מחזור 20 בליגת העל: עירוני ק"ש ואשדוד ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/1/12.

1. alexshw Member

מכבי חיפה היא קבוצה הכי חלשה בליגה בחודש האחרון.
    יש לי רק שאלה אחת. מתי גוטמן סבל יותר: כשאימן את בית"ר או היום?

2. skyday20 Member

אין שחקן מצטיין במשחק הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אף אחד לא קיבל פלזמה.
    סכנין הצליחה לקחת נקודה. ממשיכים לקחת הרבה נקודות העונה.
    ראיין אדלי צדקת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/12
  3. Don Joan Roman Member

אצלנו הוא לא סבל, הוא חייב לנו את הקריירה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הגיע הזמן שאוהדי הקבוצה יפסיקו לבקר במשחקים. מצטער, אבל מה שראיתי היום מהקבוצה שלי לא שווה אפילו משפט אחד. כל כך מכעיס שליצן בשם עמית הורסקי מתחיל במסע השמצה מגעיל כנגד אנשים שמשלמים ממיטב כספם כדי לראות את חבורת הזבל הזה. במשך דקות ארוכות אני שומע שני שדרנים משתעממים וברגע שהקהל כמה דקות לסוף כועס אז יציע ג' הוא הבעיה.

אני מצדיע מפה במקום מושבי בהולנד לכל האנשים הטובים שהגיעו היום לקרית אליעזר כדי לראות את מופע האימים של הקבוצה בירוק. השחקנים צריכים אחד אחד להתבייש כי הם פשוט מרוויחים הרבה יותר מדי. אם לשחר יש קצת כבוד לכל האנשים שצריכים לסבול את חבורת הזבל הזה שיכניס במשחק הבא את הקהל בחינם. עמית הורסקי יכול לדבר כמה שהוא רוצה, אבל מכבי חיפה מתקרבת שוב צעד לתחתית.

אגב עוד שאלה לאדון לוי. במצב שהקבוצה פשוט לא מסוגלת לבעוט לעבר השער למה אתה מוציא את דבאלישווילי ולא סיידו או בוקולי? אין, אלישע לוי פשוט הורס בעונה אחת את כל מה שהרוויח בשנים האחרונות. פשוט מדהים שהוא עוד מאמן את הקבוצה.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה לסכם את הדבר הזה שראיתי היום.

איך משהו רשם לי? "היחידי ששרד את ה 90 דקות האלו זה אלישע לוי".

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרוצה מהתיקו הזה, סכנין בשנים קודמות גם במשחקים כאלה מול יריבות אפטיות היתה יודעת להפסיד והשנה אני מרוצה ממה שאני רואה

תיקו בקרית אליעזר בכל מצב של מכבי חיפה זה טוב מאוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Don Joan Roman Member

חחחחחחחחחחח, בחיי אחד המשחקים החלשים ביותר שראיתי בכל 17 שנותי כאוהד כדורגל.
    אפילו המשחקים של בית"ר נראים יותר מותחים מהמשחק הזה.

8. Love Is Red Member

מה שאותי מעניין לגביי מכב חיפה זאת העובדה שאם הם לא יתעוררו הם יכולים למצוא את עצמם במאבקי תחתית (10 נקודות מהקו האדום!) ככה שאם יעקב שחר מעוניין להשאיר את אלישע לוי על אף העובדה שהקבוצה כרגע נראית רע מאוד אז שיבושם לו, ושלא יתפלא שבסופו של דבר מכבי חיפה והפועל חיפה ישחקו עונה הבאה בליגה הלאומית (זה יכול לקרות...).

9. Bensh Member

לא, זה לא

10. ראיין אדלי Member

נו באמת... הגזמתה...
    יש כל כך הרבה קבוצות חלשות, מכבי חיפה עוד תהיה בפלייאוף העליון ותגיע לאירופה... לא שהיא צריכה הרבה, מספיק 2 נצחונות והליגה משתנה...

וכל הכבוד למכבי ת"א, שהעלתה את מחירי הכרטיסים...

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/12