מחזור 20 בלאומית: 2- 0 לעכו על הפועל ר"ג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/2/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל ירושלים השיגה ניצחון חשוב מאוד בלוד נגד הקבוצה המקומית, 2:0.
    דיוויד גומז כבש צמד לזכות הקבוצה מהבירה, נראה שהוא אכן פורע שטרות, מתגלה כשחקן מצוין.
    בעקבות הניצחון, האדומים מהבירה פתחו פער של 14 נקודות מהקו האדום והם רק
    4 נקודות מהשישית בטבלה, אחי נצרת, שתשחק בעוד כשעה בביתה מול הפועל באר שבע החמישית.

במחזור הבא יתארחו הירושלמים בכפר סבא, בעוד שלוד תצא למשחק חוץ קשה בחיפה מול הפועל המקומית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/2/09
  2. Joni Member

אין ספק שמ.ס אשדוד ובית"ר שויתרו על הילד הברזילאי המוכשר אכלו אותה בענק. הוא מתגלה כשחקן פנטסטי שהרמה שלו למעלה למעלה מהליגה הזו...

הפעם לא הייתי במשחק, הודות לשעה הנהדרת שסידרה לנו ההתאחדות, אבל הבנתי שהמשחק היה די שקול. המון מזל היה לנו היום, החלוצים שלהם החמיצו בצרורות, באדג'י תרם עם שמיטת כדור על המשקוף אבל החזיר ב-3-4 עצירות מעולות. אני מקווה שליכולת הטובה תהיה המשכיות מול כפ"ס הבינונית (שישי 14:30).

3. הרצליה Member

ערן קוליק התפטר מבני לוד.
    מי יתן והוא יגיע להרצליה במקום מוכר הסופגניות הזה.

4. Charlton Member

ניצחון לב"ש בעילוט,וואלה הפתיעו אותי..

5. Hapoel B"s Member

ניצחון חשוב מאוד,ובאמת שבמשחקים כאלה עם סגל כל כך חסר לא חשוב לי הדרך רק התוצאה.

נקווה שנקבל המשכיות יום שישי מול עכו.

6. הפועל_23 Member

תודה רבה לב"ש
    הפער שלנו ממקום 6 נשאר על 7 נקודות.

המחזור הקרוב מעניין מאוד עם משחקי צמרת ב"ש נגד עכו ור"ג נגד רעננה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי מליקסון לנצח ? ועוד שקדוסי כובש? מה הולך פה? זה אמיתי?!

8. AmitHBS Member

מהניצחון של ב"ש יש כמה נקודות אור:
    שער נקי-החולשה של ב"ש השנה בליגה בניגוד לעונה הקודמת בה ספגה הכי פחות בליגה,מה שגם שאסי רחמים הציג יכולת טובה ואפשר להגיד שיש לו חלק ניכר מאוד בשלושת הנקודות,ביחד עם לירון זרקו ונדב קידר שעשו משחק טוב סוף-סוף.
    ופתאום,ניצחון קטן,יכולת לא טובה,אבל פתאום 7 נק' ממקום ראשון ! 4 מעכו (שב"ש תארח אותה במחזור הבא ביום שישי),3 נק' מרעננה(שב"ש תתארח אצלה בעוד שני מחזורים) ורק נקודה מהפועל ר"ג,במקום הרביעי,אפשר בכל זאת "להציל" את העונה לכל האוהדים שדורשים משחק טוב ויכולת,למרות שברור שבליגה הזאת התוצאות מדברות,ובמיוחד כשחמש קבצות עולות,זה לא חשוב מקום חמישי או ראשון.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז זהו שלאחר שקראתי את הכתבה הזו,
    אני מבין שהוא הושאל מבית"ר להפועל ירושלים, יש אמת בדבר?

10. Joni Member

לא עד כמה שאני יודע... כרטיס השחקן שלו עדיין שייך לקבוצה מהליגה השנייה בברזיל.
    גומז הובא לארץ ע"י סקאוט בית"ר איתן מזרחי, זה נכון, אבל אני חושב שבזה הסתיימה ההתקשרות שלו איתם. ראובן עטר ויתר עליו מסיבות לא ברורות, לאחר מכן הוא החל להתאמן במ.ס אשדוד, יוסי מזרחי התרשם אבל לא החתים כי כבר היו רשומים בסגל קבוצתו 5 זרים.
    כך הוא הגיע להפועל, לופא התרשם ודרש להחתים. כמובן שבהפועל ירושלים כמו בהפועל ירושלים שום דבר לא הולך חלק. לא הצליחו להעביר אותו מיידית בבקרה בשל עיקול. הוא חזר לברזיל בזמן מבצע "עופרת יצוקה", וכאשר נדרש לחזור לארץ אמו מנעה את זה ממנו בשל המצב הביטחוני. בסוף הוא הגיע אחרי מועד חלון ההעברות בינואר, הפועל קיבלה אישור מיוחד להעביר שחקנים בבקרה כשבוע אחרי תום החלון, עבר, משחק וכובש.

לא משעמם בהפועל זה בטוח...
    כל הכיף מהיכולות הנדירות של החלוץ מלווה בתסכול על מצבה של הקבוצה, שברור כשמש שלא תצליח לשמור את גומז עונה נוספת בחיקה (למרות טענות על "האופציה לעונה נוספת"). גרוע מכך, לא תמנע מחזות עתידיים קשים לצפייה בדמות גומז בצהוב שחור (מקרה אופיר עזו, או ויקטור פאצ'ה לבעלי הזכרון הטוב מבינינו). חבל, אני מקווה שהוא ייתן תפוקה שתשאיר חותם עד תום העונה, כי בהפועל הוא כנראה לא יישאר ולא יחזור.