מחזור 19: הפועל ת"א משפילה את בית"ר עם 0:4 ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/2/09.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

הוא כבר שיחק נגד חיפה לא? (או שהתכוונת הופעה ראשונה בהרכב בליגה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/confused.Xxx )

2. Number 8 Member

שחם אני לא דוחף את זה, פשוט אם בהרבה כלי תקשורת מזכירים את זה בהכנה למשחק, מן הראוי שגם אנחנו נזכיר זאת. בסך הכל כמה מילים, לא שורות מלאות.

SGJC,
    התכוונתי להופעה ראשונה בהרכב הפותח, אבל שיניתי לטובת הקטנוניים שבינינו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/09
  3. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/9.Xxx מ.ס אשדוד - מכבי פ"ת http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx

יום שבת 7.2.09, 19:00, איצטדיון ה-י"א באשדוד, שופט איתן תבריזי.

לפני כמה שבועות ראינו את אשדוד בצמרת ואת מכבי פ"ת מדשדשת לה איפשהו במרכז טבלה ומטה. היום המצב בדיוק ההפך. מאז הגעתו של רוני לוי, מכבי פ"ת נמצאת במגמת עלייה ונמצאת חזק בתמונת השגת המקום לאירופה בעוד שאשדוד כבר עם שלוש הפסדים רצופים בליגה והפסד בגמר גביע הטוטו לפני יומיים.

מועדון ספורט אשדוד היא הקבוצה המרתקת ביותר בליגת העל העונה, מבקיעה כמעט בכל משחק מספר גולים וגם סופגת, בכל המשחקים שלה יש כמות שערים שלא מביישת את הליגות הגדולות בעולם ובלה בלה בלה... כולם מכירים את העובדות הללו כי חזרנו על אותו פזמון המון פעמים והכל נכון, אבל מה זה משנה אם מבקיעים אך בסופו של דבר מפסידים ולא שומרים על יציבות? אשדוד לא ניצחה בארבעת המשחקים האחרונים מתוכן הפסידה שלוש ברציפות. במשחקים האלה הובקעו הרבה שערים, הם לזכות אשדוד והם לרעתה, אבל זה לא עזר לה לנצח. דוגמא נוספת קרתה לפני שבוע וקצת בחצי גמר גביע הטוטו בו אשדוד נתנה הצגה, ניצחה 0:4 את סכנין אך שבוע בדיוק לאחר מכן היה נראה שהיא לא הגיעה בכלל לגמר והפסידה את הגביע למכבי ת"א. כעת הקבוצה של יוסי מזרחי ממוקמת במקום השביעי עם 21 נקודות, ואם היא לא רוצה להיכנס למאבקי תחתית, היא חייבת להוציא תוצאה טובה מחר, ונגד מכבי פ"ת זה לא יהיה קל.
    עידן שריקי, שנפצע בגמר גביע הטוטו באמצע השבוע, בספק גדול למשחק ומזרחי מתלבט האם להציב במקומו את החלוץ עידן שדה או להוסיף קשר בדמות אמיר לביא. כמו כן, קובי דג'אני לא יתלבש למשחק לאחר התקרית בינו לבין מזרחי אחרי שהוחלף בגמר ביום רביעי האחרון.

http://img291.imageshack.us/img291/9194/95183203oi0.Xxx
    עידן שריקי. החלוץ הכי טוב של אשדוד יחמיץ את המשחק מחר.

אף אחד כבר לא זוכר את התקופה הרעה של הקבוצה כאשר גיא עזורי היה המאמן. אמנם הוא פתח טוב את העונה, אבל לאחר מכן החלה הדרדות והקבוצה לא הצליחה לנצח מספר רצוף גדול של משחקים, דבר שגרם להנהלה לפטר את עזורי ולהביא במקומו את רוני לוי. את המשחק שלו כמאמן מכבי פ"ת הוא ערך את מכבי חיפה וגם ניצח אותה, ואחרי שהרבה חשבו שהניצחון היה רק בגלל התלהבות השחקנים מהגעת מאמן חדש, הגיעה תוצאת תיקו נגד קריית שמונה אבל הכי חשוב ניצחון בדרבי הפתח-תקוואי, למרות שבפעם האחרונה שהקבוצה ניצחה דרבי, היא נכנסה לרצף של שמונה משחקים ללא ניצחון. בכל מקרה, רזומה יפה מאוד של 7 נקודות מ-9 אפשריות והופ, מכבי פ"ת ממוקמת במקום השישי עם 27 נקודות, רחוקה רק מהמקום הרביעי וארבע בלבד מהמקום השלישי המוביל לאירופה בסיום העונה, ואם הקבוצה תמשיך באותו קו עלייה, השגת המקום לא בשמיים. כדי להמשיך להתקרב למטרה, רוני לוי ושחקניו צריכים לחזור בעשר בלילה עם תוצאה טובה מאשדוד.
    רוני לוי ייחסר מספר שחקנים אך יחד עם זאת הוא לא מתכנן לבצע מהפכה בהרכב. בובאן גראנצרוב לא ישחק בגלל הרחקה ודמארי יחליף אותו וסולי צמח ועומר בוקסנבאום פצועים ואת מקומם יתפסו אורי לוזון ולירן כהן בהתאמה.

http://img24.imageshack.us/img24/9418/33159045wy4.Xxx
    רוני לוי. עושה עבודה מצויינת באורווה.

