מחזור 2 בליגת העל :: הכנות לחגים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏30/8/18.

1. קשר ימני Member

תודה לדן ביטון.
    אני לא בטוח בכלל שאנחנו מנצחים את המשחק הזה בלי המתנות שלו.

2. Butragueño מנהלים

כן שבחים על רוטן ועל לחיצת הידיים של שחר לשחקנים.
    שירדו לקרקע, כולה אשדוד.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

איזו סיומת של עוואד בקלאסה ברגל שמאל נגד כיוון התנועה של השוער, חשב את עצמו הנרי ליום אחד, אבל האמת שזה שחקן שכן מרתק לראות במכבי חיפה ואין הרבה כאלה. עם סולליך ממה שראיתי הייתה קצת יותר מהירות, אבל שוב - מכבי חיפה עושה מתפרצות בסדר. לגבי משחק מול הגנה עומדת? אין חדש תחת השמש ועל כך רוטן צריך לתת את הדעת.
    נשמות טובות אומרות ששרצקי שוקל להחליף את סילבס. קודם כל אם המחליף שחשבו עליו הוא מימר - אז חבל. שנית, כולה מחזור שני, ובפתיחה ק"ש הייתה לא רעה נגד באר-שבע ואולי אף שווה ניצחון, ככה שאם מאמינים בסגל ובעבודה שנעשתה בקיץ - אז למה?
    אני תמיד שמח לראות את מהראן ראדי כובש, והוא מספר שהוא היה עובד על כדורים חופשיים אחרי כל אימון לפחות חצי שעה. כל שחקן צעיר שרוצה לבעוט נייחים צריך ללמוד ממנו. בינתיים סכנין עם פתיחה בעצלתיים יחסית. מכבי נתניה? לא קל לקום מ-5:0 לדעתי, זה לא ברגע. אחרי הפגרה נראה קבוצה קצת אחרת.

4. Butragueño מנהלים

תהיה בטוח שאם שרצקי ירצה להחליף את סילבס, זה לא יהיה בחדר חדרים ובשיחות אישיות, זה צריך להיות שואו.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסוג המשחקים שלא משנה כמה ידברו איתי, יסבירו לי, ישכנעו אותי - שום דבר לא יסיט אותי מן המחשבה שהשופט הימר שהמשחק יסתיים בתיקו.

6. עידן444 Member

פעם שניה תוך כמה שבועות מול סכנין שמתעלמים מפנדלים. העיקר על שפשוף ביד של כחלון בקצה הרחבה שרקו.

אני גם לא ראיתי שום עבירה בכדור החופשי שהוביל לשער שלהם. שופט שנותן יתרון בעבירה לא ספורטיבית על שחקן בדרך לשער ושוכח...
    נותן צהובים נמהרים מצד אחד ומצד שני משיכות בחולצה וכניסות מסוכנות בכלל לא זוכות להתייחסות שלא לדבר על צהוב...

באמת שפשוט מוציאים את החשק.
    אם הגעתי למצב לפני שבוע שאני מתלבט אם לסוע לחיפה וההתלבטות נגמרת כשאני רואה שגל לייבוביץ׳ הוא השופט ונשאר בבית כי יש שופטים שהורסים לי את הבריאות- זה אומר הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

נראה הערב שתי קבוצות שונות לגמריי מבחינת הגישה, דומה יותר למשחקי הגומלין של שתיהן באירופה הייתי אומר, רמת המוכנות תיהיה בשיא ומשתי הקבוצות האלה מותר לצפות לכדורגל טוב למרות שאנחנו רק ב-2 בספטמבר.
    לדעתי זה משולש קלאסי בטוטו, מכבי לא פייבוריטית בטרנר, אבל בטח שיכולה לנצח, הרצף שהיה לבאר-שבע לא יחזור על עצמו ואין ספק שהיא יותר פגיעה ואני רואה ממכבי הרבה רעב וגם אמנם קשה לי להגיד 'שיפור' אבל יש לה אינסוף אפשרויות בהתקפה. מצד שני ניצחון של באר-שבע לא יהיה הפתעה מן הסתם. שימו לב שאם מכבי מנצחת כאן היא בפור של 5 נק' ונכון שכולה מחזור שני אבל זו דחיפה עצומה ומספיק עוד פאשלה של באר-שבע בקרוב וזה צומח.

