מחזור 20 בפרמיירליג - הטירוף נמשך בבוקסינג דיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏26/12/06.

1. MHFC Member

אני יודע שיש לו בליגה 6 שערים.
    אם אתה מכליל את כל המסגרות, אז לאדביור יש 7 שערים.

הכוונה הייתה לליגה. בליגה לג'ילברטו יש 6 שערים, בכל המסגרות 8.

במקרה כזה כן, אבל זה לא קרה.

משחק לא משכנע של ארסנל למרות הניצחון על נועלת הטבלה- ווטפורד. למזלה של ארסנל, החילופים של ונגר עבדו, וולקוט שנכנס בדקה ה-78 הצליח למצוא את שער הניצחון. ההגנה של ארסנל נראתה על הפנים, ואפשר היה לראות את זה בשער שהיא ספגה.
    מה שחשוב מבחינתה שהיא ניצחה.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מול צ'לסי הם נראו זוועה עד השער המקרי לקראת סוף המחצית הראשונה ששינה את הכל. זה לא מקרי שוויגאן עם 0 נק' מול קבוצות גדולות מאז שעלתה (אם אני לא טועה), בכל פעם שהיא מגיעה למשחק עם קבוצה מעל לרמה של פולהאם והסיטי היא נחשפת בכל מערומיה, קבוצה מיותרת ולא נחוצה לליגה הזאת.

3. W.Rooney Member

לא אפרט יותר מדי על המשחק של ארסנל בווטפורד, אני רק רוצה לציין לטובה את בן פוסטר, שהיה היום נפלא לדעתי. עצירות גדולות שלו, ובראשן הירידה הפנטסטית לכדור של אדבאיור, לאחר שהטוגולזי עבר שחקן ונשאר רק מול השוער. נכון, פוסטר ספג היום שני שערים, אבל פרגי בהחלט יכול להיות רגוע - יש לו מחליף אידיאלי לואן דר-סאר.

4. Arsenal F.C Member

פוסטר באמת ענק. הערב פארדיו יהיה כבר על הקווים?

5. KirkH Member

יהיה גם יהיה. השאלה אם הוא סוף סוף יצליח לשכנע את השחקנים של צ'רלטון לפתוח את העונה.

6. Stretford Ender Member

יהיה מעניין לראות אם הם סוף סוף יגיעו למימוש חצי מהפוטנציאל שיש להם בסגל.
    אני חושב שתחת פארדיו לא אבדה התקווה והם יצליחו להשאר בליגה. וכדאי להתחיל היום...

7. Arsenal F.C Member

האמת שקשה לי לראות את זה קורה, הגנת מסננת.

8. orend84 Member

יש שידור ?

9. Raulito Madridista

זה טוב לליגה האנגלית שהפער בפיסגה גדל ל4 נקודות, ומנצ'סטר יונייטד כרגע מאותת שהיא חזק על התואר. אני עדיין חושב שתיהיה ירידה דרסטית ביכולת של מנצ'סטר יונייטד, אבל לא חייבים לשחק כדורגל קסום בשביל לנצח משחקים, יונייטד של השנה מנצחת משחקים גם בחצי הילוך, יונייטד לא תמשיך בקצב המטורף הזה של צבירת הנקודות, והמאבק על האליפות נראה מעניין מאוד.
    כריסטיאנו רונאלדו בעונה חלומית ממש, הבורג במנצ'סטר יונייטד, הוא השחקן המצטיין של הקבוצה אולי כל העונה הזו. סולשאר תמיד ייכבוש שייקבל את הדקות, יונייטד של השנה היא קבוצה ששווה שני שערים במשחק. וויגאן עשתה חיים קשים מאוד לצ'לסי, ומנצ'סטר דרסה אותה בקלות.

צ'לסי מתקשה מאוד בהגנה ללא ג'ון טרי, אסור לקבוצה ברמתה לספוג שערים כמו שהיא סופגת ולהיראות ככה בהגנה. לא כל יום מנצחים משחק בדקה ה-90, לפעמים גם סופגים בדקות האחרונות, שער עם חוסר תיאום בין אשלי קול לאסיין. דידייה דרוגבה בעונה הטובה ביותר שלו בקריירה, מלך שערי הפריימרליג?, בלעדיו צ'לסי הייתה בפיגור גדול יותר ממנצ'סטר יונייטד בפיסגה. שבשנקו עדיין לא מספיק מעורב בצ'לסי ומבקיע מספיק. קאלו רשם בישול נחמד.

ארסנל אומנם ניצחה בווטפורד 2-1 בסופו של דבר(גול יפה של ואן פרסי, הוא ואדבאיור היחידים שהגיעו לעונה הזו בחלק ההתקפי, הנרי לא היה מבריק כמו בעבר גם ששיחק), אבל אני לא מבין למה הכל הולך לה קשה, באמת, היא יכלה השנה להתמודד על אליפות, אבל כבר בשלב הזה של העונה היא צריכה להיאבק רק על מקומות 3-4, וחבל. ההגנה של ארסנל לא מספיק טובה, אבל לפחות ארסנל המשיכה לשחק עד שניצחה את המשחק. עם מספר הנקודות שלה אי אפשר להגיע רחוק, היא השמיטה יותר מדיי נקודות בבית. בינואר ארסנל חייבת רכש.

ליברפול בהחלט הראתה שהיא חכמה על קטנות, שהיה לה משחק דיי קשה בחוץ נגד בלקברון, היא שוב פישלה, בניטס צריך להגיע גם למשחקים קשים, צריך לדעת לאגור נקודות גם נגד הגדולות. ליברפול עם מאזן חוץ מאוד מאוד חלש, של קבוצת תחתית.
    פורטסמות קבוצה נחמדה, שיגיעו כמה שיותר רחוק.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמעט פתיחה חלומית לפארדיו כמנג'ר צ'רלטון, הם הובילו 2-1 אבל בדקה ה-90 פרנק קוודרו השווה לזכות פולהאם ומנע את החגיגה בוואליי.

11. Rudess Member

פרנק קדרו (ה- UE מבוטא כ- E).

12. Claret&Blue Member

תוצאה מצוינת בוואלי מבחינתנו. עכשיו נשאר לנצח את סיטי בשבת ואנחנו יוצאים לדרך חדשה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx