מחזור 2 בליגת האלופות: נצחון למנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏30/9/08.

1. ELANO Member

מה איכסטלרוי יא נאב, הבנתי כבר שאתה בקטע של בנים. זה אהובך בחתימה? אין, האיטלקים מתעסקים כל הזמן בפדופיליה (טוב אתה לא איטלקי, אתה עיראקי\פרסי\מרוקאי...) ANYWAY.

2. duck kc samara Member

זה לא שאני פטריוט של זניט אני יותר רוצה שהם ינצחו בגלל שזה מוסיף לרוסיה נקודות בדירוג הליגות באופא .
    לא יודע מה עם הגנה של זניט קרה היום לא יודע מאיפה הם לקחו את טומש גובאצ'ן הזה אבל התקפה של זניט נראה לי נראת הכי יפה האירופה.
    ועם הקבוצות הקווקזיות לא נראה לי שלוקומטיב מוסקבה עד כדי כך גרוע (זניט ניצחה 0-3 במשחק שלא הייתה צריכה הגנה).

3. ISRAl Member

לא ברור מה היינצה עושה ברמות האלה.

פעולת הגנה פשוטה הוא לא יודע לעשות.

4. Raulito Madridista

מחצית טובה מאוד שלנו, אנחנו מובילים בצדק. ריאל מאוד מפתיעה עד עכשיו בצורת המשחק. הרבה שקט וקור רוח, גם בדקות שזניט התחילה לאזן את הכוחות וגם אחרי שער השיוויון הדיי מיותר שלה מבחינתנו(היינצה היה צריך לבעוט את הכדור לקיבינימאט עם הרגל ולא לנסות להגיע עם הראש, אבל פרט לכך יש לו משחק נקי מטעויות). הקבוצה יוצאת קדימה במהירות ועם דיוק רב, רק חבל שלא השכלנו להבקיע עוד שער אחד שהיה דיי סוגר את המשחק באופן מסויים(היגואין עם שתי החמצות גדולות מאוד).
    לכל השחקנים מגיעות מחמאות לפי ההופעה עד עכשיו. דה לה רד מנהל את המשחק בצורה מצויינת, אפילו דיארה מסר כמה פסים יפים וואן דר וארט כמובן גם מעורב, אם כי לא עושה מספיק הגנה. בנוגע לשלישייה הקדמית - רובן אולי לא נגע הרבה בכדור אבל הוא חד מאוד, כמה חבל שהיגואין לא ניצל את כדור הרוחב הטוב שלו. גונזלו עצמו משקיע הרבה ומצליח לעבור את השומרים שלו, אבל הוא לוקה בחסר בסיומת. ואן ניסטלרוי נפלא, פשוט ככה, איך הוא משגע את ההגנה של זניט - זה נפלא.
    קצת מטריד אותי הדשא הזוועתי, שחקני זניט לא הפסיקו להחליק, וגם שחקנים שלנו מידי פעם(ואן ניסטלרוי). במחצית השנייה אנחנו אמורים לשחק ברחבה של זניט, ואני מקווה הרביעייה האחורית תיהיה חדה מספיק ולא תתחכם. קשה לי להאמין שהבעייה היא עם הנעליים של זניט. אני גם מקווה שהקבוצה לא תוריד את הרגל מהגז ותמשיך ללחוץ. ההגנה של זניט פשוט קטסטרופה, קצת דיוק וריכוז מבחינתנו ומשיגים ניצחון חוץ במגרש קשה אחרי הרבה זמן ומקבלים מקדמה עצומה לקראת העפלה לשלב הבא.

5. cazzo Il Capocuoco

שמע, גם אני בעד זניט, לא אכחיש. אבל אם זה ימשך ככה זניט יגיעו רק לגביע אופ"א דרך המקום השלישי. ההתקפה מצוינת ללא ספק, אבל זה לא מספיק לליגת האלופות. הנסיון מאוד חסר.