הרכבים משוערים:
    מ.ס אשדוד: סטויקיץ', מתן אוחיון, גונזלס, לובימר קוביצה, רחמים צ'קול, יוסי אופיר, ברוך דגו, משה אוחיון, דוד רביבו, מקרייב, עידן שדה (אמיר לביא).
    מכבי פ"ת: אוהד כהן, נאור פסר, מוראד מגאמדוב, ניצן דמארי, אסמעיל עאמר, דמבלה, אורי לוזון, לירן כהן, דני פרדה, ליאור אסולין ובסטיאניני.

4. Sergio Ramos Member

המצב בצמרת מבחינת בית"ר די מעודד, אני באופן אישי מאסתי מלפתח ציפיות ליצביות בתוצאות, הרי אנחנו אלופי העולם בלעוט בדלי, נקווה שדווקא מול הפועל שמגיע לנו בטיימינג הטוב ביותר שיכולנו לבקש השחקנים לא יפשלו. למרות שזה בלומפילד, ניצחון הוא בגדר חובה. למרות שאליפות זו מילה גסה בשביל בית"ר, הליגה ההפכפכה שלנו העונה יכולה להניב הרבה הפתעות. חיפה מדשדשת לאחרונה וגם נתניה לא להיט גדול בחודש האחרון, ניצחון ביום שני ידביק אותנו אל האדומים ויעלה את סף המוטיבציה לקראת ההמשך, אין ספק שמדובר באחד המשחקים החשובים והגורליים שלנו בעונה הזו, ולא רק בגלל שזאת הפועל ת"א, אלא שתהיה לזה השפעה רבה לקראת מצב הטבלה בעתיד; אני לא חושב שההפסד של גוטמן לבני יהודה צפוי להשפיע, הפועל קבוצה מספיק טובה ומנוסה כדי לעשות את הסוויץ', ההפסד ההוא היה סך הכל תקלה קטנה במכונה של גוטמן. סביר להניח שבבלומפילד הפועל תשחק פתוח ופחות טקטי מבדרך כלל, אנחנו חייבם להיות חדים מול השער ולנצל כל הזדמנות שתיפול לרגלנו. אני לא אשכח את המפגש הקודם שלווה בהחמצות מסמרות שיער שבסופן א הפסדנו בצורה מבישה. אסור שדבר כזה יחזור על עצמו.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ראיתי את זה באף כלי תקשורת, אני רק ראיתי אותך כותב את זה כאן, בדיון של הטוטו ובדיון של מכבי.

6. Number 8 Member

דיברו על זה ביציע העיתונות, בחדשות הספורט של יום חמישי... לא חסר. בקיצור שחם חבל על הזמן, אני לא מתכוון להתווכח איתך על השטויות האלו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא שבני יהודה משחקת כדורגל יפה, מהנה של קבוצה שרצה בצמרת, ונתניה סלח לי משחקת מבחיל, לא היה משחק אחד העונה שנתניה ברמת המשחק הגיעה לאחת מהרמות של המשחקים של בני יהודה ועל זה הביזיון שנתניה במקום השני.

לדעתי אם רוצמים פה סיכוי לאליפות שהוא לא מכבי חיפה צריך שבסיום הסיבוב השני המרחק בינה ובין בית"R בני יהודה והפועל ת"א לא יהיה יותר מ-6 נקודות.

8. henry1 Member

לא היה משחק אחד? מה עם המשחק מול הפועל ת"א? מה עם המחצית הראשונה מול מכבי חיפה? לא ראיתי אף קבוצה שנותנת הצגות בליגה, ונתניה לא שונה מהם. לכל קבוצה יש את המשחקים הטובים שלה והפחות טובים. בסה"כ כל הליגה שווה ברמתה, אלא שהקבוצות בצמרת קצת יותר יציביות. לומר שבני יהודה נותנת הצגות כל שבוע, או לפחות ברוב המשחקים שלה, זאת בדיחה, לטעמי. היו לה משחקים טובים, אבל רוב המשחקים שלה בינונים כמו שאר הליגה. נתניה לא הגיעה ברמתה למשחק אחד של בני יהודה אתה אומר? טוב, זאת דעתך, תכף נחזור לזה.

אתה בכלל אמרת נותר לנו לחשוב מה היה קורה אם בני יהודה הייתה משיגה בפתיחה הרעה שלה עוד 5-6 נקודות, ואני עניתי מה היה קורה אם נתניה לא היו מחמיצים שני פנדלים ברשלנות ומנצלים הזדמנויות של 100% מול הפועל ת"א. כנראה שעל זה לא היה לך מה לענות, אז עברת לדבר על סגנון המשחק.

