מחזור 2 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/8/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שראינו בשנה שעברה, כל עוד יש קיזוז, אין חשיבות לניצחונות בסיבוב הראשון...ועכשיו גם לא להפרש שערים כי במידה ויש שיוויון בסוף יש משחק מכריע.

2. alexshw Member

לא מכריע על אליפות, אבל על מאבקי מיקום כן.
    יכול להיות גם שיוויון נקודות במחזור 30.
    בקיצור אני בעד לא לרחם.

אבל באופן כללי נגד מכבי פ"ת תמיד הולך קשה.
    צופה לבונקר מפואר שלהם.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם המיקום ראינו שנה שעברה ששווה לקליפת השום...מכבי חיפה סיימה ראשונה כשיש לה משחק מול הפועל בבית ומשחק קליל מול בני יהודה בחוץ בסיום כשכל המגרש ירוק...וראינו מה היא עשתה עם ה"מיקום" שלה...הכל תלוי בכושר הנתון בשלב הפלייאוף לא בשום דבר אחר.

4. alexshw Member

עדיין מקום ראשון נותן לך ביתיות במשחק העונה. נותן 3 משחקי בית בפליי אוף.
    זה אחר כך מפסידים זה משהו אחר. אבל בהרבה עונות ראינו שזה נתן לנו יתרון.
    ביתיות זה דבר חשוב ובמאבקים מול הפועל ת"א יש לנו עדיין יתרון ברור בקריה עליהם(גם בבלומפילד האמת) ב - 20 השנים האחרונות.
    גם למכבי ת"א לא הפסדנו בקריה נראה לי איזה 6 שנים.
    בקיצור עדיף לסיים ראשונים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/10
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מעריך מאוד את בני יהודה. מצטרף למחמאות לגבי גיא לוזון אבל אני חושב שהם התחזקו עם בואו של קשטן שהוא מהמאמנים הטובים בישראל ואחד שאולי יכול לגרום להם בשנים הקרובות לעשות את קפיצת המדרגה מקבוצת הצמרת כפי שהיו בשנים האחרונות לקבוצה שמתמודדת על תארים.
    אני לא מזלזל בבני יהודה ואני חושב שהיא קבוצה שתתמודד השנה בכל הכוח על הפליאוף העליון ולדעתי גם תגיע לשם.

הסגל של בני יהודה טובה יותר מהסגל שלנו לפחות בפתיחת השנה בגלל החיבור בין השחקנים ובגלל העובדה שמדובר בקבוצה עם המון איזון.
    שחקני בית כמו בלדוט, מורי, עזוז ועוד מספר צעירים שירצו להוכיח את עצמם, לצד שחקנים זרים מצוינים כמו אינוגבה, יבוריאן וכמובן גלבאן המצוין. ואסור לשכוח שחקנים כמו כפיר אדרי, משה ביטון ועומרי אפק שמוסיפים להם ניסיון.

2. בקשר לצד שלנו בשבת. אני אישית הייתי פותח עם אילוז שמגיע לו לדעתי את הצאנס להוכיח את עצמו בתפקיד המקורי שלו בקישור. כשמחלוף יעלה מהספסל במקרה הצורך.
    הייתי שמח מאוד גם לראות את משה אסולין במקומו של אייל שן החלש וכמובן את ברננדו לוקח חלק אם הוא מסוגל אפילו כחילוף במחצית השנייה.

אני חושב שבבית שלנו אנחנו בהחלט מסוגלים לנצח את בני יהודה אבל זה בטח לא יהיה קל או פשוט.

6. Green Lantern Member

שמישהו יסביר לי את ההיגיון בלשים משחק בחם-אש בצהריים באוגוסט,ואם כבר לשים,לא עדיף לשים משחק ללא קהל?

איזה חלם.

