מחזור 19 בליגת העל: תיקו 0 בין מ.חיפה להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/1/10.

1. Number 8 Member

מוזר שכמעט אני לא רואה אותה עושה את זה ואני הולך לכל משחק בית...
    אבל לרגע שכחתי עם מי אני מדבר כך שהאימרה ממש אבל ממש לא מפתיעה אותי, ואתה רואה יותר טוב מכולם, אני בטוח.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/10
  2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/22.Xxx הפועל באר שבע - מכבי פתח תקווה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx

יום ראשון 19:30,וסרמיל בבאר שבע.

המילה שאומרים הכי הרבה בבאר שבע בזמן האחרון היא פציעות,כמות פציעות די גדולה בתקופה האחרונה מדאיגה מאוד את אני הפועל באר שבע ואם להוסיף לזה את התבוסה להפועל במחזור הקודם אז המילה השנייה שאומרים במועדון היא כנראה לחץ למרותה מיקום היחסית טוב של הקבוצה מאיזשהו מוקד של לחץ בצמרת או בתחתית.
    אז כמו שכבר הזכרתי בבאר שבע מגיעים למשחק במצב לא אידאלי אחרי תבוסה של 4-1 במשחק הקודם להפועל תל אביב וזה דווקא אחרי תקופה שנראתה לא רעה בשביל באר שבע עם 2 נצחונות ותיקו מול העולות החדשות.
    סיראז' נאסר הוא הפצוע החדש בקבוצה והוא לא ישחק מחר,מי שכן ישחק הוא מאור מליקסון הקפטן שהחלים מפציעה ויחזור להרכב.
    אביתר אילוז בספק למשחק וכנראה שעזורי ישמור אותו למשחקים הבאים ובמקומו יפתח יוסי אופיר.
    בבאר שבע,חוץ מפציעות עסקו גם בחיזוק והביאו את ויליאם סווארס מרמת גן תמורת פרגל – אם סווארס יעבור בבקרה הוא ככל הנראה יפתח על חשבונו של דנדי אוקונגו.

הרכב משוער : טברטקו קאלה, יוסי אופיר, ראיין אדלי, נדב קידר, שמעון הרוש, וויליאם סוארס (דנדי אוקונגו), אייל שן, מאור מליקסון, דוד רביבו, גיל בלומשטיין (חנן פדידה) ואוהד קדוסי.

http://estb.msn.com/i/74/393CAE3A64F12F2E4EB5F59E52A78F.Xxx
    יעשה את השינוי?סווארס.

מכבי פתח תקווה המחוזקת מגיעה במומנטום חיובי עם שני משחקי ליגה מצויינים והיא מעוניינת להמשיך את המומנטום הטוב שהגיע בזכות שחקני הרכש שהקבוצה הביאה בחלון ההעברות הנוכחי,מאז שהגיעו מגרשוילי,סנסוני,יבריץ' ואוזן בפתח תקווה השיגו 4 נקודות מבית"ר ירושלים והפועל תל אביב,משהו שהם רק יכלו לחלום עליו לפני הפגרה,עכשיו אחרי שהשיגו 3 נקודות מ"טדי" הפתח תקוואים מעוניינים בעוד 3 נקודות הפעם מ"וסרמיל".
    מכבי פתח תקווה מתפללת לשחזור של התוצאה במפגש הקודם שבו הם ניצחו 3-0 מצמד של בן חיים שיפתח בהרכב גם הפעם ומשער של עומר בוקסנבוים שבינתיים הספיק לעבור להפועל רמת גן.
    ההרכב של פרדי דוד לא אידאלי כשהוא ייאלץ להסתדר ללא הבלם אבי יחיאל וכנראה גם ללא טומיסלאב בוסיץ' אבל זה לא באמת משנה לאף אחד.
    דוד רוצה לפתוח במערך התקפי כנראה לאור העובדה שההגנה של באר שבע לא ידועה בתור משהו טוב,ככל הנראה חיים מגרשוילי יפתח בהרכב לראשונה מאז שהגיע(נכנס פעמיים כמחליף),ככל הנראה מעמדת הקשר השמאלי כאשר קובי גנון ישמור על מקומו בהרכב.

