מחזור 2 בליגת האלופות: נצחון למנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏30/9/08.

1. פירנצה Member

יש לך פרטים על השחקן הזה?

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המשפטנים של זניט כבר החלו לטפל בפירסומים השיקריים.

בקשר למשחק של אטלטי: ההרכב הפותח נראה טוב, אבל כמו במשחק הליגה האחרון, יהיה רק שחקן אחד על הספסל שיוכל לעזור, מיגל או LG, תלוי מי מהם יפתח. קקו מעולם לא שיחק בבוגרים, הזמן שלו יגיע אולי בסוף העונה ואולי בעוד שתי עונות.

3. JR-Riquelme Member

מה ההרכב? ותהיה לי הזדמנות לראות את אסונקאו באתלטיקו?

4. Sergio Ramos Member

באנגה ששיחק מול סביליה צפוי לרדת לספסל ומאנישה כאמור פצוע, כך שמרבית הסיכוים שאסונסאו יפתח הערב וכך גם מדווחת התקשורת בספרד.

ובנוגע להרכב:

לאו פרנקו(אני לא יודע כיצד תשפיע הרוטציה בינו לבין גרגורי קופה. קופה משחק בליגה ולאו פרנקו באלופות)
    אנטוני לופז, אופאלושי, הייטנחה, פראה.
    מיגל, אסונסאו, גרסיה, מקסי.
    אגוארו ופונגול.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  5. Gunner_ForeveR Member

לא זכורים לי יותר משני מצבים לפורטו בתחילת המחצית הראשונה, שבאמת היו יכולים להכנס לרשת של ארסנל.
    משחק מצויין של ארסנל, כולם היו מצויינים למעט אבואה, שאיבד המון כדורים ושלא נדבר על ההחמצה הענקית שהייתה לו, אבל נשכח לו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    ריאל במזל ענק יצאה עם נקודות במשחק נגד זניט. המון החמצות וחוסר מזל לחבורה של ארשבין וקשה לי לראות אותם עוברים את הבית הזה. יובנטוס בתיקו מפתיע, אבל לפני הכל שאפו לבוריסוב שהוציאה נקודה ממפגש נגד יובנטוס ועוד הובילה 2-0.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/08
  6. קובי ברייאנט Member

המשחק המעניין של הערב זה ברמן מול אינטר שתי קבוצות לא צפוייות אינטר לא מרשימה עד עכשיו בליגה הרשימה במשחק הפתיחה בליגת האלופות.לעומתה ברמן קבוצה לא צפוייבה פסידה למישנגלדבך ואחרי זה פעמיים מבקיעה חמישיות במשחק זה אני צופה להפתעה ולניצחון של ברמן!

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לאור היכולת של ברמן בבונדסליגה, אם היא תנצח בעיניי לפחות זו לא תהיה הפתעה ...

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה מה תגיד, גם אם ברמן הייתה מנצחת את שאלקה 5-0 בנוסף לכל, ניצחון על אינטר יהיה הפתעה.

9. JR-Riquelme Member

כן, כמו שניצחון של ברמן בבאיירן נחשב להפתעה אדירה(ועוד 5-2), זו תהיה הפתעה גם אם ברמן תנצח הערב. חוץ מזה, ברמן במחזור האחרון ניצחה בקושי 5-4 את הופנהיים בבית, ובליגת האלופות עשתה תיקו בבית נגד פאמגוסטה, היא לא מי יודע מה בעונה מטורפת.

קון אגוארו ממשיך את פתיחת העונה המטורפת שלו ומוביל את אתלטי ליתרון ביתי מוקדם מאוד נגד מארסיי. כל כך כיף לראות את אתלטיקו בליגת האלופות, אפילו אם תעוף בבתים(מה שלא יקרה) כיף לראות את הרענון שהם מכניסים למפעל. האווירה שם מטורפת!

10. xavi6 Member

לדעתי זאת לא הפתעה, אתם שוכחים שמדובר בליגת האלופות. הקבוצות פה הן הטופ של הטופ, כמו שברמן ניצחה את ביירן, וניצחה הרבה קבוצות-היא יכולה גם לנצח את אינטר, בטח לבטח אם המשחק יהיה בגרמניה. דייגו, פיזארו, פרינגס וכו' הם שחקנים מהטופ העולמי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פמגוסטה כבר ב 0-2 על פנאתנייקוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    משהו די מוזר בליגת האלופות השנה ...

12. JR-Riquelme Member

כמו היד שגרמה לפנדל של פנא?

13. Raulito Madridista

ברצלונה עד עכשיו מאוד לא משכנעת. הנעת כדור סתמית ללא תכלית, הברק שמסי מוסיף למשחק של ברצלונה מאוד חסר. הקבוצה של גוארדיולה ספגה שער בדקה מאוד קריטית והיא תצטרך להתעשת במחצית השנייה, עם כל הכבוד לעובדה שזה משחק חוץ, שחטיור קבוצה מאוד בינונית והפסד היום יהיה כישלון עבור ברצלונה. אני חייב לציין שהאוקראינים יכלו להבקיע גם לפניכן אלא שוואלדז הציל את בארסה עם הדיפה ענקית(פויול עשה שם חור גדול בהגנה ובכלל לא התלהבתי מההצבה שלו כמגן שמאלי). לדעתי רייקארד צריך לעשות שינוי, ואם הוא בכוח לא רוצה להחליף את מסי אז שיעשה דבר מעניין - מערך 4-4-2 עם הנרי ואטו בחוד כאשר אלבס עובר לשחק כקשר בימין, פויול עובר לצד ימין ואבידאל נכנס לעמדת המגן השמאלי(לוותר על קייטה למשל, אין צורך בשלושה קשרים באמצע). אני מעריך שנראה את פדרו נכנס לשחק ולא את מה שאני הצעתי.

