מחזור 2 בליגת העל: תיקו בדרבי התל-אביבי הקטן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏26/8/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הופעה ראשונה הערב של הקבוצה הספק מסקרנת ספק בעייתית שלנו בליגה. סכנין על פניו נראית יריבה חלשה, לא שאנחנו שוס, אבל עדיין.

אין לי שום ציפייה לקראת המשחק, לא יודע איך נראה ואפילו לא יכול לצפות תסריטים אפשריים. מקווה שנפתח את העונה ברגל ימין.

יאללה הפועל!

2. Igi Member

ההרכב של חיפה בסדר גמור.להחליף יותר מ-4 שחקנים כשעברו כבר ארבעה ימים מאז המשחק זה דיי מוגזם. השחקנים שנמצאים בכושר לא טוב וחייבים מנוחה ובכללי נמצאים בסכנת פציעה מתמשכת(גולסה,בוקולי,ניר,משומר) מקבלים את המנוחה שלהם וחוץ מזה ההרכב בסדר, אני בטוח ששחקנים עוד יקבלו מספיק הזדמנויות העונה עם העונה האירופית הקרבה עלינו.

3. Don Joan Roman Member

את תורג'מן הביאו חד משמעית כדי שהוא לא יבוא לבית"ר ירושלים בתור שחקן לא מושאל עוד חלק מ"טוב הלב" של "דון קסקט ",

4. סטפן שאלוי Member

די כבר לפארוניה הזו, ולשטויות:

שחר לקח את תורג'מן מבית"ר? כן, בטח, בית"ר ממש מאיימת על קבוצת-התחתית מכבי חיפה. הגיוני.

ה"תחביב" של יענקל'ה הוא לקנות שחקנים מבטיחים בתחילת דרכם בגרושים, להשביח אותם, ולמכור אותם באירופה במליונים.

ועוד משהו: לולא שחר קנה את עזריאל בכפול משווי-השוק האמיתי שלו, לא היה לפינוקיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_liar.Xxx קורנבלוף מאיפה להעלות לעצמו את המשכורת.

אני יכול להגיד פה לכולם, מידע אישי, יד ראשונה: יענקל'ה אוהב את בית"ר, ולא סתם היה הספונסר שלה לפני שנים רבות. יחסיו עם כל יו"ר של בית"ר היו מצויינים.

בין מחנות האוהדים היו כל השנים יחסים מצויינים, עד שהגיע הדור שאתה נמנה עליו, והתחיל עם הקטטות, הסכינים, והאבנים. מספיק לעבור על גליון ההרשעות של פטורי כדי להבין.

לפני 6 שנים, להלווייתו של דוד "עראק" שמואלי, לא הגיעה הנהלת בית"ר, אבל הראשון שכן הגיע, כולו בכי, היה ג'ורג' ואסילי, האוהד מספר 1 של מכבי-חיפה.

ועוד תזכורת: אני זוכר טוב מאוד איך שחקני חיפה פתחו רגליים בעונה אחרי זאבי כדי שנישאר ליגה.

אז די כבר לשנאה הזו חסרת-הבסיס וההצדקה כלפי מכבי חיפה בקרב צעירי אוהדי בית"ר. די!

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צופה גם כך משחק קשה ולאו דווקא בגלל היריבה. אחרי 80 דקות בבלגיה לשחקנים כבר לא היה כח לעבור את החצי, עכשיו כשהמוראל ירוד אני מצפה למשחק קשה ביותר. אם מכבי חיפה לא תבקיע במחצית הראשונה היא עלולה לאבד נקודות.

מסכים לגמרי לגבי טוואטחה. אם המגן השמאלי הצעיר ימשיך לשחק כל שבוע שני משחקים הוא לא יגמור את העונה ללא פציעות. היום יש אפשרות מצויינת לפתוח עם מגרלשווילי.