6. Ampelmann Member

45 דקות של כדורסל בסט.פטסבורג. למה כדורסל? המון התקפות שמתחילות ונגמרות מהר במשחק שבו הקישור לא עשה פשוט כלום. בריאל זה בלט יותר (כמה דברים טובים עשה דיארה במחצית הזו?)
    ריאל כובשת שער יתרון משום-מקום אחרי טעות (אחת מיני רבים) בהגנה של זניט. מה שיותר מעניין הוא, שההגנה של ריאל פשוט לא מסוגלת לעמוד בפני ההתקפה של זניט, שלי מזכירה קצת את הטוטאל פוטבול בזה שבהתקפה נתונה מגיעים 6 שחקנים של זניט ל-20 המטרים האחרונים לפני השער ופשוט מתפרשים בהם. התוצאה? ביום של המון איבודי כדור, היו לא פעם שחקנים של זניט שקיבלו מתנות באזור מוכח אסטרטגית.

אמנם הבשר הוא לא בטקטיקה, אלא בטכניקה. משחק עם הרבה מאוד טעויות טכניות (הכוונה היא למסירות ללא יעד, הרחקות גרועות, איבודים תוך כדרור או טריקים שהתבלגנו באמצע), בעיקר בהגנה, שהביאו לטרנ-אוראונדים הבלתי נגמרים ולשערים שראינו. מחצית שניה כנראה תהיה מעט יותר מאוזנת טכנית ואז נראה אם לשוסטר יש איזה ארנב בכובע שיוכל לקנות לו את השליטה במשחק או לקרוס תחת המסות של ההתקפה הרוסית.

7. duck kc samara Member

שוב לא הגיע לזניט להפסיד מחצית שניה כמעט בשליטה מלאה של זניט גם השופט לא ממש עזר לזניט.
    ארשבין עשה היום פשוט כמעט הכל רק החברים שלו לא הצליחו לסיים את זה.
    זה נראה שריאל ויבנטוס עם רגל וחצי בשלב הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. Raulito Madridista

שתי מחציות שונות לחלוטין

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/champions/1a_fase/jornada_2/grupo_h/zen_rma/03.Xxx

נסיגה גדולה ביכולת שלנו במהלך המחצית השנייה, מי שהכי נחלש בשורותינו היה רובן דה לה רד שהפסיד בכל המאבקים הפיזים(גם דיארה להפתעתי הפסיד הרבה כאלו וגם השאר, אבל אצל דה לה רד החולשה פשוט בלטה)ומסר בעיקר ליריבים. לדעתי הוא היה צריך להיות מוחלף ולא ואן דר וארט. אם אני מדבר כבר על חילופים של שוסטר, אז חבל לי שראול לא נכנס לשחק למשל במקומו של דרנטה. השגנו את הניצחון הזה עם הרבה מזל, כבר היו דקות שלא האמנתי שנחזיק מעמד, אבל קסיאס כמו תמיד - בשיאו!; גם במחצית הזו יכלנו לכבוש שערים, שלא תטעו, היגואין למשל שוב ביזבז מצב מצויין מול השער, אבל אני אתן לו קרדיט משום שהוא בנה את המצב הזה לבד אחרי שהיתל באחד מהבלמים הכבדים של זניט. חאבי גארסיה שנכנס הוסיף לנו מימד של אגרסיביות, אבל למרות זאת הלכנו יותר מידי אחורה ולא אהבתי לראות את זה.
    זניט ככל הנראה סיימה את הסיפור בצ'מפיונס, קשה לי לראות אותה מדלגת לשלב הבא. יש לה עוד ביקור אצלינו בברנבאו ולא בטוח שברוסיה עם היכולת הנוכחית היא מסוגלת לנצח את יובנטוס למשל. פוגרבניאק הפתיע מאוד בחולשתו וגם ארשבין לא עשה מספיק. הקשר האחורי טימוסצ'וק מאוד דומה לפאולסן, אבל היום הוא היה רע מאוד, היו לנו שטחים רבים במגרש. דני היה השחקן הכי מרשים אצל זניט.
    ניצחון החוץ האחרון שלנו במגרש רציני היה באולימפיקו על רומא בעונת 05\2004, אלא שזה היה משחק חסר חשיבות עבורם וגם ללא קהל אם אינני טועה. אני מאוד מרוצה שעשינו את העבודה בסופו של דבר ואני מעדיף להסתכל על המחצית הראשונה ולא על השנייה. זה לא אומר שצריכים לבוא בשאנטי לטורינו, אשמח לנצח גם שמה.
    כל הכבוד לנו, האללה מדריד!

