מחזור 19 בפרמיירליג: פותחים את משחקי הכריסמס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏22/12/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

do they, do they, do they know it's Christmas time at all?!

התקופה הקסומה ביותר של הכדורגל האנגלי עומדת בפיתחה, ומרתון המשחקים המשוגע של חג המולד ייפתח לו בשבת הקרובה עם עוד מחזור מרתק. במוקד יעמדו משחקיהן של שתי הטוענות לכתר, יונייטד וצ'לסי, שיצאו למשחקי חוץ קשים בוילה פארק וב-JJB ויחפשו לצאת מהחג הזה עם ידן על העליונה.

משחקי המחזור:
    שבת:
    פולהאם-ווסטהאם (14:45)
    ארסנל-בלקבורן (17:00)
    אסטון וילה-מנצ'סטר יונייטד (17:00)
    מנצ'סטר סיטי-בולטון (17:00)
    ליברפול-ווטפורד (17:00)
    מידלסברו-צ'רלטון (17:00)
    ניוקאסל-טוטנהאם (17:00)
    פורטסמות'-שפילד יונייטד (17:00)
    רידינג-אברטון (17:00)
    וויגאן-צ'לסי (19:15)

ושיהיה לכולנו חג שמח! :aaa021:

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

את התגובה המלאה על המחזור אתן בקרוב, אבל למה כולם אומרים שהיום מתחילים משחקי חג המולד? הם מתחילים בבוקסינג דיי, ה26 בדצמבר. משמע, הם ייפתחו רשמית ביום שלישי. מחר זה סתם עוד מחזור.

3. Tony Adams Member

פולהאם-ווסטהאם:
    אחרי הניצחון על היונייטד ביום ראשון, אני מאמין שההתלהבות של ווסטהאם תתקרר. הניצחון על היונייטד באה, לטעמי, בגלל המינוי של המאמן החדש. זה מכניס המון התלהבות ומרץ לשחקנים. השבוע זה יהיה סיפור אחר לחלוטין, במיוחד שזה בקוטג'. אני חושב שפולהאם לא תפסיד...

ארסנל-בלקבורן:
    ארסנל מגיעה אחרי 2 תוצאות תיקו, אחת מחמיאה, אחת פחות. התותחנים ירדו למקום ה-4 בטבלה, ויהיו חייבים לנצח את האקס, בנטלי, ואת בלקבורן בשביל לחזור למאבקי המקום ה-3. בלקבורן ניצחה במח' הקודם בזכות שער של בנטלי, 2:1, והיא יכולה לעשות בעיות קשות לארסנל. אבל בגלל שזה באמרויות, אני הולך פה על ארסנל.

אסטון וילה-מנצ'סטר יונייטד:
    נתחיל דוקא עם הוילה. מלכת התיקו ארחה בשבוע שעבר את בולטון, ושלטה לאורך כל המשחק, ולוא כל ההחמצות היתה כבר מובילה בפור 3 או 4 לפני הפנדל שבולטון קיבלה. הוילה הפסידה שלא בצדק, ובכלל היא נותנת עונה ממש לא רעה. מולה מגיעה היונייטד אחרי ההפסד לווסטהאם שלדעתי יתן יותר מרץ לשחקנים להראות שזאת היתה מעידה חד פעמית, ושעכשיו לא תבוא נפילה. היונייטד חייבת את הנקודות כדי לשמור על המקום הראשון. אני חושב שהוילה תשיג את התיקו ה-11 שלה העונה.

4. Gustavo Boccoli Member

טוב, הקריסמס בא, הליגה מתחילה להתחמם!

וויגן מארחת את צ'לסי. וויגאן כבר שלושה מחזורים ללא ניצחון, וצ'לסי באה אחרי הקאמבק הגדול נגד אברטון. מוריניו יודע שעכשיו כל משחק הוא הכי חשוב שיש על הקרב על האליפות עם סר אלכס והיונייטד, ואני בטוח שהוא יחדיר בשחקנים שלו המון מוטיבציה. אני לא רואה פה ממש סיכוי לוויגן, צ'לסי במירוץ אחר האליפות יקחו שלוש נקודות קלות.

מנ'צסטר יונייטד יתארחו בווילה פארק, וגם להם, משחק חשוב ביותר בקרב על האליפות עם צ'לסי. לאחר ההפסד בשבוע שעבר, פרגוסון בטח דיבר לא מעט עם השחקנים, ולמרות שלא יהיה להם משחק קל, אני חושב שהם יצליחו לנצח פה ולא יתנו לצ'לסי את הצ'אנס לגנוב להם את המקום הראשון.

5. spurs229 Member

יכול מאוד להיות שיידחו כמה משחקים מחר בגלל הערפל שאופף את כל אנגליה.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אמנם כבר שנים שאנחנו מנצחים בקביעות בוילה פארק, ולא רק את הקבוצה המקומית (ויירה מאבד, גיגס משתלט, והשאר הסטוריה...), אבל וילה של העונה היא לא הוילה התמימה והנאיבית של אולירי. הם במגמת שיפור גדולה, נמצאים בצמרת, ואין ספק שלצ'לסי יש משחק יותר קל השבוע. מה שכן, ניצחון פה הוא דבר שיכול לשפר פלאים את הקבוצה. המוראל ייעלה, הביטחון העצמי שמעט נפגע ביום ראשון יחזור, ונגיע לחג המולד בראש שקט.
    בעונה שעברה וויגאן אירחה את צ'לסי במחזור הראשון, כשוויגאן הגיעה כסנסציה וצ'לסי כאלופה המפחידה. וויגאן מתחה את צ'לסי עד הדקה ה90, ואז שער גדול של קרספו מנע את הפתעת העונה. היום קרספו באינטר, אבל שבצ'נקו בצ'לסי ואני צופה שמחר הוא יראה לכל המשמיצים שהספידו אותו, שהוא עדיין חלוץ גדול.
    המשחק המרכזי לדעתי הוא בין ניוקאסל וטוטנהאם, שתי קבוצות חזקות שמגיעות בפורמה טובה למשחק. תוסיפו לזה את דמיאן דאף וסקוט פרקר שעברו לניוקאסל לאחר התלבטות בינה לבין הספרס, ומנגד ג'רמיין ג'נאס שחוזר לסנט ג'יימס פארק, ותקבלו משחק גדול ומסקרן.

7. Arsenal F.C Member

אחרי התיקו מול צ'לסי, בא ניצחון על וויגאן 1-0(מנו, 87).

8. מ.ח.א Member

זה בצעם המחזור האחרון של הסיבוב
    במחזור הזה בעצם תיקבע אלופת הסיבוב הראשון

למנצ'סטר מצפה משחק די קשה מול אסטון וילה שנמצאת במגמת עלייה
    אבל מנצ'סטר רוצה להראות שהמעידה מול ווסטהם היתה מעידה חד פעמית
    חוץ מזה בשביל לסיים את הסיבוב הראשון במקום הראשון היא צריכה את ה3 נקודות
    אבל מול אסטון וילה זה לא יהיה קל
    ואם ווסטהם ניצחה את מנצ'סטר גם אסטון וילה מסוגלים לעשות את זה
    אני חושב שמנצ'סטר תנצח ותחזיר לעצמה את הביטחון

לצ'לסי לעומת זאת מצפה משחק הרבה יותר נוח מול וויגאן
    אני לא חושב שצ'לסי תתקשה מולם
    צ'לסי תנצח

9. George Best Member

וילה בהחלט במגמת עלייה, 6 משחקים ללא ניצחון, כאשר את האחרון היא מפסידה בבית.
    שתמשיך ב"מגמת העלייה" שלה גם מחר.

10. KirkH Member

שיונייטד יקחו את התואר הזה וישאירו לצ'לסי את כל היתר.

11. פלג Member

מישהו יודע מה קורה עם אברה?, הוא יוכל לפתוח מחר במקום הינזה?

12. Claret&Blue Member

אני אשמח לתיקו, תודה. תמיד לוקחים נקודות מהגדולות ומול החברות למאבק נופלים. ירידת המתח תהיה ברורה, ולכן קארבס צריך לשנות במעט את ההרכב שפתח מול מנצ'סטר. טבז במקום בובי קודם כל.

13. KirkH Member

אני דווקא הייתי מתחיל עם בניון במקום בוייר - ישראלי או לא, בכושרו הנוכחי, לבוייר אין מה לחפש על הקו.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וילה קבוצה לא יציבה העונה וזו כבר עובדה די מוגמרת. האם זה אומר שמחר וילה תראה את הצד היותר חלש של המחזורים האחרונים? לדעתי לא. זאת קבוצה שתמיד עושה צרות לקבוצות חזקות, מחר יש להם את המגרש הביתי והם צריכים נקודות כדי לא לאבד את הצמרת. אני מהמר על תיקו.

15. KirkH Member

אנשים הסתנוורו מפתיחת העונה המופלאה שלהם - סך הכל אני דווקא חושב שכן מדובר על קבוצה יציבה. אפילו מאוד.

זה לא נכון להפוך קבוצה עם סגל שבעונה שעברה התקשה להישאר מחוץ למאבקי הירידה לקבוצה שצריכה להגיע לאירופה. סך הכל הם יכולים להיות מאוד מעודדים מהעובדה שהם הפסידו רק שלוש פעמים (פחות מכל קבוצה אחרת בליגה למעט שתי המובילות).
    אוניל סובל קשות ממחסור בחלוצים. הוא בנה על לוק מור לא מעט ונשאר עם מילאן בארוס האימפוטנט ועם כריס סאטון הקשיש. אני חושב שמרטין אוניל בונה משהו רציני מאוד בוילה, אבל אני גם בטוח שהעונה הקבוצה הזו לא תגיע למיצוי הפוטנציאל שלה בצמרת.

חוסר רגל מסיימת במשחקים מול קבוצות קטנות הוא לא אינדיקציה לחוסר יציבות לטעמי.

אני מקווה שמחר הם יצליחו להתעלות ולהוציא תוצאה טובה.