הרכב משוער: דרגוסלב יבריץ'; אורי אוזן, ניצן דמארי, מוראד מגמדוב, קובי גנון; אסי משיח, סבסטיאן סנסוני, דן רומן, חיים מגרלשווילי (ואנצ'ו טריאנוב); טל בן חיים, עומר דמארי

http://cadur.co.il/cdr/news/b2263334_7388_4a97_bf8d_d2ebbc58089b.Xxx
    ירצה לשחזר את המפגש הקודם,בן חיים.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א תסיים במקום השלישי כי היא פשוט הקבוצה היציבה ביותר מלבד מכבי חיפה והפועל ת"א, מלבד אילייב, בוזגלו ואולי תמיר כחלון אין שם שחקנים גדולים אבל עדיין זאת קבוצה מאוד ממושמעת שעם חיזוק במקומות הנכונים בלי להשתגע תרוץ לאליפות בעונה הבאה ומבחינתי שייקחו גם העונה אליפות, רק לא הירקת והבועל.
    ואם כבר מכבי אז בית"ר של העונה היא המכבי ת"א של השנים האחרונות - הבדיחה של הליגה.

4. oFiRzZz Member

איזה קבוצה נאיבית זה לא יאמן..
    אתה מוביל 2-0 , אלמוג כהן בועט מאחורי הרחבה ודוחק לקורה , ממנה יוצאים הפועל רמת גן למתפרצת וגול ... רק לנתניה דברים כאלה יכולים לקרות ..
    ולחשוב שצחקתי על אבא שלי שב2-1 אמר לי "זה עוד יגמר 3-2" ..
    בשבועות האחרונים אני רואה יותר ויותר איך עמדת השוער היא אולי החשובה במשחק .. זה ההבדל בין נתניה של רצף הנצחונות עם זוגבו לבין נתניה עם ליפשיץ ונאטור של עכשיו ..

5. Igi Member

"אבי נמני החליט להכניס את יובל אבידור במקום מאור בוזגלו, משפחתו עזבה את האיצטדיון במחאה"

חבל שהוא חזר, כמה לא התגעגעתי לשם הזה בתקשורת...

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובל נעים אמר שהפועל ב"ש שילמה להפועל רמת גן על סוארס חצי מיליון דולר!!! (וגם פרגל תמורתו). אם זה נכון עסקה ענקית של הפועל רמת גן.

7. Don Joan Roman Member

עוד משחק שהקבוצה מתה בו, חסרת חשק ורצון לנצח, זה התוצאה של כפיית המאמן על השחקנים והמועדון, לאף אחד אין חשק מינימאלי לשחק כדורגל בגלל הבן אלף שיושב על הספסל, עוד מעט זה נגמר, רק צריך לנסות ולגמור את העונה הזאת עם כמה שפחות אבדות בנפש בקרב אוהדי הקבוצה כי באמת שהגענו למצב של ייאוש טוטאלי.

יצחק שום אל תתפטר, תמות!

8. Igi Member

בקדנציה הבאה של יצחק שום הוא יצטרך למזער את הנזקים שנגרם למוניטין שלו בעקבות העונה הזו של בית"ר, אין ספק שאם לפני הקדנציה הזו היו אנשים שחשבו שהוא צריך לאמן את הנבחרת(לא כולל שלמה שרף...), גם הרבה מהם ירדו מהרעיון.

