מחזור 20 בלאומית:ר"ג של הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/2/08.

1. הדר חסון Member

לכמה זמן רובי רגב פצוע?

2. אבי סנדור Member

חודשיים..

3. *הפועל-רעננה* Member

סספורטס עשה היום עבודה טובה ושקטה ואני מקווה שהוא ימשיך ליצליח להכנס לנעליו של רובי רגב.
    לפחות יש לנו את טיבי שלדעתי הוא הבלם הטוב בליגה הלאומית והוא יכול להשתלב בקלות בליגת העל (אולי עם רעננה בעונה הבאה... בעזרת השם!).
    רעננה היא קבוצה עם הגנה טובה כי גם הקישור תומך המון בהגנה אז בנושא הזה אני פחות מודאג.
    אני עדיין מעדיף לראות את רעננה משחקת עם שלושה בלמים במשחקים שלקבוצה היריבה יש שני חלוצים בשפיץ, כיוון שהמגינים לא עולים, כי הם עוזרים בהגנה, וזה משהו שמאוד חסר לי העונה ברעננה. בעונה שעברה סימנטוב וטננבאום שיחקו בעמדה יותר קדמית וזה קצת חסר לי למשחק האגפים. בינתיים אין מה לדבר על זה כי גם ככה אין לנו עודף של בלמים... רק במקרה שרגב יחזור, אני חושב זו יכולה להיו אופציה טובה.

4. מכבי או מוות!!! Member

תקשיבו,אני לא מתלהב מזה שאנחנו במקום ה-2,קודם כל הליגה הזאת משוגעת,אפשר לעשות איחזה תוצאת תיקו להיות במקום ה-2 ופתאום כימעט לרדת ליגה,חוץ מזה שהבלם שלנו רגב נפצע וזה שראשל"צ שיחקו אתמול חרא בהתקפה זה מזל שלנו,שבוע הבא אנחנו מול בני לוד בחוץ המשחק הקשה ביותר שיכול להיות,לוד עם המאמן המוכשר קוליק במומנטום מצוין וברצף אדיר שלא יודע מתי הוא יגמר ,בקיצור חתמתי על תיקו בלוד.

5. Juvy-Yoni Member

באר שבע לא לדאוג אני זוכר שבפעם שעברה שעלינו לליגת העל אז היינו באמצע-סוף הטבלה עד שלופא הגיע והעלה אותנו ליגה
    וכמו שמכבי או נמות!!! אמר זאת ליגה משוגעת
    ראיתם את הפועל באר שבע איך היא הייתה מקום שני-שלישי ועכשיו היא בתחתית יש עוד 13 מחזורים וזה מספיק בשביל להפוך את כל הליגה

6. כחול לנצח! Member

יש בפורום הזה 3 אוהדי הפועל רעננה??? איפה האוהדים שלכם במגרשים?

7. אבי סנדור Member

כל השלושה במגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עלובים , לא משנה מה יהיה במשחק מחר בין רמה"A לאחי נצרת בר-שבע תדרדר למקום התשיעי בטבלה.

9. Juvy-Yoni Member

מכבי אחי נצרת ניצחה 2-1 את רמת השרון משערים של אשרף סולימן ויוסף מועד (לאחי נצרת) ואיתי טואף (לרמה"ש)
    קרלוס סיבדיוס הורחק לאחי נצרת