מחזור 19: הפועל ת"א משפילה את בית"ר עם 0:4 ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/2/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה העניין, שאבוטבול לא עשה אתמול הגנה יותר טובה מנאתכו, לפחות לדעתי.

2. King Kenny Member

אתה היחיד שאומר עליו דברים רעים על המשחק אתמול, בכל עיתון ואתר אינטרנט שקראתי על המשחק ראיתי רק מילים טובות על המשחק שלו אתמול.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוהי דעתי, בכל המשחקים שראיתי שלו הוא היה יותר טוב מאתמול.

4. Raulito Madridista

כנראה שפיספסתי אתמול משהו. לא מעט אוהדים וגם כלי התקשורת, דיברו על משחק ענק של לוז. אני דווקא ראיתי יכולת סבירה שלא ולא יותר. לוז תקע לנו שתי התקפות בתחילת המשחק וחוץ מהרמה חכמה מאוד שהוא סידר ללאלא, למעשה המצב הראשון שלנו במשחק, לא זכורות לי יותר מידי פעולות טובות שלו. מה גם שהוא איבד את הכוח כבר אחרי חצי שעה. אבל יש שחקנים שגם כאשר הם משחקים בהליכה אז זה בסדר גמור. יש ימים שהוא מזכיר קצת את זידאן.
    הוויכוח על אבוטבול ונאתכו מאוד מיותר. אם אתם שואלים אותי - נאתכו לאט לאט מתקרב לעמדה של קשר 50\50. הוא לא עושה גליצ'ים ברמה של אלברמן או משהו כזה, אבל הוא מכפה על כל כך בריצה בלתי-פוסקת, דבר שבפירוש אין לאבוטבול, שמאוד משקיע. אם שי חוטף כדור בגליץ' אז זה נראה הכי אלגנטי שיש, ממש כמו אבוקסיס, הבעייה שהוא עושה זאת מעט מידי.
    אנטבי משחק באותו סגנון כל הקריירה - הוא נותן לשחקן שמולו את המטר כדי שהוא יוכל להגביהה. אתמול לא ספגנו בגלל זה אבל היינו קרובים. פרט לכך הוא היה טוב, לא עברו אותו פעם אחת בכדרור, והוא שיחק מול ברוכיאן, שחקן שלמרות שהוא קצת אוברייטד לדעתי, גם בתקופה פחות טובה שלו - הוא מסוכן.

עוד משהו - לא משנה כמה נהנת לראות אתמול את המשחק, ואני יודע שזה כיף לראות משחק כאשר הקבוצה שלך מנצחת ואתה מסתכל על החברים שלך במין עוקצניות כזאת ומתגרה בהם(למשל שהפועל מפסידים אז כל השכבה מגיעה אליי, גם אלו שלא מבינים כלום), אבל אני מבטיח לך שאני והאוהדים שהיו אתמול במשחק, נהנו הרבה יותר. אני לא אשכח את המשחק הזה עוד הרבה זמן. כמובן שאני גם שומר את העיתונים מהיום.

אגב, שכחתי להגיד משהו לגבי המשחק אתמול - כל מי שחשב שדוד אמסלם מסוגל למשוך, קיבל אתמול תשובה ברורה - ממש לא. השער הראשון למשל היה בין השאר בגלל טעות שלו. גם גרשון אתמול היה קטסטרופה.

שאלה לאוהדי בית"ר - כמה ממכם התעצבנו על ברק יצחקי אתמול?
    (גם בידיעות וגם במעריב ביקרו את היכולת שלו ואת חוסר ההשקעה).
    יואב בורוביץ כתב טור שלו על המשחק באתר ספורט 5:
    "יצחקי תמיד יבריק, אבל גם תמיד ירגיז'.

