מחזור 2 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏21/8/06.

1. Bill Shankly Member

בשיביל זה נצטרך לחכות לראות.. מה יקרה ...

בכל אופן אני ממש לא מאוהדים שמפטר מאמן במחזור 2 או משהו אחר
    בסגנון הישראלי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אבל הרגשת הבטן שלי אומרת.. (וזה כבר מתחילת העונה ..עוד הרבה לפני המשחק מגן הקהילה)
    שצ'לסקי לא תיקח אליפות...

2. Igi Member

ג'רארד וכל השאר צודקים.
    להפסיד 2-1 ב-10 הדקות האחרונות עם שחקנים חסרים ולאחר שליטה במשחק - בהחלט מראה על התפרקות. האליפות של היונייטד.
    אני כבר רואה את החדשות:
    "ג'ון טרי ופרנק למפארד התקוטטו ושוחררו מצ'לסי."
    "מוריניו התאבד."
    "גילו על עשרות מקרי רצח שיזם אברמוביץ', וזה נשלח לכלא ונידון לכיסא חשמלי."

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/06
  3. TheLane Member

לפעמים יש כאן טיפוסים שאני לא יודע מאיפה נפלו... צ'לסי עדיין הקבוצה האיכותית באנגליה, אפילו אחרי הפסד מקרי למידלסברו (!!). יש סיכוי שהיא תפסיד את האליפות, כמו שתמיד יש סיכוי, ויש סיכוי (גדול עוד יותר אפילו) שהיא לא תפסיד את האליפות, אז לא לקבוע אחרי 2 מחזורים לכאן או לכאן.

היום דיברתי עם אוהד בית"ר והוא אמר לפטר את ארדילס. מסתבר שהם חושבים שהוא לא העמיד קבוצה טובה (כאילו שאפשר לקבוע את זה כרגע) ונשבע לכם שהוא אמר לי ככה: "חייבים לפטר אותו, הוא אדיש מדי".
    אז בבקשה לא להתנהג כמו הטיפשים האלה, כי זה יוריד את רמת הדיון ל all time low...

4. KirkH Member

טיפוסים זה נחמד, אבל בחייאת, קצת אופי.

אוהד ליברפול מגיל 0 שמעניק במחזור השני את האליפות למי? ליונייטד. אווייי אברוך. מה קרה, נשבר הסולם?

נקסט. כוכבים. מי, איפה, כמה ולמה? שבה כבש היום, מה הקשר לכוכבים? הוא אשם שההגנה חטפה פעמיים? באלאק היה גרוע היום? מה בדיוק הביא את כל הגאונים למסקנה שהכוכבים והאגו הפילו את צ'לסי?
    תיכף תגידו לי שג'וני עשה שביתה איטלקית כי באלאק מקבל יותר כסף.

אליפות? פלאשבק. שנתיים אחרונה, מחזור 9. לילה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  5. eastlands Member

הדבר היחיד ששוה איזכור משמשחק הגרוע באיסטלאנדס ,מלבד כמובן ניסיון הרצח של תאצ'ר על מנדס , שבוודאות יסתיים בהתאחדות בהרחקה ארוכה (הלואי) , הוא איש המשחק - גלן ג'ונסון , פשוט מצויין ,כנראה חוזר לעצמו, פריצות ,משחק הגנה , שליטה בכדור , ממש תענוג .

6. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    הבעיה מתחילה ברמה של כמה מנהלים פה,
    כמו צוף ודבורים,הדבורים נמשכות לצוף,
    ופה האיכות של חלק מהמנהלים מושכות כותבים מאותה איכות,ידע והבנה בכדורגל
    וזה לא מעודד או עושה טוב לפורום.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה שיש לפורום הזה ארבעה מנהלים, שלושה בצבא ואחד בחו"ל, וככה הספאם חוגג פה כי אין להם זמן להיכנס ולנקות את הזבל!

8. Jose Mourinho Member

האם צ'לסי מפתחת "נאחס ריברסייד" במשחקים מול בורו?
    שנה שנייה ברציפות שהם מפסידים שם... שבצ'נקו חגג שער בכורה בליגה עד לדקה ה-80 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

יונייטד בינתיים מאוד מרשימה, הן מבחינה התקפית עם 8 שערים בשני משחקים, והן מבחינה הגנתית כשהשער היחיד שהם ספגו היה עצמי.