שכחתי שהקבוצה במקום הראשון מציגה הצגות כל שבוע, או הקבוצה במקום השלישי, או בכלל כל קבוצה בליגה. ביזיון לא ביזיון בעיניך, סלח לי, אבל אותנו זה ממש לא מעניין. נתניה לא שונה מאף קבוצה בליגה, וכפי שאמרתי לך קודם, היו משחקים טובים שהיא נתנה, אלא מי שלא ראה באמת את רוב המשחקים של נתניה העונה, ומקשיב למה שאומרים מהצד, יכול לחשוב כמוך.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הטבלה לא משקרת, נתניה לא סתם במקום השני ובני יהודה לא סתם במקום החמישי.
    בני יהודה משחקת לאחרונה מלהיב, אבל זה כתוצאה גם של מומנטום, יהיה מעניין לראות אם בני יהודה תמשיך להראות כך גם אחרי שתפסיד והמומנטום של ייעצר, שם יהיה המבחן האמיתי שלה, כרגע הכל הולך לה וזאת תקופה שהכל מתחבר והולך חלק.
    בני יהודה נראית נפלא ומלהיבה יותר מכל הקבוצות שמעליה, אבל כל מי שמעליה עדיין חזקה יותר ממנה, לנתניה יש חוסן שהיא מוכיחה אותו מתחילת העונה, דבר שבני יהודה לא הצליחה להראות בסיבוב הראשון, לאורך זמן נתניה הייתה יציבה וחזקה יותר.

זה נכון לעכשיו, ברור שאם בני יהודה תמשיך בריצה, תפסיד מדי פעם אבל תידע לחזור ליכולת הטובה אז דברים ישתנו וכך גם מיקומה בטבלה, אבל זה המבחן שלה ואת זה נראה בהמשך.

10. Number 8 Member

טעות לא אופיינית של יבריץ' אבל אפשר לסלוח לו. אחרי כל ההצלות שלו משערים בטוחים העונה ובעונה שעברה, יש לו מחילה. שער יפה של מכבי, פעולה גדולה של טומאסיץ'(אולי הוא בכלל קשר אחורי) וגול ראשון מוצדק למגרשוילי במכבי, מגיע לו.

מכבי ת"א טובה יותר בעוד שקריית שמונה כמעט ולא עשתה כלום. קורה של סילי אחרי בעיטה אדירה שלו מהמקום ועוד קורה של בוזגלו, איך לא מבעיטה חופשית. מכבי רוצה יותר, משקיעה יותר, מתאמצת יותר, ותוצאת התיקו די מקפחת אותנו. אני מקווה שנמשיך את היכולת הטובה במחצית השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/09
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית טובה שלנו בקרית שמונה, טעות ביזארית של יבריץ' גרמה לו לשער עצמי אבל מבחינה התקפית 2 קורות, וולה של בוזגלו שהלך החוצה ובישול של טומאסיץ' שמסר מצוין בקישור האחורי למגרלשווילי מורידים אותנו בתיקו חשוב למחצית. קרית שמונה לא כל כך סיכנה את השער של מכבי, אם נמשיך אחרי ההפסקה כמו אחרי הגול, אין לי ספק שננצח את המשחק.
    דולי ג'ונסון ממשיך להיות חושך.

הנרי1:

זה לא חוכמה להגיד את מה שאמרת כי אני יכול להגיד באותו דבר מה היה קורה אם ג'מה או ג'ידה מי שזה לא יהיה לא מחמיץ מול שער ריק, וחיפה פורצת את הבונקר שלכם, ואנחנו במשחק ברמת גן כובשים ב-1 מ-3 ההצלות של שטראובר ב-15 הדקות הראשונות וכו'...

נתניה בוא נגיד את האמת היא קבוצה תכליתית מבחינת צבירת נקודות אבל מבחינת משחק היא מגעילה, איפה היא ואיפה נתניה של גילי לנדאו בעונה הראשונה? מבחינת המשחק היום עד עכשיו 55 דקות, נתניה מחזיקה בכדור אבל למעט החמצה מדהימה של קנפו לא ראיתי מהם הרבה. מנגד בני יהודה נתנה קורה, החמיצה החמצה גדולה של עטר ובמחצית השניה די לוחצת על הדוושה.

ואיך שאני כותב את זה בני יהודה בשער העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/09
  12. ManUtd Fan Member

אלירן עטר - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

OMFG!!! אם זה לא יבחר לשער העונה בסוף העונה אני חציל.

13. Number 8 Member

שער העונה חתום על שמו של אלירן עטר ושום שער לא ישנה את זה. גול עצום.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווואו!!!!!!!
    לא ראיתי כזה גול בארץ, אם קשטן לא מזמן אותו אני דואג שיפטרו אותו.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה כמו שאמרתי, מכבי עולה ל-1:2.