מחזור 20 בליגת העל: תיקו משמים בין בית"ר ללוזונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/2/07.

1. Melixon 15 Member

עם החיזוק שמלמיליאן הביא לעמידר והיכולת הטובה שלהם אחרי הפגרה.. מגיע להם להישאר

גם הרצליה התחזקו באמת משמעותית, עד עכשיו היא הייתה קבוצה שאין לה מה לחפש בליגה.. אבל החיזוק שפרדי דוד עשה למרות ההפסד.. הם משחקים לא רע..

לעומת הפועל פ"ת, קבוצה שאין בה כלום וגם אף אחד לא מתכוון לעשות משהו בקשר לזה..

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא הייתי שם זר פרחים על הראש של פרדי דוד בגלל החיזוק שהביא עדיין.

קאמאנן היה גדול מול חיפה אבל זה היה משחק שהכל הלך להרצליה ושום דבר לא הלך לחיפה, קאמאנן חייב להוכיח את עצמו ועדיין לא הייתי מגדיר אותו כרכש מוצלח למרות שאני עצמי אמרתי עליו שהוא כזה כמה פעמים.
    מאז חיפה (עברו 2 משחקים נדמה לי) הוא לא עשה שום דבר מיוחד כך שהוא עדיין צריך להוכיח את עצמו.
    בקשר לשוער זה הרבה יותר ברור שזאת עיסקה מוצלחת (אוהדי הרצליה תקנו אותי אם אני טועה)

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1151084427beutar.Xxx בית"ר ירושלים - מכבי פ"ת http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574471mpt.Xxx

ראשון, 20:50, טדי.
    שופט: מנשה משיח.

בית"ר ירושלים סיימה את ההכנות למשחק מול מכבי פ"ת שיתקיים הערב ב-20:50 באצטדיון טדי.

חמישה שחקנים יעדרו מסגל הקבוצה: דוד אמסלם ועמרי אפק (פצועים), מילובן מירוסביץ' (מורחק), קובי מויאל (שיחק עם קבוצת הנוער) וברק יצחקי. אל הפצועים והמורחקים מצטרפים שני פצועים נוספים שיכללו בסגל הקבוצה אך יפתחו ככל הנראה על הספסל: שמעון גרשון וגל אלברמן. המאמן, יוסי מזרחי, שוחח עם אלברמן ובשיחה ביניהם הוחלט כי על מנת לא להחמיר את הפציעה ממנה סובל השחקן יפתח אלברמן על הספסל. שמעון גרשון שנפצע במשחק הנבחרת בברכו ישמש כגיבוי מהספסל במקרה הצורך, כשאריק בנאדו ותומר בן-יוסף יפתחו כצמד הבלמים לצידם של יואב זיו ורוני גפני.

בקישור של בית"ר יערוך מזרחי שני שינויים מהמשחק מול מכבי חיפה כשהראשון הוא חזרתו של דרק בוטאנג מהרחקה למשבצת של גל אלברמן הפצוע. הגנאי ישחק לצידו של ז'וזה ראמליו שהיה מצויין מול מכבי חיפה והרשים מאוד את יוסי מזרחי והצוות המקצועי בקבוצה. מילובן מירוסביץ' המורחק כאמור לא ישחק ואת מקומו צפוי לתפוס עמית בן-שושן. מאז חזרו שחקני הנבחרת לאימונים עם הקבוצה, התלבט מזרחי בין רושל טוטו ואבירם ברוכיאן לעמדה של מירוסביץ' בכנף הימנית, אך באימון המסכם של הקבוצה דווקא עמית בן-שושן זכה לקבל את גופיית ההרכב למשך דקות ארוכות ונראה שיוסי מזרחי יעדיף את החלוץ הבינלאומי על פני ברוכיאן וטוטו הברזילאי. בחוד, כפי שהיה בשבועות האחרונים, ישתפו פעולה קלאבייר שוונק וטוטו תמוז, מלך השערים של הקבוצה.

מזרחי הקפיד במהלך השבוע לא להשתמש בתירוץ על הכנה לקויה בגלל חסרונם של שחקני הנבחרת השבוע מאימוני הקבוצה. ביום חמישי הקרין המאמן לשחקנים קטעים מהמשחק בסיבוב הראשון בין בית"ר למכבי פ"ת, והיום באסיפת הקבוצה ראו השחקנים את הניצחון על מכבי חיפה מהמחזור האחרון כשיוסי מזרחי מתעכב על הנקודות החיוביות והנקודות הפחות טובות במשחק.

בפעם הראשונה העונה יאכלס היציע המזרחי כולו רק את אוהדי בית"ר ירושלים זאת בעקבות הסיכום שהשיג היו"ר, אלי ארזי, עם המשטרה. אוהדי מכבי פ"ת יאוכלסו ביציע הצפון מזרחי.

http://images.one.co.il/images/video/segment377x285/08_02_2007_07_5719.Xxx
    שחקנים באימון, בית"ר.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, רוני גפני, תומר בן יוסף, אריק בנאדו, יואב זיו, מיכאל זנדברג, ז'וזה רמאליו, דרק בואטנג, עמית בן שושן, קלאבייר שוונק, טוטו תמוז.

גיא לוזון נהנה באימון המסכם מסגל שחקנים מלא ללא פצועים וללא מורחקים. הצפיפות בסגל של הלוזונים מתפרסת כמעט על כל המערכים של הקבוצה ונראה שפרט לשוער אוהד כהן, לוזון מתלבט עד לרגע האחרון לגבי ה-11 שיעלו מול בית"ר.לוזון מתלבט האם לשחק עם 3 חלוצים או לעלות עם מערך של קישור מעובה שיכלול 2 קשרים דפנסיביים ו-2 קשרים שיפתחו בהתקפה. הסיכוי שעומר גולן ופטריק סופו יאיישו את החוד של פ"ת גבוהים מאוד. נראה שהקשר מחוף השנהב, מוחמד דיאלו, שערך הופעת בכורה במחזור שעבר נגד אשדוד ואף כבש את השער הראשון במשחק ימשיך לקבל קרדיט. שני שחקני הרכש האחרים, סבסטיאן רוזנטל ולירן כהן יחכו להזדמנות מהספסל.

בסיום האימון נערכה אסיפת קבוצה ובמהלכה השחקנים צפו בקלטת המשחק של בית"ר ירושלים נגד מכבי חיפה בשבוע שעבר בקרית אליעזר. נראה שחקני ההגנה של הלוזונים ישימו דגש מיוחד על החלוץ הירושלמי, טוטו תמוז, שנמצא לאחרונה בכושר מצוין.

http://images.one.co.il/images/d/gg118149.Xxx
    מתלבט, גיא לוזון.

הרכב משוער: אוהד כהן, נאור פסר (איסמעיל עאמר), מוראד מגמאדוב, מאוריסיו ג'ובניני, קובי גנון, אורי לוזון (סולי צמח), אנדרה קלדיירה, בלסינג קאקו, מוחמד דיאלו, עומר גולן, פטריק סופו.

4. burning soil Member

קלינגר השניא את עצמו על הקהל, זרק שחקני בית ובראשם את אבי נמני, קיבל יד חופשית לרכש זר והביא
    שחקנים דוגמת אדורנו, אמבמבה, אדו.. שחקני חיזוק עאלק.

גם את אלי כהן ביקרו בחלק העונה, אבל תכלס יודעים שהוא מוציא מים מהסלע, קיבל תקציב אפס
    ואיכשהו מכבי שניה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה שיחקה מצוין, חבל מאוד שלא נצחנו את המשחק הזה, כי אין ספק שהיינו טובים יותר מהפועל תל אביב. לצערי, נכנסתי למגרש רק אחרי השער של מוסא סאנוגו ואפילו דקה אחרי הכרטיס האדום שהוא קיבל, אך לשמחתי, עד שלא אמרו לי שהוא הורחק (ושהוא הבקיע את השער), בכלל לא שמתי לב שמכבי נתניה משחקת ב-10 שחקנים. מכבי נתניה שטפה את המגרש במחצית הראשונה וזה היה תענוג אמיתי לראות את השחקנים משחקים טוב ורוצים לנצח.
    המשחק הזה גם הוכיח לי את מה שידעתי (ויעידו על כך אוהדי מכבי נתניה שפעילים בפורום 'הקופסא') תמיד: אמיר טגה הוא כשרון ענק והוא עוד יגיע למקומות הכי גבוהים שיש בכדורגל העולמי. מה שהוא עשה את אתמול, זה היה מדהים. הוא היה בכל מקום על המגרש, תמיד גלש בצורה נקייה, חילץ המון כדורים, ניווט את המשחק כמו שצריך, חתך מהאמצע לאגף ולהיפך וגם איים על השער. כמו שבשנה שעברה רבים התלהבו מאלן מסודי ואני טענתי שצריך לשים לב לאיברהים ע'בדול ראזאק, ככה אני אומר כבר מתחילת העונה: עזבו אתכם מאיתי שכטר, אמיר טגה זה הדבר האמיתי.
    מזואה אנסומבו היה אתמול גם כן מצוין. סוף כל סוף זה היה אותו שור הבר שלא נותן לאף שחקן לעבור אותו. גם הוא עשה אתמול משחק מצוין והפריחה של אמיר טגה אתמול קרתה בעיקר בזכותו. למכבי נתניה אולי אין את הקשר האחורי הכי טוב בליגה, אבל יש לה את הקישור האחורי הכי טוב בליגה.
    ההגנה, כהרגלה, תפקדה טוב. השער שספגנו היה תוצר של חוסר ריכוז וחוסר מזל. אגב, המלצה שלי, שימו עין על אבי סטרול. בשקט בשקט, בזמן שאנחנו מתווכחים מי צריך להיות הבלם השני בנבחרת שישחק לצידו של טל בן חיים, אבי סטרול עושה התקדמות מדהימה ואני לא מפחד להצהיר שהוא הבלם הישראלי שנמצא בכושר הכי טוב. בזכותו, בזכות לואיס מארין, דדי בן דיין, אורי אוזן (שבכל מה שקשור להגנה, הוא דווקא לא רע, אם כי יש מקום לשיפור) ולירן שטראובר, שחוזר להיות השוער שהציל את מכבי תל אביב ממאבקי הירידה בעונה שעברה, מכבי נתניה יכולה להתרברב בהגנה הטובה בליגה, שיחד עם הקישור האחורי מרכיבה את הפאזל ההגנתי המושלם.
    בקישור ההתקפי וההתקפה, זה כבר סיפור אחר. מריוס בונדאה, לצד מהלכים טובים מאוד, עושה לפעמים שטויות של שחקן נוער. הוא מתפקד קצת יותר טוב מאז הגיע ראובן עטר לקבוצה, אבל זה פשוט לא שחקן זר שמעלה את הרמה של הקבוצה. גם אוקוצ'ה לא.
    מוסא סאנוגו הבקיע שער לא רע בכלל. ובלי שום קשר לשער, גם בכמה דקות שהוא שיחק מול בני יהודה, אמרתי שהתלהבתי ממה שראיתי. הוא עושה תנועה בצורה ממש יעילה, הוא נזהר לא להיכנס לנבדל (שיתן לאוקוצ'ה שיעורים פרטיים, אי אפשר שכל פעם הקהל יזכיר לו שהוא בנבדל ורק אז הוא ישים לב לזה) והוא מבין נכון את המשחק. אני מקווה שבמשחק הבא שהוא ישחק, הוא ישאר כל תשעים הדקות.
    איתי שכטר היה בינוני ואת האמת? זה כבר לא מפתיע אותי. איתי שכטר לא נתן משחק אחד טוב השנה וממשחק למשחק הקהל של מכבי נתניה רק אוהב אותו יותר ואני לא מצליח להבין למה. אז בסדר, הוא כשרוני, לפעמים יש לו מהלכים שגורמים לך לחשוב שהוא המציא את הכדורגל מחדש ממש באותה השנייה שהוא עובר עוד שחקן יריב, אבל הוא לא מצליח לתעל את כל זה לדברים חיוביים עבור מכבי נתניה, אז כמה כל זה באמת שווה?
    אופיר חיים מכר את המשחק. לא יכול להיות ששחקן כל כך מנוסה יעשה טעויות כל כך טראגיות, בטוח שקרה משהו. מילא להחמיץ 3 פעמים מול שוער (ניחא, מול בני יהודה בסיבוב הראשון הוא החמיץ 6-7 מצבי הבקעה כשעמד לבד מול וינסנט אניימה), אבל לקפוא במקום ולא להרחיק כדור ששור זועם כמו מזואה אנסומבו שואג לעברך כדי שתעיף את הכדור לכל הרוחות? משהו כאן מסריח.

אז לסיכום: ראובן עטר אמר את הכל - מרוצה מהמשחק, לא מרוצה מהתוצאה.

תגובות על שאר המשחקים, במידה וזה עוד יהיה רלוונטי, אתן אחרי שאראה את "שער השבת".

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/07
  6. Dimitar Berbatov Member

עוד לא הספקתי להגיב על המשחק של נתניה נגד הפועל: אני יתחיל דווקא עם נתניה, נתניה משחקת כדורגל נהדר לדעתי הכי טוב והכי יפה בליגה, אבל בניגוד לקבוצות הגדולות (בית"ר ירושלים ומכבי ת"א) היא פרייארית ונאיבית מדי. אם נתניה הייתה מנצחת את בני יהודה בשבוע שעבר שהגיע לה ולנצח אתמול את הפועל ת"א היא הייתה רצה לאליפות. סאנוגו יצא כל-כך מטומטם, זה ברור ששחקן הפועל (לא שמתי לב מי זה היה) עשה הצגה גדולה, אבל זה לא חשוב מה היתה עוצמת המכה, הוא פגע בשחקן היריב במתכוון בחזה והרס לנתניה את המשחק, מי היה יודע לאן היה מתפתח המשחק אם לא האדום של סאנוגו.
    אבירם כאן ציין את אמיר טגה, כבר כמה זמן שאני עוקב אחרי טגה והוא גדל להיות (אם לא כבר) אחד הקשרים האחורים הטובים בארץ ולדעתי מגיע לו זימון לנבחרת הוא היה מכניס לנבחרת האפורה שלנו קצת ברק. לטגה יש כשרון גדול וגם לב ענק, הוא נלחם בכל משחק ונותן 200% פשוט תענוג לראות את הילד. גם חברו של טגה לקישור, מזואה אנסומבו היה מצוין כמו תמיד, חילץ כדורים ואפילו עשה כמה פעולות התקפיות טובות. כמה פראיירים יצאנו ששיחררנו את השחקן הזה, אחד הקשרים האחורים שיש במדינה ביחד עם טגה לנתניה יש קישור אחורי פנטסטי.
    לדעתי עטר טעה ובגדול שלא העלה בהרכב את ימפולסקי, מאוד התרשמתי מהילד הזה במשחק שבו כבש שער לפני שבועיים אם אני לא טועה. שכטר היה מאוד בינוני וממש לא תכליתי, גוטמן צדק בסדרת חינוך שעשה לו ובנתיים כנראה הוא לא למד מזה, חבל שכזה כשרון גדול מתבזבז.

הפועל היתה חלשה היום מאוד ובזכות נתניה הנאיבית שלא השכילה לנצח גם הוציא תיקו. אני בטוח שניר לוין קונה תיקו לפני המשחק, בכל זאת הקופסא אצטדיון קשה מאוד שהרבה קבוצות גדולות הפסידו בו ונתניה בכושר מצוין, אבל אני בטוח שניר לוין לא מרוצה מהיכולת. כולם מאלימלך עד ההתקפה היו חלשים מאוד. ראינו את התקפת הפועל כבויה מאוד ללא ברדה הפעלתן שנעדר מן המשחק, גם יוסי אבוקסיס היה חסר מאוד וטל חן לא תפקד כראוי בעמדה במקומו, טוב אי אפשר להאשים אותו ממתי הוא קשר אחורי?!
    טועמה היה היום חלש מאוד והמשיך את היכולת החלשה ממשחק הנבחרת נגד אוקראינה, טועמה הגיע לכמה מצבים מסוכנים ובמקום לבעוט המשיך לכדרדר. טועמה היה מאוד עצבני המשחק, קילל את השופט ולא היה מרוכז.
    כמה מילים על בונדר, הילד הזה נתן משחק מצוין ובישל מצוין את שער השוייון של הפועל לאוגבונה, בנודר משתפר ממשחק למשחק וביחד עם שפונגין הוא המגן הימני הכי טוב בליגה. גם כאן מגיע קרדיט גדול לשומי שהעלה אותו בהרכב, סמך עליו ובונדר החזיר לא על המגרש.
    שורה תחתונה, פיטורי יצחק שום לא העילו לקבוצה, לדעתי הפיטורים של שומי השפיעו על השחקנים בעיקר מנטלית והם הגיעו למשחק לא מרוכזים ושיחקו חלש מאוד. לניר לוין יש הרבה מאוד עבודה לקראת משחק החוץ הקשה נגד ריינג'רס בגלאזגו, כמו שקופמן אומר הפועל מגיע למשחק זמינה לקבל בראש!

7. Raulito Madridista

אני רוצה לתת תגובה כללית על המחזור שארע אתמול, לא היה לי זמן להגיב אחרי שעשיתי את זה על מחצית המשחק של הפועל. אני הייתי די מאוכזב ממה שקרה אתמול בקבוצה. הפועל הייתה חסרת אונים גם נגד עשרה שחקנים של נתניה(ללא ספק האדום הוריד טיפה את המוטיבציה ואני חושב שאם האדום לא היה קורה נתניה כבר הייתה כובשת את השני והמשחק - היה גמור), שוב גנבנו נקודות במשחק מכוער מאוד, כל המצבים שלנו היו ממצבים נייחים, מקווה שלוין יילמד וחן לא ייפתח כקשר אחורי. אני מאוד אוהב את חאבייר פאאס ולטעמי לא הגיע לו אדום וזה לא היה פאול מכוון. אבוקסיס חסר מאוד להפועל משום שהוא מטריף את השחקנים והשחקנים לידו נלחמים. במהלך היחידי ההתקפי הראוי לשמו שעשה בונדר בהפועל בכל התקופה בה הוא משחק כמגן, נגמר בבישול, מהלך יפה מאוד. זיטו נגע בכדור אתמול פעמיים והשכיל להבקיע, שבונדר תמיד ייעלה. המשחק מאוד איכזב אותי ואנחנו הולכים לחטוף בראש נגד ריינג'רס לפי הכושר שלנו אבל זה לא יימנע ממני להיות שם. הפועל גנבה ממכבי נתניה 4 נקודות השנה. תודה. נתניה קבוצה מאוד מוכשרת ועטר הוכיח שהוא מאמן מעולה בתקופה שלו שם, שתימשך עוד. אשתדל לעקוב יותר אחרי הקבוצה. אבירם, דבר איתי על המשחק באייסיקיו גם. לא מסכים בקשר לבונדאה, אחלה שחקן.
    מה שאמרת על אופיר חיים גם לא במקום הוא שחקן נשמה. לכל שחקן יש רגעים שבא לך לתת לו כאפה דרך המסך.

אני לא השתכנעתי מהיכולת של מכבי חיפה נגד הפועל פ"ת שלא מסוגלת לחבר שני נצחונות, הכי לא כל יום הכוח, הקבוצה לא תישאר בליגה ככה. חיפה ניצלה תוצאות לא טובות של הצמרת פרט למכבי פ"ת והתקרבה למקומות הראשונים, פ"ת הייתה בדיוק היריבה שהיא הייתה צריכה. חבל שגזל סופסל, לדעתי הוא וסואן צריכים לקבל קרדיט בהרכב אבל לוי לא יספסל את דירסאו. חיפה במרחק של 5 נקודות מהמקום השני שבהישג יד.

אשדוד המשיכה את התקופה הרעה שלה וסיימה בתיקו עם בני יהודה שמאוד לא הייתה מרוצה מהניצחון של הכוח. אשדוד יכולה להיות מאוכזבת למרות שהיא פיגרה היא שיחקה הרבה יותר טוב והייתה צריכה להכריע את המשחק לטובתה. אשדוד השיגה נקודה בלבד ויכלה להיצמד לצמרת. בני יהודה עושה תוצאות לא רעות לאחרונה, אני מאמין שהיא תישאר בליגה אבל היא צריכה לנצח מדיי פעם ולהבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר. בני יהודה צריכה להתחיל לנצח! בקשר למשחק של אשדוד, שריקי היה טוב, דויד רביבו אולי קצת חסר. לא יודע מה איתכם אני רואה בשער של הולצמן אומנות אדירה. לטעמי זה גול גדול, חבל שאין עוד הרבה שחקנים כאלה בכדורגל.

אני חושב שמכבי ת"א משחקת לא כזה רע, היא אומנם לא עשה הרבה התקפות במשחק, אבל שני השערים שלה היו מהלכי כדורגל נאים מאוד. יובל שפונגין צריך לעלות יותר להתקפה. ההגנה של מכבי יציבה מאוד, הקישור האחורי שלה גם לא רע, איליץ הזר כבש שער אחרי התקפה יפה ושיחרר את הכדור בזמן וקיבל מסירה נהדרת בחזרה וגם הפגין יכולת טובה בקישור האחורי. יש קבוצות שמשחקות יותר גרוע ממכבי ת"א והביקורת עליה מוגזמת ואני אומר את זה כאוהד הפועל. מצפים רק מבית"ר לדרוס. מכבי משחקת טוב יותר מיריבותיה. רוסו משתפר ממשחק למשחק וכבש שער יפה, מכבי הרוויחה הרבה לחצי העונה הקרובה אם זה מה שייעלה את הביטחון לרוסו כי עדיין אין לו ביטחון כמו בימים הטובים. מכבי בתקופה טובה והיא במקום השני, אולי בצדק.

כל הכבוד לעמידר על הניצחון שלה על הפועל כפר סבא, העניינים בתחתית חמים. כפר סבא לא יציבה, איך מיכולת מעולה בעשרה שחקנים נגד הפועל בבלופילד היא משחקת נורא ואיום נגד קבוצת תחתית. כפר סבא קבוצה מוכשרת מאוד והיא התחילה טוב מאוד את העונה ובסיבוב השני צברה רק 6 נקודות. היא גמרה עם 17 בסיבוב הקודם ויש לה עכשיו 23. כפר סבא השכילה להשוות למרות שספגה שער מוקדם, והמומנטום מוזר לא הלך עימה, כנראה שהפועל היו גרועים מאוד נגד כפר סבא(סביר מאוד ) וזה לא שכפר סבא שיחקה כדורגל של ברצלונה. הקבוצה בירידת מתח ואני סומך על אוחנה בכל מקרה.

8. הרצליה Member

אני שונא שרושמים דבר כזה אחרי שרואים תקציר של 3 דקות.

9. Raulito Madridista

אמת, עלית עליי, לא ראיתי את המשחק, ראיתי את הפועל בקופסא. אבל, תחשוב על זה ככה. היו למכבי ת"א שלוש או ארבע הזדמנויות לגול, אמת? אם מכבי היו מבקיעים את כולם ומנצחים 4-1 כולם היו אומרים משחק ענק של מכבי ועוד. אז אני אומר לא. הביקורת מוגזמת. מכבי שומרת על אותה רמה בתקופה האחרונה. עושה 4 התקפות טובות במשחק ומצליחה לנצח בזכות הגנת הברזל שלה. אני ראיתי כמה דקות חוץ מהתקציר של המשחק ורוסו עשה פעולות יפות. בנוסף, אם שחקן היה על הפנים 90 דקות אבל הבקיע, המשחק שלו בעיני רבים אוטומטית קופץ לרמה של "טוב" או"סביר מאוד", גם את האפקט הזה צריך לקחת בחשבון. רוסו היה במקום הנכון, בזמן הנכון. הרצליה לא הצליחה לסכן את השער יותר מדיי, אבל באמת שיש לי סימפטיה לקבוצה שלכם ובמיוחד ליא-יא-פטי, שחקן הגנה משכמו ומעלה.

10. הרצליה Member

כמו שציינתי כבר לפני המשחק יא-יא הוא אחד הבלמים הטובים שיש כיום בליגת העל, אני לא רוצה לחשוב איפה היינו בלעדיו ולצערי הוא עם 5 צהובים והוא לא יוכל לשחק נגד נתניה בעוד שבועיים.

