מחזור 2 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי ובמשחק החזרה של מכבי לבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏30/8/19.

?

המנצחת במשחק המרכזי

1. מכבי

2 הצבעות
    66.7%
  2. תיקו

1 הצבעות
    33.3%
  3. בני יהודה

0 הצבעות
    0.0%
  1. Garcia Member

שיא של 19 אלף מנויים גם מכובד, תפרגן קצת טלצקי

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי אוהדי נתניה שטוענים שהצליחו להרוס את האקוסטיקה בשיפוץ שעשו.

בלומפילד המחודש מכיל 29,185, מדברים כרגע על בין 20,000 - 25,000 צופים, זה יפה מאוד אבל לא סולד אואט.

Jakur
    אם זה בגלל אוהדי בני יהודה (לא נראה לי, לדעתי הם יביאו 3,000 אוהדים, ובכל מקרה בלעדיהם צריך להיות באזור ה-26,000 צופים) זה כבר סיפור אחר.
    אולי עוד יהיה סולד אואט, אולי הכרטיסים שנשארו ימכרו עד הערב.

3. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם בשביל הספורט נותרו כרטיסים אחרונים ביציע 312 בשער 4, כרטיסים לא מסומנים ככה שאני לא יכול להגיד לך כמה באמת נשאר ביציע למכירה, כל שאר היציעים לא נותרו כרטיסים אז כן אפשר להגיד שיהיה איצטדיון מלא.

4. Telkiyski Member

לא יודע.
    ראיתי שהכתבלב אוהד שלכם רז אמיר כבר עשה כתבה מיוחדת עם הסבר למה מוכרים אצלכם רק 22 אלף מנויים.

חשבתי שהאצטדיון כבר מזמן סולד אאוט.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שבמקרה של ניצחון היום ועוד אוהדים יתעוררו

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson תרשה לי קודם להתייחס לדיון הקודם כאן לגבי קארצב ואלמוג.

לא הוגן להגיד על שני ילדים עם שנה ראשונה בבוגרים בליגת העל שהם לא הצליחו להיכנס לנעליים של פלומה וטאפוקו.

מה שקרה אחרי ינואר זה לא רק פלומה וטאפוקו, להזכירכם כל מרכז המגרש של חדרה שהיה הרכב וספסל עזב. אבו פאני, אבו זייד, עלי חטיב וכמובן טאפוקו. החור היה בלתי אפשרי לזיפוט, מה שהעביר את עמית כהן וגרצ׳קין המגנים למעלה, מה שגרם למנשה זלקה להפוך משחקן סגל שלא מקבל דקות לשחקן הרכב וכו'.

לקארצב ואלמוג יש למעשה חלק גדול בנקודות שחדרה כן הצליחה לגנוב בחצי השני, להזכירכם אודווה היה נפילה ופוצ׳יבה יחד עם קארצב הפכו לעוגן החדש שלנו. לשני הילדים האלה עתיד גדול.

בנוגע למה שחדרה בנתה העונה, חד משמעית קבוצת ליגה לאומית עם לוסיו אחד קטן.
    עונה שעברה כשפלומה היה שחקן שבורא יש מאין, חדרה עדיין הייתה חסרת ורסטיליות ומוגבלת מאוד בסגנון המשחק שלה, ככה שהעונה על אחת כמה וכמה הלקוי הזה מתבלט. לוסיו שחקן עם סגנון משחק מאוד ספציפי, אם בעונה שעברה עוד ראינו בריחות שלו לקו כשפלומה או חטיב עולים לרחבה, אין מי שיעזור לו גם בזה הפעם. למידה טקטית בסיסית על התפקוד של לוסיו והוצאה לפועל של הגנה בהתאם אמור בקלות לעזור לבאר שבע לסגור כל אופציה התקפית של חדרה. באר שבע כן תצטרך לחשוב על המצבים הנייחים כי דניאל וסיסה ולוסיו הם שחקנים גבוהים שיכולים להוות איום. אבל גם מזה לא הייתי דואג כי שגיא דרור וכל מי שניסה להגביה כדורים לא באמת הצליח לעבור את שחקן ההגנה הראשון עד כה.

