מחזור 2 בליגת העל :: הכנות לחגים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏30/8/18.

1. אצטדיון למכבי Member

מאמין שחדרה זו לא קרית גת, אם כי מוקדם לדעת, אבל זו עיר יותר גדולה ולא מוגדרת כפריפריה.
    בואו נראה כמה קהל הם יביאו למשחקי ה"בית" בנתניה.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למשחק הראשון בליגת העל אחרי 40 שנה ועוד נגד קבוצה גדולה הם הביאו באזור ה1000 אוהדים, לא הייתי מצפה מהם לגדולות.

יש עוד ליגות בסדר גודל של הישראלית שיש בהן סטנדרט שבכל עונה לפחות קבוצה-שתיים משחקות באיצטדיון לא שלהן ולא קרוב אליהן? אחת הרעות החולות של הכדורגל הישראלי, הקטע ש3/4 מהמועדונים בלאומית ייאלצו לארח באיצטדיונים זרים/גדולים עליהן ברמות מגוכחות(הפועל ר"ג ואיצטדיון רמת גן/הפועל קטמון וטדי) במקרה של עליית ליגה. אי אפשר לייצר ככה מסורת של קהל.

3. Raulito Madridista

הפועל עם משחק בית ראשון העונה ולמרות שכל המסביב הוא מחורבן - יריבה קשה, אין בלמים, הפסד מביך במשחק הפתיחה, זה בטח לא בלומפילד, אפשרות סבירה מאוד ל-0 מתוך 6 - יש התרגשות. הפועל חייבת הפעם לשחק קצת אחרת למרות שזה משחק בית, לתת להפועל חיפה את הכדור ולצאת היא למתפרצות ואחמד עאבד חוזר, השחקן בכושר הכי טוב בקבוצה - יש מהירות! זו לא באמת מהפכה של רפואה אלא שינויים שנכפו עליו. הפועל חייבת להוציא תיקו לפחות איכשהו בשיניים. הבעיה ששוב אין לנו הגנה וכל כדור עומק מדויק יביא למצב. מעניין לראות אם ינקו יקבל קרדיט או שזה הזמן של לבקוביץ'.
    מה יש להגיד, אני מוותר על המשחק של ריאל מדריד היום(מנוי בהפועל כמובן), תנו להרגיש חיוך על הפנים. אגב, הפועל חיפה, בה השלם עולה על סך חלקיו ואין שם כוכבים גדולים - זה בדיוק מה שאני רוצה לראות בהפועל.

כמה פעמים מכבי חיפה כבר נכשלה במשחקי הבית האלה נגד יריבה כמו אשדוד? מקווה שיהיו לה פתרונות להבקיע איכשהו ובטח שלא תקבל גול במתפרצת ושוב נראה את הפרצופים המיואשים. כרגע זו הליגה שלה.

4. alexshw Member

כמי שחושב שזה לא משנה אם מתרסקים מחזור 6 או 16, אני לא חושב שהתוצאה היום תשנה יותר מדי.
    ניצחון של מכבי חיפה ידחה את הקץ, הפסד יביא כבר עכשיו בלאגן אדיר וכנראה רכש פאניקה.

בשורה התחתונה המועדון הזה נכשל עוד לפני שהעונה התחילה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

http://www.interload.co.il/upload/3755024.Xxx

יותר חשוב מכדורגל. לפני המשחק הפועל תקיים טקס הוקרה לזכרה של אתאר אלהוזייל, אוהדת אדומה מלידה שנהרגה בתאונת דרכים בקיץ בגיל 29. המשפחה של אתאר תגיע לטקס.

אני רוצה לומר כמה מילים, לא באמת מכיר אותה אישית, היינו חברים בפייסבוק וגם באינסטגרם, פה ושם וואטספים, התפספסה לנו ישיבה על קפה לפני אחד המשחקים בבלומפילד, אבל היא באמת הייתה אוהדת מדהימה במלוא מובן המילה. אתם יודעים יש אוהדים שמרגישים בטירוף בנצחונות והם עמוק בחרא בהפסדים וגם ביקורתיים-אובר, מרירים. היא תמיד הייתה חיובית. ורמוט הלך? לא צריך, הוא לא רצה להיות פה. עונה בלאומית? אנחנו חזקים והמועדון היה צריך את זה. עוד משחק שהפסדנו? הקבוצה נלחמה. המצב קשה? חייבים להגיע לעודד בכל-מקרה. אהבה את הפועל בטירוף, כל שבוע סטטוס אדום. כל הכבוד להנהלה.