אגב, למה עדיין יש משחקים ביום ראשון? פעם הם היו המשחקים של הפועל בגלל הליגה האירופית...מה הקטע להמשיך עם זה, בגלל השידורים?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נניח ששום יתפטר, אז מה? בית"ר לא יכולה להביא אף מאמן. אין מי שישלם לו כסף (גומא בהסגר להזכירכם). אז מי יאמן? הזר הנוסף שבית"ר הביאו זה מהקופה הכמעט ריקה של המועדון ואם כבר אז עדיף להביא שחקן מאשר מאמן שבתאכלס, יש לו אשמה במצב אבל להגיד שהוא יותר אשם מיצחקי, ברוכיאן, בנאדו, גרשון, בן שושן והחבר'ה זה טיפשות. שחקנים שמרוויחים 200 אלף דולר נראים כמו חבורת אפסים מאופסת, שלידה איליה יבוריאן ויובל אבידור זה דאבלשווילי וארבייטמן!!! לבית"ר אין סגל יותר טוב משל מכבי, ומי שאמר את זה, כנראה צריך להצטרף לגומא באברבנל. למכבי ת"א יש את ראלדס שהוא הבלם הכי טוב בליגה כיום (פי 2 מטישיירה עם כל הכבוד לפורטוגלי), דור מלול שאולי מבחינה הגנתית הוא קצת לוקה אבל הוא שחקן שתפקיד המגן הימני לא זר לו כי הוא שיחק בו במחלקת הנוער ואם יעבדו איתו על זה הוא יהיה המגן הימני הבא של הנבחרת כי כמה מגנים ימנים יודעים לעשות עבודה על האגף מהבחינה ההתקפית כמו שהוא יודע? קפילוטו צעיר אבל כבר עכשיו ב-5/6 משחקיפם שהוא שיחק העונה הוא נראה יותר טוב מבנאדו וגרשון ביחד. שטראובר והרוש שניהם שוערים טובים. מבחינת הקישור קומאץ' שלדעתי שחקן בינוני עדיין יותר טוב מעידן טל של היום, דלה האסה הנכה וקובי מויאל שעם כל הכבוד לא ראיתי ממנו כלום שמזכיר את קובי מויאל של בני יהודה של שנה שעברה. מבחינת הקישור ההתקפי עם כל הכבוד לברוכיאן וורד, פרט אליהם אין לבית"ר כלום ואם הם ימכרו אותם במיוחד את ורד זו תהיה טעות נוראית, למכבי ת"א לעומת זאת יש את כחלון, ישראלביץ', בוזגלו, אילייב, שהם ארבעה קשרים תוקפים שלא פחות טובים מהשניהם שלהם בבית"ר. לבית"ר יש יתרון בולט שאין למכבי ת"א, יש לה חלוצים טובים אבל פרט לתמוז שבחודש וחצי האחרונים היה נהדר, כל השאר נראו ונראים אשפח, במיוחד יצחקי שמרוויח כמו כל הילדים של בית"ר ומכבי ביחד ונראה כמו ערימה של קקי.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגור יש משחק בראשון בגלל צ'רלטון והטוטו.

אני מתקשה לראות עוד מקום שיקבל את שום, עם שחר והפועל ת"א הוא כבר גמר ונימני לא יזוז ממכבי, לדעתי בב"ש הוא אולי יכול למצוא מקום עבודה, הרי אם בעלת הבית שם נותנת לעזורי כסף כמו זבל אז גם שום יכול לקבל שם ג'וב.
    המאמן הכי אוברייטד שהיה כאן.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כהרגלי בכל מחזור, מסקנות מהשבת:

חץ למעלה לג'ון גרגורי - הג'נטלמן האנגלי הגיע, מסתפק במה שישי והנה, הקבוצה שלו נראית במחזורים האחרונים הרבה יותר טוב מהפועל עכו המגעילה הרשמית של ליגת העל. עלה והצלח ג'וני בוי אחי להישארות!

חץ למטה למ.ס. אשדוד - מצד אחד אתם מביאים שלוש נצחונות רצופים, מצד שני הפועל עכו ורעננה שבוע אחרי שבוע ואתם בקושי עושים 5 התקפות ביחד ונגד שתיהן מסיימים בתיקו. מה יהיה? תתעוררו כבר.

חץ למטה לביבאן פרנסמן - אמרת שאתה רוצה לחיפה והפועל, אין ספק שזו לא פעם ראשונה שאתה מפקיר את הקבוצה שלך ועף החוצה בבושת פנים. על מה שעשית היום מגיע לך 4 משחקים בחוץ בגלל שאתה בישראל ולא באנגליה בעוד שבועיים תשחק.