חדרה משחקת עם שלושה בלמים, מערך שלטעמי לא יכול לעבוד עם בלמים בינונים. אצלנו יש את סיסה שנזרק מהליגה הרביעית בצרפת, וויסאם רבאח שהוא סולידי ותו לא, ומעין אילתור שמשתנה בין גולדנברג ואביב סולומון שהיה חלש והגיע מאשדוד.

גולדנברג הוא לא מגן ימין טבעי אני חושב, בטח לא במערך של שלושה בלמים וזה יהיה כך גם מולכם כי נקודת האור שלנו, דיא לבאבידי עדיין פצוע.

אשרף רבאח המגן השמאלי שהגיע גם לא הרשים עד כה, אך לטעמי יש לו פוטנציאל להיות מגן שמאל לגיטימי בליגת העל.

מרכז המגרש שלנו איטי מאוד, פוצ׳יבה, דניאל ופרץ המוגבלים וכאמור לוסיו אחד בודד.

כפי שהבנת עד כה אני מאוד לא אופטימי, אך הדשא של השכן לא יותר ירוק משלנו. לאשדוד שחקנים נוצצים וטובים יותר משמעותית מחדרה ובמחזור הראשון לא נפלנו מהם, נס ציונה וכפר סבא לא מרשימות, ויהיה צמוד לטעמי המאבק בירידה.

נחזור להיום, באר שבע צריכה להשתלט על מרכז המגרש מההתחלה, לבודד שני שחקנים על כל אחד מהמגנים שלנו ובעיקר לשחק על הקרקע עם כדורי העומק. בצורה הזו אני לא רואה את חדרה לא סופגת (מרכז הגנה איטי מאוד)

EuropeGuy ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  7. yedidel Member

זה הולך להיות קבוע רק 3 משחקים בשבת ו3 בראשון?

8. oranfu Member

אילון אלמוג היה חלש מאוד. דובב גבאי היה כמה רמות מעליו. למעשה חוץ מנסיונות בעיטה כל פעם שקיבל כדור באזור השער הוא לא עשה כמעט כלום.

השיא קהל של חדרה הוא אולי במנויים, אבל כשהפועל חדרה היתה בארצית (אמצע שנות ה90) היו מגיעים אלפי אוהדים לכל משחק. האיחוד ממש לא הביא לעלייה בכמות הקהל, פשוט חזר קהל שהפסיק ללכת כי הקבוצה היתה כלום ושום דבר בליגות הנמוכות.

חדרה, אם יש לה תקווה להישאר בליגה, חייבת את לוסיו. בגדול - אין שם כלום חוץ ממנו, סגל חלש ביותר.
    גם איתו יהיה קשה מאוד, צריכים שכפר סבא ונס ציונה יהיו קטסטרופה כי לדעתי יש פה פוטנציאל ל3 קבוצות ברמה של ירידת ליגה באוקטובר.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  9. yedidel Member

אני מוכן לשלם כדי שיאמצו את החוק שלי. שחקן שעוצר את המשחק בגלל פציעה צריך לקבל טיפול לפחות 2 דקות בחוץ

Clock End Stand ו-סיונרה אוהבים את זה.
  10. סיונרה Member

והשופט צריך למדוד את הזמן שנעצר ולהוסיף כפול בסוף.

בנוגע להפועל ת"א, ראיתי את התקציר ונראה שהם הגיעו לדי הרבה מצבים שפשוט לא נכנסו. אם הם ימשיכו ככה הם יבקיעו וגם ינצחו משחקים. אני אשמח אם ימשיכו עם הקרקסים ויפטרו את אביטן, אבל לא חושב שזה מה שיעשה את ההבדל.

11. סמואל אטו Member

זכור לי שאמרת דברים דומים על סולומון.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

בראבו לשופט!
    התנהלות למופת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בראבו VAR.

14. Jefecito Member

החלטה מעולה של הואר.

15. Mahranlala Member

לדעתי היה פנדל. אבל כמו שאומרים טעויות VAR מתקזזות.