אגב, באותו יום היה גם פיגוע וחשבתי בהתחלה שזה שייך אבל אז דיברתי עם אוהדים אחרים ואמרו שזו תאונת דרכים מצערת. דך הפייסבוק שלה עוד פעיל לדעתי בזכות המשפחה.
    הלוואי והמשחק היום היה נגד מכבי או בית"ר, ואני אסביר. אני חושב שכדורגל הוא מכנה משותף ענק שמחבר בין כולם. האוהדת היא ערבייה כמובן, ואין לי ספק שאוהדי בית"ר לא היו שורקים בוז אלא מוחאים כאפיים, וגם מכבי.

לירן, oFiRzZz, Maccabi Diamond ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Mahranlala Member

ההרכב שיעלה היום הוא אחד ההרכבים המביכים ביותר שראיתי בהפועל ת"א בליגת העל מאז שאני אוהד אותה, אולי למעט המשחק נגד ק"ש בעונת הפירוק.
    רובי לבקוביץ', עידן כהן, רוג'ר, רז שלמה, מרווין פרסמן, שי אליאס, ניר לקס, רז כהן, אחמד עאבד, רועי זיקרי, עומר דמארי

בניגוד להרבה אנשים - לא חושב שתהיה תבוסה היום לאור איך שאנחנו באים למשחק אבל קשה לי לראות אותנו מנצחים, מריח לי כמו איזה 0:0 שנהיה מרוצים ממנו.

7. Raulito Madridista

רוצה נעבור על ההרכבים בעונת אסי דומב 2014/15? או כמה מחזורים קדימה, בעיקר אחרי שגילי ורמוט עזב, עם כל הכבוד לבואם של רייכרט וגולדברג. גם ב-2007/08 עד שהגיע החיזוק בינואר היה הרכב מביך להוציא את אניימה-באדיר-דגו. יש לנו היום התקפה(מוליץ ממתין על הספסל) ושום דבר אחר, בערך. אני הייתי רוצה לראות את המועדון מכניס את היד עמוק יותר לכיס אבל לא בטוח שהפסידו את ראדי בגלל כסף, הבטיחו לו בסכנין הרים וגבעות, והמועדון לקח הימור על התקפה חזקה יחסית בכל הכוח.

לאחר הדרבי העצוב נגד מכבי, כשורמוט שיחק במדי הפועל עם סרט הקפטן כשהוא סגור שם - הפועל ניצחה איכשהו את הפועל רעננה במשחק פוקסי לחלוטין, 2:1. להלן ההרכב של הפועל, תחזיק חזק:

הפועל ת"א: אפואלה אדל (תום אלמדון, 70), מתן אוחיון, יורגן קולין, סארי פלאח, אברהם צ'קול, שי אבוטבול, בן רייכרט, רמזי ספורי (ישראל זגורי, 32), שגיב יחזקאל, אמידו בלדה, דודו ביטון (משה אוחיון, 62).
    הדגשתי את אלה שלדעתי הם באמת שחקני כדורגל ויסלח לי הסקורר דודו ביטון. משה אוחיון עלה מהספסל ואם נאמר את האמת היה נראה קצת פנסיונר.

8. Melikson24 Member

אין ספק שרייכרט ויחזקאל הכוכבים הם שחקני כדורגל אבל אוחיון לא.

hbs7 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. Butragueño מנהלים

https://scontent.ftlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40443719_1825575980830855_7141717855111741440_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=2649572d6e678ffe7fb99c0cf6f7eac0&oe=5BF92479
    המשחק המרכזי, ומשחק העונה, מפגיש בין שתי הקבוצות האחרונות שלקחו אליפות בליגת העל שלנו, הפועל באר-שבע ומכבי תל-אביב. שתי הקבוצות מגיעות כמודחות מהשלבים האירופיים, כאשר הטרייה מבין השתיים, מכבי תל אביב, הודחה בשבוע האחרון באופן מפתיע.