חץ למעלה לאריאל הרוש - יפה שאתה היחידי שנראה נורמלי בבית"ר, אם תתחבר לסוכן הנכון, אולי עוד תשחק באירופה, אחרי הכל אם לויטה נבחר למצטיין של ואלוויק ב-2009, לא תוכל למצוא קבוצה בבלגיה?

חץ למטה לגיא לוזון - אם מה שראינו היום כפי שאתה אמרת זה 200% אחוז מהשחקנים שלך אז מה זה 0%?

חץ למטה לבית"ר ירושלים - יש לכם קהל נאמן. ספונסר מאושפז ואחלה של שקט בחשבון הבנק. שלוש מסירות מדויקות אתם לא יכולים לחבר? תתביישו לכם, אפסים.

ואחרון חביב, Goldhar We need a Striker!

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמסלם יכול לקחת פיקוד עד סוף העונה, אם הסתדרנו לפני כמה שנים עם חנן אזולאי חצי עונה אז גם עם אמסלם אנחנו יכולים להסתדר.
    ואני מניח שעם מלמיליאן אנחנו נוכל להגיע להסדר, אתה יודע מה מצדי שגם עוזי גופיה יאמן את הקבוצה עד סוף העונה רק לא שום.
    ההתבטאות שלו היום בסיום המשחק גמרה לו את הקריירה לפי דעתי.

אני צלול לגמרי ולפי דעתי לבית"ר יש סגל יותר טוב ממכבי ת"א אבל זה לא קובע כלום, כבר 2 קבוצות גלאקטיקוס במכבי התרסקו בשנים האחרונות.
    צריך מאמן שיחבר את כל השחקנים ויגרום להם לשחק אחד בשביל השני וגם בשביל הקהל ונימני עושה את זה מצוין.

דאגלס דה-סילבה הוא הבלם הטוב בליגה, אחריו דקל קינן, אז באדיר, אז טישיירה ואז רק הראלדס הזה שאני לא מבין למה אתה מתלהב ממנו.
    ראיתי אותו נגד בית"ר וחוץ מלבשל לתמוז ולחטוף כאב ראש מיצחקי הוא היה רע מאוד.
    לבית"ר יש 3 בלמים טובים מאוד שכל אחד מהם נמצא בשפל בקריירה, יש דבר כזה כושר רע(גרשון) ויש שחקן גמור(בנאדו) או אידיוט(בן-יוסף) אבל עדיין על הנייר הם מהטובים בארץ.
    ד"א, קפילוטו מי?

דור מלול זה לא זה ששבר נבדל בנתניה ובנצרת? באותה מידה אני יכול להביא את טיבי שטוב הגנתית אבל לא תורם בחלק ההתקפי.
    למלול יש עוד הרבה דרך להתקדם.

ברוכיאן, ורד, בן-שושן, יצחקי -------- אילייב, כחלון, גמדביץ', בוזגלו.
    מבחינת כושר נוכחי(פרט לפיטר פן הפצוע במכבי) אז השחקנים של הקבוצה שלך לוקחים אבל בוא נשווה רק על פרט איכויות ויכולות בסיסיות של כל שחקן ולא על כושר נוכחי כי זה לא קובע איזה סגל טוב יותר על הנייר.

13. מכביחיפהזהבדם Member

אני מסכים עם עומר לגבי ראלדס.
    הבלם הכי טוב בארץ.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה, לאמסלם אין תעודת פרו אז עדיין צריך מישהו שיעמוד על הקווים. מלמיליאן יבוא אפילו בחינם אז תאכלס אם כבר אז רק אותו.

בית"ר צריכה לבנות מחדש את כל הקבוצה, כיום אין בבית"ר כלום. גם יצחקי וברוכיאן אתה לא יודע אם הם ישארו, הגיע הזמן שבבית"ר יחליטו לכאן או לכאן, אחרת גם העונה הבאה תיראה כמו הנוכחית, משמע זוועה.

ראלדס פרט לטעות מול בית"ר היה מעולה בכל משחק ששיחק, ולהזכירך, לפניו אין לי את קולמה וכיאל...ואני אפילו לא יזכיר את העובדה שהוא הצטרף חודש אחרי שהליגה נפתחה בערך, עם 0 כושר משחק, ובאמת שאם מכבי לא תשאיר אותו זו תהיה בכיה לדורות.

שוב, אמרתי דור מלול לא מבריק מבחינה הגנתית, אבל זה דבר שאפשר לשפר אותו, מבחינה התקפית הוא אולי המגן הישראלי הכי תוקף בארץ, והעתיד שלו עוד לפניו. אמרת שבית"ר בתקופת שפל וגם השחקנים שלה. עכשיו בוא ניקח את רוב השחקנים של בית"ר, מי מהם יקום ויהיה בשיאו שוב? בנאדו? גרשון? דה לה חסה? אפילו יצחקי וברוכיאן כבר מזמן לא רוצים להיות בבית"ר (אפילו שהם יגידו אחרת, אם יהיה מפלט לאירופה הם יעופו בטיל) ובן שושן נראה כמו הצל של עצמו כבר שנתיים...במכבי ת"א יש את קפילוטו, בלם וקפטן נבחרת הנוער ועכשיו בצעירה, ששיחק בסדר גמור יחסית לבלם צעיר עם ניסיון 0. ואני לא מדבר על כחלון (23) בוזגלו (22) מאיוקה (19) ייני (22) ז'אן (23) מלול (21) קפילוטו (21) שהעתיד שלהם עוד לפניהם וזו נחשבת לעונה נחמדה שלהם, לא גדולה. בבית"ר לעומת זאת, אני לא יכול לציין שחקן צעיר אחד שבאמת נראה כמו משהו לעתיד פרט להרוש וטוטו (אני לא מחשיב את ורד הוא כבר קנה את מקומו ממזמן אבל אין לו עם מי לשחק גם מצד שני וחבריו לא בדיוק רוצים לשחק), בעצם אני יכול לציין מישהו אבל הוא לא משחק בבית"ר, אלא בהפועל כפ"ס, טל משעלי נראה לי קוראים לו, עדיף לתת לו לשחק כי כמו שהחוד של בית"ר (פרט לטוטו) נראה, הוא יעזור לה והרבה.

על הנייר מכבי חיפה הפסידה 1:0 ב-5 משחקי צ'מפיונס, בפועל כל משחק היה צריך להיגמר ב-3:0 לפחות. נו? מה שווה הנייר? וזה לא ששחקני בית"ר באיזה שבוע-שבועיים רעים, מתחילת אוגוסט הקבוצה הזאת נראית כמו סמרטוטיאדה, שאני יזכיר לך איך בית"ר נראתה במחזור 2 מול סכנין? וזה עוד היה ההתחלה...אם לא ארבייטמן בקרית אליעזר הייתם מקבלים 4, בבלומפילד אם לא השלומיאליות של החלוצים הייתם מקבלים 6 ואם לא הזילזול של שחקני הפועל אתם יוצאים מבלומפילד עם 5-6 חתיכות בכיף. בית"ר נראית ריצפה, ועם כל הכבוד לאשמה של שום, השחקנים אשמים הרבה יותר, אפסים בלי כבוד, ושום עם כל הכבוד, אולי כבר אפאתי בעצמו מהסיבה הפשוטה, הוא עוד לא יודע מה יהיה עם גורל המועדון...והוא לא היחידי.

***מזל טוב לאחי נצרת שאחרי 11 משחקים סוף סוף מנצחת ולראשונה מאז ה-25/9/09 מסיימת משחק בלי לספוג*** אגב מור דהן ורמי דואני הם הבלמים בהגנה והאמת שאיתם זה נראה כמו יותר טוב מכל הקיקיוניאדה ששיחקה שם השנה.

15. alexshw Member

אולי כשטישיירה, דקל ופרנסמן יעזבו את הליגה שלנו.
    אבל בכל מקרה בהחלט החתמה מוצלחת, נכון לעכשיו.