9. ISRAl Member

ריאל היו צריכים להיות יותר מרוכזים ולכבוש את השלישי. גם החילופים של שוסטר היו לא חכמים.
    ההגנה של זניט לא מתאימה לרמות האלו.

10. ManUtd Fan Member

לריאל היה הרבה מאוד מזל היום. מחצית שנייה היא בקושי עברה את החצי, שליטה מוחלטת של הרוסים. זניט בהחלט הייתה ראויה לשיוויון, הם הגיעו להרבה מאוד הזדמנויות (קורה של ארשאבין ועוד מלא הזדמנויות שבנס עבור ריאל לא נגמרו בשער). היום ריאל נתנה אחלה משחק בהגנה, פפה היה היום ענק. בלם כל-כך הרבה התקפות של זניט. אם לא הוא, לדעתי ריאל הייתה סופגת את השיוויון. ורוד...אני מתגעגע. איזה סיומת (אם כי לדעתי השוער יכל לעשות קצת יותר).

11. cazzo Il Capocuoco

איזה בושה מה שהולך במינסק, טוב שאני לא אוהד יובנטוס... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. duck kc samara Member

2-1 לבלארוסים נגד יובנטוס אולי לזניט יש עוד סיכוי מקווה לנס של בטאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Stretford Ender Member

מחצית נהדרת שלנו בדנמרק. התחלנו בהילוך גבוה מאוד. חבל שסקולס נפצע כי גיגס קצת פחות מנהל את המשחק אבל עדיין עושה עבודה נהדרת (איזה בישול!). חבל שלא הצלחנו להרוג את המשחק, כי הדנים כן מתקרבים מדי פעם לשער אבל סה"כ אפשר להיות מרוצים מאוד.
    רפאל ממשיך להראות יכולת התקפית נהדרת כמו בכל פעם ששיחק. שתי רגליים, משחק טוב על שטח קטן, בעיטה טובה לשער... אני חושב שבסופו של דבר פרגוסון יעשה ממנו קיצוני מצויין. לא שראיתי איזה ליקוי מבחינה הגנתית, אבל זה עדיין מה שאני חושב.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יובינקו כבר עם הבישול השני,וזה עוד מעמדה שהוא לא רגיל לשחק בה,נדבד-החוצה קאמו לאמצע לצד סיסוקו ג'יובינקו שמאלה ומרקיוני במקום נדבד ימניה,אופציה אחרת-נדבד החוצה ומרקיזיו פנימה-ג'יובינקו שוב לצד שמאל..

ההגנה שלנו פשוט בדיחה,מי אמר שלגרו מספיק טוב? מי אמר שלא צריך מגן ימני נורמלי? מי אמר שבופון לא השוער הטוב בעולם,כל פעם שהוא לא עמד בשער של יובה בשנים האחרונות ולא משנה אם הבלמים היו קנאברו ותוראם בשיא גדולתם או קייליני ולגרוטלייה,אנחנו משקשקים,ונראים כמו דייסה.

ועוד משהו קטן,שיחתימו את ג'יובינקו על חוזה חדש ומהר!

15. Il Bianconero Member

חחחח וזה אותו אחד שמדבר אחרי הבושות של המחזורים הראשונים.