במשחקי העונה תמיד דמיינו את וואקמה מצד אחד וזהבי מצד שני וכשזהבי הלך אז טב"ח או קיארטנסון וכרגע יש גיבורים חדשים. אז מבחינת באר-שבע זה מליקסון, משחק שהוא חייב לקחת על עצמו, וקראתי שההתלבטות היא או עזרא או בן-בסט אז אני הולך על חן, אפשר לגוון, בימין זה עבד טוב מול ק"ש(ומכבי לא באמת תתבנקר, היא גם תתקוף, זה לא יהיה משחק כמו נגד רוב היריבות בליגה) ובשמאל יש לו את החיתוך לאמצע. אני תמיד חושב שעדיף להיות טקטי עם שלושה קשרים באמצע, וככה אפשר גם לשלב את חנן ממן נניח, מאשר שלושה בלמים שזה מזמין לחץ. במכבי, עטר בטירוף, זה הזמן שלו, חוד שלו ושל שכטר יכול להצית את הדימיון ויונתן כהן גם מבטיח, תמיד אחד מהשלושה, אם לא יותר - על הספסל, ויש גם את יכולת המסירה של מיכה והמהירות של אצילי, זה כאב ראש חיובי.
    אולי זה הזמן של ראיקוביץ' לתת משחק גדול בליגה סוף-סוף, להוכיח שהוא לא רק מתרגז ובועט בבקבוק אחרי הפסדים אלא שהוא מסוגל לעשות סוויץ' ולקחת על עצמו.

בקיצור, המשחק היחיד בליגה הזו שבאת שווה לראות, ייתכן ויוכרע על טעויות ועל הפרטים הקטנים. יש כישרון, שתי ההגנות די חרבנא, יהיה בסדר. באר-שבע לדעתי קצת יותר לחוצה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו צריכים לבוא באנרגיות חדשות, עם כל מה שעברנו בקיץ עדין יש לנו סגל חזק ואנחנו צריכים לנצח היום.

מבחינתי ממן הוא שחקן קליני, איש של מספרים, ולכן הוא חייב לפתוח היום.
    בהעדר קיצוני חדש צריכים גם את עזרא בצד אחד ואת מליקסון בצד השני.
    קבהא לא הראה בעיני משהו שמצדיק לתת לו הרכב, פותח עם אוגו ואייבנדר ביחד עם ממן.

חשוב לבוא בטירוף היום ביציעים, לסחוף את הקבוצה להופעה טובה, הכל תלוי רק בנו!

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/18
  9. Butragueño מנהלים

יואב כץ: "המשחק הגרוע ביותר שלנו העונה".

10. קשר שמאלי Member

הרכבים משוערים?

11. Drama2 הסמל מעל הכל

איזה שופט שלא נדע

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי השופט?

13. Drama2 הסמל מעל הכל

גרינפלד

14. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה מדבר על הקשר שאשדוד הביאו?

או שחקן התקפה?

15. Raulito Madridista

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40532733_1770668636382629_6148279790559297536_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=376e513c60482f068f55f48d197b2627&oe=5C2F1C45

יצירתיות לא חייבת להיות רק על כר הדשא. בקבוצות אירופה המועדון או השחקנים היו מחזירים לאוהדים כסף על הכרטיסים אחרי תבוסה כואבת, אבל הנהלת נתניה עשתה את שלה לדעתי. מועדון מרגש ואי-אפשר לומר אחרת.

בנושא אחר, השחקן של רעננה שכבש אתמול את שער הניצחון הדרמטי דווקא מול סילבס - כמה שחקנים בליגה שלנו יכולים לבעוט ככה בקלאסה בשיא הלחץ ברגע האחרון? מדהים בעיניי, מעכשיו אני מתחיל לעקוב אחריו.

היום נוכל לראות עד כמה הליגה הזו מוזרה. לכאורה מכבי פ"ת שרקדה נגד בית"ר ירושלים, פוגשת את בני-יהודה שנראית רע מאוד והפסידה למ.ס אשדוד ברגע האחרון. מריחים הפתעה במשחק הזה? פ"ת פתאום תבוא התקפית-אובר ובני-יהודה 'תעשה פ"ת' ותצא למתפרצות? יכול להיות. מה שבטוח -ראשית, אבוקסיס בלחץ. שנית, אם יקרה הפוך - אני אכתוב שאני לא טוב בהימורים. אבל בליגה הזו אין יציבות אף-פעם מצד כמעט כל הקבוצות.

Clock End Stand ו-עידן444 אוהבים את זה.