איינדהובן זו בידיוק היריבה שרובי קין היה צריך כדי להתחיל סוף סוף את עונת הכיבושים שלו. שער נהדר של החלוץ האירי אחרי מהלך מצויין של טורס, שגם הוא עוד ייכבוש במשחק הזה לדעתי. איינדהובן פשוט חושך, הם נשברו מהר מאוד כבר אחרי השער הראשון שספגו מקאוט(הרבה מאוד מהגולים שלו הם דרדרלה כאלו שהשוער אשם, לא מחבב את השחקן הזה, הוא שחקן מאוד אפור ולדעתי באבל צריך לשחק במקומו), אני לא חושב שהיא תעבור את שלב הבתים ביכולת הזאת ואולי גם מקום באופ"א היא לא תשיג.

אתלטיקו מדריד עם התקפה מצויינת אבל שהחלק האחורי לא יהרוס לה. השער שהיא ספגה הגיע מצד שמאל שמתגלה כבעייתי לא פחות מצד ימין. גם פרנייה הוא לא הפיתרון. מנגד, אפשר להסתכל על השער הפשוט פנומנלי של אגווארו, איזו טכניקה בהשתלטות על הכדור וגם בעיטה לפינה הנגדית, לאיזור שלשוער אין שום סיכוי להציל. הגיע הזמן גם שראול גארסיה יחזור לכבוש לאחר עשרה חודשים. בנוגע למיגל דה קוובאס, הוא לא הופיע יותר מידי בערוץ הקיבוץ ומעניין מהי היכולת שלו. יש תחושה שאם אתלטיקו לוחצת קצת על הדוושה אז מארסיי מתבלבלת ותספוג עוד שער שיכריע את המשחק.

ציינתי שהשער של אגווארו היה קלאסה, אז גם השער של מאייקון כזה. יש לו יכולת התקפית של חלוץ, פשוט ככה. אני גם זוכר שהעונה הוא כבש שער פנטסטי בבעיטה לחיבורים באחד ממשחקי החוץ של אינטר בליגה האיטלקית. מוריניו העלה הרכב מאוד התקפי עם שלושה חלוצים, אבל חסר לי שחקן כנף בכל-זאת. לפי מה שראיתי אז אדריאנו בונה מהלכים בצורה טובה אבל יכולת הסיום שלו מרושלת, הוא לא מוריד את הגוף כמו שצריך. חבל גם שהוא הפך לשחקן מאוד איטי שכלי הנשק העיקרי שלו הוא המבנה הפיזי(פעם הוא היה רק שרירים והיום יש כמה גרמים עודפים אבל בכל זאת קשה לחלץ לו כדור שהוא משחק עם הגב או מתחיל לדהור). ההגנה של ברמן נראית שבירה מאוד, חבל שאינטר לא משחקת על כדורי עומק. לפי מה שקראתי יש לנו משחק אטרקרטיבי שגם ברמן במשחק עם בעיטה של פיזארו לקורה, מקווה שזה לא ייגמור בשער אחד בלבד.

רומא וצ'לסי, שתי הפייבוריטיות של בית א' עם מחציות מאוד חלשות, רק שאצל רומא המצב הוא קריטי. היא בכלל לא איימה על השער פרט לבעיטה החופשית וגם ספגה לאחר שהכל התחיל בהפסד של מקסס בכדור גובה. מתחילת העונה עובר עליו משהו לא טוב ולכן כל ההגנה של רומא מבולבלת, גם במדי הנבחרת הוא היה זוועה במשחק של צרפת נגד אוסטריה. בכל אופן, בורדו נותרה בעשרה שחקנים וחסר לרומא אם היא לא לוקחת לפחות נקודה.

14. נעם Member

אינטר התקפית?
    יש איזה 60 ומעלה אחוז שליטה בכדור של ברמן.
    ברמן משחק כל המשחק 30 מטר מהשער של אינטר מעבירים פסים ומוריניו מצידו הורה לשחקניו לא לבצע עבירות מיותרות ככה שבמהלך המשחק יש חלקים של מעל 3 דקות שברמן מעבירים פסים בתווך הזה ומחפשים תפירצה.
    הגול של אינטר היה פוקס וטעות איומה של ההגנה. ברמן שולטת אבל לא מסוכנת
    מיריניו 1-0 תומס שאף

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברמן אולי מחזיקה בכדור, אבל זה נובע יותר מפחד שאינטר לא תפתח התקפת נגד ( משחק כ"כ לא אפקטיבי) ומהעובדה שבדיוק לזה מחכה אינטר שנותנת לברמן לשחק.
    מעבר לזה אינטר רמה אחת מעל ברמן ( חוץ מהקורה של פיזארו).

וגם שער השוייון לא ישנה את זה, שכן אינטר פשוט לא משחקת היום ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/08