הפועל באר-שבע תארח את משחק העונה הראשון, כאשר הצליחה לשמור על 0 הפסדים לאורך תקופה ארוכה, עד העונה הקודמת, כאשר אותה מכבי תל-אביב שברה את המחסום, ונצחה 1-0 באצטדיון טרנר, משערו של דור פרץ.

שתי הקבוצות יגיעו דרוכות, האחת, המארחת, הפועל באר-שבע, מגיעה לאחר תיקו 1-1 נגד עירוני קרית שמונה, והאורחת, מכבי תל-אביב, תגיע לאחר נצחון 2-0 על מכבי חיפה. שתי הקבוצות לא הציגו כדורגל גדול, בעיקר לא את מה שהתרגלנו לראות בעונות האחרונות, אך אין ספק שמפגש בין השתיים יספק לנו 90 דקות של מתח ועצבים.

ההרכבים יפורסמו בקרוב.

10. Butragueño מנהלים

בן רייכרט שחקן כדורגל? הוא בן 24 ומרגיש לי כבר שעבר עונות כמו שחקן בן 30.
    מדהים שעוד מישהו חושב שהוא איזה טאלנט. אם לא העונה החמודה ברמה"ש, ורצון תמוהה של מכבי ת"א לרכוש אותו, הוא היה היום בקאדר השחקנים כמו דולב אזולאי, נבו מזרחי וגיא דיין.

עוד שנתיים הוא יעלם כמו עידן סרור.

11. Raulito Madridista

אני חושב שבגדול הדיון הוא די מיותר, שימו לב שמדובר על עונת 2014/15 ובואו נחזור לאותה נק' זמן, אף-אחד לא חשב שבן רייכרט יהיה פירלו אבל גם לא ציפו שיהיה 'קבלן ירידות'. הוא הביא הרבה תנופה וחוצפה למרכז השדה המת של הפועל ת"א ב-2014/15(היה לנו באותה עונה את לוקאס סאשה שהיה בסדר, אבל חוץ מזה - נאדה), גם בן התמודד בהתחלה עם מצב לא פשוט. אני בטוח שהוא היה חוזר במנהרת הזמן לאותה עונה ומתחנן לקבל צ'אנס לעשות את הדברים יותר טוב. לדעתי משה אוחיון כבר אז היה לקראת סוף הקריירה, די פנסיונר, משחק בהליכה וקלף במצבים הנייחים ולא יותר אבל זה לא קריטי.

המטרה שלי הייתה להראות לחבר האדום שהפועל איבדה את זה לחלוטין ממזמן ומה שבנו השנה זה לא כזה חרא, בטח בהתחשב בליגה. צריך מישהו קצת יותר פתוח מהניסנובים - שמונעים מהקהל לחזור בכמות גדולה יותר בגלל המחירים, מישהו שמבין בכדורגל טיפה יותר מהם וגם כיס יותר עמוק. מעבר לכך, כבר היו לנו כל מיני רומנים בקבוצה שהגיעו כשם גדול, אנטל למשל, פינטילי שהיה הקפטן הגרוע ביותר לדעתי בהפועל ועוד ועוד - כולם נכשלו. אני חושב שזו לא בדיוק העונה להתלונן על סגל השחקנים, האיכות וכו'. על מחירי ההנהלה - זה נושא אחר..

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה מבזבזת עשרים דקות על שטויות והנה חיימוב מציל אותנו אחרי שההגנה שלנו מתפרקת.

13. DUGRI Member

באמת קשה לי לקבל את העובדה שסן מנחם שחקן כדורגל מקצועני.
    אם הוא היה ימני ברגל אני משוכנע שהוא לא היה בליגת העל.

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי שעה משחק. הולכים קדימה, אבל שום בעיטה לידיים של ג'רפי. תכנית המשחק של אשדוד עובדת כי בצורה הזאת השער כבר יפול להם.

15. סמואל אטו Member

חיפה גרועים.
    שום שינוי נראה לעין בינתיים.