מחזור 20 בליגת העל: תיקו משמים בין בית"ר ללוזונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/2/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי שהכי מפתיע אותי הוא רוסו. הבחור אם אני לא טועה כבר עם כובש שבוע שני ברציפות. מגיע לו שאפו.

2. Igi Member

באמת שאפו לרוסו. שבוע שני שהוא מציל את מכבי מתיקו.. אחד השחקנים הכי טובים של מכבי העונה(אם לא הטוב ביותר).
    עוד משהו, כמה אוהדים היו היום בבלומפילד? לא השערות, אני צריך מספר מדוייק :)

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי זה שהרים את הכדור לאוגבונה? בונדר? איזה פעולת הכנה מדהימה.
    הסאנוגו הזה עדיין אי אפשר לדעת אם מדובר בשחקן טוב או לא כי אי אפשר להתרשם ממנו אחרי 14 דקות, שחקן טוב או לא טוב מה שבטוח מדובר בעוד זר ללא שכל ורמת טיפשות גבוהה, ראובן עטר צריך לתת לו שיחה רצינית ולשטוף אותו. שוב נתניה מאבדת 2 נקודות בצורה שהיא לא צריכה לאבד, ברגע שפאהס הורחק הייתי בטוח שניצחון של נתניה וחבל.. חבל ששבוע שני ברציפות היא סופגת שער שוויון ועם עוד 4 נקודות בטבלה מצבה היה מצויין הרבה יותר.

שאפו ענק להכח רמת גן. נגד קבוצות כאלה צריך להוציא את הנקודות ולא רק נגד הגדולות ושוב פעם בזכות מכבי ת"א הרצליה מסובכת ושתי הקבוצות עם 18 נקודות. אומנם בני יהודה עם 3 נקודות יותר וכפ"ס עם 5 אבל אני לא מאמין שנראה את 2 הקבוצות האלה נגררות למאבקי תחתית בשלבים המכריעים של העונה.
    מילה על אשדוד, חוזרת די מהר למימדיה הרגילים, כצפוי.

4. ReL Member

עוד משחק טוב של נתניה ועוד הפעם מסתיים בתיקו לא צודק , אבל אין מגיע בכדורגל . אופיר חיים הזה פשוט גרוע , לא מבין מה עטר מיהר להעלות אותו , ההרחקה הטיפשית שלו הביאה את הגול . ועזבו את זה , מאז שהוא בספסל אנחנו משחקים מצויין , מי בכלל צריך אותו?

כל כך חבל עוד 2 נקודות שהלכו לאיבוד. והפועל נראו פשוט זוועה , או שזאת פשוט ההגנה ואנסומבו וטגה שפשוט הרסו להפועל את כל ההתקפות.

5. הרצליה Member

אין לי מה להרחיב על הקבוצה שלי כי כדורגל היא לא שיחקה.
    אבל יש לי כן על מה להרחיב.

מקבוצה כמו מכבי הרצליה לא מצפים להלהיב במשחק חוץ בבלומפילד, לעומת זאת ממכבי תל אביב קבוצה שממוקמת במקום ה-2 שמשחקת נגד קבוצה במקום ה-10 מצפים לקצת יותר משלושה מצבים שמתוכם 2 הפכו לשערים.
    הקבוצה הזאת היא בושה ענקית לליגה לא יאומן שקבוצה כל כך אפורה שלא עושה מהלך התקפי אחד ראוי תמוקם במקום השני בטבלה.

אלי כהן צריך להתבייש לעצמו ובגדול על מה שהוא אמר, איזה הצגה יכולת לתת כאן עם השופט היה מחמיר יותר? מה אתה חמור? עם שופט ביתי כמו שקיבלתם היה עדיף שתשב בשקט ותעשה קולות של שטיח.
    לך תחגוג שהוצאת ניצחון בשיניים ממשחק ביתי נגד קבוצה שמתבססת על הפריצות של אייל טרטצקי באגף שמאל.

6. Dimitar Berbatov Member

מכבי הרשימו אותי בנצחון על מכבי הרצליה היום 2-1, בניגוד למשחקים הקודמים שבהם מכבי שיחקה כדורגל הגנתי וחלש מאוד, היום מכבי שיחקה טוב יחסית והגיע להרבה מאוד מצבים.
    ג'ובאני רוסו היה מצוין והוא בתקופה מצוינת בנתיים לרוסו יש כבר 3 שערי ליגה והוא כבר עבר את מאזנו בעונה שעברה, הרבה מאוד זמן (אם לא אף פעם) לא ראיתי את רוסו כובש ברגל שמאל, אחלה גול!
    למרות כל הדברים האלה מכבי לא היו כאלה טובים הגול הראשון שלהם של איליץ' היה גול של ראדי שאיבד את הכדור ומכבי אם מתפרצת נהדרת ודאבל פס בין ביטון לאיליץ' העמיד את האחרון מול שוער. מכבי הראתה היום שגם בלי נימני היא יכולה לשחק טוב ולנצח, שוב שאפו לרוסו שהנהיג היום את הקבוצה במקום נימני הפצוע. מפעם לפעם מתחזקת אצלי הדעה שנמני חייב לפרוש שנה הבאה, היום ראינו שרוסו החליף את אבי כמנהיג והצעירים שיחקו לא רע בכלל, מה גם שנימני מרבה להפצע, לדעתי הגיע הזמן שלו לתלות את הנעלים.
    איך השופט נפל, הציל שער בטוח להרצליה :aaarofl:

שאפו גדול לאורי מלמיליאן והכח שניצחו היום את הפועל כפ"ס, הכח שיחקו היום יפה מאוד והגיעו ללא מעט מצבים. אורי הכין אותם מצוין למשחק והכח הייתה ראויה היום לנצחון הזה.
    הנצחון הזה אמנם לא מעלה את הכח מעל לקו האדום, אבל היא משתווה להרצליה בנקודות שלה ורק הפרש השערים של הצהובים משאיר אותם במקום ה-10, מה גם שהנצחון הזה של הכח דוחק את כפ"ס חזק חזק למאבק התחתית, כמו שאמר אלי אוחנה קבוצה שמפסידה כל-כך הרבה משחקים בבית לקבוצות הקטנות תאבק על הירידה.
    הסגל של כפ"ס שווה אמצע טבלה ואפילו יותר, הבעיה של כפ"ס ואני יגיד את זה בפעם האלף שהיא בנוייה על מתפרצות וראינו את זה מול הפועל ת"א בשבוע שעבר שהפועל תקפה את כפ"ס ואז כפ"ס בכמה מתפרצות עקצה את הפועל והגיע למצבים.
    בכפ"ס שוב פעם היחידים שתפקדו הם ג'יזרמו ישראלביץ' ודה סילבה. הראשון כמו תמיד היה מצוין בישל את השער הראשון בקרן לדה סילבה, בעט למשקוף והיה פעיל מאוד, השני כבש את השער היחיד של כפ"ס ויש לו עונה מצוינת והוא כובש בה לא מעט שערים ולהזכירכם הוא בלם.
    ושוב פעם שאפו גדול לאורי מלמיליאן והכח עמידר ר"ג, מגיע להם להשאר בליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לאשדוד הגיע היום לנצח, אבל היא לא ניצלה את המצבים שהיא הגיע אליהם ויצא בסופו של דבר רק בתיקו עם בני יהודה.
    במחצית הראשונה בני יהודה שלטה באופן מוחלט במשחק והגיע למצבים ובסופו של דבר שער ענק של קובאצ'ביץ' העניק לבני יהודה יתרון מוצדק. אחרי השער הזה בני יהודה כמו קבוצת תחתית טיפוסית ירדה לאחור ואפשרה לאשדוד לתקוף ובסופו של דבר להשוות את התוצאה.
    אשדוד בסופו של דבר חוזרת למקומה הטבעי 4-6, הבעייה הגדולה של אשדוד שאין לה אופי להשאר בצמרת להרבה זמן ולא להיות תופעה חולפת וזה חבל מאוד, אשדוד למעשה מיצתה את המירב שלה כבר ממזמן ועכשיו היא יורדת ברמה. צריך לזכור שאשדוד חסרה היום את דוד רביבו הפצוע שיעדר חודש, רביבו היה חסר מאוד היום לאשדוד, היה חסר האיש שיתן את המסירות החכמות שישברו את ההגנה של היריב, שינהיג את החברים שלו.
    כמה מילים על שי הולצמן, ללא ספק חלוץ גדול עד היום אני לא מבין איך הוא לא בנבחרת. איך מכל מצב הוא עושה גול בטוח, חלוץ רחבה קלאסי. הוא גם לא היה רחוק היום מצמד.
    בקיצור, מבחינת בני יהודה תוצאה לא רעה בכלל, להוציא תיקו מאשדוד בבית ועוד שאתה קבוצת תחתית זה לא רע בכלל. אשדוד מאכזבת ומתרחקת מהצמרת הגבוהה.

7. burning soil Member

שופט ביתי עמית?! תגיד אתה בסדר או מה? אתם צריכים לומר יפה תודה שלא סיימתם את
    המשחק עם שלושה-ארבעה מורחקים ואני לא מגזים. וכן, מכבי חרא וגם אני לא נהנתי
    מהמשחק היום, אבל את העבודה השחקנים עושים, נלחמים על הדשא בשביל הקהל ושבוע
    הבא חיפה, אמן שיקבלו בראש.

ואגב, לגבי מספר צופים, משום מה בוואן רשמו 2,000, אבל אין מצב כי שער 11 היה כמעט
    מלא, וב-8 היתה תפוסה יפה. בכללי היה יותר קהל ממשחקי הבית האחרונים.

8. הרצליה Member

ואחרי הניצחונות של הרצליה על בית"ר וחיפה להרצליה מגיע להישאר?
    על סמך מה אתה אומר שמגיע להכח להישאר בליגה?

ניצחון יפה של הכח בכפר סבא במגרש קשה אבל הלו זה לא אומר שמגיע להם להישאר בליגה.

דורון, לגבי השופט אני לא ירחיב כי אני לא יצליח לשכנע אותך ואתה לא תצליח לשכנע אותי, אבל אלי כהן מאשים את השופט בכך שהוא מנע הצגה ממכבי? איזה הצגה אפשר לעשות עם קבוצה כל כך אפורה ומגעילה שלהוציא את יוסי שיבחון אין בה שחקן יצירתי אחד.

לדעתי תיקו היה משקף הרבה יותר את המשחק הזה כמו כל המשחקים נגד מכבי העונה, אם זה בליגה או אם זה בגביע הטוטו, לא יאומן כמות חוסר המזל שיש לנו נגדם.

9. Dimitar Berbatov Member

אני תמיד אמרתי שמגיע להם להשאר בליגה.
    לדעתי מגיע להפועל פ"ת ובני יהודה לרדת...

10. burning soil Member

לא יודע מה אלי כהן אומר עמית... אני ראיתי לפחות 3 פעמים במשחק שחקנים של הרצליה
    מקצצים לשחקני של מכבי את הרגליים, פוצעים אותם על הדשא. ושוב, אנחנו קבוצה
    אפורה, טובים בהגנה, זה מה יש..

11. הרצליה Member

"ציפינו מקבוצה שקראה תיגר על כל הגדולות שתבוא לשחק כדורגל. אבל ברגע שהם קיבלו את השער הראשון זה הפך לפוטבול. השופט לא שפט באגרסיביות. הם באו לשבור רגליים, בנס לא יצא פה מישהו פצוע. אם המשחק היה מתפתח לכדורגל נטו היינו עושים פה הצגה בלתי רגילה".

12. burning soil Member

וואלה עמית לא משנה לי מה אלי כהן אומר, הצגה או לא הצגה.. אני מבקר קודם כל את המשחק של הרצליה,
    שאולי ניתן לסלוח על כך כי אתם קבוצה שנלחמת על חיה, אבל בכל זאת פה זה לא בושידו! ודבר שני, השופט
    היה צריך להוציא יותר אדומים. זה פשוט לא מתאים לכדורגל..

13. הרצליה Member

טוב, אני לא מסכים איתך ולדעתי המשחק שלנו לא היה יותר מדי אגרסיבי, להוציא עבירה אחת של בוקסנבוים ואחת של דיוויס לא היה משהו שאפשר להגיד עליו בושידו.

14. FelaKaT Member

מכבי ת"א משחקת את הכדורגל הכי מגעיל בליגה, העיקר שאוהדים שם קיללו פעם אחר פעם את שחקן העבר שלהם בגלל שהוא משחק הגנתי מול באיירן מינכן, אייאקס ויובנטוס.

מתי כבר להפועל יגמר המזל?

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

להפועל מזל? במשחק הזה אולי זה לא כל כך תופס, לפחות מהתקציר שראיתי קאלה לא היה צריך להציל את המולדת הפעם, אבל מתוך 15 המשחקים האלה שלא הפסדנו לפחות 50% מזל טהור שמסנוור אנשים.

אם אני לוני, אני לא שם את נמני מנג'ר, אלי כהן חייב להיות בעמדה בה הוא אחראי כמה שיותר על השמות שמגיעים וכמה שפחות על מה שהולך על המגרש. הקבוצה הזאת מסוגלת להרבה יותר אבל אני לא חושב שלכהן יש את הביצים לעשות את השינויים הנכונים. לקלינגר היו, אבל קלינגר בשלב מסויים התאהב יותר מדי במיתוס של עצמו והלך עם הראש בקיר. אם אתה משחק בצורה שהקהל לא אוהב, לפחות אל תעודד את התדמית השלילית גם ככה עם יחס משפיל לאותו קהל ברמה האישית.

בכל מקרה, זו סוג של עונת מעבר ואסור לצפות יותר מדי. בשנה הבאה התקציב יהיה גדול יותר: לא יהיה את החוזים של רוסו ונמני, ואני מאמין שבסופו של דבר תהיה השקעה מבחוץ במיוחד אם הקבוצה תצליח לסיים במקומות 2-3. הסגל יהיה צעיר יותר, הזרים (אני מבחינתי משאיר את כל הארבעה ומביא זר נוסף לעמדת החלוץ) ישתלבו סופית, ועם חיזוק באגפים נראה קבוצה הרבה יותר טובה.

ובשורה התחתונה, אף אחת לא מציגה כדורגל גדול השנה, או ב-3 השנים האחרונות אם להוציא את חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/07