מחזור 2 בליגת העל: מכבי חיפה מובכת בבית מול האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏31/8/12.

1. abcd Member

עם השיטה הזאת חיפה כנראה תפרק את הקטנות ואת הקבוצות עם ההתקפה האיטית אבל תאכל אותה בגדול מול קבוצות קצת יותר חכמות. כנראה שהוא מרגיש צורך לאשר את כל הדיבורים על איזה מאמן התקפי הוא.
    אם עטר לא ישנה שיטה אז באמת תהיה לחיפה קבוצה התקפית מאוד אבל כזאת שתסיים מקום 4.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא יאומן. על זה אני מדבר. אני מבין ששחר לא איזה שייח עם כמה 'עצי כסף' בגינה שלו, אבל בדיוק זה הקטע שמרגיז אותי. במקום לשחרר את שראנוב ובוליאט הוא משאיר אותם בקבוצה. מה התועלת של זה?

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שי מה אתה רוצה?
    הם עומדים למכירה מתחילת הקיץ ואף קבוצה לא הציעה אפילו הצעה אחת עליהם.
    זה לא שהוא אמר להם שהם לא משוחררים וסתם משלם עליהם. בהזדמנות הראשונה שתהיה הצעה הם ישוחררו.

4. henry1 Member

מי כמונו יודעים כמה בינוני עטר ואלמלא התקשורת גם רוב אוהדי הכדורגל בארץ היו יודעים. אבל למרות זאת, זה עדיין לא אומר כלום. לחיפה יש תקציב כמעט בלתי מוגבל ביחס לשאר הקבוצות בכדורגל שלנו. יש להם גם חלק התקפי טוב. עם חיזוק נכון, הבינוני הזה עוד עלול להצליח. בינתיים, זה בדיוק כמו שחשבנו. עוד הרבה מזומנים יתגלגלו בגלל הטעויות שלו.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אומר כמה שנכשלנו עם החבר'ה האלה. בטח עם בוליאט. אני גם לא שלם עם חזרתו של פיליאבסקי לקבוצה, אבל זו דעתי.

(אני עברתי כבר לדיון של מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לשחרר ככה סתם, יש חוזה. הוא חייב לשלם להם כסף, זה בדיוק כמו שאתה מפטר עובד, מגיע לו פיצויים, רק שבכדורגל הפיצויים הם הרבה יותר גדולים ועבור תקופת עבודה קטנה, לכן נוקטים בטקטיקה של אתה משוחרר מהקבוצה, למראית עין, לא מתאמן ולא רוצים אותך אבל משלמים לך בתקווה שתמצא קבוצה כי אתה רוצה לשחק בסופו של דבר, בדיוק כמו יצחקי, מדוניאנין ושות' במכבי כדוגמא השנה.

רמי וייץ חתיכת נאחס "הנה השער של ב"ש". סוויסה אפילו לא הסתובב עדיין, החמצה גדולה אבל רמי כנראה מקנא בארבל ורוצה להיות מאוס כמוהו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער נהדר של דסה, לחבורים, אבל כל כולו הנאיביות של ב"ש, כמה מצבים אתם צריכים בשבי לשים גול? מי שלא כובש סופג. מה שכן אני הרבה יותר אוהב את ההרכב של ארלישע, רק די נעם הכדורין הארוכים

8. Ajax Amsterdam Member

שנה עברה ושום דבר לא השתנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על מכבי חיפה והיא נראית לי כמו מכבי נתניה, רק בירוק לבן. אמיר אדרי בשער, לפניו הגנה מביכה, חלק קדמי מוכשר ובראשו חן עזרא ומעל הכל, מחצית ראשונה שמרמזת על כך שהמשחק הולך להסתיים בתבוסה ובירידת מתח הראשונה כל האויר בורח מהמפרשים.

והם עוד מעזים להשאיל שחקנים לעירוני קריית שמונה, כאילו מדובר באחת הנמושות של הליגה. חצופים או חסרי מודעות, תחליטו אתם.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וסינטיהו סולליך לא היה בסגל עוד כי יש לו סעיף בחוזה שהוא לא יכול לשחק נגד מכבי חיפה...פאתטי

11. alexshw Member

סלליך עצמו רצה ללכת לק"ש ושחר הג'נטלמן שחושב על הכל חוץ מטובת מכבי חיפה הסכים.
    אצלי כל המושאלים היו משחקים בקבוצות של מקום 6 ומטה לפי התחזית.

12. Muurad Member

למה? לגיטימי לגמרי.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לגיטימי מכבי חיפה עד כדי כך מפחדת משחקן שאין לו מקום אצלה בהרכב/מחליפים שיילך לקבוצה אחרת וינצח אותה? שחקן אחד כן?

14. ראיין אדלי Member

אכזבה ענקית, פשוט אין לי מילים.
    משחק שהיינו חייבים לנצח, היו לנו מספיק מצבים במחצית השניה כדי להכריע את המשחק.
    מאכזב מאוד שדווקא בשני המחזורים הראשונים (מול הקבוןצות החלשות בליגה) אנחנו לא מצליחים לנצח... מה יהיה מול הגדולות?

15. Number 8 Member

דימיטאר מקרייב חוזר לליגת העל ומבקיע צמד.
    חוד הכולל אותו ואת מוראד אבו ענזה יכול להנפיק יותר מ-25 שערים ביחד.