אבל, כמו שאלה שדיברו בהיגיון אמרו פה, זה רק מחזור 2. לצ'לסי יש עדיין סגל שנמצא ברמה אחת מעל כל הליגה הזאת, ואת המאמן הטוב בעולם לטעמי. אי אפשר להתחיל לקבוע עובדות, לא סימנים ולא בטיח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/06
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת חבר'ה, בוא נעבור לדבר על המחזור בבקשה.
    אני לא חושב שצ'לסי התפרקה היום. הם הובילו במשך יותר משעה, אבל הפסידו בחוץ לקבוצה כשרונית. שבצ'נקו נכנס יפה מאוד לליגה האנגלית, שחקן פשוט אדיר. אפילו כשהקבוצה שלו חלשה נראה טוב.
    כאמור, מוקדם מדי להספיד אחת מהקבוצות. שני מחזורים בסך הכל. מה שחשוב הוא שלטוטנהאם וצ'לסי יש אותן נקודות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx תיהנה קירקוש!
    בהקשר אחר, אחרי המהפך מול בורו אני ממש מסמפט את רדינג. היום כמעט ניצחון חוץ מול וילה (שאמנם לא משתפרת מבחינת כדורגל אבל בהחלט מבחינת תוצאות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx מרטין אוניל!), אמנם וילה יצאה עם ניצחון ובסך הכל פתיחה יפה מאוד לוילאנז שמסתמנים כקבוצה יעילה ביותר.
    אני חושב שמעל הכל, התוצאות היום מראות כמה הליגה לא צפוייה השנה ולדעתי יהיו מאבקים צמודים מאוד על מקומות באירופה ונגד הירידה.
    ולסיום, יונייטד שאמנם דורסת קבוצות לא הכי אמביציוזיות אבל עושה את זה ברמה. בדיוק לפני כמה ימים ראיתי קצת היילייטס של סקוטלנד והתרשמתי לטובה מדארן פלטשר (עד כמה שניתן להתרשם מהנבחרת הזו) והנה הוא כובש ליונייטד. כמובן ברכות לסולשיאר - קאמבק העונה?

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאתם רואים, מחקתי כ-15 הודעות מהדיון.
    המשתמשים הבאים: נדב מיכאלי, vivalaunited, wolf89, דניאל א ושאר המשתמשים שחושבים שזה שוק כאן - נרשמתם וראו עצמכם מוזהרים. שטות אחת נוספת ואתם מושעים.
    בני, עם כל הכבוד (ואין הרבה כבוד), כולנו ראינו איזה מין מנהל אתה היית. בלי הטפות בבקשה.

כאן מסתיים נושא המשתמשים הבעייתיים, נא להמשיך בדיון על המחזור המצויין שהיה. הודעות בנושאי מנהלים/משתמשים/הימורים/פורום/ליצנים (לא כולל רובי פאולר) יימחקו.

Proceed.

11. Stretford Ender Member

לא מבין את ההתלהמות נגד המנהלים.
    ראיתי את זה גם בדיון של ארסנל עם האוהד ה"אובייקטיבי".

אתם לא יכולים לצפות ממנהל פשוט למחוק כל הודעה של כותב שנראה לכם "לא איכותי", אם לדעתו של מישהו צ'לסי עומדת להתפרק זאת לא סיבה להעיף אותו מהפורום ולמנוע ממנו להגיב.

12. TheLane Member

מי זה בני?

אינטר: יונייטד נראתה לא טוב היום בחלק ההגנתי (לא ראיתי את כל המשחק, מודה, אבל ממה שראיתי), במיוחד זכור לי מהלך אחד שההגנה עשתה בו הרבה הרבה שטויות בראשותו של פטריס אברה שהתחלק ופרדיננד (? אני חושב שזה היה פרדיננד לפחות) שמנסה להרחיק את הכדור בצורה מאד גרועה ופוגע באושה... אבל זה היה יותר מהמהלך הזה, הם אמנם לא היו גרועים מאד אבל בהחלט לא הרשימו במיוחד מבחינה הגנתית.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה, גיא, סבבה.

אתה יודע מה, ארבעה מנהלים, ששלושה מהם בכלל לא יכולים לכתוב בקביעות - זה מצוין. זה שהפורום מלא בספאם ומגעיל לכתוב פה, זה אחלה. אבל שאני סה"כ רוצה שלי ולשאר חובבי הליגה בכלל ואוהדי ארסנל בפרט, יוכלו לכתוב פה בלי שכל מני וולקוטים וספרס229אים יסתובבו כאן כמה חודשים ויהרסו לנו את הדיונים, וככה מנהל בא, ועונה תשובה כזאת... זה מראה על הרמה האמיתית שלך גיא. מעירים על המצב, והתשובה שלך היא בקשר לאיך שאני ניהלתי. אני לא אגרר לזריקת הבוץ הזאת.

14. Gerrard Member

הריברסייד זועק מעעעה! וצבוע בשחור.
    על כל פנים ברור לכולנו כאן כי גם אם זה היה קורה ברדינג/ווטפורוד זה לא היה מעיד על כלום בנוגע לאימפרייה הלונדונית. מבחינתי צ'לסי נותרה המועמדת העיקרית לזכות בטיטל הנכסף, ורק נס יוכל לערער על כך.
    על הפארודיות בחלק מהתגובות כאן לא אגיב.

15. AW forever Member

"סבתא, זה אני- בני!" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx