מחזור 19 בסרייה א' :: סוגרים סיבוב במוקד רומא נגד מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏9/1/16.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין אלופת חורף ראויה יותר מנאפולי,הקבוצה הטובה בסיבוב, אין ספק. כל הכבוד לסארי, עבודה נהדרת אחרי הרקבון של רפא.

הליגה האנגלית מעולה, מותחת ויש בה גם הרבה איכות, וגם הקנקן חשוב לא רק מה שבפנים, הנראות , המיתוג , האוהדים... באיטליה אפשר רק לחלום על זה...

אני חושש לגבי סאמפ, חסרונו של מרקיזיו היה אחת הסיבות הבולטות לאיך שנראינו בתחילת העונה. קבוצה עם קישור טוב ברמה של הליגה כמו סאמפ תהווה מכשול לא פשוט בקטע הזה וקלאודיו יהיה מאוד חסר לנו, חוץ מזה טוב שקוודראדו וסנדרו על הספסל כדי שיהיה אפשר לשנות את המשחק במידה ו..

2. Alta Tensione Member

המחליפים פחות טובים. בדגש על הרננס.

3. Roma מנהלים

אתה צודק הם פחות טובים אבל עדיין יותר טובים מההרכב של סמפדוריה.

4. SerieA Il Capitano

פשוט גול מגוחך שסמפדוריה סופגת. טוב שפוגבה לא בעט במהירות 0 קמ"ש והשוער של סמפדוריה פשוט מסתכל על הכדור נכנס.

סאמפ כל כך גרועה שזה מפחיד.

חבל מאד.

5. תומר1989 Member

הבעיה שזה הרג את המשחק כי נראה שגם אם המשחק יהיה שבועיים סמפדוריה לא תגיע למצב (לא מדבר על לכבוש)

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמחציות הפחות טובות שיצא לי לראות העונה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרנאנס לא מתאים לנו בשום צורה ,אנחנו חייבים למצוא קשר אחורי טבעי אחר,או שיטה חדשה, אי אפשר שכל פעם שמרקיזיו בחוץ יהיו כאלה חורים במרכז וניווט ההתקפה יהיה כזה גרוע.
    סמפדוריה איבדה את סוריאנו דווקא אחרי שהיא יצאה מהשוק של ה25 דק הראשונות ..

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה טובה בהרבה, בעיקר תודות לקסאנו.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתבכות מיותרת לחלוטין בדקות הסיום. אם סמפדוריה הצליחה לבלבל אותנו עם הלחץ הזה, מה יהיה מול באיירן?

משחק פושר של כולם, אבל מוראטה התעלה מעל כולם בחולשתו. חוסר החדות המדהים שלו היה יוצא דופן בנגיחה במהלך המחצית השנייה, אבל הוא תקע את המשחק ההתקפי לאורך כל המשחק. גם אברה וליכטשטיינר היו חלשים, כשלא ברור לי למה מול קבוצה פיזית כמו סמפדוריה אלגרי לא פותח עם אלכס סנדרו.

ככה או ככה, ניצחון תשיעי ברציפות, 90 דקות נוספות לפז"ם של רוגאני והכי חשוב - מקום שני. נקווה לא לרדת ממנו יותר העונה.

10. תומר1989 Member

סמפדוריה בפראריס בשביל כל קבוצה אחרת באיטליה זה משחק קשה , חוץ מליובה שפשוט חנקה את סמפ ולא נתנה לה לרגע לחלום שהיא יכולה לעשות משהו. יובנטוס גדולה על הליגה סלחו לי, המתח בטבלה לא ישאר הרבה זמן כי גם נאפולי תאבד גובה מתישהו ותיפול במוקשים האלה שיובה עוברת בקלות.

11. Enzo Maresca Member

מארקיזיו הוא השחקן הכי חשוב שלנו העונה, טבעי והגיוני שבלעדיו נהיה הרבה פחות טובים - בטח כשהמחליף שלו לא מבין מה הוא אמור לעשות על המגרש, ממשיך להתעסק בפנטזיות על מקום מתחת לחלוצים ו"מספר 10" כמו שהתקשורת הבטיחה לו ומבצע טעויות שמקרבות את היריבה לרחבה שלנו פעם אחר פעם. הדקות האחרונות נראו כמו סוף המשחק מול קארפי, גם הפעם נחלצנו ממבוכה גדולה אבל אי אפשר לבנות על פינאלה דומה בכל משחק חוץ מעכשיו ועד סוף העונה. אלגרי חייב לחשוב מה הוא עושה כשמארקיזיו לא נמצא ואם יש אופציה לחזק את הקישור בשחקן בעל תכונות דומות, עכשיו זה הזמן לנדנד למארוטה.

מילה על מוראטה - גם בעונה שעברה לקח לו זמן להיכנס לעניינים, הוא פתח לאט ומהוסס והתפוצץ רק לקראת סוף העונה. אני קונה תסריט דומה גם העונה, העניין הוא שאני לא כל כך רואה איך זה קורה. מאז הפציעה מול ליכטנשטיין הוא נראה כמו איזה אוסטין פאוורס שאיבד את המוג'ו שלו. מקווה מאוד שהוא ימצא ויעניש את הפאט באסטרד שגנב לו אותו, אנחנו נהיה חייבים את הגולים שלו בהמשך העונה.

Don Joan Roman, אלעד ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.giphy.com/lYuZvGYsSHIQM.Xxx