מחזור 20 בלאומית: סכנין עם עוד הצגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/2/07.

1. roeiuzan Member

אבל לעכו יש קהל שכבר הוכיח את עצמו,
    נקוה שעם ההצלחות הוא יחזור.. ואני מאמין שביום שהקבוצה תהיה בליגת העל עם מגרש חדש אתם תראו בע"ה(!!!!) 4-5,000 אוהדים באצטדיון בעכו...

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי הקהל של עכו הוכיח את עצמו ?? בגבעת נפוליאון ?

3. roeiuzan Member

אני לא רוצה להשמע מגוכח אבל לפני 30 שנה שהקבוצה היתה בליגת העל ובשנים שאחרי...
    אותם אלפים כיום נשארים בבית ועוקבים מהבית שבוע אחרי שבוע אחרי הקבוצה...
    ממה שאני שומע בתור אחד שחי בעיר פשוט כמעט כולם היו הולכים למשחקים.. 10,000 במשחק בית+אלפים שגודשים את הגבעה, 9,000 למשחקי חוץ...
    אני שומע אנשים גם שמדברים על הקבוצה ואומרים משפטים כמו "איזה קבוצה היתה פעם אה?!..." ועוד.. ההוכחה היחידה שאני יכול להביא לך זה התמונות שיש כאן:

http://www.akkonet.co.il/newsPictures/hapo...ia-6-12-06.html

נכון שעברו הרבה שנים מאז אבל האוהדים עדיין אוהבים את הקבוצה וכמו שאמרתי,
    אני מאמין שעם אצטדיון חדש(עם ליגת העל כל שבוע בעיר אז עוד יותר טוב), +הפעולה שההנהלה עושה כדי להחזיר את האוהדים ועם ההצלחות.. הקהל יחזור בסופו של דבר.. זאת הנוסחה

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/07
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוזב אותך שנות ה70 , גם בוסרמיל בעונות האליפויות ב74/75 וב /75/76 היה איצטדיון מלא ואלפים ליוו את הקבוצה למשחקי החוץ.

אנחנו בדור חדש , שנות האלפיים , היום עכו בלי אוהדים , כי כל תושב שני בעכו אוהד את מכבי חיפה (ולא שאני מדבר עלייך , זה היה אפילו בכתבה היום במחצית).

5. הפועל אשקלון Member

גם אפילו הוא אוהד חצי חיפה חצי עכו
    פעם היו לכל קבוצה יותר אוהדים
    פעם היה גם כדורגל יותר יפה ולא היו משחקים בשביל הכסף וגם היום כל אלה שמתחילים לאהוד את הקבוצה הם אוהדים סתם איזו קבוצה גדולה בישראל אפילו שהם לא מגיעים למשחקים במקום לאהוד את הקבוצה בעיר שהוא גר או שאם כבר ילך למשחקים של הקבוצה שהוא אוהד
    בגלל דברים כאלה היום יש פחות קהל במגרשים

6. roeiuzan Member

אתה באמת צודק..
    העובדה שהקבוצה התדרדרה לליגות הנמוכות(א') גרמה לאיבוד האוהדים.
    מאז שציון ויצמן ושאר חברי העמותה לקחו על עצמם את הניהול לפני 7 שנים(לכן הספרה 2000 על הסמל) הקבוצה הגיעה למקום שהיא צריכה להיות בו והיד עוד נטויה, ושאני אומר היד עוד נטויה אני מתכוון שאין קבוצה בלאומית שלא חוששת מעכו, יום יבוא וגם אנחנו נהיה בסוף בליגת העל.. כמו שאמרתי קודם אני אומר שוב, אתה צודק בקשר לזה שאוהדים 2 קבוצות ואם נעבור במשחקים של עכו ונשאל מי אוהד את עכו לבד.. אולי יהיו 20% כאלו.. וגם אלו הם מבוגרים שנשארו נאמנים מאותם ימים ורודים של הקבוצה האגדית כמו שראיתם או לא ראיתם בסרטון. אבל אם נעלה ליגה מן הסתם יהיו יותר "מכורים" לקבוצה ויתייחסו אליה בלבד ולא אל הקבוצה השנייה... זה מתבטא בכך שרוב הדיבור סביב כדורגל יהיה על הפועל עכו, ושנראה בע"ה יותר קהל שחוזר.. אני למשל יודע לעשות את ההבדל בין מכבי חיפה להפועל עכו.. למרות שאת חיפה אני אוהד מגיל קטן מאד ואת עכו רק מעונת העלייה ללאומית..