אם קטן היום פותח בהרכב ברור שהוא יותר גדול מהמאמן. אחרי המשחק בבלגיה היתה שיחה בין השניים ודי ברור לי שהתקרית אכן קרתה. פשוט לא יאומן ששחקן שהוא עוד הקפטן מתבזה בצורה הזאת ואחר כך לא מוענש במספר משחקים מחוץ לסגל. ברצינות, מי שולט בקבוצה? המאמן או קטן ודווידוביץ'?

6. alexshw Member

מכבי חיפה כצפוי מסריחה את המגרש במחצית הראשונה. תמיד לוקח זמן לקבוצה ישראלית לנחות בארץ.
    שחר צריך לפרק להם את הצורה במחצית. יש 700 חלוצים בסגל, אבל קישור מרכזי נראה פארטייה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקים בלי קהל זה אחת הרעות החולות הכי גדולות של הכדורגל הישראלי. אף פעם לא הצלחתי להבין את צורת הענישה הזו. זה שואב לגמרי את כל האנרגיות מהשחקנים (שגם ככה אין יותר מדי מהן בכדורגל הישראלי) והופך את זה למשחק אימון דלוח לכל דבר. חייבים למצוא עונשים אחרים, נמאס כבר מזה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה צפוי, מי שחשב שמכבי חיפה תחגוג לא מציאותי. זה שאין קהל לא הבעיה שלי, הבעיה מתחילה עם המאמן ששם בהתקפה את דבאלישווילי, אזולאי ועמאשה. אני הייתי שם את ורד בצד ימין, דבאלישווילי/אזולאי באמצע ועמאשה בשמאל. בצורה הזאת ההתקפה לא עובדת.

אני מקווה שבמחצית השנייה הקבוצה תצליח לגנוב שער, אבל לא אהיה מופתע אם זה לא יקרה. אגב, בשביל מה לשחק בחום יולי אוגוסט בשעה הזאת? עזבו, גם זה ויכוח מיותר. נותר כרגע רק לקוות שנראה במחצית השנייה קצת כדורגל וניצחון של מכבי חיפה.

9. סטפן שאלוי Member

אלף חלוצים, ואפס מאמנים!

שחר, לך לבדיקת-עיניים, אלישע מוכר לך איטריות קרות!

10. oFiRzZz Member

הגנה מסננת יש לחיפה,בעיה גדולה..

11. שגיא Member

איזה קבוצה רעה. איזה הגנה מסננת. זה פשוט לא יאומן. זה מביך, איך שלא נסתכל על זה. גם במשחק כלכך חלש היינו צריכים לכבוש ארבעה שערים ובמקום זה סופגים מול קבוצת נוער שני שערים ומאבדים יתרון.

אני לא אגזים ואגיד שהתיקו הזה הרבה יותר מעצבן אותי ממה שהיה ביום שלישי. זה פשוט בדיחה, אי אפשר להראות ככה. כולם כלכך אדישים. המשחק לא זז ואפשר לתרץ באצטדיון הריק, אבל עם כל הכבוד, משחקים כאלה צריך לנצח לא משנה מה ובטח ובטח לא לאבד כזה יתרון. אין מה לי מה להגיד. זה פשוט בושה. פשוט גועל נפש. חבורה של לוזרים שיחקו היום.

12. alexshw Member

לא השבוע של חיפה. פאדיחה. הביאו הרבה רכש, עם מעט מחשבה. איציק כהן הוא בלם בזיון.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גילי לנדאו, רואים את טביעת האצבע שלו בהפועל פ"ת. מאמן מעולה להפועל פ"ת בזמן הנכון ובמקום הנכון. אם ישארו בליגה זה עליו.

14. סטפן שאלוי Member

אתם רואים: אמרתי לכם!

אלישע לוי בן יונה, לך הביתה, וקח איתך את תמיר כהן האפס!

איזה קבוצה של פראיירים זה לא ייאמן. אולי אלשע מהמר?

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

פספוס ענקי, יוצאים עם נקודה מסכנה אחרי שכבר היינו ביתרון של שני שערים ועוד נגד מי ספגנו, הילדים של לנדאו.

חבל, אבל אין ברירה אלא להרים את הראש ולהמשיך הלאה.