מחזור 20 בליגת העל: 3:3 מטורף בין הפועל ת"א לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏29/1/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ברק בדש, שבקושי קיבל דקות משחק העונה, ישר פותח בהרכב הקבוצה ועוד על חשבון קדוסי. 4-5-1, הוא לא חושב להוריד את אופיר, פדידה או אדמו ובמקומם להציב את קדוסי ל4-4-2.

ואחר כך האוהדים אשמים, נכון ?

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx בני יהודה - הפועל פתח תקווה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx

יום שבת,בלומפילד 15:00

בני יהודה מגיעה למשחק מהמקום הרביעי אבל זה למרות תקופה ממש לא טובה לאחרונה,4 משחקים ללא ניצחון ובכלל מאז המחזור ה-10 בני יהודה לא מצליחה לייצר רצף נצחונות,למזלה של הקבוצה היה לה פער נחמד משאר הקבוצות ומאחר ובית"ר ירושלים ואשדוד יציבות בערך כמו הכיסא של מאמן בקבוצה שהיו"ר שלה הוא אריאל שיימן,עד עכשיו בני יהודה יכלה להנות בשקט ולהירגע למרות היכולת הלא משהו - אבל מאחר וב-4 המשחקים האחרונים רק ניצחון אחד ו-3 הפסדים כשאחד מהם עוד לסכנין החלשה,אפילו באווירה רגועה כמו שיש העונה בבני יהודה מתחיל לחץ קל.
    אולי בגלל הלחץ ואולי סתם כי הייתה הזדמנות טובה וחבל לא לקפוץ על מציאה כזאת - מיכאל זנדברג הוחתם ב"שכונה" והוא כבר ככל הנראה יפתח בהרכב במשחק ויערוך הופעת בכורה.
    עוז ראלי צפוי לחזור להרכב בעמדת המגן הימני על חשבונו של איציק עזוז,גארידו הבלם יחזור לאחר פציעה וינסה לייצב את ההגנה שבמשחק האחרון ספגה שני שערים מסכנין החלשה במיוחד בחלק ההתקפי,גם אפק עשוי להשתלב במשחק או אפילו לפתוח בהרכב לאחר שהוא ככל הנראה החלים מהפציעה שהייתה לו.

הרכב משוער: רן קדוש, עוז ראלי, איבן גארידו, דין מורי, כפיר אדרי, מהראן ראדי, סיניסיה ליניץ', אסי בלדוט, מיכאל זנדברג, פדרו גלבאן, אלירן עטר.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg914534.Xxx
    האורנג' החדש,זנדברג.

בעוד בבני יהודה מגיעים למשחק ממקום טוב בטבלה אבל עם מומנטום לא טוב,בפתח תקווה מגיעים ממקום גרוע מאוד בטבלה(מקום 15 ומתחת לקו האדום) אבל עם מומנטום יחסית טוב לקבוצה העונה,שני תיקו כשאחד מהם מול בית"ר כאשר פתח תקווה נראתה טוב ובכלל מאז הגעתו של מחפוד לקבוצה,הקבוצה נראית הרבה יותר טוב.
    בפתח תקווה מודעים ליכולת של גלבאן שמסוגל ב-10 דקות לחסל את רוב הקבוצות בליגה ומתכוונים להקשות עליו.
    בקבוצה היו קונים את התוצאה מהסיבוב הקודם(1-1 בין הקבוצות) במיוחד שהמשחק הוא משחק חוץ ובני יהודה תגיע במלוא הרצינות למשחק.
    אם בבני יהודה מדברים בעיקר על מי שמשחק ועל מי שחזר להרכב בפתח תקווה המצב הפוך,באשירו ייעדר עקב 5 צהובים,בסיט(ששיחק בעבר בסכנין והוחתם לאחרונה) לא קיבל עדיין את האישור הבינלאומי לא יוכל להשתתף וגל כהן ישחק אבל עם זריקות כיוון שהוא פצוע,גם ראובן עובד שהוחתם ונתן כמה אימונים טובים לא בסגל בגלל עודף משקל(מפתיע...),אם אתם רוצים בכל זאת משהו חיובי בקבוצה אז אלי ביטון שהוחתם לאחרונה יפתח בהרכב,בחוד יחד עם אלנתן סלמי מלך שערי הקבוצה.

