגעיל ביותר שאי פעם ראיתי, גמד מלוכלך שמבזבז זמן ומתחזה באופן המגעיל ביותר, הלוואי שישרף.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, אתה מתעסק פה עם אבא שחושב שבנו אפילו עכשיו השחקן הכי טוב בארץ...נימני לא צריך לעשות חשבון לאף אחד, גם לא למשפחת בוזגלו, אבל ברור לי שלא יקח יותר מדי זמן עד שנראה ב-One טורים שיעלו על העצבים של ראשי מכבי. הבעיה הראשונה של מאור הוא אבא שלו ולא שום בן אדם אחר. בכל מקרה אם בתוך שבועיים בוזגלו לא יפתח אני צופה לפיצוץ.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

2:3 לר"ג בקופסא, חוזרת מפיגור 2:0.

יובל נעים הביתה?

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 90, זה קלאסי שמכבי תקבל גול ותספוג, מבחינתי כשהתוצאה שבירה אני לא רואה בזה דבר פסול...אהיה בטוח שאם היה 2:0 הוא לא היה מבזבז זמן...

בישול גדול שלו היום...ובכלל כיף לראות אותו עם הכדור והמהירות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx גיז'ה גיז'ה

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוזגלו יפתח בדרבי, לא לפני כן...וחוץ מזה הוא ישחק בגביע נגד נתניה וגם בליגה, תיהיו רגועים, זה שאבא בוזגלו אידיוט לא בהכרח מעיד על הבן...עם כל הכבוד מאור הוא זה שמשחק פה ולא אבא שלו ומי שצריך לדבר עם נמני זה רק בוזגלו ואני בטוח שהם עושים את זה ביניהם, ועדיין בואו נזכור שבוזגלו שיחק הרבה דקות השבוע במשחק אימון, שבשביל אחד שלא הלך על הרגל במשך 7 חודשים זה כבר משהו...

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ולחשוב שזה היה שחקן של קבוצה אחרת כאשר מכבי ת"א בפיגור של 1:0, היית קוטל אותו עד משחקו האחרון בקריירה, כזה אתה עומר, התרגלנו.

בני יהודה מתפרקת מול סכנין, ר"ג חוזרת מהקבר ככל הנראה בזכות יהירות של שחקני נתניה ואשדוד לא מצליחה להבקיע מול רעננה. ייתכן מאוד שבאר שבע תהיה המרוויחה הגדולה ביותר במחזור הזה, היא כמובן צריכה לעשות את העבודה מחר בביתה מול מכבי פ"ת שנמצאת במומנטום נהדר.

7. ישראל היום Member

כי הם פסיכים כמו גומא: רק פסיכים מוכנים לשלם כרטיס +נסיעות+סגריות+פיצוחים+קולה שעברה תאריך ובלי גז, ולנסוע עד המחראה של עמוס לוזון את דני לוי בשביל לראות את חבורת הפרזיטים אוכלי החינם האלו. סקאוטים מחיריה צריכים לראות אותם! העיקר שהתאומים איציק לוקחים בוחטה, והרומני כבר מסודר לאחרי הפירוק בהתאחדות אחרי שהוא ערק למחנה של אבי לוזון.

צריך לשרוף ת'מועדון, להחריב את הקבוצה הזו, למכור את כולם, ולבנות הכל מהיסוד.

עוד 110 ימים, והלוואי שפ"ת יתנו לנו בראש: כמה שיהיה יותר רע, ככה יהיה בסוף יותר טוב!

8. נועם אסולין Member

אלוהים ישמור איזה גרועים אנחנו אני לא מאמין

9. ENGLAND Member

יובל נעים עמה שיותר מהר הבייתה.
    כמו שאומרים:גם תרנגול עיוור תופס גרגיר מידי פעם

10. הפועל_23 Member

אםן תשימו לב הגבתי בתתפטר על ההרכב הביזיוני שעלה, שאיתו לא היינו מבקיעים לעולם.
    אני מקווה שיובל נעים לומד מהטעויות שהוא עושה בהרכבים שלו.

