מחזור 20 בליגת העל: נתניה מנצחת 0:2 את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/2/09.

1. מכבי או מוות!!! Member

מה יהיה מכבי מה יהיה ?
    עזבו אתכם שהשופטים גנבו לנו 13 נקודות בערך מתחילת העונה,הקבוצה נראת רע לגמרי...אין קשר אחורי,ג'ונסון פשוט חסר ביטחון ומסירה הכי פשוטה הוא לא מצליח להעביר,טומסאיץ' פחדן ונגר,בוזגלו לפעמים מרים ממש טוב אבל לפעמים מרים כמו סבתא שלי,כל הסגל נגרים,אבל יהיה בסדר.

2. Mehmet Member

סוף סוף ניצחון לאשדוד אחרי 5 משחקים ללא ניצחון בליגה.

ויותר מכך-סוף סוף משחק בלי לספוג. כמו שזה נראה, שי מימון וקוביצה הם בינגו. רק שיימשך כך...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכיתי בכוונה עם התגובה שלי לגבי הפנדל בבלומפילד כי לא ראיתי אותו. עכשיו כשברור שלא היה פנדל אני אולי היחיד פה שמתנדב להגן על משה בוחבוט...מבחינתי ההבדל בין עבירה בפנים או בתוך הרחבה היתה מאד מאד קשה לאיבחון. בסופו של דבר העבירה בוצעה פחות מחצי מטר מחוץ לרחבה וכשחלוץ נופל בצורה שכזאת לתוך הרחבה 99 אחוז מהשופטים היו שורקים לפנדל.

העניין הוא שכמובן אריק חיימוביץ' כבר אמר, איפה היה הקוון? האם יש תמונות שמראות איפה עמד הקוון?
    מבחינתי בוחבוט גם טעה כשלא הרחיק את יבריץ' כך שלמעשה ראינו פה קומדיית טעויות. זה שמכבי קופחה זאת עובדה, אבל בכל ההתקפה של אנשיה אני לא שומע מלה על האדום שיבריץ' היה אמור לקבל...

בני סכנין. מישהו מוכן להסביר לי מה אייל לחמן אומר לשחקניו? הכרטיס האדום הראשון עוד היה לדעתי גבולי, אבל אם עבאס סואן קיבל רק צהוב על ניסיון לגמור לשחקן את הקריירה אני חושב שאנישי סכנין צריכים לעשות חשבון נפש. דבר נוסף, אריק חיימוביץ' טען שהשער שהבקיע סכנין היה חוקי. דעתי? לא, אני חושב שהחלוץ שאת שמו כרגע שכחתי כן היה בנבדל.

מלה אחרונה על הכח. היו"ר עוד התקשר לאולפן בשביל להכחיש את הידיעה, אבל אם כפרס השחקנים קיבלו מופע חשפנות כדאי שהקבוצה הזאת תרד מהר ליגה. אלוהים ישמור אם ככה חוגגים ניצחון חשוב, אנחנו לא חיים בימי הביניים, נכון? אם יישארו ליגה השחקנים יקבלו זונות בחינם?

4. אלי מתחן Member

זכותם לחגוג איך שבא להם, ללכת לחשפניות זה עדיין דבר חוקי בארץ.

5. Igi Member

המחירים שהוציאה הנהלת נתניה לאוהדי חיפה לקראת המשחק - 90 ש"ח. לא הספיק להם כנראה לעשוק את האוהדים שלהם בגביע,אז החליטו לנצל את חשיבות המשחק כדי לעשוק גם את אוהדי חיפה.

6. King Kenny Member

משחק חושך שלנו אתמול באורווה, מלא איבודים שלא קשורים למהלך המשחק, בדר"כ שחקני מכבי פ"ת היו ראשונים לכל כדור. מצטיין המשחק אתמול הוא אבוטבול שפשוט היה מצוין, כמעט ולא איבד כדורים, עשה הגנה בצורה טובה, ניהל את המשחק טוב מאוד, גם ראו שכשהשחקנים של הפועל לא עשו תנועה כשהם היו עם הכדור הוא ניסה להביא מסירות לפתוח את המשחק. עוד שחקן שהיה טוב אתמול היה טופצ'ו, שלמרות הגול העצמי, נתן משחק הגנה גדול, פשוט לא עברו אותו. עוד דבר טוב שגם אחרי הגול העצמי הוא המשיך לשחק באותו בטחון ועשה את אותן הפעולות שעשה לפני הגול.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם היה איזה ספק לגבי יכולתו של טלקיסקי,
    אז לדעתי אתמול זו היתה החותמת הסופית לעובדה שהוא פשוט לא תורם לקבוצה,
    נכון, הוא בישל את השער הראשון בדרבי ללאלה אך עדיין הוא לא מספק את הסחורה ולא מועיל על כר הדשא.

לטעמי הפועל תל אביב צריכה להפרד ממנו בתום העונה, זה כבר לא אותו שחקן פעיל, נמרץ וטוב כמו בעונה שעברה,
    עדיף לגוטמן לפתוח עם בן לוז במקומו, לפחות האחרון פעיל, נמרץ ורוצה יותר, נקרא לזה ככה, מבחינת תועלת יש לו יותר מה להציע לדעתי.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי במשחק של סכנין ומאוד התאכזבתי מכמה דברים:

דבר ראשון התוצאה, חצי שעה מצוינת של סכנין שאשדוד לא עוברת את החצי ולכבוש שער (איפה שהייתי זה נראה חוקי) ולשחק סוף סוף כדורגל.

אז אשדוד שמה גול מקרן שלא קשורה לכלום וכל המשחק משתנה, אשדוד מגנה טוב על השער, סכנין לא מצליחה לייצר מצבים ודקה 86 שב 10 שחקנים וכולם למעלה אשדוד מגיעה למצב השני שלה במשחק (הגול אפילו לא מצב) ורביבו מגלגל מול שער ריק.

אדום שבאמת שלא ראיתי אם הגיע אדום או לא, ולהגיד לכם את האמת נמאס שכל פעם בוכים על סכנין שמשחקים ככה, השופט הוציא לאשדוד 2 צהובים אתמול על הצגות כי הם בכח באו לסחוט כרטיסים , ומראש היה ברור שיקרה דבר כזה

ראיתי הרבה הרבה עבירות שהם יותר מסוכנות/מכאיבות ... מהפאולים במשחקים של סכנין.

זה כדורגל וחבל שהעליהום שעושים על הקבוצה גורם לשופטים להיסחף.

חבל שמשחק שבקלות יכל להיות 2-0 לנו הופך להיות 2-0 לאשוד...

9. Raulito Madridista

כמה נקודות בקשר למחזור הנוכחי:

אם אני הייתי אוהד מכבי ת"א, לא הייתי מקלל את נמני אתמול. יכול להיות שהוא היה אמור להוציא יותר מהקבוצה הנוכחית, אבל צריך לקחת בחשבון שנמני הרי לא מנוסה בתחום האימון ולוקח לו זמן. מכבי כן במגמה של שיפור, גם אם לא באופן דומיננטי. בנוסף, נמני הוא הראשון שיירצה בהצלחה של מכבי, זה הדבר הכי חשוב לו, הרי לא מדובר בסתם מאמן. צריך לקחת בחשבון את כל מה שהוא תרם למועדון. שריקות בוז לנמני בטח לא מועילות. לגבי השחקנים, זה כבר משהו אחר.
    הפועל פ"ת אתמול הניעה כדור בצורה יפה מאוד במשך כמה דקות, השילוב של סספדס וויסה פשוט נהדר.
    שביט אלימלך אגב ערך אתמול את ההופעה ה467 בליגת העל ועבר את אורי מלמיליאן. אלימלך ממוקם במקום התשיעי עם מספר ההופעות הרב ביותר בליגה.

המשחק בין בית"ר לבני-יהודה הבטיח המון. לפני שבועיים דיברו עליו כמשחק שיהיה חווית כדורגל. אווירה טובה, קצב מהיר, המון הזדמנויות וגם המון שערים. בסוף היה משחק עלוב, אחד החלשים העונה בליגת העל. כמובן שבעלת הבית יותר מאכזבת, אבל היא ניצחה בסוף. אחרי שראיתי את הפס המעניין לאגף שמאל, שם חיכה יצחקי, ידעתי שמשהו טוב ייקרה בהתקפה הזאת. סוף סוף קצת שכל מבחינת בית"ר. ובטח שיצחקי הוא ווינר, שוב הוא מציל אותם. כמה דקות לפניכן יצחקי לא מסר לזנדברג שהיה בעמדה מצויינת. ראו את זנדברג משתולל וזה הראה שאכפת לו. זה שחקן שהייתי חושב בכל-זאת אם להשאיר אותו. הוא עוד מסוגל. עידן טל דווקא היה בסדר אתמול בניגוד למה שחושבים בעיתונים.
    בני-יהודה סיימה את המומנטום שלה, מעניין מה הלאה. הם משחקים יפה, זה נכון, אבל תמיד לקחתי אותם בעירבון מוגבל.

יובל אבידור החמיץ אתמול כל-כך הרבה פעמים וחבל. אבל גם לאלי כהן מגיעות נזיפות אחרי ההפסד של ק"ש לקבוצה החלשה בליגה(או שק"ש היא בעצם הכי חלשה בליגה) אני מקווה שקריית-שמונה תיפטר מאלי כהן ותחזיר את רן בן שמעון. אלי כהן לא מתאים לבוא ולהציל קבוצה באמצע העונה. הוא לא הצליח לעשות זאת עם נתניה, בשנה שעברה הוא נכשל בבני-יהודה וגם בינתיים זה לא הולך. בקריית-שמונה יכולים להיות מרוצים רק מהשיפור ביכולת של צרפתי. הם במרחק נקודה בלבד מהכח שאחרונה בטבלה, ובקצב הזה המקומות ביניהן יתהפכו.

10. oFiRzZz Member

לא צריך להתמם . גם אני במשחק נגד מכבי פתח תקווה מחיתי על הכרטיס אבל הפעם ... זה סוג של משחק עונה .. מחרים בהתאם .
    אני כשהגעתי בסיבוב שעבר לקריית אליעזר , פתאום לא נשארו כרטיסי נוער ושילמתי 80-90 שקל . יחס גורר יחס .

11. שגיא Guest

וואו, לא זכור לי מחזור עם כלכך הרבה שערים בדקות הסיום. לשתיים מהקבוצות נתן תקווה להמשך, בעוד את השלישית השער הזה קבר. כיוון שאתמול ראיתי רק מחצית אחת במשחק בין הפועל פתח תקווה למכבי תל אביב אין לי כלכך מה להגיד על המשחקים עצמם.

מה שכן, לגבי המשחק מחר, חיפה שוב קיבלה הזדמנות טובה להגדיל את הפער אבל למען האמת אני לא שופט אופטימיות. מתיאוס כבר עשה בית ספר פעם אחת לאלישע לוי (אמנם מגעיל, אבל בית ספר) ואני מפחד שיקרה משהו דומה גם מחר. מצד שני, הגיע הזמן שחיפה כבר תנצח את העונה קבוצה "גדולה" על מנת לפתוח פער גדול עכשיו, כי אין לי ספק שנאבד עוד נקודות בהמשך.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מבין שבן דיין לא ישחק, חיסרון מאוד משמעותי לנתניה.

13. Raulito Madridista

יש לי תחושה לגבי משחק מגעיל של תיקו מאופס מחר, אני מקווה שזה יהיה שונה. אני מחזיק אצבעות למכבי נתניה, אבל אני לא מאמין שהיא תצליח לנצח מחר. כמה חבל עבורה שדווקא במשחק הכי חשוב שלה העונה(אולי), היא משחקת ללא השחקן הטוב ביותר שלה. בן-דיין עושה עבודה גדולה בהגנה והוא גם מהווה 50% ממשחק ההתקפה של מכבי נתניה, וזה עוד בלי שיהיה איתו קשר דומיננטי על הקו. ארבעה שערים ושלושה בישולים - מגן למופת. איתי שכטר יהיה מחר במעקב של סקאוטים ואני מקווה שזה ייתן לו מוטיבציה לשחק מחר ברצינות. מכבי נתניה תלויה בו כמובן, וגם עזרה משלו מנשה, שמגיע למשחקים נגד הגדולות, בוודאי שתעזור. לדעתי תיקו מחר לא יהיה מספיק טוב עבור נתניה, זה משחק בית שלה, ובקופסא היא מתקשה לנצח את הגדולות עד עכשיו, כשאני מתייחס להפסד לבית"ר ולתיקו עם הפועל בסיבוב הראשון.
    מכבי חיפה יכולה להיות מרוצה גם מתיקו מחר, הפער בצמרת יישאר חמש נקודות. אבל הגיע הזמן שהיא תנצח קבוצה גדולה, למרות שאליפות אפשר לקחת גם בלי זה, ואני משאר שחיפה תיקח. הפגנת עליונות על היריבות למאבק האליפות, גם אם זה במשך משחק אחד בודד של 90 דקות, זה דבר שנותן תחושה טובה יותר. חיפה עדיין לא נתנה משחק טוב נגד הגנה רצינית. מעניין אם הסטתו של ראסנפורד יותר קדימה, תועיל לו. אלישע לוי עולה עם הרכב התקפי מאוד ועל קולמה תיהיה אחריות גדולה. לפי איך שהוא נראה בשבועות האחרונים, לא בטוח שהוא מסוגל לעמוד בה. לדעתי ניצחון של חיפה מחר וסיפור האליפות גמור. זה ייתן לה מרץ גדול לקראת ההמשך. מה גם שהיא תארח את הפועל בקריית-אליעזר בסיבוב השלישי, זה כבר משחק שאין מה לצפות ממנו ליותר מנקודה גג.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/09
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx מכבי נתניה - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