7. alexshw Member

אני דווקא חושב שהם נחלשו. בגלל בואו של קשטן.
    מאמן עבר, שמוריד כל שמחת חיים.
    בגביע אירופה בני יהודה נראת קבוצה עייפה ומתה.
    זה כאילו שראיתי את הנבחרת שלנו ממשיכה בקמפיין האחרון.
    קשטן צריך לפרוש לפנסיה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתרון כשלא היה קיזוז...אנחנו בסיטואציה שונה לגמרי...בתאכלס גם אם תנצ 30 מ-30 ותהיה עם 45 נק' יש מצב שלא תקח אליפות בגלל הקיזוז...

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בקרית אליעזר. שער פתיחה מהיר של גאדיר, אבל אחרי זה המשחק התאזן. אגב מזוית צילום אחורית ראו שגאדיר גם לא בדיוק בעט בצורה טובה. הכדור איכשהו נכנס מתחת לגוף של השוער, לדעתי צריך גאדיר לעבוד על הסיומת שלו כי יש לו כל הכלים להגיע בלי שום דבר לנבחרת.

לא מבין למה אי אפשר להתחיל משחקים כאלה בשבע ואת המשחק אחרי זה בתשע. מה הבעיה פה? באוגוסט לא צריכים לשחק לפני 7.

10. wings Member

זה לא יאומן המשחק בקרית אליעזר. מה זה הדבר הזה, זה כדורגל זה? איזו ליגה פח.
    ומילה על יניב קטן. במשך שנים הוא היה השחקן האהוב עלי, שחקן חכם שתמיד משחק
    בשביל הקבוצה, תמיד משקיע. הבן אדם פשוט משחק בהליכה, לא מעניין אותו לרוץ בכלל
    אפילו כשהוא מאבד כדור ויש לו הזדמנות להילחם עליו, הוא פשוט מוותר. אם לא מתאים
    לו לשחק כדורגל יותר שיפרוש. ברצינות.

עדכון: עכשיו אומרים שהוא פצוע והוחלף. טוב, נסלח לו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי קלינגר תמשיך ככה...

מסכנים אוהדי הפועל ב"ש שזה המאמן הפח שלהם. עדיף עזורי.

מכבי חיפה כל כך חלשה, אבל המזל שלה הוא שמכבי פ"ת כל כך פאתטית אז הניצחון 0:1 מונח בכיס ובקלות...ואוו איזה פחים פ"ת. גם אם שחקני מכבי חיפה ירדו עכשיו ויעלו במקומם 11 קונוסים, המשחק לא ישתנה, האמת גם שאיך חיפה נראית זה עצוב. אם היתה פה יריבה שרוצה קצת לנצח היא היתה מפסידה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  12. GiladG2 Member

מתי מתחיל המשחק של מכבי חיפה נגד הלוזונים? דחו אותו ליותר מאוחר ומשדרים כרגע את החימום?

שום מילה טובה על אף שחקן. כדורגל מגעיל. אנשים שקוראים לעצמם "כדורגלנים" משחקים בלי חשק, בלי שום מוטיבציה. גועל נפש.

13. alon159 Member

כדורגל כל כך נרפה וחלש...
    מזל של חיפה שפ"ת באו פראיירים היום.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ביכולת הזאת חיפה חושבת שיש לה מה למכור במאבק האליפות נגד הפועל אז היא טועה, מאוד טועה. היכולת הזאת זה המשך ישיר ל-25 הדקות שהיו בשבוע שעבר, עד שמכבי נכנסה להלם בגלל הפציעה הנוראית של ברק.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מהמשחק הזה אפשר לקחת רק את שלוש הנקודות, שגם הן הושגו יותר מחולשה של היריבה מאשר מעליונות מקצועית שלנו. בושה וחרפה איך שהשחקנים נראו על כר הדשא. מסכים ששעת המשחק לא היתה נוחה, אך זה בשום פנים ואופן לא מצדיק יכולת נרפית שכזו. כולי תקווה שבתום העונה ניפרד מג'ון קולמה, שממשחק למשחק שובר שיאי גיחוך חדשים, שחקן כל כך מוגבל שלא מתאים למועדון גדול. אין אף שחקן שאפשר לציין לטובה, למעט אולי עותמאן, שניסה והשקיע, כל היתר ביזיון.