מחזור 20 בליגת העל: ב"ש מנצחת, מכבי חיפה ות"א נפרדות בתיקו 2. הפער: 8 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/1/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

ועדיין אם היריבה הייתה הפועל תל אביב האצטדיון היה מתמלא.

אגב, איך עזרא וזגורי ?

2. סיונרה Member

אם זה היה מול הפועל מישהו היה יודע על המשחק יותר מ5 דקות לפני. אם אני לא שמעתי על זה שיש משחק, זה אומר שאף אחד לא שמע על זה שיש משחק.
    זגורי מביא לבית"ר משהו שלא היה לה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי שיש משחק לפני כמה ימים, הקור הבלתי נסבל והקבוצה המשעממת הזו לא גרמו לי לצאת מהבית, אפילו לא חשבתי ללכת.
    עוד משחק חלש של בית"ר, אם לא הפנדל לא נכנס כאן גול גם עוד 180 דקות. יש גבול כמה אפשר לשחק רע ולצאת עם ניצחון איכשהו.

4. עידן444 Member

כמעט לא ראיתי כדורגל ישראלי היום. קצת ב״ש וקצת מכבי פ״ת.
    חייב להגיד שזה פשוט עיצבן אותי לראות איך בני יהודה מתבטלת מול מכבי פ״ת.
    מודה שזה מעצבן אותי גם כשאני רואה את זה מול ב״ש ומכבי ת״א, אבל כשזה גם קורה מול מכבי פ״ת ורק כי היא בתקופה טובה- זה פשוט מביך!

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Ajax Amsterdam Member

מחצית ראשונה המשחק היה תקוע, הפריע לי שברדה לא יודע מתי הוא בנבדל.
    מחצית שנייה כבר שלטנו, שאפו לכל חוליית ההגנה המאולתרת שלנו כולם היו נחושים.
    המצטיין שלי הובאן

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היינו לא רעים היום, יכלנו לתת שלוש בכיף. סתם חוסר מזל.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אוי איזו טעות של זובאס בגול השני של מכבי פ"ת. מאוד לא אופייני לו.

8. DRORIKO Member

בשער השבת עשו שאלון קצר עם אוהדי כפר סבא בטרם המשחק נגד רעננה והתשובות שלהם הצחיקו אותי. הרי כשמימר היה שם הם האשימו אותו שהוא משחק כדורגל אפור ושעם הסגל שיש לו כפר סבא צריכה להיראות יותר טוב. עכשיו פתאום הם אומרים שהסגל הזה בקושי מספיק לליגה לאומית. אז מה הם רוצים לעזזל?

9. Telkiyski Member

ביחס לתקציב ולסגל מימר היה בסדר גמור בכפס.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיד שהרבה שנים לא ראיתי שחקן ישראלי עם דריבל נקי כמו של מיכאל אוחנה. הוא מתקדם עם הכדור מעומק המגרש שלנו לעומק המגרש של היריבה באלגנטיות כל כך גדולה ובקלות כל כל גדולה שזה כאילו הוא מרחף על המגרש ולא רץ עם הכדור.
    הוא כמובן חייב ללמוד לשחרר את הכדור בזמן ולהיות יותר תאכלס, אבל עם התכונות שיש לו הוא חייב תוך כמה שנים לעבור לאירופה, אחרת הוא יהיה אחד הפספוסים היותר גדולים שהיו כאן.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. Butragueño מנהלים

נראה לי שלא פחות חשוב מהניצחון, באר שבע יכולה להיות שמחה שכל השחקנים שלה נשארו בריאים אחרי המשחק.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

:blink:

איך הראל איך?

בחצי הראשון, הלא טוב שלנו, מיכאל אוחנה היה נקודת אור לכל דבר. מדהים שדווקא הילד חסר הניסיון הוא זה שבא לכדור והוא זה שמחפש להוביל את הכדור, לפעמים בכח כי אף אחד אחר לא עושה את זה. שהוא מוביל את הכדור אתה יודע שיכול לקרות משהו גדול. החילוף שלו זה חילוף מהבית, כי לפני שהוא יצא היה צריך להוציא את וואקמה או מליקסון. אוחנה היה הכי טוב בחצי הראשון בחלק ההתקפי שלנו. יש לו ביצים של כוכב, זה בטוח.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

בית"ר שיחקה לא רע אתמול אבל הפנדל זרם לה, נקרא לזה ככה. בפעם היחידה שאשדוד לא נבהלה היא כבשה גול של כדורגל. התיקו לא טרגדיה אבל בית"ר שוב מתקשה לפתח מומנטום וככה זה היה גם עם הפועל של רב"ש באותה עונה. כל מסע הרכש הזה בינואר, שלטעמי אם היה מתבצע בקיץ היה נותן שקט מהקהל - הובא כדי לבסס את בית"ר בפלייאוף כמה שיותר מהר ואפילו להיאבק על מקום שלישי לטעמי, לגרום לכך שתופעה כמו אתמול - משחק בסדר שיכול להסתיים בניצחון אבל מסתיים בתיקו - לא יקרה יותר.

לגבי באר-שבע, מחצית ראשונה פח, כלום, ולא רק בגלל ברדה המפוזר האיטי והמבולבל. לק"ש תש הכוח בחצי השני וגם האדום חיסל אותה למרות שבאר-שבע הייתה טובה יותר. אוחנה כשיש לו שטח הוא כדורגלן פסיכי, מול הגנה עומדת זה אחרת כמובן. ברק בכר צריך לחשוב טוב-טוב מה הוא עושה נגד מכבי במשחק העונה. הוא לא יוכל לשחק עם כל הארטילרייה כמו אתמול. אני אעזור לו. בן שהר צריך להיות בשפיץ. בוזגלו השחקן הכי טוב בארץ כיום. נאווקמה בצד השני. מאור מליקסון אהוב הקהל על הספסל. התלבטות כלשהי לגבי העמדה השלישית בקישור, מערך אפור יותר או אוחנה.

מאוד אוהב את הכדורגל של רומאן ובכלל מכבי פ"ת כובשת גולים פשוטים של כדורגל. מגן תומך בהתקפה בזמן, הכדור זז מצד לצד. ככה משחקים כדורגל, זה באמת גורם לקנאה. לא חושב שהסגל שלה טוב מזה של בית"ר למשל בחלק הקדמי אבל החיבור שם מדהים. מחכה לראות את קובי רפואה מחייך. אגב, דני עמוס בכושר הכי טוב שלו מאז עונת האליפות.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חילוף מהבית? מסכים לגמרי עם מה שכתבת על המחצית הראשונה של אוחנה, מצד שני הוא לא משחרר כדור בזמן ולא תכליתי מספיק וזה בעייתי מאוד במשחק כמו אתמול.
    אתה באמת הייתי משאיר אותו ומוציא את מליקסון/טוני? יש לך ספק באמת למי מבין השניים יש סיכוי גדול יותר לכבוש/לבשל/לתת מסירה שתפרק את ההגנה של היריבה?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לגבי טוני אני מסכים, מבחינתי אוחנה ומליקסון של העתק הדבק, כמובן שכרגע מליקסון חכם יותר. אבל בהתחשב באתמול, שאוחנה היה טוב מאוד, ומליקסון כמעט ולא הורגש, הייתי מוציא את מליקסון.
    אגב אתה מחזק את מה שרשמתי... להוציא את אוחנה זה לחלוטין חילוף מהבית, כי למרות שאוחנה בלט יותר משניהם, הוא יצא ראשון. זה נקרא חילוף מהבית.

gilad16 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.