שני, ה-23/02/09. 20:50 בערב. אצטדיון הקופסא. ישפוט מנשה משיח.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-3 ובמאזנה ישנן 33 נקודות. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בתיקו 1-1 עם בני יהודה של גיא לוזון. בגביע המדינה חלפה הקבוצה על פני מכבי פתח תקווה של רוני לוי, כשניצחה 1-0 בתם 90 דקות.
    היהלומים יגיעו מחר למשחק בידיעה שהפסד יפחית את סיכויה לזכות בצלחת לאנושים עד לא קיימים. תיקו ישמור על הסיכויים כפי שהם, מינוס הזדמנות להתקרב לירוקים. נצחון והכל נפתח מחדש.
    מכבי נתניה לא ציפתה שלמשחק מול מכבי חיפה תהיה חשיבות כל כך גדולה לקראת המשך הדרך, אך רצף המשחקים בהם לא השכילה לנצח, למרות שברובם הציגה יכולה טובה, גרמו לכך שהמשחק יהיה מכריע.
    בקבוצה של לותר מתיאוס מנסים לייצר פתרונות להעדרותו המסתמנת של דדי בן דיין. נראה כי דלה ימפולסקי, שמעולם לא שיחק כמגן שמאלי, יקרא לדגל. אפשרות נוספת היא שילובו של טל מעבי, מחליפו של דדי בן דיין, יקבל הזדמנות. שינוי נוסף מסתמן בהתקפה. שלו מנשה, מלך השערים והבישולים של הקבוצה, צפוי לרדת לספסל, כדי לאפשר לאלברטו זפאטה, חלוץ הרכש הפנמי, לערוך הופעת בכורה בליגה. אפשרות נוספת היא שאלברטו זפאטה יערוך את הופעת הבכורה שלו על חשבון נקוסי סיאבנוגה או רביד גזל.

הרכב משוער: לירן שטראובר; לואיס מארין, בוואן פרנסמן, זאב חיימוביץ', קלימי סבן, דלה ימפולסקי; אלברטו בלאנקו, רביד גזל, נקוסי סיאבונגה; איתי שכטר, אלברטו זפאטה.

http://mscwza.walla.co.il/w/f-400/490591-5.Xxx
    היהלומים מחכים שיתעורר מתרדמת החורף שלו. איתי שכטר.

מכבי חיפה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-1 ובמאזנה ישנן 39 נקודות. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בנצחון 2-0 על הכח עמידר רמת גן של דודו דהאן. בגביע המדינה היא חלפה על פני יריבתה העירונית, הפועל רמת גן, לאחר שער הכרעה של יניב קטן בהארכה, שקבע 1-0 בסיום.
    הירוקים של אלישע לוי מגיעים למשחק מצד אחד נינוחים, חרף פער הנקודות המבטיח על פני המתחרות שלה, אך מן הצד השני מתוחים, מאחר וזה עוד מבחן מול קבוצה גדולה, כזה שעד כה מכבי חיפה טרם צלחה. נצחון שלה בקופסא יתן לה דחיפה ענקית להמשך הדרך ויותר מכך, הוא יפתח פערשמעטים יעיזו להמר שניתן יהיה לסגור אותו.
    בהגנה אלישע לוי צפוי לתת המושכות לאנדרסון ווסט, כשלאוניד קרופניק אפילו לא יתלבש למשחק. אליו יחבור אייל משומר, שעליו הוחלט לוותר על מנת לאפשר מקום נוסף לשחקן התקפה, מוחמד גאדיר, שאלישע לוי סבור כי יתכן ויהיה לו בו צורך. שינוי נוסף בקבוצה מגיע מהחלק הקדמי. אוסיי ראנספורד צפוי לפתוח לראשונה בליגת העל, על חשבונו של בירם כיאל.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; דקל קינן, אנדרסון ווסט, עמרי אפק, פיטר מסיללה; ג'ול קולמה, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן; אוסיי ראנספורד, טמבינקוסי פאנטיני.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1077560/_MG_0366_wa.Xxx
    צריך לצלוח עם קבוצתו את מבחן הבגרות. יניב קטן.

15. Igi Member

במשחק הקודם בקרייה בן דיין שיחק?