מחזור 19 בפרמיירליג: פותחים את משחקי הכריסמס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏22/12/06.

1. אבו Member

איבוד נקודות במשחק הזה, פירושו, לדעתי, גם השנה מלחמה דבילית על המקום בצ'מפיונס.

אוקיי, מקצועית- אבואה בחוץ, למה הוייט ולא לאורן? לאורן היה אמור לפתוח באמצע השבוע, ומחר לא? למה? רוזיצקי חוזר, אין ספק שזה משמעותי, מאוד, וסוף סוף על הנייר אמור להיות קצת יותר תכל'ס בהתקפה(אהמ...אלכס). אדבאיור בחוד כמובן, רובין לצידו.

בלקבורן קבוצה טובה. אבל קורה לה סימפטום שקורה להרבה מאוד קבוצות, בסדר גודל שלה, שנותנות עונה אחת ענקית, ובעונה לאחר מכן מגיעה הירידה החדה(דוגמא בקטן, מאצלנו: בני יהודה). בלקבורן במגמת שיפור, אבל עדיין, קשה לי לראות אותה נלחמת השנה על מקום בגביע אופ"א, ולדעתי גם יגיע קיצה בגביע אופ"א בסיבוב הבא.

על הנייר לא אמורות להיות בעיות. אבל אם 5 קבוצות(שאף אחת מהן לא מהגדולות) הצליחו לא להפסיד, אז בהחלט גם בלקבורן מסוגלת לעשות את זה באמיריות.

בהצלחה

2. אבו Member

אגב, כרגע באיזור האמיריות יש ערפל כבד.
    אני מקווה שלא ישוחזר שוב מקרה אנפילד.

3. קינג לדלי Member

אני אישית לא סובל את אוניל.
    עם כל המוטיבציה שהיא מביא לקבוצות שלו,זה תמיד נגמר בשחקנים אפורים.
    בזמנו טוטנהאם גיששה לגביו ואני פחדתי שזה יצא לפועל. אם זה היה יוצא לפועל זה היה נגמר בכריס סאטון ולא בברבטוב,בניל לנון ולא באארון לנון,ובדידיאר אגאטה ולא במלבראנק.

"סטרטפורד" אמר לי שביום שהוא יוותר על גאבין מק'אן אז הוא יחזיק ממנו כאחד שיצא מהאפרוריות.
    אני טוען שמק'אן הוא בדיוק השחקן שאוניל אוהב. חמור אבל לוחם...

אולף מיילברג העגלון כמגן ימני ? זה רק אוניל יכול.
    אגב מיילברג לא התבייש היום ואמר בתקשורת שהוא מקווה שאוניל יחליף לו צד כי הוא לא מסוגל על רונאלדו.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42359000/Xxx/_42359767_new_tott_0506.Xxx

תאריך: 23.12.2006
    שעה: 17:00
    אצטדיון: סנט ג'יימס פארק, ניוקאסל
    שופט: אלן וויילי

נכון לעכשיו המשחק הזה עומד בספק בגלל ערפל כבד בעיר ניוקאסל כמו באנגליה כולה, אך אם יתקיים, מחכה משחק קשה לשני הצדדים.
    רק קבוצה אחת הצליחה לנצח את הג'ורדיז מצפון אנגליה מאז ה-4 לנובמבר - צ'לסי, שניצחה את החניכים של גלן רודר פעם שנייה תוך שבוע באותה תוצאה - 0-1 - אחרי שגברה על המגפייז ביום רביעי ברבע גמר הקארלינג קאפ.
    בדבר אחד ניוקאסל דווקא כן מובילה את הליגה - בפציעות. לא פחות מ-9 שחקני הסגל הבכיר פצועים (צ'רלס אנזגוביה, טיטוס בראמבל, סטיבן הארפר, קרייג מור, אוליבייה ברנארד, טים קרול, סטיבן קאר, שולה אמיאובי ומייקל אוון), וגם דמיאן דאף בספק גדול למשחק. לעומתם, סלסטין באבאיארו אמור לשוב מהשעייה אותה ספג במשחק הליגה מול צ'לסי.
    טוטנהאם גם מגלה שיפור בהשוואה לפתיחת העונה העגומה, והשבוע סגרה ניצחון חמישי ברציפות בכל המסגרות עם ניצחון 0-1 קשה על סאות'נד והעפלה לחצי גמר גביע הליגה.
    טוטנהאם מגיעה למשחק בלי ג'רמיין ג'ינאס הפצוע, שיחסוך מעצמו את שריקות הבוז של הקהל של קבוצתו לשעבר, בעוד שגם רובי קין הפצוע ייעדר, ואם זה לא הספיק, אארון לנון כנראה ייעדר מהמשחק ואולי אף חוסאם גאלי, שבישל את השער הנפלא של טום האדלסטון בניצחון 1-2 על מנצ'סטר סיטי בשבוע שעבר.

http://www.4thegame.com/media/00/03/55/martins_obafemi_nufc_profile_2006.Xxx
    אובפמי מרטינס, יעד של טוטנהאם בקיץ, ינסה להכניע את התרנגולים בבית.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא על מלברג נפלת? שחקן הגנה איכותי.

אני חושב שאוניל בסך הכל משתמש במשאבים שיש לו. אני חושב שאם היית נותן לו את הקבוצה של טוטנהאם הוא היה בונה קבוצה איכותית וגם מוציא ממנה 200%. אני חושב שהוא טקטיקן אדיר וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים בטוטנהאם וחסר כרגע.

6. Claret&Blue Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    דווקא עליו נפלת? אין מה לעשות, הוא לא שחקן קו, ורק בימיו בלידס היה דומה במעט לווינגר, אבל הוא נתן משחק טוב מול היונייטד. אם בוייר לא בכושר טוב, מה נגיד על יוסי?

7. Arsenal F.C Member

הייתה לו פציעה טורדנית.

8. Claret&Blue Member

למי?

9. Arsenal F.C Member

יוסי.

10. Claret&Blue Member

פציעה טורדנית? הפציעה הטורדנית הזו מלווה אותו כל החיים משום מה, והוא החמיר אותה במשחק של הנבחרת, למרות שאת המשכורת אנחנו משלמים. אם זה התירוץ ליכולת מביכה, בכבוד.

11. Arsenal F.C Member

פציעה זה תירוץ?

12. Claret&Blue Member

רשמתי שהכושר של בניון גרוע, ואתה זורק לי שהוא היה פצוע לא יודע כמה. אם זה לא תירוץ, למה טובה האינפרומציה?

13. Arsenal F.C Member

אז זהו, אני רושם שפציעה זה תירוץ מוצדק. לא סתם תירוץ(אפילו הנרי לא היה הנרי בעיקר בגלל פציעה).

14. Claret&Blue Member

אז פציעה זה כן תירוץ. הוא היה גרוע מתחילת העונה, בה לא היה פצוע. לזה יש הסבר?

15. eastlands Member

גראם פול בדרבי, סטיילס האפס נגד הספרס, ומחר מגיע ריילי המסכן לאיסטלאנדס , מתי מתי הולסי המתוק ישפוט אותנו העונה , לא מגיע לנו פעם בעונה שופט "תכול" ,אגב הרומן עם הולסי התחיל בוומבלי 99 ,בגמר הפלייאוף נגד ג'ילנהאם ,עת שהוסיף 6 דקות למשחק(6 דקות הכי גורליות ושמחות בחיי התכולים)