הרכב משוער: יוסי שקל, עמנואל מתיאס, גל כהן, דניאל אדו, שגיב כהן (סאלם אבו סיאם), ג'ונתן אסוס, עידן סרור, גיא צרפתי, רפי דהאן, אלי ביטון ואלנתן סלמי.

http://img8.imageshack.us/img8/623/5132145hc3.Xxx
    יקווה להמשיך את המומנטום החיובי,מחפוד.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/10
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה עד כדי כך גמורה ולא מעניינת מבחינת בית"ר שאי אפשר לומר לפני המשחק "חייבים לנצח" ניצחון מחר יהיה רק בשביל הכבוד ולא יותר כי מקום שלישי או רביעי זה כבר לא משנה ולא מעניין ממש.
    אני בתקווה לראות כדורגל טוב מבית"ר, סימני התאוששות נראו לפני כמה ימים מול רעננה כאשר עם קצת יותר חדות גם 4 או 5 אפס לא היה מפתיע את מי שראה את המשחק ולא סתם סמדג'ה נבחר למצטיין.
    אסולין, מליקסון ואלי חכמון כוכבי המשחק הקודם בין שתי הקבוצות לא ישחקו אבל אני חושש מזיו אדלר הזה, אחד השופטים העיוורים בליגה.

4. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx הפועל ת"א - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

שבת, 19:30, בלומפילד;
    יישפוט: מאיר לוי;

במשחק העונה ביום שני הם לא נחלו הצלחה מסחרת, כאשר הפועל סיימה בתיקו מאופס עם חיפה ולא הצליחה לנצל את המשחק הלא רע שהפגינה ולהתקרב למקום הראשון והפער נותר עשר נקודות הפרש, אבל זו לא הסיבה שגרמה לסערת הרוחות בהפועל ת"א במהלך השבוע. ביום רביעי חתם סאדאת בוקארי, החלוץ הזר שחוזר על-ידי הקבוצה במשך ימים רבים והיה בקשר רציף איתה, דווקא בשורות מכבי חיפה שניצלה את הקיפאון של הפועל ושמה עליו את היד. בהפועל טענו כי חיפה עברה על קוד אתי לא כתוב ונהגה בחוסר ספורטיביות. זנדברג שוחרר בלי ידיעתו של גוטמן והמגן הימני הויס נחתך אחרי שני אימונים. ביום חמישי הגיעה התרופה, או יותר נכון חלוץ - בויאן ורוצ'ינה, חלוץ קרואטי, חתם בקבוצה לשלוש וחצי שנים ובהפועל יכלו לסתום את החור שנוצר עם עזיבת יבואה. החלוץ עדיין לא התאמן במדי הקבוצה ולא יערוך מחר את הופעת הבכורה שלו, אבל מי שכן יערוך את הופעת הבכורה שלו, במידה מסויימת, זהו דניאל דה-רידר. ההולנדי-יהודי נכנס כמחליף אומנם בקריית-אליעזר אבל נאלץ לצאת אחרי רבע שעה בגלל התנגשות ראשים עם ג'ון קולמה. מחר הוא ייפתח בהרכב על חשבונו של מהארן לאלא המאכזב, וזה לא החילוף היחיד אותו יבצע גוטמן. דגלאס דה סילבה סובל מנקע בקרסול ולכן הוא יחמיץ את המשחק מחר. למרות שבקבוצה היו מרוצים ממשחקו של יהודה חוטה לפני כשבועיים, אביחי ידין יוסט לעמדת הבלם ואת מקומו בקישור יימלא זוראב מנטאששווילי. נבחרת ניגריה אומנם הפסידה לגאנה והיא לא תיהיה בגמר אליפות אפריקה, אבל אניימה כמובן לא יספיק לשוב ארצה בזמן וניל אברבאנל יפתח בעמדה בין הקורות בפעם החמישית ברציפות. המאמן אלי גוטמן אמר לשחקנים לקראת המשחק:"אני רוצה שתיקחו את המשחק הזה בשיא הרצינות כאילו היריבה שממול היא מכבי חיפה ותשחקו באותה מחויבות". הפועל תוכל כמובן לצמצם לפחות זמנית את הפער מחיפה, שתשחק ביום שני, לשבע נקודות.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/644226-5.Xxx
    דה-רידר באימון המסכם. הופעת בכורה נורמלית הפעם

הפועל ת"א - הרכב משוער: אברבאנל; בונדר, באדיר, ידין, בן-דיין; מנטאששווילי, נאתכו, ורמוט, דה-רידר, ערן זהבי; שכטר

בשבוע שעבר הייתה נתניה שותפה לאחד הקאמבקים הגדולים של השנה בליגת העל, אבל לא מהצד החיובי. הקבוצה של ראובן עטר איבדה יתרון מבטיח של 2-0 בבית מול הפועל רמת-גן החלשה, והצליחה איכשהו להפסיד 3-2 בסיום. ההפסד המתסכל הזה, שמתווסף לתוצאות הלא מחמיאות של נתניה לאחרונה - רק ניצחון אחד בחמשת המחזורים האחרונים, מנע מהקבוצה לעבור את בית"ר ירושלים ולהתברג בפלייאוף העליון. נתניה אומנם ממוקמת במקום השביעי והיא רחוקה רק שתי נקודות מבית"ר, אבל ברור כי מצבה היה יכול להיות יותר טוב, והמומנטום נעצר בשלב מסויים. המשחק מול הפועל רמת-גן לא רק גרם לאווירה עכורה משהו במועדון, אלא גם משפיע ישירות על המשחק הקרוב בהיבט המקצועי - המאמן ראובן עטר ייאלץ לאלתר את המערך ההגנתי שלו, לאחר שקלמי סבן ובויבאן פרנסמן הורחקו ביום שבת ממש לקראת הסיום. את השניים יחליפו דלה ימפולסקי, שכאמור לא מתמחה בעבודות הגנה וישחק בעמדה זרה לו, וליאוניד קרופניק, הבלם החדש של הקבוצה שיערוך הופעת בכורה בשורותיה. טל מעבי ויגאל אנטבי עדיין פצועים ולכן המגן הצעיר עמיר בן הרוש ימשיך לאייש את עמדת המגן השמאלי. סגל הקבוצה כה קצר(רק 16 שחקנים יתלבשו) ולכן עדי נימני, מגן קבוצת הנוער, יכלל לראשונה בחייו בסגל הקבוצה הבוגרת. בנתניה קיוו כי השוער זוגבו, שסיים את חלקו באליפות אפריקה אחרי הדחתה של חוף השנהב, יוכל לעמוד בין הקורות כבר במשחק הקרוב, בטח בהתחשב ביכולת הלא מרשימה שמפגינים דניאל ליפשיץ וטארק נאטור, אולם השוער נחת בארץ רק ביום שישי ולכן לא הספיק להתאמן. עטר יחליט בסמוך למשחק. התלבטות נוספת של עטר קשורה לעמדת החלוץ השני לצידו של גומז - פיראס מוגראבי או אחמד סבע. למרות ההרכב החסר והיריבה החזקה שממול, בנתניה לא מרימים ידיים. השחקן המוביל בשורות הקבוצה העונה, שלו מנשה, אמר לקראת המשחק:"בכדורגל הכל אפשרי, גם אם אתה משחק מול קבוצה גדולה בחוץ ואתה במומנטום גרוע".

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/629924-41.Xxx
    שלו מנשה. אופטימי כהרגלו.

מכבי נתניה - הרכב משוער: נאטור(זוגבו); ימפולסקי, דגני, קרופניק, בן-הרוש; כהן, גזל, גואטה, מנשה; מוגרבי(סבע) וגומז

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/1/10
  5. Raulito Madridista

סוף-סוף אנחנו משחקים לפני מכבי חיפה, המשחק בבית, מול יריבה בכושר לא כל-כך טוב שגם מגיעה עם חוליית הגנה לא אופטימלית...לכאורה יש כאן את כל הנתונים בשביל ניצחון ואפילו משחק משכנע, אבל אני בספק לגבי זה. לנתניה יש מרכז שדה לוחמני וחכם מאוד, בעיקר בעזרת אלמוג כהן, וזה הכוח המרכזי שלה. השילוב בין גזל, כהן ומנשה הוא קטלני, והאחרון כבר הבקיע חמישה שערים ובישל אותה כמות - לא רע בכלל. זוראב איטי מידי בהנעת הכדור ואולי העוצמה והניידות של ידין תחסר לנו. אני סקרן לראות את דה-רידר בהרכב, אני כבר אמרתי לא פעם שלדעתי מדובר בפלופ, אבל מגיע לו צ'אנס. גוטמן מנסה הרכב מעניין, ואני מקווה שזהבי ישחק קרוב לשכטר, שחייב להתעורר וצריך לפצות את הקהל על התקופה המגעילה שלו ועל היכולת האפסית שהפגין בקרייה, אבל אני בעיקרון לא אוהב את המערך של חלוץ אחד, גם אם לאלא מאוד מזייף לאחרונה, ואני חושש מחוסר מחץ. אם מחר לא ננצח אז אנחנו באמת דבילים. אני מקווה שנשיג 1-0 ומאמין שזה יהיה קשה. אני ממש לא מצפה לכדורגל מי-יודע מה או להצגה, כי נתניה קבוצה מאומנת ולא כמו באר-שבע למשל שפירקנו אותה בקלות.

אני מאמין שבית"ר כן תגיע לפלייאוף העליון ותבטיח את המקום שלה שם כמה מחזורים לפניכן, אבל לפחות בטיימינג הנוכחי - אפשר לומר כי המשחק מחר בטדי בין בית"ר לבאר-שבע הוא קרב על המקום החמישי\שישי. הזכייה בגביע הטוטו אמורה לתת לשחקני בית"ר הרבה ביטחון ועוד קצת אנרגייה, ומעניין אם השיחות של שום עם השחקנים יועילו. אני סבור שבית"ר תנצח את באר-שבע, אבל אני בספק אם היכולת תיהיה מרשימה. אם בית"ר תיצור משהו חיובי, זה יגיע כמובן מכיוונו של עידן ורד. מליקסון לא משחק אצל באר-שבע וכל משחק ההתקפה מתבטל. מעניין יהיה לראות את בדש, בהופעת הבכורה שלו בקבוצה, מול בנאדו. אני חושב שהאחרון יינצח במצ'אפים.

בני-יהודה בכושר איום ונורא(נקודה אחת בלבד מתוך 12 ופלא שאשדוד השתוותנה אלייה?) והיא חייבת לנצח בבית את הפועל פ"ת, שאולי רכשה שחקנים מעניינים כמו אלי ביטון וראובן עובד, במטרה לשפר את ההתקפה המקרטעת שלה, אבל ייקח לשניים האלו זמן להתחבר והקבוצה פיספסה בגדול מול בית"ר בשבוע שעבר. קראתי שמחפוד מתלבט בין ארמון בן-נעים לבין ביטחון וחבל, כי לפי מה שהבנתי, ארמון בן-נעים הוא מנקודות האור בקבוצה. מעניין יהיה לראות את זנדברג בהופעת הבכורה שלו בקבוצה. בני-יהודה זקוקה לריענון בקישור - רק גלבאן באמת עובד שם, אבל אני בספק אם לזנדברג באמת יהיה את המעוף. הוא לא קיבל מספיק צ'אנסים בהפועל, אבל לא בטוח שהוא היה ראוי להם.

אם מכבי תבקיע שער מהיר מול עכו בחוץ, אני מאמין שהיא תנצח ולא תבעט בדלי בניגוד להפועל. אבל גם אם לא - תיקו לא רשום על משחק הזה, הכל תלוי בסבלנות של מכבי, שהכריעה השנה הרבה משחקים באמצע המחצית השנייה. השילוב של ישראלביץ במקומו של ייני הוא מצויין ומכבי מגיעה למשחק במטרה התקפית מלכתכילה. מעניין אם נמני ישתמש יותר בבוזגלו במשחק הזה במידה והקבוצה תזדקק לשירותיו. אילייב למשל לא תיפקד במיוחד בשני המשחקים האחרונים של מכבי. והגיע הזמן שיבוריאן יתעורר, הרי הקרדיט שלו ייגמר.

הפועל רמת-גן הפתיעה בגדול בקופסא בשבוע שעבר ומעניין מה יהיה לה לתת מול אשדוד שגם היא בלתי-צפויה. המשחק יכול ללכת לכל המקומות, אבל אני צופה ניצחון חוץ של אשדוד. אולי דווקא בלי משה אוחיון הקבוצה תשחק יותר טוב. אם אשדוד תנצח היא תעפיל למקום הרביעי.
    אומנם סכנין ניצחה את בני-יהודה והנקודות נתנו לה קצת אוויר וביטחון, אבל אוי-ואבוי להפועל חיפה אם היא לא תשכיל לנצח משחקים כאלה בבית, הגיע הזמן שהקבוצה תחזור לליגה, כי היא מתקרבת בצעדי ענק לתחתית. אף אחד פשוט לא מתפקד שם. המאמן שלומי דורה עושה כל פעם חילוף אחר בהתקפה והוא עדיין לא מצא את הנוסחה המתאימה. לטעמי עדיף שבעדן בן-בסט יירד לספסל ולא ירדו בלו. סכנין צריכה לבוא מבחינתה ולעקוץ במתפרצות, לנצל את המצב הרעוע של הפועל חיפה ואת חוסר הביטחון.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/1.Xxx הפועל חיפה - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

שבת, ה-30/01/10. 19:00 בערב. אצטדיון קרית אליעזר.

הפועל חיפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-9 ובמאזנה ישנן 21 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה בחוץ 1-0 למכבי תל אביב של אבי נימני.
    תקופה לא טובה עוברת על הפועל חיפה. מילא שהצמרת מתרחקת בכל שבוע שחולף בחודשיים האחרונים, אלא שהצרות המקצועיות הן רק קצה הקרחון. הבעלים, יואב כץ, איבד את הסבלנות במהלך השבוע האחרון והשיב אש לעבר אוהדי הקבוצה, שקוראים לו ללכת מן הקבוצה ולמסור אותה לידיים אחרות. עם כל זה יאלץ שלומי דורה להתמודד מול הקבוצה של מרקו בלבול. לבן חמלדזה צפוי לפתוח גם במשחק הקרוב והכרישים מצפים ממנו למשוך אש אליו ולעזור לערן לוי בניהול המשחק וביצירת מצבים. ירו בלו יחכה להזדמנות שלו מהספסל.

הרכב משוער: אוהד כהן; סיבטי ליפניה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, חי בן לולו; יוסי דורה, רן אבוקרט, הישאם כיוואן, לבן חמלדזה, ערן לוי; עדן בן בסט.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/000/815.Xxx
    האיש שדרכו עובר הכל. ערן לוי.

בני סכנין מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-12 ובמאזנה ישנן 17 נקודות. במחזור האחרון ניצחה הקבוצה בדוחא 2-0 את בני יהודה של גיא לוזון.
    סימני חיים נתגלו בשבוע החולף, כשבני סכנין ניצחה את הכתומים והפתיעה רבים, אולי אפילו גם את עצמה. כרגע הקבוצה לא נמצאת מתחת לקו האדום, אך היא רחוקה מהקבוצות שנמצאות שם רק נקודה אחת, מה שאומר שלקבוצה של מרקו בלבול אסור להוריד את הרגל מהגז לרגע. שני שחקני הרכש החדשים והמדוברים, ג'ורג'י צ'טקוביץ' ונסטיה צ'ה, לא יפתחו, כשנסטיה צ'ה אפילו לא יתלבש, מאחר וטרם קיבל אישור מהבקרה התקציבית.

הרכב משוער: מאיר כהן; טל חן, יאיא פטי, עלא אבו סלאח, מהרן אבוריא; עבאס סואן, חיים בינון, חמאד גנאים, סרג'יניו קאדו; אחמד קאסום, ג'קו עראפת.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/3/Black354X281/145253.Xxx
    צריך להצדיק את מקומו בהרכב. חמאד גנאים.

7. Don Joan Roman Member

אל תדאג דור כי רוב הסיכויים שבנאדו לא יפתח, גרשון ותומר בן יוסף ימשיכו לשחק זה לצד זה במרכז ההגנה כשטיבי וריקן או דנין שעושים אצל הכלום שבוע שבוע כמו טבחים בצה"ל ישחקו באגף השמאלי.

בנוגע לשופט: לא נשפוט אותו רק לפי שמו וחוסר הניסיון שלו בליגה, אולי הוא דווקא ישפוט טוב, מה שחשוב זה שלא שמו את מאיר "מבטל פנדלים" לוי, את אלון "אדום בכל משחק של בית"ר" יפת וחיים יעקבשחר כשופטים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם על המשחק הקודם, שהיה בבית, לא היה רשום תיקו ונגמר נגד עכו 1:1. מעניין אותי איך הגעת למצב הזה? משחק מאוד קשה והלוואי שננצח אבל אם יש סיכוי שלא ננצח אז יהיה תיקו כי עכו גם מלכת התיקויים וזה כזה מכבי השנה לבעוט בדלי כי היא קבוצה שיש לה עליות וירידות, מה אני יגיד לך, הלוואי שננצח מצדי גם בצורה הכי מגעילה שיש אבל שננצח.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל שום אי אפשר לדעת למרות שאני מפחד מאוד משחקן כמו בן-יוסף במשחקים כאלו, לצערי אני יעדיף את בנאדו כי בדש ורביבו הלא בדיוק מהירים לא אמורים לעשות לו חיים קשים כמו שחלוצים מהירים עושים לו.

אולי אתה לא זוכר אבל זיו אדלר שפט נגד הפועל ר"ג לפני חודש הטעות הגדולה שלו באותו משחק הייתה שחמש מטר ממנו כאשר הוא מסתכל בבירור על האירוע וכל האיצטדיון צועק ורואה שבני חדד תופס את ברוכיאן ברחבה הוא אומר שלא היה כלום, אחד האירועים הביזארים שראיתי.
    תבדוק ביוטיוב בתקציר של המשחק ואפילו מאיר "אני שונא אותך בית"ר" איינשטיין צועק שהיה פנדל.
    נקווה מחר שהוא ייתן למשחק לזרום.

10. ישראל היום Member

1. דווקא אצל הדאבליסט אפשר לדעת: עידן טל ישחק, הוא חייב פרמיה כדי שיהיה לו כסף לאוכל בבית אחרי הקנסות הכבדים שאיציקמצחיק והועדה המפליצה הטילה עליו.

2.לפחד מתומר? תהיה בטוח שהוא יקבל איזה צהוב כפול/אדום ,או שתכאב לו הבטן, או שיהיו לו סיבות אישיות, או מו"מ להיות בלם העתיד של קבוצה אחרת, ניסים תמיד יכולים לקרות.

העובדה שהוא בבית"ר היא ההוכחה הכי טובה שהלוזונים לא מטומטמים.רק בית"ר.ומי המאמן שהביא אותו? אוחנה המלך, המאמן הכי טוב בארץ.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מכבי חיפה של שחר האליל שלך רצו אותו והוא העדיף את בית"ר כי שם היה לו מקום מובטח בהרכב.
    עידן טל דווקא לא יהיה בהרכב זה בטוח, שום יפתח עם מויאל ודה-לה באסה בקישור.

12. Don Joan Roman Member

כשתומר הגיע לבית"ר הוא היה מבוקש בכל רחבי הליגה כי הוא היה אחד מהמוכשרים ביותר אז בארץ, והוא חתם בבית"ר בגלל ההבטחה להרכב והוא גם היה לא רע, אצל פרננדז הוא השתדרג משמעותית ואז הגיע הבלאגן עם החוזה שלו בתקופת שקלאר, מאז הוא לא אותו שחקן וחבל בעיקר בשבילו.

13. קובי ברייאנט Member

למכבי תל אביב מצפה משחק קל מול עכו שנראת רע לאחרונה.מכבי למרות שלא מנצלת כמעט תמצביל שמגיעה עלייהם ומנצחת הרבה 1-0 קטן,אני מאמין שהיום היא תנצח בקלות את עכו ותלחיץ את הפועל תל אביב!

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

את המשחק האחרון מול הפועל תל אביב אני זוכר טוב מאוד. איתי שכטר וגילי ורמוט עד היום באים לי בחלומות. מה שהכעיס אותי באותו משחק, זה שהם לא שטפו את המגרש וניצחו אותנו, אלא באו לשחק כמו שהם תמיד לשחק בקופסא, גועל נפש, ועדיין לקחו את כל הנקודות והנחילו לנו תבוסה קשה.
    היו רגעים העונה שפינטזתי על נקמה כבר השנה. במיוחד אחרי שהחזרנו לביתר ירושלים באותו המטבע על מה שעשו לנו לפני שנתיים, כשהגענו לשם עם הרכב טלאים ולפני 4 שנים, כשהגענו לשם בלי הרכב בכלל. היום, עם כל החיסורים, אני מבין שהנקמה כנראה לא תגיע השנה ובטח שלא היום. לא כשחן עזרא, אחמד סבע, בוואן פרנסמן, קלמי סבן ואריסטד זוגובו חסרים. היום צריך להתפלל לעקוץ אותם וזהו.

אריסטד זוגובו לא יטול חלק במשחק, מאחר והוא עדיין לא שב לארץ. חוף השנהב הודחה כבר ביום ראשון, אבל 6 ימים להנהלה שלנו זה מעט מדי. ועכשיו כרגיל, שומעים את הבכי של על התנהלות קלוקלת של חוף השנהב. כאילו שהם באמת יעשו משהו בנידון. עוד קצת יללות בימים הקרובים, אבל לא יותר מזה.
    עשרים אלף נקודות הפסדנו השנה בגלל השוערים המחליפים. באמת שלא ברור לי איך הנהלת החלם שלנו לא דאגה שהשוער הראשון יחזור לארץ, אבל אולי זה כן ברור - הקבוצה פשוט לא מעניינת אותם. הם ימשיכו לקבל את הכסף של דניאל יאמר הטיפש, שמבחינתו ימשיך לשלם להם מבלי לדעת באמת מה הם עושים. כבר 4 שנים שאף אחד לא באמת מבין מי עושה מה מבין כל האנשים קוראים להם איציק גניש, קובי בלדב, גיל לב ועוד שם שברח לי מהראש.

אנחנו יכולים לנצח את המשחק היום ויש לי תחושה שגם נעשה את זה. הפועל תל אביב בתקופה לא טובה ואנחנו קבוצה טובה מאוד ביחס למה שאני רואה מקבוצות אחרות בליגה ואני לא מוצא שום סיבה לפיה לא נסיים במקום הרביעי בסוף העונה. עם כל תצוגות האימה של השוערים שלנו, אנחנו רחוקים משם רק 3 נקודות. אם דניאל יאמר לא היה הולך ראש בראש עם הקהל ונותן לאריסטד זוגובו לשחק כבר מפתיחת העונה, אני בטוח שגם היינו נלחמים עם מכבי תל אביב על המקום השלישי.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מעט נוסעים לטדי, עם אופטימיות זהירה שהשחקנים יחזירו לעצמם את הכבוד.
    נכון, לא נרוץ לאליפות, נכון, גיא עזורי לא ישתנה, אבל ניצחון בטדי הוא יוקרתי עבור כל אוהד כדורגל, ויתן לנו קצת סיפוק והרבה שמחה.

אאה כן, טעימה קטנה, הפועל באר שבע - בית"ר י"ם:
    http://www.youtube.com/watch?v=rdBFxt1YseI
    http://www.youtube.com/watch?v=h7YxJr_1lYs
    http://www.youtube.com/watch?v=bLfZislOnz4&feature=related
    http://www.crazyred.co.il/content.php?cid=68

http://www.datili.co.il/files_media/9b27bdfa358b45324047e082b63ce29b.Xxx