עריכה: אגב....
    http://www.akkonet.co.il/newsPictures/hapo...lim-9-2-07.html

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/07
  7. הרצליה Member

באר שבע סוף סוף מצליחה לנצח, 2-0 ברמת השרון משערים של בן-שושן ודודו פלס.

8. Hapoel Ashkelon Member

הפועל ב"ש 5 נקודות מעלייה

לאומית: חניכיו של גילי לנדאו ניצחו 0:2 את רמה"ש בחוץ הודות לשערים של בן שושן ופלס. חם ברמה"ש: אלפסי הוחלף אחרי ריב עם צביקה צמח

הפועל באר-שבע השיגה היום (שני) ניצחון חוץ חשוב כאשר גברה 0:2 על עירוני רמה"ש.

דודו בן שושן כבש את השער הראשון במשחק בדקה ה-71 ודודו פלס הכפיל את התוצאה כעבור 11 דקות בלבד.

חניכיו של גילי לנדאו ניצבים כעת במקום השלישי עם 31 נקודות, רק 5 נקודות פחות מקרית-שמונה הממוקמת במקום השני.

הקבוצה מבירת הנגב הצליחה לסגור סדרה של ארבעה משחקים ללא ניצחון ואולי כעת היא בדרך הנכונה לעבר המשך מאבקה על המקום השני.

רמה"ש מצידה לא הצליחה לנצל את הביתיות מול הפועל ב"ש ונראה שהתעסקה יותר בעניינים אשר לא קשורים לכדורגל.

אלפסי הוחלף כבר במחצית הראשונה אחרי שרב עם המאמן, צביקה צמח, ומאמן השוערים הורחק ע"י השופט אחרי משפט שזרק לעברו.

רמה"ש נשארה במקום השביעי ופספסה הזדמנות להתקרב לחבורת הצמרת. כעת במאזנה 25 נקודות.

מחצית ראשונה
    המשחק נפתח במרכז המגרש כאשר שתי הקבוצות לא הצליחו להגיע למצבים מסוכנים ליד השערים.

דקה 23 ערן זהבי מרמה"ש שחרר פצצה מ-20 מטרים שחלפה סמוך לקורה של רחמים. לא חלפו חמש דקות וחיים פנטרומלי התקדם לכיוון שער של רמה"ש ובעט מ-18 מטרים מעט מעל למשקוף של מנחם קורצקי.

בדקה ה-35 חילוף ברמה"ש. אבי אלפסי יצא ובמקומו נכנס עידן ביטון. מסתבר שאלפסי רב עם המאמן 10 דק' קודם לכן וצביקה צמח התעצבן והוציא אותו.

רוני בן נחום ראה את הכרטיס הצהוב בדקה ה-40 ודקה לאחר מכן הורחק מאמן השוערים של רמה"ש, ע"י השופט תומר כהן אחרי שאמר: "יש פה עוד קבוצה על המגרש".

על סף המחצית ראה יוגב בן סימון את הכרטיס הצהוב אחרי שהכשיל את דודו פלס.

מחצית שניה
    דקה 71 - 0:1 לב"ש. חיים פנטרומלי החל מהלך נפלא בו ניטרל את הגנת רמה"ש בדאבל פס בתוך הרחבה ובעט משבעה מטרים לצד שמאל, שוער רמה"ש, מנחם קורצקי, הדף את הכדור ודוד בן שושן השתלט משני מטרים על הריבאונד ובעט לפינה.

בדקה ה-74 נפצע יוגב בן סימון והוחלף ע"י לירן מזרחי ברמת השרון, מה שלא ממש עזר לחניכיו של צביקה צמח.