הרצליה הגיעה לפחות או יותר לאותם מספר מצבים שמכבי הגיעו וצריך לזכור ששיחקנו ב-10 שחקנים שליש משחק, וכמובן שצריך להוסיף שהשחקן שהורחק הוא השחקן הטוב ביותר שיש לנו.
    אלי כהן שמתגאה בקבוצה שלו ומדבר על הצגה שהוא יכל לתת אולי צריך לראות שוב את המשחק ולשאול את עצמו למה הוא הכניס קשר אחורי מול 10 שחקנים של קבוצת תחתית.
    לא הייתה לי בעיה איתו כל עוד הוא לא היה פותח את הפה שלו ומתחיל לבלף קשקושים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמה שניות לפני הפתיחה...

ברוכיאן פותח וזה טוב לבית"ר, ברוכיאן צריך להתחיל לאט לאט לתפוס את מקומו בקבוצה וכישרון אין ספק שיש לו. בשביל הכדורגל הישראלי אני מקווה שהרמאליו הזה הוא כישלון, כי זאת תהיה מכה עצומה בשביל הכדורגל אם אלברמן יהפוך לשחקן ספסל, אני עדיין לא מבין למה מזרחי היה צריך את החיזוק הזה, אלברמן שחקן תותח ולא שם הייתה לבית"ר בעיה.

מכבי פ"ת קבוצה טובה את זה כולנו יודעים, יש בכוחה לנצח כל קבוצה בכל מגרש אבל יש לה יותר מדי מצבי רוח וזה לא טוב, אני בפעם המי יודע כמה העונה.... בונה על הפתעה בטדי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. burning soil Member

אני מוכרח להסכים, שרוסו סוף סוף מתחיל להראות כמו שחקן כדורגל אחריי שנה וחצי
    במכבי, באמת הגיע הזמן ג'ובאני. הוא הרבה יותר חד, עושה יותר, מתבלט ואפשר אולי
    לקוות שיחזורו לו הביטחון וגם היכולת, כי צריכים שחקנים איכותיים כמוהו להמשך העונה.
    רק מה זה הראיון הזה למעריב שהוא רוצה לחזור לחיפה?! לא מתאים בכלל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר משחקת טוב מאוד, רמאליו הוא שחקן מצויין.. רואים את זה בכל נגיעה שלו הכדור, הוא מוליך כדור בצורה חכמה ומשחרר אותו בצורה אלגנטית. שחקן מצויין. גם שוונקי עושה בגדול רושם לא רע.

מכבי פ"ת לא משחקת בונקר, בית"ר פשוט מבטלת אותה לחלוטין ופ"ת לא מצליחה לפתח משחק. גיא לוזון צריך לעשות חילוף כמו לירן כהן במקום קלדיירה.
    אם המשחק ימשך בצורה הזאת בית"ר תנצח.

14. Igi Member

אם תמוז לא מקבל משחק ומעלה מההתאחדות,אפשר לסגור את הליגה.

15. ManUtd Fan Member

אני אדבר על המשחק של מכבי, מפני שזה המשחק שראיתי.
    איזה כדורגל משעמם יש להם, היו דקות מועטות מאוד שבהם נהנתי לראות את המשחק הזה, הייתי עסוק בלפתוח את העיניים ולא להירדם. אלי כהן מאמן פחדן, אבל אי אפשר להוריד מהישג הנפלא שלו יחד עם מכבי של 15 משחקים ללא הפסד, אבל באמת, שישחקו קצת יפה. בכל אופן, הוא מאמן פחדן, הוא לא הולך על התקפה, הוא מוביל בשער אחד הוא ישר יורד להגנה, במקום ולנסות לסגור את העניין, ואז תחשוב על ההגנה. בקשר לשחקנים, מגיע שאפו לג'ובאני רוסו על משחק טוב מאוד, ואף שער יפה מאוד. גם למשה ביטון מגיע כל הכבוד על המסירה, הרבה חלוצים היו חושבים על איך לשים את הכדור בשער, אבל הוא ראה שחקן בעמדה יותר טובה ממנו, אז מסר לו. לא הרבה חלוצים היו עושים את הדברים האלה, ועל זה מגיע לו כל הכבוד.