5. Don Joan Roman Member

אני התעצבנתי כי אם הוא היה קצת יותר מחויב הוא היה מסדר לבית"ר 2 שערים שהיו משנים את כל המשחק, פעם אחת הוא יכל לעצור כדור ענק שבן שושן נתן לו ולבעוט פנימה או לעצור ולמסור לשטח כדי שתמוז יגיע ויכבוש אבל הוא נתן פס מזלזל כאילו טופוזאקוב הוא אפילו לא קונוס וכמובן שההזדמנות אבדה ובעוד מצב הוא יכל לתת צ'יפ קטן מעל אניימה או בעיטה חזקה שתיצור בלאגן ברחבה אבל הוא ניסה לעבור את החתול ואת באדיר על רבע מטר, בקיצור יצחקי לא היה הגורם להפסד אתמול אבל הוא בהחלט יכל לעשות הרבה יותר ממה שהוא עשה במשחק וחבל מאוד.

6. קרקווין Member

המסקנה היחידה היא שלוז חייב לפתוח.
    לוז וורמוט ביחד בקישור עם אבוטבול ונאתכו מאחורה מפרקים כל הגנה.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאני אמרתי, אני חושב שהוא היה מהטובים אצלנו על המגרש, אבל לא הטוב ביותר.

זה וויכוח מיותר, אבל רק כי לא נגיע להסכמה לגביו. אני לא מתלונן על זה שאבוטבול לא רץ או משקיע, פשוט אתמול הוא היה רך מדי ונאתכו היה בהגנה כמוהו, וזה פעם ראשונה שזה קורה העונה.

אין לי בעיה אם זה שאנטבי שמר מטר מיצחקי, אבל היו מצבים שיצחקי עבר אותו והוא לא ניסה ללחוץ, הוא היה בנקודת הנחה שהוא לא יכול לחטוף לו(והוא יכל, היו מהלכים שליצחקי לקח כמה נגיעות להשתלט על הכדור וגם מהלכים שאם קצת לחץ הכדור היה בחוץ לזכות הפועל).

לא שנהנתי רק מלהשמיץ את חברים שלי כמובן, אלה בכלל, מכל האווירה בבית, הדיבורים, אחרי זה היציאה והחגיגות(יצא לנו לראות במסעדה אנשים עם צעיפים של הפועל וגם לדבר איתם). יצא לי יום מאוד כיף, וברור שאם היה לי אפשרות לצאת למשחק ואז לצאת הייתי מעדיף, אבל אני לא מתחרט שלא הלכתי(למרות שאם הייתה לי את האפשרות, ועד השעות האחרונות חשבתי שאני אלך אז הייתי הולך, כי לא ידעתי למה יהפוך היום הזה).

אחד מהחברים שהיו אתמול, אמר שאף פעם הוא לא אהב את יצחקי, אבל מאז שהוא חזר מבלגיה הוא פשוט שונא אותו. לא יודע אם זה נקודת ראייה, כי הוא אף פעם לא אהב אותו אבל שאוהד אומר דבר כזה על שחקן מהקבוצה שלו...

8. King Kenny Member

דור, הויכוח הוא לא על אבוטבול וביבראס אלא על זה שלדעתי אבוטבול היה טוב מאוד אתמול ושחם נתן לו ציון של 5.5.

9. אלי מתחן Member

עטר ויתר אתמול על הקישור, וזה לא דבר שעושים בשום רמה ובטח שלא במשחק מול קבוצה טקטית כמו הפועל.
    אי אפשר לשחק התקפה כשאף אחד לא מצטרף מאחורה וכולם למעלה ובטח שאי אפשר להגן שבכל התקפה יש ליריבה יתרון מספרי.
    הויתור על מושיק אוחיון מתברר כקריטי, לא בגלל שהוא כזה שחקן טוב אלא בגלל שאין לנו אף קשר מרכזי מלבדו כגיבוי.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם הביאו את זה כבר אבל יש אתר שמדרג את הגולים הכי יפים שהיו השבוע בכל העולם ואלירן עטר
    נמצא שם ומוביל בדירוג אתם מוזמנים להסתכל על הגולים ולהצביע לעטר
    האתר