דקה 82 - 0:2 לב"ש. האורחים יצאו להתקפה מתפרצת. במצב של שניים על אחד, החליט דודו פלס לבעוט לשער במקום למסור והטעה את קורצקי. ב"ש הכפילה את יתרונה.

הרכב רמה"ש: מנחם קורצקי, יוגב בן סימון, רוני בן נחום, תומר אטיאס, חי איצרין, תמיר פור, גל אדיר, ערן זהבי, אבי אלפסי, מור שקד, שרון גרמז'אנו.

הרכב הפועל ב"ש: אסי רחמים, חיים פנטרומאלי, תומר אליהו, עוז יפרח, מיקי עטיה, מרסיו סארייבה, דודו בן שושן, אלירן אפריאט, זוהר חוגג, אקקי מיקוצ'ודזה, דודו פלס.

9. Dimitar Berbatov Member

נצחון חשוב מאוד לב"ש בחוץ על עירוני רמת-השרון, אבל עדיין הפער מק"ש גדול.

10. האימפריה עוד תחזור Member

כל הכבוד

מקווה שהפועל באר שבע תחזור לעצמה

פער של 5 נקודות אפשר לסגור

וגם אני מאמין שאני יכולים לעבור גם את בני סכנין

תאמינו לי

באר שבע תחזור למאבקי עלייה וקינג ג'ורג' דאטורו יחזור להיות מלך השערים

עוד 2 מחזורים אנחנו מסיימים סיבוב
    והמשחקים הם הפועל נצרת עילית (כבר הבסנו אותם 7-0 בגביע השוקו) והפועל ירושלים
    שגם אותם ניצחנו בסיבוב הראשון

לעומת זאת לקרית שמונה יש את בני סכנין שנמצאת מעלייה במקום הראשון

והפועל רעננה שהיא הסוס השחור של המובליות

אז הסיכויים לא נמוכים כל-כך להגיע בסוף הסיבוב למקום שני
    לגביי הסיבוב השלישי נראה איזו הגרלה תיהיה

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין , שבוע שעבר זה היה נראה אבוד , היום אנחנו רק 5 נק' מקרית שמונה שתפגוש את סכנין החזקה ואנחנו נצא לטדי מול הפועל המקומית החלשה , ונצחון שלנו הפסד של קררית שמונה ויש לנו שוב מאבק על העלייה

12. Love Is Red Member

אם במחזור הקרוב יהיה תיקו של קריית שמונה מול סכנין וניצחון שלנו על הפועל ירושליים (1-0 יהיה טוב) ובמחזור שאחריו ניצחון שלנו על הפועל נצרת עלית ועוד תיקו של קריית שמונה מול רעננה ולא רק שאני ישמח אלה גם שמאבק על המקום השני יהיה פתוח ומי יודע אולי גם יצילחו להכינס למאבק הזה גם הפועל עכו ואלי הפועל רעננה.

13. האימפריה עוד תחזור Member

סיום הסיבוב עובד לטובתנו

לנו יש הפועל נצרת עילית שכבר האנו להם שבעייה (אולי בגביע השוקו אבל עדיין שבעייה)
    ולהם את בני סכנין הקבוצה הכי טובה (כרגע) בלאומית

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/07
  14. מכבי או מוות!!! Member

0-0 בנצרת שופטים מכורים תמידי איתנו תמיד תמיד תמיד,פשוט ביזיון מה שוקרה היה גול והשופט פסק נבדל.
    פשוט לא עוברים על השיפוט הגרוע הזה שיש בלאומית.

15. Spanish Weapon Member

הנצחון אתמול הגיע אלינו כבר אוויר לנשימה.
    אף על פי שהגענו עם הרכב חסר מאוד ועם שחקנים שראו דשא פעם ראשונה בקריירה המקצועית הבוגרת שלהם , הצלחנו לנצח ולצמצם את הפער מק"ש.
    המאבק מתחיל מעכשיו , כל משחק צריך להיות מלחמת עולם , אני מקווה שהקהל שלנו יידע לתמוך בקבוצה ויצבע את טדי ביום שבת הקרוב.