כמו שהוא הבין שרפי כהן ביזיון והעלה את ארקין היום, ככה יבין שאלי לוי הוא גרוע ושלא צריך כל כך הרבה שחקני הגנה בהרכב.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב למי שרואה כמוני את השיעמומון ב-"אורווה" המגרש הזה, הדשא בעיקר לא ראוי למאכל לסוסים מה זה העיסה החומה המגעילה הזאת, איך רוצים שקבוצות ישחקו על זה, בושה. עד מתי אורווה? איפה המגרש החדש איפה?! יהיה בו לפחות דשא סטיילבלומפילד/טדי/ק. אליעזר.

אגב אדון לוזון מתגאה בכמות השערים...לתשומת ליבו של לוזון, 6 משחקים 9 שערים. תתפטר!

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/10
  12. ישראל היום Member

תאמין לי, אם היה לי עדר עיזים לא הייתי מביא אותם לשם: אין מה לאכול שם, והכל שם מסריח בגלל 10 זבלים שלא שווים לירה. רק הרוש בסדר.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה תוצאות היום..הליגה הזאת הופכת להיות צפוייה כמו הליגה השנייה שלנו! (=לא צפוייה בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)

בני סכנין מנצחת סוף סוף, ועושה את זה על חשבון בני יהודה שמאבדת גובה. 0:2 קליל לסכנין.
    אשדוד לא מצליחה לכבוש מול רעננה, 0:0 בסיום.
    אחי נצרת סוף סוף מנצחת בעידן ג'ון גרגורי, שהורחק בדקה ה13, 0:1 קטן על עכו.
    וההפתעה של המחזור: נתניה הובילה 0:2, נראתה בדרך הבטוחה לנצחון על ר"ג החלשה, אבל לבסוף נתניה יורדת מהדשא עם 3:2 להפועל רמת גן.

לא מאמין שמישהו היה צופה את התוצאות האלה (מלבד נצרת)

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/10
  14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחזור מביש מבחינת הקבוצות במקומות 4-7, רובן מגלות חוסר אופי ומפסידות לקבוצות תחתית שנלחמות על חייהן.
    הבולטת מעל כולן היא נתניה שיצאה לוזרית לחלוטין לאחר שהובילה 2:0 על הפועל ר"ג ולבסוף חטפה שלישייה והפסידה את המשחק.
    אשדוד לא מצליחה להבקיע ולוקחת נקודה מסכנה בביתה מול רעננה, כאשר בני יהודה ממשיכה להתדרדר לאחר שמפסידה בדוחא, 2:0 לסכנין.
    הפועל באר שבע יכולה להעפיל מחר למקום החמישי (או השישי לפחות, תלוי מה בית"ר תעשה).

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה שכולם כאן, בלי יוצא מן הכלל, יקומו עכשיו ויתנצלו בפני נתי עזריה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

לא ראובן עטר ולא נעליים. רק אריסטד זוגובו הביא את השינוי. ובלעדיו אנחנו כל הזמן סופגים שערים מפגרים שמכניסים לאחר מכן את כל הקבוצה להיסטריה.

עם נתי עזריה שיחקנו כדורגל חיובי מאוד ודווקא אהבתי מאוד את מה שראיתי, אבל לצערו דניאל יאמר לא הסכים שהשוער, שהאוהדים מימנו את הגעתו, ישחק. ראובן עטר הגיע, דניאל יאמר לפתע שינה את עמדתו בנושא והמתולתל נהנה מהיציבות ומשכר הלימוד שנתי עזריה המסכן נאלץ לשלם.

חשבנו שבסיבוב השני ניקח את הנקודות מול העולות החדשות? אז חשבנו. מלבד הנצחון על הפועל עכו, שגם את המשחק הזה היינו צריכים להפסיד אלמלא השחקן שלהם לא רושם את החמצת העשור, אחרי כמובן עוד טעות חמורה של השוער, התוצאות בסיבוב השני עם ראובן עטר אפילו גרועות מבסיבוב הראשון עם נתי עזריה.