מחזור 2 בליגת האלופות: משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/9/10.

1. פול סקולס Member

מסכים.
    למרות שהרקולס הוכיחה שאפשר אחרת (ואולי זה מוכיח שמסי עושה את ברצלונה הרבה יותר טובה, אני לא רואה ליגה ספרדית בכלל אז אין לי מושג באופן אישי),
    ברצלונה היא הקבוצה היחידה שתגרום לך להסתגר\להתבנקר\להתגונן בצורה כזאת.

אני לא חושב שהיא עומדת לבד בספגת הכדורגל העולמי ומשקיפה על יתר הקבוצות מגבוה, אבל היא בהחלט הקבוצה שהכי קשה לשחק נגדה.

2. noamvcf Member

נכון שמדורו בכושר טוב ומראה יכולת לא רעה (כמו שאמרתי כבר בדיון של ולנסיה) אבל איפה ריקרדו קוסטה???

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עקיצונת ליניב אם אינטר עשתה "בושות" מול אלופת הולנד, מה נגיד על מה שעשיתם מול סגנית אלופת הולנד...

פתיחה טובה שלנו נגד ורדר ברמן, סמואל אטו ממשיך את הכושר הנהדר שלו ו-0:1 על ברמן, להמשיך ככה.

עריכה:

גראנדה סאמו! 0:2

איזה מהלך, איזה טאץ' 0:3 טוחנים את ברמן.

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נראה לי שאפשר כבר עכשיו לסיים את המשחק בין אינטר לורדר ברמן, פשוט לא כוחות.
    לברמן אין הגנה בשיט, ואני באמת לא אתפלא אם הגרמנים יסיימו את המשחק עם עוד שלושה כדורים ברשת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/10
  5. noamvcf Member

זה רק אני או שולנסיה עלתה למשחק עם שלושה שחקנים במקום עם אחד עשרה. אני רואה רק את פבלו אלבלדה ומיגל. לפעמים מאת'יו נזכר לעלות על הדשא ולתת איזה ספרינט שגורם לי לפחד כי הוא לא יחזור בזמן לשמור על נאני

6. פול סקולס Member

לא יודע אם פרגי היה מהמר על 2-4-4 שיביא שינוי במסטאייה (בהנחה שהוא לא מסתפק בתיקו) גם אם היה לנו סגל מלא,
    אבל אני מסתכל על הספסל שלנו ולא רואה פיתרון.
    פארק צריך לפנות את המקום אבל אין מי שיחליף אותו, אלא אם פלטשר יוסט ימינה ונאני ישחק בשמאל (ואז אחד החלוצים במקום פארק). אבל זה יכול לעלות לנו בהפקרות של אמצע המגרש.

בכל אופן, כמה כיף לראות שההגנה שלנו משדרת רוגע, שום זכר לפאניקה של התקופה האחרונה (אני 'מאשים' בעיקר את אוואנס ואת אושיי שנדבק ממנו).

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/10
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק נהדר של אינטר הערב, הרבה תודות למשחק ההגנה המזעזע של ורדר ברמן. עשרים הדקות הראשונות היו מהנות מאוד תודות להתקפות של שתי הקבוצות אבל מאז זה הפך להיות משחק בשליטה מלאה של הנראצורי ואטו בצורה מושלמת מבקיע שלישייה. אני מניח שאינטר תוריד את הרגל מהגז כיאה לקבוצה איטלקית.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שהקישור שלנו נראה טוב בכל הקשור להחזקת והנעת הכדור, אבל אולי גם העובדה שאנחנו משחקים עם מיסוך של שלושה עוזרת להגנה. מצד שני, כאן מגיע המחיר שמשלמים בהתקפה...

9. riquelme1 Member

ברמן בדיחה.

ולנסיה לא מגיעה מספיק למצבים, היא טובה יותר ושולטת במשחק אבל אין מחץ בהתקפה, מאטה עדיין לא שיפר את קבלת ההחלטות שלו, דומינגס לא מקבל מספיק את הכדור, וסודלאדו החמיץ את המצב היחיד שהיה לו.

טינו קוסטה צריך לצאת במקום פרננדש שידחף יותר קדימה.

אבר באנגה חסר לולנסיה, גם ויסנטה וחואיקן. אבל ההגנה של מנצ'סטר בשיאה.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מצד אחד, 4-5-1 הוא מערך הכרחי במשחק חוץ קשה שכזה. מצד שני, התרומה ההתקפית של ברבאטוב קרובה לאפס ושל פארק קרובה למינוס. הפתרון המתבקש: אואן. אין מנוס מלראות אותו במחצית השנייה.

11. איגור .פ. Member

עכשיו תסבירו לי למה ברצלונה ויתרה על אטו ,פשוט חלוץ ענק .אני מסכים עם מה שנאמר באולפן על איציק זוהר שהשחקן הזה שומר על כושר מצוין וררמה גבוהה כבר כמה עונות 2 שערים ובישול ,איש המשחק.

טוטנהאם פריירים.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארק פשוט גרוע. כל כדור שמגיע אליו מוביל להסתבכות ולאיבוד. ברבאטוב רוב המחצית רדף אחרי כדורים ארוכים, הוא לא יכול לעשות כך כלום. קל לומר שצריך להכניס את אואן, הבעיה שאם נעבור למערך כזה נחליש את מרכז השדה, שגם כך לא נראה טוב. משהו בסגנון החילוף שעשינו במינכן ביתרון 0-1 כשהכנסנו את ברבא...

13. xavi6 Member

כי אחרי 5 שנים במקום מסוים אתה ממצה את עצמך, וצריך שינוי. השינוי שהבאנו היה רע, היינו צריכים להביא את וייה. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

"קח את כולם, תמכור את כולם, רק תשאיר לי את סמואל". זה מה שמסי אמר לפפ בזמנו...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינג'רס מצילה את הכבוד הסקוטי שנרמס בשנתיים האחרונות

15. איגור .פ. Member

וחבל שפפ לא הקשיב למסי בזמנו ,משהו לא דופק בברצלונה שנתיים האחרונות חסר למסי חלוץ ברמתו של אטו ובכלל רק תחשוב על זה צ'אבי אינייסטה מסי פדרו ואטו הרכב מושלם בהתקפה.